Moterų apranga ir avalynė

„Tiflani“ batai

„Tiflani“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Batų patarimai

Tiflani prekės ženklas jau seniai plačiai žinomas visoje Rusijoje. Šios įmonės batai garsėja savo kokybe ir dizainu.

Platus batų dydžių asortimentas leidžia Tiflani batus nukreipti į avalynę, taip pat ir paaugliams. Gaminant naudojamas tik natūralias medžiagas. Be to, kainos yra labai patrauklios, nes „Tiflani“ batai priklauso vidutinės kainos kategorijai.

Savybės

 • Kokybė Tiflani, be abejo, yra kokybiški batai. Jis ilgai tarnaus jums, nes jis yra sukurtas, atsižvelgiant į visus vaikų elgesio aspektus, nesvarbu, kaip sunku vaikas bando „nužudyti“ savo batus, jis vargu ar pavyks.
 • Dizainas. Visi modeliai sukurti pagal naujausias mados tendencijas.
 • Pasirinkimas Jūs galite rasti savo vaikui tinkamą batų modelį, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Tiflani siūlo platų batų pasirinkimą.
 • Kaina. Tiflani batai yra idealus kainos ir kokybės santykis - tai yra didelis prekės ženklo pliusas.
 • Nauda. Visi „Tiflani“ batai yra ortopediniai, o tai reiškia, kad jis idealiai tinka vaikų kojoms. Tinka vaikams su pėdų problemomis.
 • Patogumas Šis batas tinka bet kokiam orui. Vasarą kojos kvėpuos, žiemą jos bus šiltos ir sausos. Ilgalaikio dėvėjimo kūdikio kojos nebus pavargusios.

Batų patarimai

 • Renkantis batus labai svarbu atkreipti dėmesį į jų spalvą. Daugelis žmonių nori nešioti spalvos batus, kas nors mėgsta šviesesnes ir šviesesnes spalvas. Tiflani yra platus modelių asortimentas, galite pasirinkti sau bet kokią norimą batų spalvą.
 • „Tiflani“ batai turi apvaliąją nosį, kuri suteikia judėjimo laisvę visiems vaiko pirštams, o pėdos nustos ir nesugadins. Tai nepadarys jokios žalos vaiko pėdai, nes modeliuose su smailiu nosimi pirštai yra suspausti, o tai sukelia pėdos deformaciją.
 • „Tiflani“ batai yra ortopediniai ir turi tinkamą arkos atramą, o vaikų kojoms labai svarbus yra standus kulnas.. Dėl fono standumo kūdikio pėdos bus gerai pritvirtintos. Siekiant geriau pritvirtinti, rekomenduojama batus nusipirkti su nėriniais arba velcro. „Tiflani“ siūlo daugybę galimybių pritvirtinti batus vaikiškoje kojoje: nuo nėrinių iki užtrauktukų. Batų viršuje yra minkštas volas, kuris neleidžia pėdoms trinti.
 • Tiflani batų vidpadžiai gaminami tik iš natūralių medžiagų, kurios gali sugerti drėgmę.
 • Vieninteliai batai „Tiflani“ sušvelninami ir leidžia ilgą laiką dėvėti batus be diskomforto. Padas yra minkštas ir patvarus. Pado tankis apsaugo kojas nuo smūgio.
 • Tiflani avalynę lengva prižiūrėti, nes ji gaminama tik iš natūralių medžiagų. Avalynė neslysta, padas turi gerą protektorių ir aukštos kokybės programinę įrangą. Ortopedinės avalynės, pagamintos ant vaikų kojų anatomijos. Tinka vaikams, turintiems normalų kojų vystymąsi, ir vaikams, turintiems pėdų problemų.
 • Kaina visiškai atitinka kokybę. Batų dizainas bus malonus bet kuriam vaikui ir jo tėvams, dalyvaujant įvairiems spalvų modeliams. Dydžiai taip pat labai skiriasi: nuo vaikų darželio vaikų iki paauglių.

Tiflani batai yra geriausias būdas rūpintis savo vaiku.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys