Lassie batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Spalvoti sprendimai
  3. Modeliai
  4. Apžvalgos

Kad vaikiškos kojos būtų saugiai šildomos šaltuoju metų laiku, batai turi būti šilti ir aukštos kokybės. Tarp populiarių prekių ženklų yra ypač populiarūs Suomijos gamintojo „Lassie“ batai.

Savybės ir privalumai

Produktai skirti atšiauriam šaltam klimatui, artimai mūsų šalies oro sąlygoms. Produktų asortimentas yra pagamintas iš vandeniui atsparių tekstilės gaminių, atsparių drėgmei ir šlamui. Gamyboje dalyvauja natūrali oda ir zomšas.

Vaikų žieminiai batai yra labai lengvi ir nesukelia sunkesnių kojų. Ėjimas gali būti ilgas, o pėdos, esančios prekės ženklo batuose, bus sausos ir patogios.

Dydžių asortimentas nuo 24 iki 38 dydžių leidžia pasirinkti pirmuosius žingsnius ir batus paaugliams. Tuo pačiu metu kiekvienam dydžiui skirtingi modeliai yra įvairūs.

Visuose gamybos etapuose batai turi kelis kokybės ir praktinius testus. Dėl aukšto gamybos lygio Suomijos prekės ženklo gaminiai yra patvarūs ir patogūs dėvėti.

Kiekvienas kolekcijos modelis turi unikalų dizainą, pagamintą ryškiomis spalvomis, papildant stilingu, vidutinio stiliaus dekoru. Modeliai gaminami pagal minimalizmo stilių su funkcionalumo šališkumu.

Spalvoti sprendimai

Merginų valdovai yra pagaminti mėgstamų mažų madų tonų. Populiariausi sezono modeliai yra batai, pagaminti iš rausvos, violetinės, raudonos, violetinės ir fuksijos.

Taip pat reikalingi kombinuoti batai su kontrastingų atspalvių žaidimu. Kartais viename gaminyje gali būti trys arba keturios skirtingos spalvos. Viršutiniai atspalviai gali sutapti su vienintelio ar dekoratyvinių elementų tonu. Spausdinimo spalvų dėka prekės ženklo stiliai yra ryškūs ir įspūdingi.

Modeliai

Mergaitėms priklauso aukštas ir sutrumpintas dutik. Medžiagų tekstūra yra matinė, su reljefu ar blizgiu. Paprastai dauguma produktų turi sustiprintą kulną ir kojines. Kai kuriuose modeliuose yra stori zomšiniai arba odiniai įdėklai ant batų šonų.

Dažnai batai yra derinami iš kelių medžiagų tekstūrų. Jie gali turėti zomšinį įdėklą priekyje, odą - ant nugaros, šonų ir aplink liežuvį. Ir bagažinė pagaminta iš ryškios tekstilės su vandeniui atspariu impregnavimu.

Modelių nosis yra suapvalintas pakankamai laisva pirštams. Tai neleis jiems įšaldyti arba būti nenatūralioje padėtyje.

Dauguma Suomijos prekės ženklo batų yra tvirtinami velcro. Dažniau jie yra keliose eilėse palei veleną. Tai pasakytina apie vaikus ir paauglius, leidžiančius aiškiai ir tiksliai fiksuoti kojas pagal tūrį. Šiuo atveju dėvėti ar kilti batus bus labai lengva. Stiliuose su velcro ant batų liežuvio yra ženklo logotipas.

Modelių padas turi skirtingą storį ir gylį, tinka įvairiems regionams. Jis gali būti plokščias arba turėti mažą ploną kulną, užtikrinantį natūralią pėdos padėtį. Daugelyje modelių padas turi kombinuotą reljefo modelį ir ateina į kojų pirštą. Tai prideda gyvenimą batus ir prailgina išvaizdą.

Vidinis pamušalas pagamintas iš minkštos vilnos. Dažnai viršutiniame viršutiniame krašte dizaineriai papuošia vaikų sniego batus su įvairaus pločio kailio apdaila. Kailis gali būti tonas su batų viršuje arba su juo.

Ne tvirtinimo modeliai turi optimalų veleno plotį. Dažnai atspausdintos įkrovos viršūnės yra padengtos paprastomis arba elastingomis linijomis.Dėka siūlių su elastinėmis juostomis, batai atrodo gražūs ir tvarkingi ant kojos ir neleidžiami šaltu oru. Dėl papildomos fiksacijos viršutinėje viršutinėje dalyje kai kuriuose valdikliuose yra nėriniai, pritvirtinti prie specialių klipų.

Apžvalgos

Bendrovės gerbėjai teigia, kad batai yra geros kokybės. Tėvai atkreipia dėmesį į tai, kad vaikščiojimas po vaikščiojimo lieka sausas ir šiltas. Šiuo atveju batai puikiai tinka lauko veiklai ar pėsčiomis.

Tarp atsiliepimų yra komentarų. Moterys yra nepatenkintos minimaliu liežuvio lankstumu, kuris neleidžia maksimaliai laisvai judėti vaikščiojant. Pabrėžiama, kad kojos ilgą laiką „įprato“ prie prekės ženklo batų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys