Moterų apranga ir avalynė

Maudymosi kostiumai mergaitėms

Maudymosi kostiumai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tipai ir modeliai
 2. Medžiaga
 3. Spalva
 4. Prekiniai ženklai
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Kaip rūpintis?
 7. Vaizdai

Tipai ir modeliai

Gimnastika visuomet išsiskyrė moterų sportininkų akimis ir malone. Šiame sporte estetika yra svarbi, kuri pasireiškia tiek spektaklyje, tiek kostiumuose. Tačiau pasirinkimas nėra toks paprastas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Kostiumas pasirodymams ritminės gimnastikos ir gimnastikos, taip pat aerobikos, yra vadinamas maudymosi kostiumėliu dėl išorinio panašumo su paplūdimio ir baseino vidaus maudymosi kostiumėliais. Skirtumas čia bus rankovių buvimas. Bet tarp jų sporto ir ritminės gimnastikos maudymosi kostiumėliai pasižymi sijono ir skaidrių intarpų buvimu.

Vaikų gimnastikos modeliai skirsis nuo suaugusiųjų sportininkų modelių. Vaikų modeliams nerekomenduojama dekoruoti daugelio rhinestones, tačiau siuvinėjimas ir dažymas yra sveikintinas.

Sporto kostiumėliai gimnastikai skirstomi į mokymo ir konkurencijos modelius:

 • Maudymosi kostiumėliai mokymui, paprastai, paprasti, patogūs ir be dekoratyvinių elementų.
 • Konkurencijos modeliai atrodo labai šviesūs ir įspūdingi. Jų dekoravimui naudojami plunksnos, rhinestones, akmenys, siuvinėjimai, blizgučiai ir kiti dekoratyviniai elementai. Tinkamai papuošus maudymosi kostiumėlį, galite pabrėžti privalumus ir paslėpti figūros trūkumus.

.

Geriau atsisakyti modelių su plonu dirželiu, nes jie sukels diskomfortą. Tai reiškia, kad toks maudymosi kostiumas nėra tinkamas sportui. Kai aktyvūs judesių diržai ir plonos dirželiai bus supjaustyti į kūną ir atrodo ne geriausias būdas.

Šių sporto sporto maudymosi modelių pasirinkimo kriterijus yra:

 • Įrengtos plaukimo kostiumėlės gimnastikai puikiai tinka ir atrodo kaip antroji oda. Tokie modeliai kartoja visus sportininkų judesius ir užtikrina judėjimo komfortą. Tačiau jie tinka vyresniems sportininkams, nes jie neturi augimo rezervo.
 • Nemokami maudymosi kostiumai - puikiai tinka vaikams. Jie gali būti kaip įprasti supjaustyti ir su sijonu. Šis modelis yra tinkamesnis ritmo gimnastikai.

Medžiaga

Visi gimnastikos maudymosi kostiumai yra pagaminti iš audinio, kuris sugeria prakaitą ir leidžia odai kvėpuoti. Todėl būtina pirmenybę teikti ne sintetiniams ir pigesniems modeliams, bet ir iš likros, medvilnės, poliamido.

Nors medvilnė yra gana nenuosekli medžiaga, viena vertus, ji yra natūrali, gerai sugeria drėgmę. Bet tai yra jo trūkumas daugelio gimnastų nuomone. Ilgas treniruotes ar aktyvus pasirodymas prakaito prakaitas sugeria į medvilninį audinį ir daro sunkų sportinį maudymosi kostiumą, kuris trukdo judėti.

Nors šiuolaikinės sintetinės medžiagos yra lengvos ir kvėpuojančios, galite pasirinkti ir maudymosi kostiumėlį iš sintetinio elastano ir medvilnės mišinio.

Kad savarankiškai patikrintumėte maudymosi kostiumėlį, turite ištiesti ranką. Su geros kokybės medžiagomis, maudymosi kostiumėlį beveik iš karto turi įgyti pradinė būsena. Šis gimnastikos kostiumas tęsis ilgai.

Jei po tempimo plaukimo kostiumėlį nesiėmė savo pradinės formos, o liekanos liko, toks audinys netrukus neteks savo išvaizdos ir formos.

Neseniai kai kurie gimnastikos maudymosi kostiumėliai yra pagaminti iš aukštųjų technologijų medžiagų. Tokie audiniai mažina trintį ir skatina judėjimo laisvę.Ir medžiagos, į kurias įdėta teflono siūlų, turi raumenų suspaudimo poveikį.

Spalva

Mados tendencijos sporto mados pasaulyje vystosi ne taip greitai, kaip kasdieniame mados pasaulyje. Būtų dar teisingiau pasakyti, kad jie jau daugelį metų laikosi sporto sporto maudymosi priemonių. Kaip ir anksčiau, ryškios spalvos spalvos lieka pasirodymams ir neutrali juoda treniruotėms.

Tačiau kiekvienas sportininkas supranta, kad tai yra maudymosi kostiumėlis, ar netgi teisingiau, kostiumas, kuris nustato visą spektaklį ir bendrą nuotaiką. Be to, ryškios spalvos leis pamatyti sportininką iš tolimų vietų stenduose.

Ir kasdien vykstant į sporto salę ir treniruotes, pasirenkami baltos arba juodos spalvos maudymosi kostiumai. Juoda yra tikrai praktiškesnė. Juodoje maudymosi kostiumoje dūmų pėdsakai iš sporto kilimėlių nėra tokie pastebimi, tačiau talkas yra matomas aiškiau nei baltais modeliais.

Prekiniai ženklai

GK

Šis prekės ženklas gali būti vadinamas vienu iš sporto mados pramonės lyderių. GK maudymosi kostiumai gimnastikai gali būti vertinami daugeliui žinomų sportininkų.

Prekinis ženklas - tai didžiulė vaikų ir paauglių sporto maudymosi kostiumų linija, skirta tiek mokymui, tiek varžyboms. Be sporto maudymosi kostiumėlių, prekės ženklas gamina gimnastikos megztinius, leotardus ir šortus berniukams, šortus ir šortus mergaitėms.

Visi modeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atitinkančių visus kokybės standartus, todėl prekės ženklo GK sporto uniforma labai ilgą laiką išlaiko savo formą ir originalią spalvą.

Gimnastikos maudymosi kostiumėlių rinkinys pateikiamas plačiame kainų diapazone. Čia rasite žemos klasės geros kokybės modelius ir elitinius maudymosi kostiumus, papuoštus Swarovski kristalais ir deimantais.

Baltasis ryklys

Tai Rusijos prekės ženklas, kuris nuo 1996 m. „Baltasis ryklys“ sukuria kostiumus ir šaudmenis beveik visiems sportiniams vyrams ir moterims. Bendrovė sukūrė daugiau nei 2000 modelių, iš kurių kai kurie dekoruoti Swarovski rhinestones.

UAB „White Shark“ kainodaros politika yra labai lojali. Kainos yra orientuotos į Rusijos vartotoją, o šis prekės ženklas gali būti laikomas palyginti nebrangiu, palyginti su kitais sporto gimnastikos gamintojais.

Kaip pasirinkti?

Merginos gimnastikos maudymosi kostiumėliai turėtų būti pirmiausia patogūs ir nesukurti diskomforto jausmo atlikimo metu. Todėl renkantis gimnastikos maudymosi kostiumėlį reikia pažvelgti ne į jo išvaizdą, bet į jo funkcionalumą.

Svarbiausia ieškoti perkant sporto maudymosi kostiumėlį yra dydis.

Nesvarbu, kokio modelio jūs perkate, kasdien treniruotės ar dėvėti vieną kartą. Maudymosi kostiumėlį idealiai turėtų sėdėti ant figūros ir neturėti siūlės, kurios patrina odą, kostiumų linijos neturėtų būti supjaustytos į kūną, o ne šeriai.

Prieš perkant sporto maudymosi kostiumėlį, išmatuokite vaiko parametrus. Paprastai tai yra juosmens apvadas, klubų apvadas, ilgis. Labai gerai, jei jaunasis sportininkas, matuodamas, turi standartinį skaičių ir parametrus. Tai leis jums pasirinkti bet kurį norimą modelį. O kaip su tais, kurie neatitinka standartų?

Paprastai ši problema išsprendžiama taip. Jūs turite pasirinkti bet kokį maudymosi kostiumėlį, kurį norite, kol jis yra šiek tiek didelis. Problema bus išspręsta ateljė ar profesionalus specialistas. Maudymosi kostiumėlis tik tilptų.

Ši parinktis bus dar geresnė, nes paaiškėja, kad tai daroma atsižvelgiant į visas sportininko figūros savybes ir užtikrins maksimalų komfortą. Be to, pagal užsakymą pagal užsakymą geriausia užsakyti maudymosi kostiumėlį spektakliams, tada tų pačių modelių rizika keliems sportininkams bus mažesnė.

Kaip rūpintis?

Tinkamai prižiūrint gimnastikos maudymosi kostiumėlį, jis truks ilgiau.Kaip tinkamai prižiūrėti daiktą, jus paprašys gamintojas, arba etiketė su rekomendacijomis skalbti, lyginti, džiovinti.

Jei maudymosi kostiumėlis buvo pagamintas pagal užsakymą, tada pagal gaminio medžiagos priežiūros taisykles jums reikia konsultuotis su specialiaisiais arba naršyti internete.

Gausiai papuoštas maudymosi kostiumėlis su akmenimis, rhinestones ar blizgučiais, geriau nuplauti rankomis, o įprastą treniruočių kostiumą, jei laikomasi medžiagos, galima nusiųsti į skalbimo mašiną.

Vaizdai

Pagrindiniai gimnastikos maudymosi kostiumai yra mokymo modeliai. Paprastai balta arba juoda. Pirmoje nuotraukoje yra baltas maudymosi kostiumėlis su ilgomis rankovėmis, pagamintas iš medvilnės, idealiai tinka sportinei įrangai.

Antroji nuotrauka yra juodas maudymosi kostiumėlis. Šis modelis yra praktiškesnis kasdieniame gyvenime ir ilgiau truks tinkamai.

Kaip jau minėta, vyresnio amžiaus sportininkams galite įsigyti maudymosi kostiumėlį su puikiu kūnu. Šis modelis suteiks komforto jausmą ir nesustabdys judesių.

Treniruotėms, tinkančioms be rankovių, ir varžyboms geriau rinktis modelius su rankovėmis, jie bus labiau dekoruoti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys