Mursu batai

prisijungti prie diskusijos

 

Vaikų Mursu batai visiškai atitinka vaikų avalynės reikalavimus. Jie yra patogūs, puikiai šilti vaikų kojos, net ir itin šaltu, praktišku, patvariu ir pateikiami didžiuliame asortimente.. Įperkama kaina yra dar vienas neabejotinas šios bendrovės produktų pliusas.

Savybės

  • Suomijos prekės ženklo Mursu vaikiškų batų ypatumai yra stilingas dizainas, didelis atsparumas ir atsparumas dilimui, didžiulis spalvų diapazonas ir puikus šilumos taupymo gebėjimas.
  • Kuriant modelius, dizaineriai atsižvelgia į vaikų ortopedinių chirurgų rekomendacijas, todėl galime visiškai pasitikėti šio prekės ženklo saugumu, kad vaikas būtų sveikas ir tinkamai vystomas.

Medžiagos

Gaminant batus naudojant moderniausias medžiagas, įskaitant:

Polipropilenas

Ši medžiaga turi ne tik dideles šilumos taupymo savybes, bet ir neleidžia drėgmei kauptis bagažinėje. „Termoso efektas“ pašalinamas, oda kvėpuoja ir nesijaudina, vaikas jaučiasi patogiai.

Veltinis

Dėl ypatingos struktūros šiltas oras ilgą laiką laikomas kišenėse, kurias sudaro medžiagos pluoštai, ir kaupiasi kondensatas per veltinio poras į išorę.

Folijos medžiaga

Suprojektuotas išlaikyti šiltą orą bagažinės viduje. Tuo pat metu ji tarnauja kaip kliūtis užkirsti kelią šalto oro patekimui iš išorės.

Thinsulate

Puiki sintetinė izoliacija, skirta mažai oro temperatūrai. Lengvai, ilgaamžiai ir sandarūs.

Modeliai

„Mursu“ kolekcijoje pristatomi įvairūs vaikų guminių batų modeliai.

Visi jie yra pagaminti stilingai, aprūpinti stabiliu, pakankamai lanksčiu ir patvariu gofruotu padu, turi ryškias, spalvingas spalvas.

Daugelis modelių yra papildyti specialiais rankogaliais ant kaklo ar ausų, kad būtų patogiau sėdėti.

Šaltą rudenį ir pavasarį „Mursu“ siūlo šiltai montuojamus guminius batus su storesniais grioveliais.

Žiemos modeliai skirti skirtingoms temperatūros sąlygoms. Priklausomai nuo to, kaip izoliaciją galima naudoti vilną, dviratį, tekstilę, kailius, tinsuleyt ir kitas medžiagas. Batai turi patogų, ergonomišką dizainą ir yra aprūpinti tvirtomis Velcro tvirtinimo detalėmis. Gofruotasis padas pašalina galimybę paslysti ir kristi ant slidžios kelio. Kai kurie modeliai turi papildomą kulno ir pirštų stiprinimą, kad batai būtų ilgesni.

Spalvoti sprendimai ir spaudiniai

Spalvų skalė, kurioje yra atstovaujamos batų kolekcijos, yra tokia įvairi, kad net patys mažai mados mados ar jaunos dandy lengvai gali rasti tobulą batų porą.

Guminiai batai pagaminti iš ryškių ir sočiųjų spalvų ir atspalvių. Ypač mažiausių pirkėjų modeliai. Tai visi žalios, geltonos, mėlynos, alyvinės, mėlynos, geltonos, oranžinės ir kitos spalvos.

Neginčijami mėgstami batai mergaitėms yra rožiniai batai. Berniukai paprastai renkasi labiau suvaržytų, „vyrų“ spalvų modelius.

Demi sezono, žiemos ir guminiai batai vyresniems vaikams dažniausiai yra kombinuoti modeliai, pavyzdžiui, mėlyna ir juoda, pilka ir juoda, rožinė ir juoda, violetinė ir rožinė. Šie batai atrodo labai stilingi ir nereikalauja papildomo apdailos spaudinio pavidalu.

Kalbant apie vaikų modelių dizainą, populiariausi atspaudai yra gėlės, futbolo elementai, jūros gyvūnai, erdvės modeliai, juokingi gyvūnai ir vabzdžiai, skandinaviški ir fantaziniai motyvai.

Patarimai, kaip pasirinkti

Vaikų batų pasirinkimas nėra paprasčiausias dalykas. Batai turėtų sėdėti puikiai ant kojos, nespausti ar kabinti, būti vandeniui atsparūs, šilti, gražūs ir praktiški.

Priklausomai nuo vaiko amžiaus, nustatomi skirtingi reikalavimai pasirinkti tinkamą batų porą.

Pavyzdžiui, jauniausiems vaikams, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia vežimėliu, idealiai tinka batai, pagaminti iš veltinio pagrindo su natūraliomis izoliacinėmis medžiagomis.

Vyresni vaikai, kurie jau aktyviai važiuoja aplink žaidimų aikštelę, geriausia rinktis membraną arba natūralius odinius batus su kailio apdaila.

Pirkdami batus, tikrai turėtumėte patikrinti medžiagos kokybę, siūles, užtrauktukus ir velcro.

Batų dydis turi tiksliai atitikti vaiko kojos ilgį. Pirkdami žieminius batus, leidžiama nedidelė šiltų kojinių atsarga.

Jei tam tikro prekinio ženklo batai įsigyjami pirmą kartą, naudinga išnagrinėti specialiųjų svetainių klientų atsiliepimus. Taigi, po kelių savaičių aktyvaus naudojimo galite sužinoti, kaip šie ar kiti modeliai elgiasi švelniai, šalčiui.

Pasirenkant batus vaikams, ypač žiemai, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas padų kokybei. Ji turi būti gerai priklijuota arba susiuvama, būti pakankamai stora ir turi gilų protektoriaus raštą. Gerai, jei papildomai sustiprinama batų nugaros ir kojų dalis. Taigi batai tęsis daug ilgiau.

Papildomas vaikų batų pranašumas yra atspindinčių elementų, patogių velcro tvirtinimo detalių ir lieknėjimo rankogalių buvimas, kad vanduo ar sniegas nepatektų į batus.

Ką dėvėti?

„Mursu“ kūdikių batai yra pagaminti iš labai gražaus, stilingo dizaino. Jie atrodo vienodai vertingi ne tik vaikščiojant kombinezonai ar šiltomis kelnėmis, bet ir su suknelėmis, sijonais, džinsais, kelnėmis ir kitais vaikų drabužiais.

Batai tinka kūdikio kojoms pakankamai tvirtai ir švelniai, todėl gali būti dėvimi džinsai arba kelnės, dėvėti striukę arba įsitaisiusi į bagažo vidų.

Guminiai batai yra nepakeičiama galimybė derinti su lietaus paltais, vėjo grioveliais, parkais ir švarkais. Puikus, jei batai gaminami tuo pačiu spalvų deriniu su vaikų skėčiu ar lietaus paltu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys