Dutiki Kapika

prisijungti prie diskusijos

 

Kūdikio kojų šiluma ir komfortas šalta, daugelis tėvų pasitiki „Kapikos“ mažaisiais. Kodėl Išsiaiškinkime!

Mažai apie prekės ženklą

Prekės ženklas grindžiamas senuoju rusų kalbos žodžiu „kapik“, kuris reiškia „kulnas“. Bendrovės logotipas tapo mielu zuikiu.

Talentingi rusų ir italų dizaineriai dirba pagal kiekvienos batų poros stilių, o geriausi gamintojai daro savo idėjas realybe. Visa tai, kad jūsų kūdikis galėtų dėvėti patogiausius, kokybiškiausius ir gražiausius batus.

Ortopedai rekomenduoja!

Kapikos asortimentas daugiausia apima batus su ortopedinėmis bazėmis. Vaikiškiems batus visada užtikrinkite standžią foną ir pritvirtinkite pėdą. Vasaros sandalai yra su vidpadžiu, turinčiu atraminę atramą, tinkamą kojos formavimui.

Verta prisiminti, kad batai nereikia pirkti „už augimą“. Būtina įsigyti batus ar batus, kurių dydis yra praktiškas. Kūdikis bus nepatogus per didelius batus. Be to, nepagrįstas laisvos vietos kiekis neleis batus išlaikyti.

Modeliai

Dutiki Kapika pagamino įdomų dizainą. Paprastai jie turi įvairių spalvų poliuretano padas ir tekstilines viršūnes. Kartais antklodės puoštos odos įdėklais.

Mergaitėms skirtos žiemos batai su ryškiomis spalvomis arba su madinga spauda. „Dutiki“ mažos mados puošia linksmais ryšiais, gėlėmis ir kailių kraštais.

Berniukai galės pasirinkti batus giliai mėlynos, violetinės ir juodos spalvos atspalviais.

Trumpas arba aukštas dutik pasirinkimas?

Jūs nuspręsite! Auliniai batai geriau šildo koją, apsaugo nuo sniego ir vėjo. Sutrumpintas modelis yra patogesnis vyresniems vaikams. Juos lengva derinti su džinsais ir antblauzdžiais, jie atrodo madingi ir stilingi. Vaikai yra laimingi ir mama yra laiminga!

Vilna bus šilta

Renkantis žieminius batus reikia atkreipti dėmesį į dutik. Masyvi batai tik iš pirmo žvilgsnio yra sunkūs ir lėtai. Tiesą sakant, jie yra labai patogu vaikui. Ir svarbiausia, palaikykite šiltą.

Kapika dutiki paprasčiausiai gaminama žiemai. 80% vilna naudojama kaip pamušalas. Vilnos pamušalas puikiai šildo kojas.

Protektoriaus padas turi anatominį reljefą ir neleidžia pėdoms stumti ant žiemos ledo.

Dutiki idealiai tinka vaikščioti šlapiu sniegu. Temperatūros sąlygomis iki -10 metų vaikas gali dėvėti šilumines kojines. Jei ketinate dėvėti pripūstus batus kietoje šalčio dalyje, jums reikia šildyti koją su vilnonėmis kojinėmis.

Apžvalgos

Internete mama ir tėtis palieka teigiamus komentarus apie „Kapika“ žiemos duomenis. Daugelis tėvų juos vadina kokybiškais batus su puikiu dizainu.

Mama rašo, kad kūdikio koja puikiai dera prie batų. Kūdikiui patogu važiuoti ir vaikščioti po gatvę, net jei jis neseniai ėmėsi pirmųjų žingsnių. Šios įmonės batai nulupti, sandariai laikomi, batai puikiai išlaiko savo išvaizdą.

Ideali vertė už pinigus

Gamintojas Kapika siūlo kvotas nuo 1800 iki 2500 tūkstančių rublių. Apdaila, natūralios medžiagos ir gamyklos pritaikymas visiškai pateisina batų kainą.

Žinoma, teisingas vaiko dydis žiemos batų dydžiu, kurį vaikas dėvės geriausiu metu tuo pačiu sezonu. Kitais metais tėvai turės pirkti naujus batus. Tačiau mama ir tėtis yra pasirengę tai, jei tik jų tėtis būtų patogūs!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys