Motinystės drabužiai

Kaip pasirinkti vestuvių suknelę nėščioms nuotakoms?

Kaip pasirinkti vestuvių suknelę nėščioms nuotakoms?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasirenkant suknelę trumpiems nėštumo laikotarpiams
 2. Daugiau nei 6 mėnesiai
 3. Audinys
 4. Nuotakos vaizdas
 5. Bendrieji patarimai

Visais laikais ir tarp visų tautų nuotakos įvaizdis buvo žavingiausias, pilnas moteriškumo ir nesugadinto grožio. „Įdomi pozicija“ tik padidina natūralų šio vaizdo žavesį. Kaip pasirinkti vestuvių suknelę nėščioms nuotakoms?

Šiandieniniame pasaulyje nėščios moterys gali laisvai susituokti ir nesirūpinti fobijomis ir išankstiniais nusistatymais.

Tam tikra prasme tokios teigiamos tendencijos kyla dėl plačios vestuvių suknelės pasirinkimo nėščioms moterims, patogios, praktiškos, tačiau tuo pat metu elegantiški batai ir maži šeimos restoranai, kurie padeda ramiai ir kukliai šventei.

Vestuvių suknelės pasirinkimas pirmiausia turėtų būti grindžiamas būsimos mamos patogumo veiksniu, nes šioje suknelėje ji turės praleisti visą dieną. Būtina pagrįsti pilvo dydį, ty nėštumo amžių.

Pasirenkant suknelę trumpiems nėštumo laikotarpiams

Nėštumo pradžia moterims neparodo ryškių regėjimo pokyčių - paprastai tai yra pirmi trys mėnesiai. Pilvas gali būti apskritai nepastebimas arba šiek tiek išsiskiriantis su apvaliomis figūromis.

Jei vestuvės planuojamos tokiam laikotarpiui, pagrindinis vestuvių suknelės pasirinkimo kriterijus yra nedidelis pilnumas. Tačiau jei suknelė pasirenkama iš anksto, nereikėtų atsižvelgti į tai, kad kūno proporcijos gali keistis pagal natūralų nėštumo eigą.

Ketvirtas „įdomios padėties“ mėnuo daugiausia grindžiamas tais pačiais pirmiau aprašytais principais, jei jūsų skrandis dar nepriėmė didelio apvalumo. Bet kuriuo atveju pirmoji vieta turėtų būti motinos ir atitinkamai kūdikio komfortas ir patogumas.

Jokiu būdu nespauskite į skrandį, net jei radote savo svajonių suknelę, kuri netinka šiek tiek dydžio ar stiliaus. Vestuvių suknelių pasaulis yra kupinas įdomių variantų ir žavingų modelių. Pavyzdžiui, suknelė su aukšta liemenė sujungia eleganciją ir palaiko judėjimo laisvę.

Sutelkti dėmesį į krūtinę, kuri net ankstyvo nėštumo žydėjimo metu ir apimties padidėjimas:

 1. Tegul jūsų suknelė yra giliai iškirpta. Jis gali būti papuoštas įdomiais dekoratyviniais elementais, kurie pritraukia akis ir sutelkti dėmesį į šią konkrečią kūno dalį.
 2. Bet kokie siuvinėjimai ar juostelės iškirpte nebus nereikalingi.
 3. Kita trumpoji kortelė, kurią gali saugiai naudoti nėščia nuotaka, yra atviros pečių ir nugaros dalies.

Nors komfortas yra prioritetas, tačiau niekas negali uždrausti moteriai jaustis gražiausią svarbiausią savo gyvenimo dieną.

Gerai išbandytas stilius su ilga liemenė. Horizontalūs apdailos elementai (raukšlės, dekoratyvinės siūlės), kurios prasideda nuo kėbulo ir tempia į sėdmenis, vizualiai išilgina siluetą ir prideda lengvumo.

Suknelė, žinoma, yra pagrindinis vestuvių įvaizdžio elementas, bet jūs negalite toli eiti be batų. Kulnas yra kategoriškai neįtrauktas, nors mažas ir tvarkingas. Su sąlyga, kad jis nesukels diskomforto ir patys batai nebus pernelyg įtempti.

Idealus pasirinkimas pasirinkti vestuvių batus nėščioms moterims yra baleto butai, kuriuos galima pagaminti vienu pavidalu su suknelė ir neturinti vieno tradicizmo ir vidutiniškumo užuominos.

Daugiau nei 6 mėnesiai

Net jei vestuvės patenka į ilgą nėštumo amžių (daugiau nei 6 mėnesius), tinkamos suknelės pasirinkimas netapo ryškia problema. Žinoma, pirmoji vestuvių suknelė nėščioms moterims, kuri turėjo būti patinka, nėra verta. Be modelių, kuriuose yra daug ruches, sijonų ir nėrinių elementų, jie sukurs per didelį ir didelį vaizdą.

Tačiau nuotaka su apvaliomis figūromis turi pasiekti visiškai kitokį efektą:

 • paprastumas;
 • lengvumas;
 • lengvumas.

Todėl dekoratyvinių elementų skaičius turėtų būti sumažintas, pakeičiant jas tiesiomis linijomis.

Vestuvių suknelės, skirtos nėščioms moterims, imperijos stilius 6, 7 mėnesiai ir vėlesnės datos atrodo skirtos nuotakoms „įdomioje vietoje“. Čia viskas, kas padės palengvinti vaizdą ir ištraukti paveikslą:

 • aukštas juosmuo;
 • giliai iškirpti iškirptę;
 • atviri pečiai;
 • laisvi sijonai, kurie gali būti šiek tiek užsidegę.

Šviesus viršelis, turtingai dekoruotas ir dekoruotas - tai tinkamas sprendimas nėščiajai nuotakai. Dėmesio automatiškai persijungs į krūtinės plotą, kuris subalansuos vaizdą ir atitraukia akį nuo didelio pilvo. Viršutinė suknelė leidžia visiškai išbandyti fantaziją, čia viskas bus tinkama (atsižvelgiant į priemones): spalva skiriasi nuo sijono, siuvinėjimo ornamento, bolero ant pečių.

Aukštas juosmens - labai geras sprendimas iš komforto ir grožio. Apvalus pilvas tinka patogiai po juosta ir pasislinks po laisvu sijonu. Kelias apie sijoną - leiskite jam būti paprasta ir beprasmiška, o visa jo nuotrauka yra elegantiška ir liesti.

Nėštumas yra nuostabi proto ir kūno būklė, nuotakos mintys, kurių nebus įmanoma būti gražios, yra nereikalingos ir nereikalingos. Ypač jei atsižvelgiate į šiuolaikinių suknelės būdų ir galimybių skaičių. Čia bent jau tokia detalė kaip suknelė kaip atvira nugara. Atrodo, kad nėra nieko antgamtinio, ir vaizdas jau tampa ekstravagantiškas ir netgi seksualus.

Net ir toliau trumpas vestuvių suknelė nėščioms moterims nėra tabu. Žinoma, gali kilti sunkumų, ypač pastaraisiais mėnesiais, tačiau netgi toks apranga gali susižavėti jo vientisumu ir švelnumu.

Audinys

Nesvarbu, kaip kruopščiai organizuojamas suknelės stiliaus pasirinkimas, atsižvelgiama į visas detales ir niuansus, bet tik viena klaida pasirenkant audinį gali paneigti visą atliktą darbą.

Nuotakoms, kuriose yra nuotakos, galima rinktis įvairius audinius vestuvių suknelei:

 • šifonas;
 • organza;
 • nėriniai:
 • šilkas

Žodžiu, viskas, kas įkūnija lengvumą, natūralumą ir lengvumą. Nėščios moters kūnas kartais yra labai nenuspėjamas ir geriausia ne eksperimentuoti su sintetiniais audiniais. Tegul natūralumas būna viskas, pirmiausia nuotakos paveiksle, kuris patys atsiduria nauju gyvenimu.

Suknelės pasirinkimas iš audinio, kuriame jau yra modelis, yra prieinamas tik trumpam nėštumo amžiui. Priešingu atveju, brėžinys ir dar didesnis, pridės visą vaizdą.

Spalva, kuria suknelė bus padaryta, nesvarbu. Spalvų pasirinkimas gali prasidėti nuo klasikinės baltos spalvos ir daugiau ekstravagantiškos, o ne visai įprastos vestuvių suknelės - mėlynos, raudonos ir kitos. Bet ypač graži ir harmoningai nėščia moteris žiūri į subtilius atspalvius, pvz., Sidabro ar dūminius, perlus ar auksinius.

Nuotakos vaizdas

Priedai bet kurio vaizdo formavime nėra paskutinė vertė ir gali sugadinti ir naudingai pabrėžti visą moters kūno žavesį. Dideli papuošalai nebus visiškai tinkami nėščios nuotakos vestuvių atvaizdui.

Jei visą vaizdą įkvepia moteriškumas, elegancija ir švelnumas, papuošalai turėtų būti pasirinkti tinkamu stiliumi. Kodėl gi ne apsigyventi ant nedidelio elegantiško pakabuko ar papuošti savo kaklą plonu baltos spalvos perlais.Jūsų žavesys neturės jokių apribojimų.

Nepamirškite rankinės: mažas, tvarkingas ir nepastebimas, bet būtinas vestuvėse. Veidrodis ir kosmetika visada gali būti ant rankų ir išgelbėti netikėtu momentu.

Kiekvienas vestuvių atvaizdo elementas, sukurtas nėščiajai nuotakai, turėtų atnešti tik komfortą. Nejaukūs dalykai, atėjo laikas pasakyti aiškų „ne“.

Bendrieji patarimai

Kaip jūs žiūrėsite į savo vestuves, verta apsvarstyti iš anksto, nepaisant to, kad neturėtumėte skubėti su suknelės pirkimu. Kurdami vaizdą apsvarstykite šiuos patarimus:

 • audinys yra lengvas ir būtinai natūralus, o nėriniai sutelkti viršutinėje suknelės dalyje;
 • smeigės bus netinkamos, bet mažas ir stabilus kulnas tik ant objekto;
 • aukšta, bet ne didelė šukuosena šiek tiek ištrauks siluetą;
 • pėdkelnės mėgsta kojines, kurios nekelia spaudimo pilvui.

Nėštumas - tai nėra priežastis, dėl kurios norite atsisakyti vestuvių. Ypač todėl, kad prieš jums didžiulį prabangių vestuvių suknelių pasirinkimą nėščioms moterims. Moteris visada graži, kai jos veidą puošia dieviška šypsena, jos akys pilna laimės, o viduje gimsta naujas gyvenimas.

Komentarai
 1. Vedęs
  25.07.2015

  Pirksiu suknelę, kuri slepia pilvą. Manau, kad neturėtumėte pasigėrėti savo pozicijomis vestuvėse.

 2. Larisa
  17.06.2015

  Kas yra didelis dalykas? Nėščia moteris yra laiminga moteris. Ypač mūsų amžiuje, kai daugelis pastoja su sunkumais. Mylėk savo kūdikį ir patį nėštumo laikotarpį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys