Moterų apranga ir avalynė

Kūdikių kepurės

Kūdikių kepurės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Vaikų modeliai
  2. Kaip sukurti?
  3. Dekoras
  4. Ką dėvėti?

Kepurė yra nuolatinio pjaustymo galvos apdangalai. Norint sukurti tokį produktą paprastai tarnauja beveik bet koks audinys ar kita panaši medžiaga, nuo odos iki medvilnės. Skrybėlę sudaro vainikas ir laukai. Šio tipo galvos apdangalų paskirtis yra apsaugoti nuo atmosferos poveikio, taip pat tai yra dekoratyvinė drabužių dalis.

Kepurės istorija toli į praeitį. Pirmasis jų paminėjimas buvo Graikijoje dievo Hermeso laikais, kai jis pradėjo išradinėti petathos.

Senovės graikai naudojosi skrybėlėmis tik kasdieniam darbui, kad prieglaudų nuo saulės. Navigatoriai ir amatininkai naudojo pilos. Ir norėdamas nustatyti žmogaus veiklos tipą, jis paprastai užsidaro tam tikro augalo vainiką. Dažnai moterys dėvėjo paprastą audinį virš galvos.

Vaikų modeliai

Mada saugo laiką ir vaikai seka suaugusiais. Todėl vaikai madingi dalykai ištraukiami iš suaugusiųjų dekorų. Nedelsiant pastebime, kad tamsios ir netgi juodesnės spalvos vaikų dekoruose yra retos. Ypatingas dėmesys skiriamas šviesių atspalvių spalvoms.

Taigi, apsvarstykite keletą įdomių mergaičių skrybėlių variantų.

Šiaudai

Šis galvos apdangalas yra labai įvairus. Tarp tokios apsaugos nuo oro sąlygų galite rasti įdomių mados variantų. Štai keletas iš jų.

Katės ausys

Įdomus variantas vaikų šiaudų kepurei bus vienas su kačių ausimis. Kepurę galima įsigyti keliose spalvų paletėse: geltona, mėlyna, oranžinė, karališka mėlyna, rožinė ir raudona. Kepurė atrodys originaliai su bet kuriuo priedu.

Retro stilius

Tai stilingas bet kurios „fashionista“ elementas. Be to, tokių skrybėlių spalvų diapazonas yra labai įvairus. Ją galite pritvirtinti gumine juosta po smakru, kad vaikas neprarastų šio aksesuaro stipraus vėjo atveju.

Vaivorykštė

Elegantiškas variantas būtų kepurė su horizontaliomis juostelėmis, dažytomis visomis vaivorykštės spalvomis. Ši kepurė apsaugo nuo saulės spindulių. Kepurės medžiaga yra labai minkšta ir erdvi, kuri, be abejo, padės kiekvienam mažam kapriziniam asmeniui.

Megzti

Tokie galvos apdangalai taip pat yra populiarūs mažų madų. Kepurės yra su krakmolingais laukais arba be jų.

Su šydu

Tai yra jaunų merginų paspaudimas. Žinoma, šydas yra dekoras ir šiuo atveju jis neturėtų būti daug. Papuoškite karūną balta spalva, pridėkite satininę juostelę arba bet kurios kitos medžiagos pumpurą - tai neprilygstamas modernios mados moters vaizdas.

Mergaitė atrodys kaip tikras angelas bet kurioje šventėje ar vaikų šventėje. Būtina dėvėti tokią skrybėlę su paprasta stiliaus suknelė, kad nebūtų perkrautas vaizdas su nereikalingais atributais. Galų gale, pagrindinis akcentas yra kepurė, kurią verta atkreipti dėmesį.

Mini kepurės

Padarykite tokią išskirtinę gali tai padaryti patys, naudodami įprastines medžiagas. Pavyzdžiui, tai tinka kartonui, spalvotam popieriui ir audeklui.

Kartonas

Tai paprasčiausias variantas padaryti gražią kūdikio skrybėlę. Ir koks aukštis - tai jūsų skoniui.

Apsvarstykite galimybę gaminti kartono mini dangtelį ant ratlankio.

Kaip sukurti?

Taigi, norėdami pradėti kurti super skrybėlę, turėsite paruošti būtinas medžiagas:

  1. Pirma, iškirpkite kartono perimetrą ir pamušalo audinio pagrindą. Tada jums reikia klijuoti ant audinio pagrindo šampano su geležimi. Naudojant zigzago žirkles, būtina sumažinti išorinius apskritimo kraštus, kad audinys nesutrūktų.Naudodami pieštuką, padarykite žymes ant nugaros, kur bus pritvirtintas rėmelis.
  2. Kitas žingsnis: ženklinti cilindro pagrindo dugną ir pjauti iš apskritimo audinio. Jums reikia nukirpti, kad galėtumėte šiek tiek pasukti ant cilindro. Nupjaukite sukirštą audinį į apačią ir įkiškite.
  3. Iškirpti megztą juostelę pagal dydį, bet nedideliu parašu. Siuvinėkite jį, kad atrodytumėte cilindrinę išvaizdą. Siūlą ir viršutinę dalį reikia išlyginti. Tada jums reikia klijuoti cilindrą ir kartoną, o apatinės sekcijos turi sulenkti.
  4. Laukų gamybai supjaustykite reikiamo dydžio apskritimą. Dešimt centimetrų reikia nupjauti trikotažinį ratą. Juostelė turi būti siuvama į žiedą ir išlyginama vienoje pjūvio pusėje.

Ši pusė nuo vidinio poreikio klijuoti prie laukų ir iš išorės supjaustyti reikia trikotažo. Dabar kraštai gali būti apgaubti nėriniais.

Cilindras ir laukas turi būti prijungti prie klijų ir puošti apvaliais dekorais ir nėriniais. Lankai ir plunksnos gali būti išdėstytos šalia, taip pat naudojant klijus. Įkiškite kilpas į plyšių laukų apačią ir klijuokite juos kartu. Vėlgi, naudokite klijus, kad prijungtumėte šį elementą su paraštėmis ir priklijuokite sluoksnį.

Dabar galite grožėtis savo kūryba ir pažiūrėti, kaip jis atrodys jūsų vaiko galvoje.

Dekoras

Bet kuri iš šių skrybėlių gali būti dekoruota skirtingais būdais, svarbiausia yra parodyti vaizduotę.

Pavyzdžiui, gėlių tema yra labai populiarus variantas. Paprastai naudojamas sodrus pumpurai, susieti juostelės ar audinys. Galite papildyti dekorą su karoliukais, gražiu kirpčiuku ar sagė.

Ką dėvėti?

Vaikiškos skrybėlės suderinamumas ir lengva suknelė gali būti vadinami saugiausiais. Taip pat madinga tendencija yra skrybėlę su sundress, šortai, kelnės su marškinėliais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys