Motinystės drabužiai

Prikabinti džinsai nėščioms moterims

Prikabinti džinsai nėščioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Spalva
  3. Patarimai, kaip pasirinkti
  4. Ką dėvėti?

Kaip žinote, nėštumas nėra priežastis atsisakyti stilingų, madingų, gražių drabužių ir apsirengti beprasmėmis tunikomis, plačiais sundresses ir be matmenų kelnėmis.

Nėščiosios motinos neturėtų keisti įprastinio drabužių stiliaus. Dizaineriai kuria visas kolekcijas nėščioms moterims, kurios nėra prastesnės už modernumą, grožį ir paprastų daiktų patogumą. Tai taip pat taikoma visoms džinsinio drabužių rūšims, įskaitant džinsus.

Modeliai

Vaikino džinsai

Populiarus „vyrų“ pjaustymo modelis su suplėšytomis skylėmis ar plyšiais yra labai stilingai derinamas su sportbačiais, baleto butais, plokščiaisiais sandalais. Džinsai tiesūs, laisvi, su mažu juosmeniu puikiai tinka būsimoms motinoms.

Skinny džinsai

Skinny džinsai yra tarpinis pasirinkimas tarp legendų ir įprastų džinsų. Montavimo, tempimo modelis yra labai patogus dėvėti.

Brangakmeniai, skirti būsimoms motinoms, papildyti elastine plataus diržo juosta, kad juos būtų galima dėvėti bet kuriame nėštumo etape, bet jūs neturėtumėte nugabenti.

Skinny džinsai šiek tiek išspausti kūną, gali būti nemalonūs.

Blizgantys džinsai

Labai praktiška ir lengva dėvėti. Viršutinė dalis švelniai sutampa su figūra, o žemyn džinsai dingsta sklandžiai.

Nedideli džinsai be megztinių

Paprastai šiems džinsams rekomenduojama dėvėti ankstyvą nėštumą: diržas arba diržas gali išspausti augantį pilvą.

Spalva

Modelių spalvų asortimentas gali būti visiškai bet koks. Vasaros džinsus geriausia rinktis šviesiai, šviesiai: balta, mėlyna, šviesiai pilka, mėtų spalva.

Medžiaga turi būti natūrali, be sintetinių medžiagų.

Patarimai, kaip pasirinkti

Tinkamo modelio pasirinkimas nėščioms moterims labai skiriasi nuo įprastų džinsų pasirinkimo. Jie turi būti kuo patogesni ir nešioti nešioti.

  1. Montavimas Kaip jums patinka, jums reikia praleisti kelias minutes: užkliūti ant kėdės, girti žemyn, pasvirti įvairiomis kryptimis.
  2. Džinsai bet kuriuo atveju neturėtų būti skaičiai, ypač pilvo. Negalima tikėtis, kad džinsai ištemps ir pradės sėdėti laisvai. Nuo modelio montavimo momento bet koks modelis neturėtų sukelti mažiausio diskomforto. Dėl tos pačios priežasties neturėtumėte rinktis džinsų su pernelyg įtemptomis elastingomis juostelėmis ir įtemptais įdėklais.
  3. Kasdieniai drabužiai tinka modeliams su tiesiomis kelnėmis. Lieknas džinsai gali būti dėvimi retkarčiais, kad būtų išvengta kraujotakos problemų kojose. Pasirenkant blizgančius džinsus, reikia nepamiršti, kad tokie modeliai turės 2 platus zonas - pilvo ir apatinę kelnių dalį, pradedant nuo kelio. Todėl geriausia derinti tokius modelius su viršutiniu tiesiu pjūviu.

Ką dėvėti?

Persirengę džinsai, žinoma, atrodo geriausiu ir tinkamiausiu, šiltuoju metų laiku. Jie puikiai derinami su marškinėliais, palaidinomis palaidinukėmis ar tunikomis, tiesiais pjaustytais marškinėliais, sklandžiais viršūnes.

Derinant ripped modelius su kitais drabužiais, neturėtumėte pamiršti, kad kuo daugiau skylių ir pjovimo džinsų, tuo ramesnė ir lygi viršutinė dalis.

Klasikiniai marškinėliai ramus, neutralios spalvos išlygina pernelyg drąsią ir drąsų vaizdą. Šis derinys tinka vaikščioti, susitikti su draugais ir vakarėliu. Batai turėtų būti kuo patogesni: sandalai, baleto bateliai, mokasinai, sportbačiai, sportbačiai, sandalai mažoje platformoje ir pan.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys