Moterų apranga ir avalynė

Vaikų maudymosi kostiumėlis šokiams su sijonu

Vaikų maudymosi kostiumėlis šokiams su sijonu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. Spalvoti sprendimai
 3. Modeliai
 4. Kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį šokiams?
 5. Priežiūra

Jei mergaitė nusprendė treniruotis, ji tikrai turės gimnastikos maudymosi kostiumėlį. Labiausiai grakštus variantas yra vaikų maudymosi kostiumas, skirtas šokti su sijonu. Toks stilius leis vaikui formuoti meilę menui.

Savybės ir privalumai

 • Šokių maudymosi kostiumėlis yra funkcionalus ir patrauklus. Kiekvienam šokio tipui (baletas, sportas, pobūvių salė, klasika, pasaulio tautų šokiai) būtina turėti savo sijoninę formą, todėl svarbu įgyti stilių pagal mokytojo reikalavimus.
 • Šie stiliai yra patogūs. Modelis su sijonu puikiai tinka choreografijai, panašiai kaip elegantiška suknelė. Tokiu atveju mergaitė jaustis pasitikėjusi savo drabužiais, kurie būtinai turės įtakos mokymo rezultatams.

Dėl elastinės medžiagos per visą pamoką maksimali judėjimo laisvė bus suteikta be apribojimų, leidžianti vaikui parodyti savo sugebėjimus. Šiuo atveju bus matomi judesio privalumai ir trūkumai.

 • Baleto kostiumai yra funkcionalūs ir elegantiški. Jie naudojami klasėms ir kalboms.
 • Gaminant modelius, naudojant aukštos kokybės tekstilę, kuri nepraranda savo savybių jau keletą metų.

Spalvoti sprendimai

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo gaminius iš įvairių atspalvių. Spalvos pasirinkimas priklauso nuo mokytojo reikalavimų. Dažniau perkate mergaičių gimnastikos maudymosi kostiumus pasteliniais atspalviais. Tačiau daugumai studijų reikalavimas yra baltos arba juodos formos.

Vyresnėms mergaitėms leidžiama ryškesnių atspalvių su skirtinga pjaustyta sijonu. Maisto kostiumo spalva gali būti raudona, raudona, violetinė, mėlyna.

Modeliai

Dėl įvairių stilių, produktai yra labai patogūs ir leidžia tinkamai atlikti sudėtingus elementus. Sijonas neturėtų būti ilgas, kad nebūtų trukdoma pamokai. Paprastai produktas yra kombinuotas su ilgomis rankovėmis ir trumpu sijonu. Kartais modeliuose yra dirželiai arba panašūs į jersey.

Kaklo iškirpimas gali būti apvalus, V formos. Dažnai stiliai turi stand-up apykaklę, pritvirtintą ant nugaros.

Choreografijos produktų gamintojai siūlo stilius su skirtingais sijonais.

Sijono forma yra labai įvairi. Jis gali būti deginamas, su raukšlėmis, raukšlėmis, supjaustyti saulę ir tt Drabužiai turėtų pabrėžti šokio grožį. Mokymams geriau pasirinkti vieną sluoksnį, be papildomo apdailos. Spektakliams galite dėvėti produktą su asimetrišku arba daugiasluoksniu pūkuotu sijonu.

Modeliai pagaminti iš medvilnės, nailono, likro ar poliamido. Sijonas yra pagamintas iš tinklelio arba poliamido, kad atitiktų viršų.

Veikimo galimybės turi tą patį maudymosi kostiumėlį ir sijoninę medžiagą. Dažnai jie yra pagaminti išimtinai užsakymui arba patys. Audinys yra padengtas audiniu ir vėliau papuoštas įvairiomis dekoracijomis (akmenimis, putojančiais rhinestones, karoliukais, blizgučiais, blizgučiais ir net plunksnomis).

Kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį šokiams?

 • Klasėms geriau pasirinkti variantą su plačiomis juostomis ar rankovėmis. Ploniomis juostomis ar kaklaraiščiais stiliai gali neigiamai paveikti šokio pasirodymo kokybę arba sukelti diskomforto jausmą.
 • Jūs turite pasirinkti modelį pagal dydį. Didesnė versija netelpa gerai, o įtemptas maudymosi kostiumėlis apribos judėjimą klasės metu. Tuo pačiu metu išvaizda labai nukentės ir mergina gali prarasti pasitikėjimą.
 • Kartu su vaiku reikia įsigyti choreografijos formą.Šiuo atveju įrengimas yra privalomas ir svarbu atsižvelgti į mergaitės nuomonę. Jei ji mėgsta modelį, tai paveiks pamokų sėkmę.

Nepirkite drabužių su gilią iškirptę. Mažosios ponios gali nerimauti dėl iškirptės gylio, kuris atitrauks juos nuo šokio.

Priežiūra

 • Kad gaminys būtų pakankamai ilgas, reikia laikytis tam tikrų atsargaus priežiūros taisyklių.
 • Gimnastikos maudymosi kostiumėliai negali būti plaunami rašymo mašinoje ir susukti. Tai sumažina spalvą ir gali sukelti produkto deformaciją.
 • Norint atsikratyti drėgmės perteklių, jis turi būti gerai suplakti.
 • Neišdžiovinkite produkto saulėje. Jis gali išnyks ir prarasti patrauklią išvaizdą.
 • Norėdami pagreitinti džiovinimo procesą, galite švelniai išplėsti maudymosi kostiumėlį su rankšluosčiu ant rankšluosčio. Jis greitai sugeria drėgmę. Tada išdžiovinkite įprastu būdu.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys