Motinystės drabužiai

Korsetas nėščioms moterims

Korsetas nėščioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Naudojimo indikacijos
 2. Korsetų veislės
 3. Tinkamai naudokite tvarstį

Nėštumas laikomas vienu gražiausių ir stebuklingiausių kiekvienos moters gyvenimo laikotarpių. Tačiau fantazijas ir ryškias svajones apie artėjantį kūdikio gimimą gali patamsinti nemalonūs pojūčiai. Ir jei per pirmuosius nėštumo mėnesius daugelis motininių motinų kartais net pamiršia savo įdomią situaciją, tuomet antroji vaiko vežimo laikotarpio pusė gali lydėti skausmą ar galimus pavojus. Tokiais atvejais gydytojas gali paskirti nėščioms moterims korsetą, kuris padėtų moterims suapvalinti pilvą.

Naudojimo indikacijos

Bet kuriuo atveju sprendimą dėl tvarsčių naudojimo nėščioms moterims turėtų priimti gydytojas, kuris nuo pat pradžių vadovauja nėštumui. Paprastai reikia pradėti dėvėti korsetą spartaus vaisiaus augimo laikotarpiu, kuris pastebimas nuo 4 iki 5 mėnesių, o kai kuriais atvejais tai reikalinga iki gimimo. Tai ypač svarbu moterims, kurios aktyviai atlieka nėštumą. Tačiau iki to laiko, kai vaikas pradeda nusileisti ir pasiruošti gimimui, tvarstis reikalingas tik vaikščiojant ar valant.

Toliau išvardytos situacijos gali būti pagrindas remti korsetą:

 • Nervų susilpninimas apatinėje nugaros dalyje ir susiję skausmingi pojūčiai;
 • Jei moteris prieš operaciją prieš nėštumą patyrė pilvo operaciją;
 • Randai gimdoje, kurie paliekami dėl cezario pjūvio ar kitų operacijų ginekologijos srityje;
 • Nenormalus gimdos kaklelio vystymasis;
 • Nustatytas didelis amniono skysčio kiekis;
 • Vaisiaus svoris viršija vidurkį;
 • Mažas previa vaisius;
 • Kartotinis nėštumas arba du ar daugiau vaikų vienu metu.

Nėščioms moterims skirtas diržas gali būti priskirtas moterims, sergančioms venų varikoze ir kitais nėštumo sutrikimais. Daugeliui laukiančių motinų tvarsčių gali būti tikras išgelbėjimas iš strijų išvaizdos.

Be indikacijų vartojimui, šis prietaisas turi keletą kontraindikacijų, kurias turėtumėte kreiptis į gydytoją.

Korsetų veislės

Nėščioms moterims yra keletas tipų diržų, kurie skiriasi pagal tvirtinimo būdus ir taikymo sritį:

 • Tepalas nėščioms moterims diržo pavidalu. Toks įtaisas turi būti dėvimas ant apatinio trikotažo. Korsetas yra su specialiais tvirtinimo elementais su lipnia juosta, kad būtų lengva tvirtinti.
 • Universalus korsetas. Šis tvarstis gali būti dėvimas ne tik nėštumo metu, bet ir po jo. Jis suteikia pilvo palaikymą ir yra ypač naudingas nugarui. Per pirmas savaites po gimdymo, jei gydytojas neprieštarauja, galite dėvėti korsetą, kad galėtumėte greitai grįžti į formą. Tai padeda raumenims atsigauti greičiau, o jaunos motinos siluetas tampa patrauklesnis.
 • Korseto tvarstis. Šio tipo diržas gali pritvirtinti vaisiaus padėtį ir palaikyti skrandį tiek iš apačios, tiek iš viršaus. Šis tvarstis tinka moterims, kuriose vaikas užėmė netinkamą padėtį. Naudodamas šį prietaisą, vaikas užima tinkamą poziciją su galvu žemyn ir saugo, kol jis gimsta.

Tinkamai naudokite tvarstį

Kad nepažeistumėte savo vaiko, naudodami tvarstį, turėtumėte išmokti korseto išdirbimo ir jo naudojimo būdo taisykles. Norėdami sužinoti, kaip tinkamai dėvėti korsetą, galite sužinoti iš instrukcijų arba iš vaistininko ar specializuotos parduotuvės konsultanto.

Diržai nėščioms moterims turi būti dėvimi tik gulint. Jis neturėtų suteikti nepatogumų ir didesnio spaudimo.Dėl diskomforto, atlaisvinkite korsetą arba, jei kartojate, kreipkitės į gydytoją.

Tvarsčio naudojimo laikas neturi viršyti 3 valandų iš eilės. Po to reikia jį pašalinti ir pertrauka atkurti kraujo tiekimą vaisiui. Be poilsio ir miego valandų taip pat turėtų pašalinti prietaisą, tai geriau dėvėti jį tam tikros veiklos metu, o ne naudoti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys