Moterų apranga ir avalynė

Vaikų akiniai nuo saulės

Vaikų akiniai nuo saulės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys

Savybės

Vaikų akiniai nuo saulės yra tokie pat būtini, kaip ir suaugusiems. Vaiko akims reikia didesnės apsaugos nuo suaugusiųjų, vaikų akys yra jautresnės ir jautresnės ultravioletinei spinduliuotei, o ilgas saulės poveikis be apsauginės įrangos gali sukelti regos sutrikimus. Todėl būtinai įsigykite vasaros vaikų akinius nuo saulės ar užuolaidas.

Ypač vaikų akiniai nuo saulės bus svarbūs pietinėse platumose, kelionėje į jūrą arba kalnuose. Vaikų oftalmologai primygtinai rekomenduoja nepaisyti šio aksesuaro.

Apsaugoti vaikų akis nuo saulės galima pradėti bet kokio amžiaus. Beveik visi stiklai, skirti mažiausiems, yra su elastingomis juostomis vietoj lankų, o tai leidžia jiems laikytis sandarios ir negrįžti aktyvių judesių metu. Vaikų akiniai nuo saulės yra pagaminti iš saugaus plastiko, kuris yra atsparus deformacijai.

Be pilnų taškų, parduotuvėse galite įsigyti specialių užuolaidų. Iš esmės jie naudojami kelionėms automobiliu. Saulės žaliuzės yra plonas akies audinys, pritvirtintas prie automobilio lango.

Vaikų saulės žaliuzės yra pagamintos iš elastingų medžiagų ir tinka bet kokio dydžio langams. Šių žaliuzių dėka kūdikis galės ramiai miegoti kelyje arba žiūrėti pro langą, vengdamas ultravioletinių spindulių.

Vaikų akiniai arba užuolaidos saulės apsaugai turi būti sertifikuoti pagal Europos kokybės standartus. Todėl gatvės palapinės ir kioskai nėra geriausi vaikų saulės akinių įsigijimo variantai.

Pirkdami akinius oftalmologijos salonuose, atkreipkite dėmesį į prekių kainą. Visi suprantame, kad aukštos kokybės ir saugūs produktai negali būti pigūs.

Grįžtant prie sertifikatų dalyko, reikia pažymėti, kad kokybiškuose produktuose turi būti žyma, nurodanti gamintoją ir trumpas produkto charakteristikas. Dažnai užrašas yra ant rankų ar stiklo. Jei yra toks užrašas su prekės ženklu, jis turėtų sutapti su etiketės etikete.

Vaikų akinių nuo saulės akiniai turi būti stiklo arba polikarbonato. Pastarieji yra daug saugesni. Jei staiga užsikimšusi, tada polikarbonato lęšiai negalės pakenkti akims.

Modeliai

Vaikų saulės akiniai atlieka šias funkcijas:

  • Apsaugokite nuo akių audinių nudegimų.
  • Užkirsti kelią ligoms ir akių apvalkalo pažeidimams, taip pat alergijoms.
  • Sumažina akių raumenų apkrovą.
  • Neleiskite patekti į dulkes ir nešvarumus.

Visa tai kalba tik apie tokio aksesuaro privalumus kaip saulės akinius. Bet kiek senų jie turi pirkti vaiką ir kokį modelį pasirinkti?

Saulė paveikia visus gyvus dalykus nuo gimimo. Tarsi tėvai neuždengtų vežimėlio su specialiais prietaisais, saulės spinduliai vis dar patenka į kūdikio akis. Tačiau mažai žmonių perka saulės akinius labai mažam vaikui.

Oftalmologai mano, kad geriausias pirmųjų saulės akinių amžius yra 3-4 metai. Viskas, nes ankstyvame amžiuje šis priedas bus suvokiamas kaip žaislas. Ir pirkimo kokybė, o tai reiškia, kad brangūs modeliai neturi prasmės.

Tačiau taip pat atsitinka, kad iki trejų metų vaikas pradeda suvokti, kad akiniai nėra žaidimų priežastis. Šiuo atveju niekas netrukdo juos pirkti vaikui anksčiau. Ir prieš pirmąjį taškų pirkimą, vežimėlio skydelis apsaugo nuo UV šviesos.

Jei vis dar nusprendžiate vaikui įsigyti akinių nuo saulės, reikia prisiminti, kad tinkami modeliai turėtų filtruoti ultravioletinę spinduliuotę ir kuo labiau uždaryti vaiko akis.

Etiketėje gamintojas paprastai nurodo apsaugos laipsnį ir UV indikatorių. Kuo didesnis skaičius, tuo geriau. Apsaugos lygį lemia klimatas ir sąlygos, kuriomis vaikas dėvės akinius.

Yra penki apsaugos lygiai.

  • 0 - šis lygis užtikrina mažiausią apsaugą nuo ultravioletinės spinduliuotės. Šviesos perdavimas šiuo lygiu yra nuo 80 iki 100%.
  • 1.2 - miestui rekomenduojama naudoti tokį apsaugos lygį. Šviesos perdavimas - 43-80%.
  • 3 - puikiai tinka paplūdimiui. Šviesos perdavimas - 8-18%.
  • 4 lygis skirtas kelionėms į kalnus ir karštą klimatą.

Be apsaugos lygio, pasirenkant akinių modelį, turėtumėte apsvarstyti lęšių funkciją. Jie yra normalūs, poliarizuoti arba fotochrominiai.

Fotochrominis

Tokius lęšius vairuotojai naudoja naktį. Lęšiai greitai prisitaiko prie šviesos ryškumo pokyčių. Tai fotochrominiai lęšiai, naudojami akinių „chameleono“ modeliuose.

Poliarizacija

Lęšiai neleidžia atspindėti atspindinčio paviršiaus, pvz., Vandens, stiklo, sniego ir išlaiko matomumą. Palyginti su įprastiniais lęšiais, poliarizuotieji ne tik užgožia akinimo elementus, bet beveik visiškai juos blokuoja ir suteikia aiškumo. Tai yra modeliai su poliarizaciniais lęšiais, kuriuos vaikų akių gydytojai rekomenduoja dažniausiai.

Tačiau, pasirinkdami akinius nuo saulės, skirtus vaikams su poliarizuotais stiklais, reikia prisiminti, kad tik įrodyta ir įrodyta markė gali suteikti šimtą procentų rezultato ir apsaugos. Šie prekių ženklai apima Polaroid, kuris buvo rinkoje daugiau nei 75 metus.

Akiniai su poliarizacija yra pagaminti pagal standartus ir aukštos kokybės medžiagas. Tokiuose stikluose objektyvas turi devynis sluoksnius, dėl kurių jis turi perduoti tik vertikalią šviesą. Todėl šie akiniai suteiks vaikui aiškų matomumą ir pašalins vaizdo iškraipymus bei papildomą įtampą akių raumenims.

Dabar šiek tiek apie vaikų akinių nuo saulės dizainą. Daugelis prekių ženklų siūlo skirtingus modelius, priklausomai nuo vaiko amžiaus, lyties ir skonio.

Visoje toje pačioje Polaroid siūlo vaikų Disney Premium akinių kolekciją. Šio rinkinio taškai bus patrauklūs tiek berniukams, tiek mergaitėms. Mėgstamiausi iš Mikė Pūkuotuko, Mickey ir Minnie Mouse, Disney princesių ir kitų garsiųjų animacinių filmų personažų yra dizaino dalis kartu su poliarizuotais objektyvais.

Kitas dažnai pasireiškiantis vaikų saulės akinių piešinys yra galbūt tik mergaitėms. Akiniai dekoruoti „Hello Kitty“. Ilgą laiką kiekvieno mėgstamiausia katė yra daugelio vaikų akinių ženklų dizaine. Stiklų dizainas mergaitėms gali skirtis nuo aviečių akinių.

Prekiniai ženklai

Tikri vaikai

Prekinis ženklas iš Amerikos, kurį rekomenduoja daugelis vaikų oftalmologų. Jis laikomas vienu iš geriausių vaikų akių apsaugai nuo UV spindulių. Akiniai turi smūgiams atsparius lęšius, rėmą su elastingomis ir lanksčiomis rankomis.

„Brand Real“ vaikai turi visus kokybės sertifikatus ir atitinka Europos saugos standartus.

Jei vaikas yra rekomenduojamas lęšiais su dioptrais, tėvai gali nusipirkti „Real“ vaikų akinius, o paskui kreiptis į oftalmologą arba specializuotą saloną, kad pakeistų akinius.

Kūdikiai

Vaikams skirti akiniai nuo saulės yra patvarūs. Rėmų gamybai naudojamos lanksčios gumos, kuri leidžia išlaikyti pradinę formą po sukimo ir raukšlių. Taškai nebus pertraukiami, net jei vaikas sėdi ant jų arba ateis.

Kita kokybe su pliuso ženklu yra absoliuti apsauga nuo visiško ultravioletinių spindulių spektro.

Visi „Babiators“ akiniai pateikiami dviem dydžiais: nuo 0 iki 3 metų ir nuo 3 iki 7. Taip pat dešimtyje spalvų ir ryškaus dizaino, kurį sukūrė karinis pilotas.

„Ray“ draudimas

Taškai Ray Ban Kids ir Junior yra orientuoti į vaikus ir paauglius nuo 5 iki 15 metų.Jie pasižymi ryškiais modeliais, turinčiais įdomų dizainą, tačiau išlaiko atpažįstamą ranka rašomų įrašų draudimą. Daugelis vaikų modelių pakartoja suaugusiųjų kolekcijų dizainą.

Pagrindiniai skirtumai tarp vaikų suaugusiųjų Ray ban modelių yra minkšta rankų, plaukiojančių nosies ir polikarbonato lęšių medžiaga, jų prekės ženklas naudojamas visuose vaikų modeliuose.

Eclipsy ir kappatre

Prekiniai ženklai iš Italijos, kurie taip pat atstovauja saulės akinius nuo mažų dandies. Ryškios spalvos ir didelis pasirinkimas stiklų padės pasirinkti modelį kiekvienam vaikui. Kolekcijos skirtos vaikams ir paaugliams nuo 1 iki 12 metų.

Vaikiškų stiklų rėmai Eclipsy gamina iš lanksčios plastiko, kad būtų išvengta deformacijos. Objektyvai visuose vaikų polimerų modeliuose.

Apžvalgos

Kiekvienas iš tėvų geriau žino savo vaiko poreikius ir nusprendžia, nuo kokio amžiaus moko vaikus į akinius ir ką pasirinkti. Bet visi tėvai sutaria dėl vieno dalyko. Akiniai turi būti nežalingi, patogūs ir gražūs.

Jei perskaitysite interneto apžvalgas apie vaikų akinius nuo saulės, dauguma tėvų rašė apie gumos rėmo patogumą. Dar geriau, jei akiniai nėra su rankomis, bet su specialiu diržu su reguliuojamu galvos perimetru. Ši funkcija vertinama ir teikiama pirmenybė labai mažų vaikų iki 2 metų motinoms.

Iš tėvų atsiliepimų minusų, labiausiai paplitusi kaina Daugelis sako, kad ji yra per didelė ir neatitinka kokybės. Tokiais atvejais, studijuojant atsiliepimus patys, turite suprasti, kur buvo gauti taškai. Daugelis žmonių nusipirko daiktus ir priedus nepatvirtintose svetainėse ar rinkose.

Todėl, siekiant išvengti nusivylimo, įsigykite saulės akinius patikimose internetinėse parduotuvėse ir iš patikimų tiekėjų. Taupydami ant stiklų, neišgelbėsite savo vaikų sveikatos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys