Moterų apranga ir avalynė

Liemenėlė mergaitėms

Liemenėlė mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kada tai reikalinga?
 2. Savybės
 3. Matmenys.
 4. Kaip pasirinkti pirmąją liemenėlę?
 5. Gražūs modeliai.
 6. Kaip dėvėti?
 7. Liemenėlės priežiūra.

Pirmoji mergaitės liemenėlė turi funkcinę, estetinę ir psichologinę vertę.

Funkciniu požiūriu jis prisideda prie darnios moteriškų formų plėtros. Estetiniu požiūriu pirmasis liemenėlė padeda suvokti save kaip gražią brandinimo merginą. Ir psichologiškai jis moko suaugusiųjų moters drabužių spintą ir moko, kaip teisingai naudoti naują tipo apatinį trikotažą, kurį reikės taikyti visą mano gyvenimą.

Kada tai reikalinga?

Kiekviena mergaitė turi individualius vystymosi bruožus. Vienas iš ankstyviausių amžiaus ženklų, pradėjusių dėvėti liemenėlę, yra 9 metai. Apskritai, nuo 9 iki 15 metų, dauguma merginų jau pradeda priprasti prie naujo drabužio.

Ženklai, rodantys, kad atėjo laikas pirkti pirmąją vaikų liemenėlę:

 • mergaitė pradėjo gėdytis dėvėti šiek tiek skaidrias ar storas palaidines, marškinėliai ir suknelės;
 • Aktyvių judesių metu buvo noras laikyti krūtinę: važiuoti, šokinėti ir tt;
 • palietus pojūčius, jautrumą ir net šiek tiek skausmą;
 • diskomfortas subtiliame plote, kai dėvite šiurkščius audinius;
 • mergaitė pradėjo droviai keisti drabužius su tėvais ir bendraamžiais;
 • jei matuojate apskritimą po krūtimi, jis jau pasiekė 65–67 cm ženklą

Medicininiu požiūriu, norint apsaugoti nuo mikrobangų ir sužalojimų, atsiranda lytinių liemenių liemenėlė. Gydytojų nuomonė yra nedviprasmiška - jei krūtinė pradeda dėti į merginos delną, sulankstytą dubenyje, tada atėjo laikas atnaujinti savo drabužių spintą. Kompetentingai pasirinkta liemenėlė padės harmoningai formuoti krūtinę.

Taip atsitinka, kad paauglių mergina iš pradžių yra turtinga gamta ir labai ankstyvame amžiuje, pavyzdžiui, trečiasis krūtų dydis. Tokiu atveju dėvėti liemenėlę yra būtina, nes ji padės išlaikyti ilgesnę gražią formą ir išvengti odos nudegimų.

Psichologiniu požiūriu tai yra ne tik fiziologinis poreikis, bet ir tam tikras žingsnis augančio vaiko protu, simbolizuojančiu perėjimą prie mergaitės. Todėl psichologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į merginos prašymą pradėti dėvėti, net jei vizualiai matote, kad tokio poreikio dar nėra. Paauglystėje viešoji nuomonė yra labai svarbi. Ir jei merginos ir bendraamžiai jau dėvi savo pirmuosius liemenėlius, tada šalia jų mergina nenori pajusti jos prastesnės savybės. Tokiu atveju taip pat rekomenduojama įsigyti pirmąjį modelį, net jei jis yra „simbolinis“.

Ar žinote, kad: liemenėlė turi savo kilmę korsetui. XVIII a. Mergaitės pradėjo dėvėti korsetą nuo septynių metų amžiaus, o tai turėjo labai neigiamą poveikį sveikatai. XIX a. Viduryje gydytojai ir progresyviai mąstantys moterys, kurios priešinasi šio drabužio dėvėjimui, ją perkelia į viršutines ir apatines dalis, o tai palengvino moterų padėtį ir padidino judėjimo laisvę. Tarp jų buvo rašytojas Džordžas Sandas. Nuo liemenių viršuje vėliau pasirodė.

Šiandien apatinis trikotažas nekenkia moterų sveikatai, bet, priešingai, turi teigiamą poveikį. Nepaisant to, yra tam tikrų niuansų renkantis liemenę jaunai mergaitei, kuri neturėtų būti ignoruojama.

Savybės

Pagrindiniai skirtumai tarp vaikų modelių ir suaugusiųjų:

 • dekoratyvinių elementų nebuvimas vienaip ar kitaip, skirtas suvilioti;
 • trūksta įprastų akmenų, galima siūti tik šoninius akmenis;
 • daugiausia natūralių siuvimo medžiagų, kurių medvilnės kiekis yra ne mažesnis kaip 70%;
 • standžių, tvirtinamų puodelių trūkumas.

Spalvos dažniausiai primena sportinį stilių, arba yra mielos, vaikų spalvos. Ryškūs ir spalvingi modeliai žirnių, gėlių ir uogų, lankų ir juostelių pavidalu - dažniausiai paspaudę. Jei liemenėlė yra pagaminta iš vienos spalvos ir šiek tiek panaši į merginos maudymosi kostiumėlį, tuomet jai bus lengviau priprasti prie naujo savo drabužių spintos.

Toliau skyriuje „Gražūs modeliai“ kalbėsime apie stilius.

Pageidaujami audiniai jaunam fashionista liemeniui:

 • Mikropluoštas yra elastinga, minkšta medžiaga, kurios savybės labiausiai panašios į natūralius audinius.
 • Medvilnė gryno pavidalo arba šiek tiek pridedant kvėpuojančio poliamido.
 • Įtemptas trikotažas.
 • Kvėpuojantis viskozė yra audinys, gaunamas apdorojant medieną.
 • Taip pat tinka tam tikri satino ir šilko tipai.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad šiame amžiuje greitai pasikeičia krūties dydžio pokyčiai, todėl būkite pasirengę reguliariai atnaujinti liemenėlė. Atnaujinta informacija laiku pašalina pieno liaukų spaudimo tikimybę, jei modelis jau tapo mažas.

Matmenys.

Populiariausi paauglių mergaičių dydžiai: nulis, pirmas, antras ir trečias. Dydį galima lengvai nustatyti pagal šį algoritmą:

 • Pirma, įkvėpkite, išmatuokite krūtinės apvadą po krūtimi;
 • tada, svarbiausiuose taškuose, krūtinės apyrankė matuojama juostele;
 • tada mes atimame pirmąją vertę iš antrosios vertės ir prisimename skirtumą centimetrais.

Paauglių liemenėlės klasifikacija grindžiama šiuo skirtumu. Jei jis yra nuo 10 iki 12 cm, jis laikomas nuliniu dydžiu ir pažymėtas kaip AA. Atitinkamai skirtumas nuo 12 iki 14 cm yra pirmasis dydis, pažymėtas viena raide A. Skirtumas nuo 14 iki 16 cm yra antrasis dydis, pažymėtas kaip B. Ir, jei vertė yra nuo 16 iki 18 cm, tai yra trečiasis dydis, nurodytas ant gaminio C raidės. .

Etiketė, esanti priešais raidėmis, rodo skaičių, kuris atitinka kūno tūrį po krūtimi. Tai reiškia, kad 70 AA dydis reiškia, kad liemenėlė tinka ant nulinio krūtinės dydžio, o krūtinės apykaita yra 70 cm.

Jei matavimai skiriasi nuo kelių centimetrų nuo standartinių, jie yra suapvalinti. Reguliuojama sagtis ant nugaros leidžia jums pritaikyti dydį, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kaip pasirinkti pirmąją liemenėlę?

Jei matavimų metu paaiškėja, kad mergaitei vis dar nėra tinkamo dydžio, šiuo atveju pasirenkamas modelis, kuris yra viršutinės formos, panašus į sportinę trumpąją marškinėlį. Į jį gali būti siuvami puodeliai. Tai labai patogus ir funkcionalus variantas tiems, kurių krūtinės apimtis yra mažesnė nei 67 centimetrai.

Nerekomenduojama pasirinkti liemenėlės be montavimo. Pirma, dėl to, kad audinio puodelių forma idealiai turi būti pakartota formavimo formos, kurios, be to, nuolat kinta. Labai sunku nustatyti be atsargaus montavimo.

Atkreipkite dėmesį, kad liemenėlė turi būti visiškai užpildyta. Versijos su storais įdėklais taurėje gali būti rekomenduojamos dėvėti, jei krūtinė jau pasiekė antrąjį dydį.

Antra, pasirinktas modelis turėtų būti mėgstamas mergaičių, kad naujasis drabužis būtų dėvėtas su malonumu. Be to, montavimas leis jums pamatyti, kaip liemenėlė sėdi ir kaip ji atrodo po drabužiais, kuriais vaikščioja jauni žavesys.

Montuodami atkreipkite dėmesį ir į diržus:

 • jie neturėtų nuskaityti arba, priešingai, įsilaužti į kūną, idealiai, tarp diržo ir kūno turėtų būti 1-2 pirštai;
 • jei jums reikėjo per daug priveržti diržus, kad liemenėlė galėtų sėdėti puikiai, tai yra neigiamas ženklas, nes dirželiai greitai ištempti ir toliau nuleis, kai jie bus dėvimi;
 • geriau yra suteikti platesnes diržas.

Važiuojant, galinis megztinis su užsegimu neturėtų pakilti. Optimalus dydis yra tas, kuris leidžia jį pritvirtinti prie vidurinio kablio.

Montuojant, nešiojant ne mažiau kaip minutę, ant liemenėlės neturi būti jokių ženklų. Gerai, jei sustabdysite savo pasirinkimą besiūliu variantu, kuris turi labai teigiamą poveikį kraujo tiekimui, nesukeliant jo. Liemenėlės kaulai taip pat yra nepageidaujami, nes jie gali trukdyti limfos nutekėjimui.

Geriau pirkti per laikotarpį tarp moterų dienų, kai krūtys nėra išsiplėtusios ir turi įprastą formą.

Taip pat rekomenduojama vienu metu įsigyti kelis liemenėlės tipus, kad kasdienio dėvėjimo metu mergaitė galėtų nustatyti, kuris variantas jai yra patogesnis ir geriausiai atitinka jo skonį.

Gražūs modeliai.

Minkšti liemenėlės mergaitėms gali būti trikampio, viršutinio ar sporto modelio pavidalu. Ypač geras atraminis efektas turi sportinę liemenėlę, naudojant specialų audinį ir supjaustytą. Yra galimybių su maža parama, vidutinė ir didelė. Fiziniam lavinimui ši galimybė yra ideali.

Trikampis yra labiausiai panašus į suaugusiųjų formą, tačiau taurėje nėra duobių ir storų intarpų. Viršutiniai liemenėlės atrodo kaip marškinėliai, jie yra gražūs ir patogūs dėvėti. Šis stilius turi mažesnį palaikomąjį poveikį, palyginti su sportiniais modeliais.

Labai gražūs besiūlių modelių arba itin plokščių siūlių. Jie turi teigiamą poveikį kraujo tekėjimui ir limfos tekėjimui. Strapless liemenėlė yra geriausia nešioti kuo mažiau. Pakeičiant, po drabužiais su plikais pečiais, pavyzdžiui, pagal elegantišką suknelę, liemenėlės su skaidriomis juostomis yra tobulos.

Liemenės su priekiniu uždarymu yra puiki galimybė, nes jos puikiai tinka kompaktiškam krūties dydžiui. Be to, jie yra patogesni naudoti. Dėl sodinimo savybių, puodelis beveik puikiai dera prie kūno.

Pradedant antruoju dydžiu, paauglystė gali sau leisti dėvėti stilių su storomis puodeliais: „Angelica“ arba balconette, uždaromis korėjiškomis liemenėlėmis, stiliaus su modifikuotomis juostomis.

Modelis su push-up efektu nerekomenduojamas ne tik dėl fiziologinių priežasčių, bet ir estetinių priežasčių. Tokiame konkurso amžiuje tokie gudrybės atrodo visiškai netinkami. Be to, jis gali neigiamai paveikti krūties vystymąsi dėl neišvengiamo kraujo indų suspaudimo. Tačiau specialios nuimamos kilpos iš audinio yra gana priimtinos.

Kaip dėvėti?

Moterų aprangos taisyklės:

 • liemenėlė nešiojama ne ilgiau kaip 12 valandų, iš pradžių pakanka jį įdėti tik sportuojant;
 • liemenėlė nebūtinai pašalinta naktį;
 • pageidautina turėti keletą liemenėlių ir juos keisti kiekvieną dieną, nes antrą dieną liemenėlė turi būti „pailsėjusi“, pakeisdama kitą.

Besiūliai stiliai idealiai tinka tvirtiems drabužiams: trikotažiniai marškinėliai ir marškinėliai, suknelės, palaidinės ant figūros.

Taip atsitinka, kad mergaitė jau paauglystėje turi tankų kūną. Tokiu atveju, jūs turite padaryti taisyklę dėvėti liemenėlės su plačiomis juostomis. Jie tolygiai paskirsto krūties apkrovą ir svorį, o ne kaulus, kaip paprastai manoma.

Mergaitei leidžiama, jei liemenėlė viršuje šviečia per permatomą palaidinės ar suknelės audinį. Vienintelė sąlyga - jos spalva turi atitikti drabužių spalvą.

Klasikinių spalvų modeliai - balta, pilka, smėlio ir juoda - turi būti merginos arsenale. Jie skirti kasdieniniam dėvėjimui mokyklose.Tačiau taip pat, be jų, turėtų būti keletas ryškių spalvų liemenėlių. Šie elegantiški ir gražūs, jaunos ponios požiūriu, tai padės jai formuoti moteriškumą, leidžiant jai jaustis labiau pasitikintys.

Liemenėlės priežiūra.

Šio drabužio skalbimo metu galima nusiųsti po trečiojo dėvėjimo. Pageidaujamas rankų plovimas arba subtilus režimas skalbimo mašinoje be džiovintų mašinų. Pavyzdžiui: „Rankų plovimas“, „Vilna“, „Subtilūs audiniai“. Skalbimui rašomojoje mašinoje tinkami specialūs tinkliniai maišeliai, o liemenėms su stora puodeliu - liemenėlėmis, kurios yra pagamintos iš plastiko ir apsaugo puodus nuo deformacijos.

Jei nenorite plauti rankomis, ultragarso aparatas bus geras pasirinkimas. Tai mažas prietaisas su viela, kuri įdėta į baseiną su skalbykla 30-40 minučių. Puiki alternatyva, kuri išgelbės jūsų pastangas ir puikiai susidoros su subtilia užduotimi.

Dėl tam tikrų audinio savybių, iš kurių siuvami liemenėlės, jie netoleruoja aukštų temperatūrų, nes praranda elastingumą ir blogėja produkto išvaizda. Todėl skalbimo metu nerekomenduojama nustatyti temperatūros virš 30 laipsnių. Be to, nešildykite drabužių prie šildymo prietaisų. Geriausias variantas - džiovinimas natūraliu būdu atvirame ore.

Dėl tos pačios priežasties draudžiama naudoti balinimo, dėmių šalinimo ir kitus agresyvius ploviklius. Naudokite geresnį minkštą skalbimo miltelius.

Skalbimo liemenėlės turėtų būti atskirtos nuo kitų drabužių. Įsitikinkite, kad rašomoje mašinoje nėra apatinių drabužių ir neapdorotų tekstūrinių audinių: džinsai, džemperiai, tankios medžiagos marškiniai. Tai gali sugadinti apatinius drabužius vieną kartą ir visiems laikams.

Tas pats atsitinka, jei dėvėjote nešvarius daiktus ant liemenėlės. Siekiant užtikrinti, kad jūsų apatinis trikotažas truks kuo ilgiau, dėvėkite marškinėlį tarp megztinio ir liemenėlės. Tai apsaugo nuo priešlaikinio susidėvėjimo ir gaminio išvaizdos pažeidimo.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip mokyti visas pasirinkimo taisykles, dėvėti ir rūpintis merginos liemenėlė. Galų gale, šios žinios bus naudingos jai gyvenimui. Neišsaugokite pirmosios liemenėlės, pamokykite juos atkreipti ypatingą dėmesį į apatinius drabužius. Tai sudarys merginos meilę sau, kaip būsimai moteriai, ir tiesiogiai paveiks jos pačių suvokimą ateityje.

Ir tegul šis procesas bus ne tik rimtas, bet ir pats teigiamas. Tada toks įvykis bus prisimintas kaip malonus, linksmas momentas paauglystės gyvenime, o tarp motinos ir dukros bus puikūs pasitikėjimo santykiai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys