Moterų apranga ir avalynė

Vaikų maudymosi kostiumai mergaitėms

Vaikų maudymosi kostiumai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Vaikų maudymosi kostiumo savybės
  2. Medžiagos
  3. Populiarios spalvos
  4. Gamintojai

Plaukimas yra ne tik profesionalus sportas. Tai puikus mokymas visoms raumenų grupėms, tai yra graži laikysena, kietėjimas, gera nuotaika ir daug daugiau. Todėl nenuostabu, kad daugelis tėvų pageidauja duoti savo mažuosius, pradedant nuo labai mažo amžiaus.

Svarbiausia vaiko apranga, skirta plaukti baseine, yra maudymosi kostiumas: maudymosi berniukai berniukui ir maudymosi kostiumas mergaitei. Kaip pasirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlį ar maudymosi kostiumėlį plaukimui baseine, apie įvairių modelių savybes, medžiagas, iš kurių jie pagaminti, ir bus aptarti mūsų straipsnyje.

Vaikų maudymosi kostiumo savybės

Norint susipažinti su baseinu ir vėlesniais treniruotėmis jame su maksimaliu patogumu vaikui, turite tinkamai ir kruopščiai pasirinkti tinkamą maudymosi kostiumą.

Apskritai, paplūdimio maudymosi kostiumėliai arba profesionalus sportas mergaitėms ir suaugusiems moterims neturi ryškių, esminių skirtumų. Tai ypač aktualu profesionaliems modeliams: tas pats lakoniškas stilius ir dekoro trūkumas. Yra daugiau paplūdimio modelių skirtumų: tai stilius, papildomi dekoratyviniai elementai ir spalvos.

Įvairių amžiaus ir kūno tipų mergaičių maudymosi kostiumai yra labai daug. Tačiau, atsižvelgiant į visų rūšių frills-ryushechek, visi šie dekoratyviniai perteklius yra geriausia palikti paplūdimio.

Visuotinai pripažįstama, kad baseino maudymosi kostiumėlis turi būti nuoseklus. Bikini labiau tinka atsipalaiduoti paplūdimyje, kai norite saulėti po švelniais saulės spinduliais. Baseinas yra sporto kompleksas, todėl būtina pasirinkti modelį, kuriame būtų patogu ir patogiai sportuoti.

Nereikalingos lanko stygos ir kiti dekorai gali trukdyti jūsų veiklai, o aktyvūs rankų judesiai gali tiesiog išstumti kūną.

Pirkdami maudymosi kostiumėlį, kad galėtumėte užsiimti baseine, reikia atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Pernelyg pigūs maudymosi kostiumėliai yra pagaminti iš prastos kokybės medžiagos, kuri greitai išsiskleidžia, ypač jei chloras naudojamas baseino vandens valymui.

Norint, kad maudymosi kostiumėlis gerai sėdėtų ant figūros, jis būtinai turi turėti likerį (apie 10 - 20%). Medžiaga turi būti pakankamai tanki, elastinga ir ne ištempta.

Maudymosi kostiumėlis turi aiškiai tenkinti vaiko dydį, būti ne mažas, o ne ant kūno. Sporto modelio maudymosi kostiumėlis idealiai neturi dekoratyvinių detalių. Jei paplūdimiui pasirinksite maudymosi kostiumėlį, dekoro skaičius priklauso nuo vaiko amžiaus. Mažai mergaitei modeliai su karoliukais, blizgesiais ir kitais mažais papuošimais yra nepageidaujami.

- Už baseiną

Maudymosi kostiumas mergaitėms gali būti sulietas arba suskaidytas. Antrasis variantas yra geresnis paplūdimio atostogoms. Yra keletas tokių maudymosi kostiumų: bikini, tankini, monokini ir kt. Maudymosi kostiumėlis gali būti suprojektuotas tik plaukti, elegantiškas modelis, tinkantis paplūdimio vakarėliui, atviras modelis idealiai tinka rauginimui.

Uždaras maudymosi kostiumas su atvira nugara dažniausiai tinka baseinui. Kadangi toks modelis sėdi pakankamai mažai, jis nesumažina judesių.

Maudymosi kostiumėlis nebus slydęs kūnui net ir aktyvių treniruočių metu, jis neištrins odos, o pernelyg didelio dekoro nebuvimas tik sustiprins kūno racionalizavimą, kuris yra svarbus veiksnys, ypač profesionaliam sportui.

Paprastai sporto modeliuose nėra dekoratyvinių papuošalų. Išimtis, galbūt, yra tik maudymosi kostiumėliai, skirti sinchroniniam plaukimui. Šis sportas - tai darnus fizinio aktyvumo ir meninės veiklos derinys. Žiūrovų ir teisėjų dėmesys yra sukniedytas sportininkams, atliekantiems sinchroninius judesius. Todėl šiam sportui tinkami maudymosi kostiumai yra ryškūs, intriguojami ir papuošti įvairiomis programomis, naudojant rhinestones, fliterius, nerijos, akmenis.

- Paplūdimiui

Nėra tokių griežtų reikalavimų paplūdimio aprangai vaikams, kaip ir sporto maudymosi kostiumėliams. Tai drabužis plaukimui, plaukimui, saulės ir lauko pramogoms.

Įvairaus amžiaus mergaičių maudymosi kostiumai yra labai įvairūs. Maudymosi kostiumėliai skiriasi nuo kūno ir kelnaitės, spalvų, dekoracijų, papildomų dekoro elementų ir pan.

Sporto maudymosi kostiumėliai paplūdimiui nesiskiria nuo maudymosi kostiumėlių, skirtų užsiimti baseine: griežtas dizainas ir dekoro trūkumas. Vienos dalies maudymosi kostiumėlį puošia ryški spalva ir įdomi spauda.

Atskiras maudymosi kostiumėlis yra bikini ir kelnaitės (bikini) arba viršuje ir šortai (tankini). Labai dažnai galite rasti kitų veislių: trikini, maudymosi kostiumėliai su sijonais, šortai, šortai ir kt. Bodice gali būti dėvimi kaip sportinis viršelis, susietas ar užsegtas.

Siejami dirželiai yra ypač patogūs, nes visada galite pritaikyti savo maudymosi kostiumą pagal vaiko aukštį ir statybą. Labai aktyviems vaikams tinkamesni maudymosi kostiumai.

Norint mokyti vaikus plaukti, buvo sukurti specialūs maudymosi kostiumėliai - plūdės. Šis modelis yra vieno gabalo kostiumas su nuimamomis plūdėmis. Maudymosi kostiumėlis puikiai tinka labai ankstyviems kūdikiams, įskaitant naujagimius. Jis saugiai laiko vaiką vandenyje ir tuo pačiu metu nekliudo judėti. Patogūs ir saugūs kostiumai, skirti jauniausio amžiaus berniukams ir mergaitėms.

Medžiagos

Renkantis baseino, paplūdimio ar vasaros atostogų maudymosi kostiumėlį, medžiaga, iš kurios ji siuvama, yra labai svarbi. Audinys turi būti pakankamai stiprus, lengvas, elastingas, atsparus dažnioms skalbimo sąlygoms, atsparus chlorui ir pan.

Šiuolaikinių vaikų maudymosi kostiumėlių siuvimui naudojamos hipoalerginės medžiagos, kuriose nėra kenksmingų priedų ir nesukelia odos ar gleivinės sudirginimo.

Sporto maudymosi kostiumėliams pritaikyti dažniausiai naudojami poliamidas, poliesteris, neoprenas su lycra, nailono ir kitomis medžiagomis. Jie gerai tęsiasi, puikiai sėdi ant bet kokios formos, yra atsparūs chloruoto vandens poveikiui ir leidžia ilgą laiką išlaikyti pradinę maudymosi kostiumo išvaizdą net ir po nuolatinio naudojimo ir dažnai plaunant.

Populiarios spalvos

Kalbant apie spalvas, maudymosi kostiumėliai, kurie gali būti naudojami baseine ar paplūdimyje, gali būti panašūs į skonį ar mados tendencijas. Dekoratyvinių elementų, spaudinių ir modelių apribojimų nėra. Svarbiausia, kad vaikui patiko jo maudymosi kostiumas.

Tinkamai parinkta maudymosi kostiumo spalva leidžia vizualiai koreguoti formą.

Atskiras maudymosi kostiumėlis mokymui baseine skiriasi nuo paplūdimio griežtesnio stiliaus. Sporto kėbulas yra specialiai sukurtas tinkamai palaikyti krūtinę. Ji neturi jokių ryšių ar užsegimų, ji yra nešiojama kaip įprasta. Kelnaitės ar šortai labiau tinka prie kūno nei įprastiniai modeliai.

Dėl apkūnus mergaitė, uždaras maudymosi kostiumas yra dar geresnis nei atskiras.Tai leidžia vizualiai koreguoti formą dėl tankios medžiagos. Jei mergaitė turi platus pečius, ji gali rekomenduoti maudymosi kostiumėlį su diržo kilpa. Tai atitraukia dėmesį nuo pečių.

Pavyzdžiui, maudymosi kostiumėlį su išilgine juostele ne tik vizualiai sluoksniuota, bet ir traukia figūrą. Maudymosi kostiumėlį su kontrastingais spalvos įdėklais pusėje suteiks figūrai daugiau elegancijos ir paslėpti porą papildomų colių ties juosmeniu.

Paprastai paplūdimio atostogoms pasirenkami šviesūs, spalvingi, rausvos, raudonos, geltonos, alyvinės, turkio ir kitos spalvos maudymosi kostiumai. Spausdinimas taip pat gali būti labai skirtingas: žirniai, juostelės, gėlės, drugeliai, animaciniai filmai ir kt.

Kalbant apie profesionalius plaukimo, nardymo, sinchronizuoto plaukimo ir kitų sporto modelių modelius, gali būti taikomi spalvų, spausdinimo ir dekoravimo apribojimai.

Klasikinė spalva bet kokiam tikslui - juoda. Tačiau dažniausiai juoda yra atskiesta ryškiais kontrastingais mėlynos, raudonos, turkio, geltonos, mėlynos ir kitos spalvos intarpais.

Gamintojai

Maudymosi kostiumėlis - neatsiejama vasaros poilsio ir treniruočių baseine dalis. Todėl daugelis vaikų drabužių gamintojų iš Rusijos, Vokietijos, Italijos, JAV ir kitų šalių visą kolekciją skiria įvairaus amžiaus berniukų ir mergaičių maudymosi kostiumams.

Tarp populiariausių prekių ženklų yra:

  • Laivas Kompanija siūlo platų maudymosi kostiumų pasirinkimą atsipalaidavimui paplūdimyje, sporto, gimnastikos, plaukimo ir kt. Modelių asortimente yra uždaros ir atviros įvairaus dizaino ir spalvų maudymosi kostiumėliai. Jie yra aukštos kokybės ir prieinamos kainos.
  • Arena Pagal šį prekės ženklą gaminami drabužiai, batai, sporto reikmenys, įskaitant plaukimą. Įmonė siūlo didžiulį paplūdimio ir sporto maudymosi kostiumų pasirinkimą kiekvienam skoniui. Prekės ženklo produktai yra puikios kokybės. Maudymosi kostiumėliai greitai išdžiūsta, nepraranda savo formos, neišnyks ir nenusidėvėja net po ilgo naudojimo.
  • Entchen. Gamintojas iš Vokietijos specializuojasi specialių maudymosi kostiumėlių gamyboje, kad vaikai galėtų plaukti. Specialūs plūduriuojančios įdėklai (plūdės) leidžia net mažiausiam vaikui be baimės būti baseine ar atvirame tvenkinyje.
  • Funkita. Šviesūs, spalvingi šio prekės ženklo maudymosi kostiumai yra skirti profesionaliems sportininkams ir paplūdimio mėgėjams. Skirtingi šio prekės ženklo bruožai yra originalūs spaudiniai ir ryškios spalvos. Toks maudymosi kostiumėlis, be abejo, pakels bet kurio vaiko dvasias prieš pratybas ar reguliariai plaukdamas upėje.
  • „Speedo“ - profesionalių sportininkų pasirinkimas. Siuvimui maudymosi kostiumėliais naudojami didelio našumo audiniai, kurie nebijo ultravioletinės spinduliuotės, jūros ir chloruoto vandens. Daugelis šio prekės ženklo modelių turi puikų korekcinį poveikį.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys