Moterų apranga ir avalynė

Vaikų skėčiai

Vaikų skėčiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys

Vaikystė yra laimingiausias ir nerūpestingiausias gyvenimo laikas, kai galite sau leisti daug. Pavyzdžiui, važiuokite po balais arba pasivaikščiokite lietaus metu. Ir apie tai, kad vaikas nėra šlapias, o ne šaltas, tėvai rūpinasi. Be to, šiandien jų tarnyboje yra didžiulis guminių batų, lietpalčių ir vaikų skėčių pasirinkimas.

Savybės

Kaip vaikų skėtis skiriasi nuo suaugusiųjų skėčio? Paprastai yra keletas parametrų.

 • Pirma, skėtis turėtų būti labai lengva, nes kūdikis negali laikyti sunkiojo aksesuaro, kuris taip pat nyksta esant stipriam lietui ar griuvėsiui.
 • Antra, dydis ir paprastumas. Modelis turėtų būti pakankamai kompaktiškas, kad nepatektų nepatogumų įvažiuojant į namo ar darželio įvažiavimą. Vaikas turi greitai sulankstyti ir atidaryti skėtis be suaugusiųjų pagalbos.
 • Trečia, spalvų ir spaudinių įvairovė. Be abejo, suaugusiųjų lietaus aksesuarai šiandien pateikiami didžiuliu pasirinkimu, tačiau vaikams skirti produktai pasižymi daug didesniu spalvų spindesiu.

Žinoma, visi skėčiai turi būti saugūs, kad netyčia nebūtų sužeistas pats savininkas ar netoliese esantis vaikas.

Modeliai

Visi vaikų skėčiai gali būti skirstomi į grupes pagal kelis kriterijus:

Statyba

Skėtis gali sulenkti arba išlikti originalioje formoje (cukranendrių).

Pirmasis variantas gali būti surenkamas keliais papildymais, šis modelis vadinamas ultracompact.

Kiekvienas modelis turi savo privalumų ir trūkumų. Pvz., Skėčiai yra gana praktiškas. Jis puikiai priešinasi vėjo apkrovai, nesulenkia ir tinka labai mažiems vaikams, kuriems vis dar sunku susidoroti su pusiau automatiniu ir automatiniu modeliu. Vienintelis trūkumas yra didelis dydis.

Vyresni vaikai, žinoma, geriausia įsigyti sulankstomus skėčius. Šiandien yra daug įvairių amžiaus grupių mergaičių ir berniukų modelių.

Papildymo mechanizmo tipas

Pagal šį kriterijų visi skėčiai skirstomi į 3 grupes (mechaninis, pusiau automatinis ir automatinis).

 • Pirmoje kategorijoje yra modeliai, kurie yra sulankstyti rankomis. Labiausiai praktiškas ir ilgalaikis variantas dėl specialaus mechanizmo stokos. Trūkumai yra tai, kad trūksta mygtuko, leidžiančio greitai atidaryti ir sulenkti skėtis, jei reikia.
 • Automatinis modelis yra labiausiai paplitęs dėl patogumo. Paspaudus skėčio mygtuką, galite tuoj pat atidaryti arba slamuoti, šis momentas yra ypač svarbus mažiems vaikams. Tarp trūkumų galima pastebėti didesnes sąnaudas, palyginti su kitais modeliais ir nepakankamu ilgaamžiškumu - mygtuko paspaudimo mechanizmas gali nepavykti.
 • Pusiau automatinis modelis. Jis užima tarpinę padėtį tarp pirmojo ir antrojo parinkčių. Skėtis atidaroma paspaudus mygtuką ir sulankstoma rankiniu būdu. Tai ne visada patogu.

Dydis

Renkantis vaikų skėčius, dydis yra daug svarbesnis nei atrodo. Žinoma, modeliai, turintys didžiulę kupolą, geriau apsaugo vaiką nuo lietaus, tačiau nėra labai patogu vaikščioti su jais dėl mažo žmogaus dėl masyvumo ir svorio. Be to, toks skėtis gali trukdyti tėvams, kurie vadovauja vaikui rankomis.

Iš šios situacijos gali būti keli būdai. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį į skėčius su varpiniu kupolu. Jie negali būti labai patogu, nes jie blokuoja vaizdą. Tokiu atveju bus naudingi skaidrūs skėčiai. Jie patikimai išgelbės vaiką nuo vandens lašelių ir nesikiš į tai, kas vyksta.

Dome tipas

Iš esmės yra trys variantai: apvalus, kvadratinis, varpas.

Mažiausiems dizaineriams siūlomi originalūs modeliai varlės galvos, šuns, kačiuko, tigro kubo, ausų, ūsų, linksmo veido.

Spalvoti sprendimai

Vaikų skėčiai niekada nustoja nustebinti savo spalvų ir spaudinių įvairove.

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo amžiaus, gali lengvai pasirinkti originalią skėtis, papuoštą mėgstamos pasakos ar animacinio filmo herojaus paveikslu. Ypač populiarūs šiandien yra animacinių filmų personažai. Gatvėse dažnai matosi skėtis su „Fixies“ arba „Snow White“, „Barboskin“ arba „Wheelbarrows“, „Mickey Mouse“ arba „Winnie the Pooh“.

Kita vaikų skėčių kategorija - originalus modelis. Jie gali būti pagaminti kaip ryškiai geltonos prinokusios kukurūzų arba apelsinų morkų, sultingų braškių arba prinokusių kivių pavidalo.

Tai taip pat apima skėčius kaip lėlės, mažus gyvūnus, pasakų personažus. Paprastai jie dekoruoti papildomais elementais: karūnomis, ausimis, ragais, lankais.

Klasikiniai modeliai turi apvalią arba varpinę kupolą.

Atlikta įvairiomis spalvomis ir deriniais. Pavyzdžiui, monofoninė skėtis taip pat tinka mažai fashionista ir 10 metų ir vyresnėms mergaitėms. Spalva gali būti suvaržyta - juoda, tamsiai, bordo, žalia arba vaivorykštė, ryškiai geltona, oranžinė, raudona, rožinė, turkis.

Skėtis "Rainbow" turi ypatingą meilę ne tik mažiems vaikams, bet ir suaugusiems.

Drąsoje, lietingą dieną taip malonu papildyti savo išvaizdą tokiu spalvingu ir gražiu aksesuaru, dekoruotu raudonais spinduliais.

Skaidrūs skėčiai yra universalūs, kaip ir juodi modeliai. Jie puikiai derinami su skirtingais drabužiais ir tinka bet kokio amžiaus ir lyties vaikams.

Patarimai, kaip pasirinkti

Kiekvienas vaikas gali pasirinkti, kokiam skydui jis patinka, tėvų užduotis - pasirinkti jam patogų, praktišką ir saugų modelį.

Pasirenkant tinkamą modelį reikia atkreipti dėmesį į kelis punktus:

 1. Skėtis turi būti saugi pačiam vaikui ir jo aplinkai. Modelio elementai turi būti suapvalinti, o adatos turi būti pagamintos iš plastiko.
 2. Patogumas. Ikimokyklinio amžiaus vaikams patinka geriausiai tepti. Jie yra paprasti ir patogūs naudoti, jie yra atsparūs vėjo smūgiams. Toks skėtis gali būti lengvai atidaroma arba sulankstoma ir įdėta į spintelę. Vyresni vaikai pirmenybę teikia lankstantiems modeliams, kuriuos lengva įdėti į maišelį ar maišelį.
 3. Dydis Kuo mažesnis vaikas, tuo glaustesnis ir tvarkingesnis jo skėtis. Vaikas tiesiog negali susidoroti su didžiule skėčiu.
 4. Medžiagos kokybė. Norėdami sukurti skėčius, dažnai naudojamos patvarios, lengvos, vandeniui atsparios medžiagos: poliesteris, nailonas, PVC plėvelė. Perkant, būtina patikrinti, ar skėčiai yra atsparūs medžiagai ir nėra perforacijų ar įtrūkimų. Beje, skėčiai naudojami ne tik lietaus metu. Aksesuarai, pagaminti iš elegantiškų medvilnės medžiagų ir puošti grioveliais ir grioveliais, puikiai apsaugo vaiką nuo saulės karštu oru.
 5. Priedas turi būti lengvas, bet tuo pat metu pakankamai stiprus. Geriausia, jei plienas naudojamas mezgimo adatų gamybai, o ne minkštas aliuminis.
 6. Perkant skėtis, turite jį asmeniškai patikrinti: atidaryti ir uždaryti keletą kartų, sulenkti, jei tai numatyta dizaino. Šis mechanizmas turėtų veikti aiškiai ir greitai.

Prekiniai ženklai

Šiandien daugelis vaikų produktų gamintojų siūlo skėčius. Kiekvienas prekės ženklas siekia, kad gamybos procese būtų kažkas naujo, novatoriško, originalaus.

 • Pavyzdžiui, kompanija „Alex“ savo jauniems klientams siūlo piešti skėtis su savo rankomis. Komplekte yra cukranendrių pusiau automatiniai, specialūs vandeniui atsparūs žymekliai, instrukcijos ir keli trafaretai. Kai kurie modeliai jau gaminami su atspausdintais brėžiniais, tik jų dažymas.
 • Doplerio produktai skiriasi nuo analogų ne tik aukštos kokybės, bet ir stilingo, modernaus dizaino. Modeliai yra pagrįsti didelio stiprumo plieno sistema, o stiklo pluoštas naudojamas mezgimo adatų gamybai.
 • Italijos prekės ženklas "Perletti" siūlo platų modelių asortimentą su specialiai sukurta saugaus atidarymo sistema. Be to, visi stipinai yra suapvalinti plastikiniai antgaliai.
 • „Samsonite“ kompanijos skėtis priklauso prabangos prekių kategorijai. Mechaniniai ir automatiniai modeliai turi keletą papildymo galimybių. Visai kolekcijai būdingas stilingas dizainas ir klasikinės spalvos.
 • Rusijos prekės ženklai jokiu būdu nėra prastesni nei Vakarų gamintojai ir siūlo įvairių vaikų skėčių kolekcijų pasirinkimą. Pavyzdžiui, „Tornado“ prekės ženklo modeliai yra pagaminti moderniu, elegantišku dizainu, o „Monsoon“ produktų bruožas yra LED elementai, puošiantys skėtis. Dėl šios originalios detalės vaikas yra aiškiai matomas net tamsoje.

Kitas populiarus elementas, kurį daugelis gamintojų pateikia savo modeliams, yra švilpukas. Tai ir pramogos, ir tam tikras vaikų saugos elementas.

Rūpinimasis skėčiais

Kad toks trapus ir gražus aksesuaras, kaip vaikų skėtis, tarnautų savo mažam savininkui kuo ilgiau, būtina išmokyti vaiką tinkamai rūpintis juo.

Periodiškai kiekvienam skėčiui reikia šiltos sielos. Vanduo iš paviršiaus pašalina visus nešvarumus ir dulkes, tada skėtis džiovinama išplėstoje būsenoje.

Kaip pagalbinė medžiaga medžiagai, iš kurios gaminamas priedas, kartais naudojamas vandens ir acto tirpalas. Ir jei nuvalysite jį vandens ir amoniako mišiniu, skėčio stipinai šviečia kaip nauji.

Gražūs vaizdai

Kokį vaiką nemėgsta šviesūs, gražūs dalykai? Modelis pagamintas iš raudonos ir juodos spalvos ir puošia dideli, linksmi žirniai. Skėtis yra labiau panaši į neišardomą apsaugą nuo lietaus.

Šis jaunas gaisrininkas! Stilingas skėtis su aukštu kupolu yra pagamintas iš tankios vandeniui atsparios medžiagos, puoštas „karštais“ raudonais oranžiniais atspalviais ir puošia būdinga spauda. Lietaus paltai ir gumboots, suprojektuoti pagal tam tikrą temą, padeda geriau atpažinti ir harmoningai atvaizdą.

Mažoji undinė tikrai taps tikra vaikų darželio ar žaidimų aikštele. Visą vaizdą sudaro subtilūs, gražūs mėlynos, rožinės ir alyvos atspalviai. Skėtis, lietpalčiai ir batai puošia jūros temos papuošalais. Pati skėtis yra pagaminta iš originalaus dizaino, apvalus kupolas yra papuoštas dideliais grioveliais aplink gaminio kraštą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys