Moterų apranga ir avalynė

Vaikų batai Alaska

Vaikų batai Alaska

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Būdingas
 2. Privalumai
 3. Modeliai
 4. Medžiagos
 5. Spalva
 6. Dydžio diagrama
 7. Apžvalgos

Nors suaugusieji nekantriai laukia pavasarį, vaikai nustoja džiaugtis snieginėmis ir šalčiomis dienomis. Žiema yra vienas iš mylimiausių vaikų sezonų. Kad jūsų vaikas neužšaltų ir nešlaptų, važiuodamas iš kalno ir ant čiuožyklos, pastatydamas sniego fortą ir šeštąjį sniegą, turėtumėte prisiminti savo močiutės instrukcijas. Svarbiausi iš jų visada sakė: „Laikykite savo kojas šiltą“.

Aliaskos „Originale“ batai padeda šią praktiką. Šis prekės ženklas yra iš Italijos. Santykinai jaunas, bet jau žinomas. Ji buvo įkurta 2007 metais. Įmonė užsiima siuvimo avalyne moterims, vyrams ir vaikams. Kiekvieną sezoną jis įgauna pagreitį, nes neįprasti batai gauna vis daugiau ir daugiau naujų gerbėjų. Kas yra šių porų unikalumas?

Būdingas

Alaska Originale yra vienas iš pirmaujančių pasaulio vaikų avalynės gamintojų. Visi šio prekės ženklo modeliai pasižymi neįtikėtina mintimi ir praktiškumu. Jie labai šilta. Ir tai yra pagrindinė charakteristika.

Dutiki «Alaska Originale» membrana. Tai reiškia, kad jų gamyboje naudojami vadinamieji membraniniai audiniai, kurių speciali danga padengia medžiagą nešlapinti, vėdinti ir pašalinti per didelę šilumą. Ji sugalvojo XX a. XX a. Pabaigoje. Ir iš pradžių jie planavo jį naudoti tik itin sudėtingomis išorinės erdvės sąlygomis. Bet tada plačiau buvo naudojama membraninė medžiaga, įskaitant drabužių ir avalynės gamybą, be kurių ekstremalūs sportininkai, žvejai ir medžiotojai negali įsivaizduoti savo gyvenimo.

„Aliaskos originalas“ yra labai didelis. Kiekvieno sezono dizaineriai ieško naujų ir naujų sprendimų, tiek spalvų, tiek dizaino.

„Aliaskos originalas“ - tai elitiniai vaikų batai. Bet nebijokite žodžio „elitas“. Italijos batų porų kainos yra gana prieinamos. Ir santykis „kaina - kokybė“ yra pagrįstas.

Ne kiekvienas batų gamintojas yra pasiruošęs rinktis mažiausius modelius. „Aliaskos Originale“ užėjo, o dabar kataloguose yra nemažai trupinių porų, kurios ką tik išmokė vaikščioti ar vaikščioti po vežimėlį.

„Aliaskos originalas“ dažnai netikrina. Todėl rizika pirkti netikrą "dutiki" mažas.

Privalumai

Vaikų avalynės „Alaska Originale“ privalumai daug. Mes išvardijame pagrindinius:

 • Patogumas ir privalumai. Batų poros gaminamos sveikai vaikystei. Jie nėra pučiami nuo vėjo, nesusilieja vandenyje, neslysta ant ledo. Kūdikio kojos jose nėra prakaito ar deformuojasi, nes gamintojai pasirenka tinkamą „kūdikio“ batų. Ortopediniai vidpadžiai ir geras pagrindas puikiai išsprendžia augančią pėdą, o tėvai negali bijoti plokščių pėdų vystymosi vaikams.
 • Universalumas. Vaikų batai „Alaska Originale“ tinka ant visų kojų. Dėl paprastų ir praktiškų dizaino sprendimų juos lengva įdėti į bet kurį keltuvą - aukštą ar žemą. Tas pats pasakytina apie kojos išsamumą.
 • Atsparumas ekstremalių temperatūrų temperatūrai. Batai atsparūs gana dideliems klimato pokyčiams. Net 30 laipsnių šalčio „Aliaskos Originale“ yra šilta ir patogi. Be to, nenaudoti vilnonių kojinių pagal tokius batus. Jei už lango - minus 15, pakanka įdėti storas (bet ne vilnos) kojines, pagamintas iš natūralaus audinio.
 • Stilius Šie batai gali būti dėvimi su drabužiais beveik bet kuria kryptimi. Jie tinka mokyklinėms uniformoms, šventiniams drabužiams ir sporto įrangai. Išoriškai šio prekės ženklo modeliai yra gerai atpažįstami, painioja „Aliaskos originalą“ su kitu gamintoju - užduotis beveik neįmanoma.

Modeliai

„Alaska Originale“ vaikams gamina dviejų tipų šiltus batus - batus ir pusė batus. Porų dizainas yra nuostabus dėl savo įvairovės, geri italų bendrovės burtininkai kiekvieną sezoną atnaujina vaikų batų liniją.

Mažiausiems - dešimtis porų iš 20 dydžio.

„Dutiki“ ikimokyklinio amžiaus vaikams ir studentams lengvai skirstomi į „berniukų“ ir mergaičių modelius. Berniukams galima pasiūlyti daugiau klasikinių batų su polinkiu į minimalizmą, mergaitėms - ryškias poras su romantiškais kraštais, rhinestones ir aplikacijomis.

Individualus dėmesys nusipelno paauglių modelių. Jie turi visus „Aliaskos Originale“ privalumus ir tuo pat metu visiškai patenkina brandinimo ir jau tapusių vaikų poreikius. Tiesa ta, kad jie atitinka dabartines tendencijas, o jauni dandžiai, būkite ramūs, jie tai gerai žino! Todėl vaikiškų batų pasirinkimas paprastai yra varginantis dalykas. Aliaskos originalas yra tikras išgelbėjimas tėvams.

Pagrindiniai „dutik“ privalumai yra lengvumas. Nepriklausomai nuo konkretaus modelio ir dydžio, išsipūtę batai yra lengvai dėvimi, lengvai valomi, lengvai derinami su kitais drabužiais.

Medžiagos

Siuvant "dutik" "Alaska Originale" naudojamas tiek natūraliose, tiek sintetinėse medžiagose. Abi yra modernios ir nuolat aukštos kokybės.

Viršutinis avalynės sluoksnis paprastai gaminamas naudojant specialias technologijas impregnuotus tekstilės gaminius su vandeniui atspariu junginiu. Dėl to batai ne tik išlieka sausi, bet ir mažiau purvina.

Po to seka „kosminis“ mikroporinis membraninis audinys, dėl kurio šio prekės ženklo batai yra savotiški, kad išlaikytų šilumą. Viduje, Aliaskoje „Originale“ batai ir pusiau batai yra apdailinami natūralia avių kailiais. Jauniems mados modeliams kaip kraštas gali būti naudojamas tiek natūralus, tiek dirbtinis kailis.

Kitas išskirtinis vaikų batų „Alaska Originale“ bruožas - specialios veltinio trys sluoksniai. Viršutinis sluoksnis sugeria drėgmę, vidutinis „kvėpuoja“, vidinis išlaiko šilumą. Jie sukuria minkštumo jausmą, prisilietimą, prisotintą priešgrybeline kompozicija.

Gamintojo pasididžiavimas - novatoriškas išorinis padas. Jis visada tik liejamas, pagamintas iš poliuretano, turi gilų apsaugą, naudodamas savo dizainą, „Antislide“ technologiją. Neslysta ir nepraranda nuotraukos aiškumo.

Priedai yra šviesūs ir patogūs. Spynos „gyvatės“ yra suprantamos taip, kad vaikui būtų patogiausia pašalinti ir įdėti batus. „Šunys“ yra plati ir patikima, leidžia vaikui suvokti ir traukti be didelių pastangų, neslysti iš rankų ir nesulaužti. Kai kuriuose modeliuose „Alaska Originale“ suteikia užraktus, „lipnus“.

Spalva

„Alaska Originale“ vaikų batų spalvų įvairovė yra tiesiog nuostabi. Mažai tikėtina, kad bet kuris prekės ženklas gali pasigirti tuo pačiu! Pakanka pažiūrėti į katalogus: kiekvienas modelis pateikiamas daugiau nei 20 spalvų schemų. Nuo klasikinės pilkos, rudos ir juodos iki neįsivaizduojamos šviesios. Berniukai yra puikūs tamsūs batai, visi mėlynos, pilkos spalvos atspalviai.

Beje, tik pilkieji gamintojo modeliai turi visą seriją! Parinktys - nuo tamsios švino iki sidabro. Merginos atrodo įspūdingai violetinės, žalios, rožinės, geltonos, oranžinės ir džinsinio batai.

Šį sezoną mados, raudonojo melanso ir mėlynos spalvos džiaugsmo viršūnėje. Baltas batai niekada nepraranda savo žavesio, o 2017 m. Kartu su subtiliu pakraščiu, stilingi atrodo baltas batai ir pusiau batai. Labiausiai išsiskirianti įmonė parengė „gėlių“ modelių seriją, papuoštą ryškiais ornamentais.

Dydžio diagrama

Dydžio diagrama «Aliaskos originalas» atitinka rusų kalbą.

Vaikiški batai (vidpadžio ilgis centimetrais)

Batų dydis

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

Vidpadžio ilgis

12,0-12,5

12,5-13,0

13,5-14,0

14,0-14,5

14,5-15,0

15,0-15,5

16,0-16,5

16,5-17,0

17,0-17,5

17,5-18,0

Paauglių bateliai (vidpadžio ilgis centimetrais)

Batų dydis

30

31

32

33

34

35

36

Vidpadžio ilgis

18,0-18,5

19,0

19,5

20,0-20,5

21,0

22,0

23,0

Nustatant bato dydį, reikia nepamiršti, kad kiekvieno vaiko pėdų augimas yra griežtai individualus. Jis gali viršyti arba atsilikti nuo kontrolinių skaičių. 0,5 cm paklaida laikoma leistina. Jei įmanoma, prieš perkant geriau bandyti naudoti modelį.

Apžvalgos

Alaska Originali vaikiški batai jau yra gerai žinomi Rusijos tėvams, nors prekės ženklas neseniai pasirodė mūsų šalyje. Tai patvirtina daugybė atsiliepimų, kurių dauguma yra teigiami.

Mama ir tėtis švenčia aukštą batų kokybę, patogumą ir patogumą. „Dutiki“ tiesiog nuvalykite drėgnu skudurėliu arba audiniu, ir jie vėl bus švarūs, šviesūs ir spalvingi. Tarp parduodamų „Alaska Originale“ batų, tai yra prognozuojama, kad tai yra lyginant su kitais prekiniais ženklais. Šie dėvėjimui atsparūs poros, kurios po to, kai vaikas užaugo, neteko savo pristatymo.

Labai mažas kairiojo grįžtamojo ryšio procentas - tai pirkinio trapumas - nuo šalto krekingo išorinio sluoksnio arba užrakto.

Kartais jie nurodo porų kainą Kai kuriems tai atrodo per daug. Dauguma teigia, kad kaina yra gana prieinama. Iki šiol minimali Alaska Originale vaikų batų poros kaina prasideda nuo 2000 rublių. Brangūs modeliai - kainuos daugiau nei 5 500 rublių. Italijos batų nuolaidos parduotuvėse siekia 30% ir paprastai rekomenduoja gamintojas.

Patyrę tėvai, kurie bandė „Alaska Originale“ batus ant dviejų, trijų ar daugiau palikuonių, rekomenduoja nešioti kojinių po kojomis į tokius batus, kad aktyvūs vaikinai, kurie vaikščioja daug. Jie gali būti karšti. Ir sėdėtiems ramiems berniukams ir mergaitėms, dėvėkite termosokus, turinčius minimalų arba be vilnos. Vieni, kurie vaikščioja, sėdi vežimėliu, visais atvejais tėvai bando dėvėti kojines pagal savo batus.

Vaikų koja greitai auga, todėl žiemos batų pora paprastai trunka tik vieną ar du sezonus. Čia yra pagrindinė tėvų klaida. Manau, kad pigių batų pirkimas sumažins šeimos biudžeto išlaidas, tačiau neatsižvelgiama į papildomas išlaidas: tokia pora gali žlugti žiemos viduryje, todėl reikės nedelsiant įsigyti naują.

Be to, kūdikis, turintis prastos kokybės batus, gali užsikimšti ir sunkiai susirgti, o gydymas šiandien yra brangus. Padarykite pagrįstą pasirinkimą rūpindamiesi mažu žmogumi ir leiskite žiemos dienoms pasimėgauti tik savo vaiku ir atnešti naujų atradimų!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys