Motinystės drabužiai

Trumpos motinystės vestuvių suknelės

Trumpos motinystės vestuvių suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Nėriniai
 2. Pūkinės suknelės
 3. Tiesios linijos
 4. A-siluetas
 5. Sutrumpinta graikų stiliaus suknelė (imperija)
 6. Transformatorius
 7. Kitos parinktys
 8. Kai kurios rekomendacijos

Vestuvės - tai vienas svarbiausių įvykių kiekvienos merginos gyvenime, taip pat nėštumas. Jei šventė planuojama vasarą, geras sprendimas būtų pasirinkti trumpą vestuvių suknelę nėščioms moterims. Lengvi, kvėpuojantys audiniai neleis nudeginti, o laisvi sutrumpinti stiliai netrukdys judėti. Šioje suknelėje jums bus taip pat patogus ir ne karštas.

Šiandien daugelis susituokia, kai tikisi vaiko, tačiau kai kurie bando atidėti šį įvykį, manydami, kad jie nebus tokie patrauklūs. Tačiau iš tikrųjų tai nėra. Motinystės vestuvių suknelės pateikiami dideliame asortimente, yra daug gražių ir originalių modelių, todėl nėra abejonių dėl to, kad nuotaka atrodys patraukli.

Visose vestuvinėse suknelėse moterims, atsižvelgiant į padėtį, atsižvelgiama į anatomines savybes, o retomis išimtimis padedama nėščiosios pilvą padaryti kaip neįtikėtiną.

Nėriniai

Vestuvių suknelės, siuvamos iš nėrinių audinio, atrodo ypač gražios nėščiosioms nuotakoms. Jie net nereikia papildyti įvairių elementų, merginos atrodo elegantiškos ir be jų. Tačiau kai kuriais atvejais vestuvių suknelės puoštos karoliukais, rhinestones, stiklo karoliukais, spalvotais diržais. Tokioje suknelėje nėščia nuotaka atrodo ypač moteriška ir konkurencinga.

Tai priklauso nuo pasirinkto nėrinių suknelės stiliaus: nėštumas bus matomas arba išliks nepakankamas. Ypač atlikite audinio spalvos vaidmenį. Čia geriau rinktis pastelinius tonus.

Nėrinių suknelių pasirinkimas nėščioms moterims yra toks pat platus, kaip ir nuotakos, kurių padėtis nėra. Priklausomai nuo laikotarpio, pasirinkite bustieriškesnę suknelę, A-liniją, sutrumpintą imperijos stilių arba trumpą skirtingo pompos modelį.

Neatmetamos juostos, ažūrinės rankovės. Tinkama ne tik žibintuvėlių įvorė, nes ji papildomai padidina figūrą. Tai pasakytina ir apie tinklelius, didelius lankus, frills. Jei nuotaka nėra bjaurus savo pozicija, ji gali pabrėžti ją su gražiu satino diržu.

Pūkinės suknelės

Neseniai trumpos vestuvių suknelės nėščioms moterims su pilnomis sijomis yra tendencija. Tokios suknelės yra 50-ųjų metų modelis ir vis dėlto mados grįžta. Net įžymybės mėgsta trumpą vestuvių suknelę.

Žinoma, korsetas turės būti paliktas vėlyvose nėštumo stadijose, čia reikalingas aukšto juosmens modelis, tačiau daugelis sluoksnių susidedantis sijonas paims visą dėmesį. Taip pat galite pasirinkti modelį su giliu V-kaklu.

Sultingos suknelės dėka galite paslėpti nėštumą ketvirtajame ir net penktame mėnesyje.

Tiesios linijos

Tiesios, laisvai supjaustos vestuvių suknelės bus vienas iš geriausių pasirinkimų, su kuriais galite padaryti savo siluetą subtilesnį. Tai padės mažiems suknelės elementams, tokiems kaip šviesos diržas po krūtimi ar sagė. Šiuo atveju dekoletas turėtų būti uždarytas.

A-siluetas

A-linijos suknelė nėščia nuotaka gali jaustis ypač patogi. Ši parinktis tinka tiems, kurie neslepia savo pozicijos. Suknelė, kuri sudaro nuotakos A formos siluetą, gerai atrodo ankstyvosiose nėštumo stadijose ir vėliau.Jis gali būti užsakytas su bolero: jis bus labai naudingas tiems, kurie mėgsta šią suknelę, bet vis dar nenori rodyti pilvo, o nuotaka neužšąla, nes nėrinių audinio ar satino bolero bus uždengta .

Sutrumpinta graikų stiliaus suknelė (imperija)

Vestuvių suknelės graikų stiliuje - geras pasirinkimas tėvams. Pagrindinė šio suknelės detalė yra iškeltas kūnas, kuris ypač gražiai atrodo moterims su didelėmis krūtimis. Todėl nėštumo metu jis puikiai pabrėžia nuotakos orumą.

Patrauklus stiliaus bruožas yra audinys, kuris labai gražiai krenta bangas. Tai taikoma ne tik nėščioms moterims, ir daugeliui nuotakų patinka sutrumpinta graikų stiliaus suknelė, nes visi figūros trūkumai yra paslėpti.

Empire suknelėms reikia apdailos. Vienas iš variantų gali būti juostelė po krūtine, lankas, kuris, kaip ir juostelė, gali būti papuoštas akmenimis, perlais ar tiesiog iš nėrinių.

Transformatorius

Nėščioms moterims, kurios tuokiasi, reikia atkreipti dėmesį į suknelių transformavimą. Ši parinktis žymiai skiriasi nuo klasikinių komplektų. Be to, kad suknelė yra pagaminta pagal originalų dizainą, sumažėja rizika, kad ilgai susitraukia ilgai. Šventinio renginio metu jūs galite ne tik sėdėti prie stalo ir pasveikinti svečius, bet ir praleisti vakarą šokių aikštelėje, parodydami svečiams gražias kojas, o ne galvoti apie savo vestuvių suknelės saugumą.

Kitos parinktys

Yra ir kitų vestuvių suknelių galimybių nėščiajai nuotakai.

Vienas iš populiariausių stilių yra fishtail, kai suknelės priekis atveria nuotakos kojas ir lėtai virsta gražiu ilgu traukiniu nugaroje. Atsižvelgiant į tai, kad nėščia moteris, bet kuriuo atveju, suknelė bus pakelta, geriau atrodo natūraliai.

Striukės yra tinkamos vestuvių suknelėms vietoj tradicinių vualių. Tokia madinga detalė, apsirengusi kostiumo suknelę, padės paslėpti apimtis ir atrodys labai originalus.

Kai kurios rekomendacijos

Jei nuotaka vis dar pasirinko trumpą suknelę, ji turėtų atkreipti dėmesį į kai kuriuos patarimus, dėl kurių vaizdas bus išsamesnis ir išsamesnis:

 1. Jei pasirinkimas pateko į suknelę 50-ųjų metų stiliuje, verta pasiimti panašaus stiliaus priedus.
 2. Jei norite atitraukti svečių dėmesį nuo apvalaus skaičiaus, tai padės ir pailgins šukuoseną.
 3. Kalbant apie sunkius audinius, geriau atsisakyti jų. Didesnė suknelė padės lengviau parodyti nuotaiką ir padaryti jį žavingesnę ir subtilesnę.
 4. Iš aukštų kulnų ar stiletinių batų reikia atsisakyti, nes toks priedas gali neigiamai paveikti jūsų gerovę. Tokiu atveju batai neturėtų būti ant diržo, kad kojos vizualiai nesumažėtų.
 5. Kojinės ar pėdkelnės neturėtų būti pernelyg įtemptos, kad kojos nebūtų suspaustos.

Atkreipdami dėmesį į šias rekomendacijas, kiekviena nėščia moteris, kuri tuokiasi, galės žiūrėti ir jaustis gerai bet kuria vestuvių suknelės stiliumi tokia didelė diena.

Komentarai
 1. Ira
  21.06.2015

  Tai trumpas vestuvių suknelė, kaip patogi vasarą. Pirmiausia reikia įdėti patogumą, nes turime rūpintis ne tik savimi, bet ir mūsų viduje esančiu kūdikiu :)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys