Motinystės drabužiai

Motinystės palaidinės

Motinystės palaidinės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Kokius audinius norite pasirinkti?
  3. Ką dėvėti?
  4. Įspūdingi vaizdai

Vaiko laukimas yra labai svarbus bet kurios moters gyvenimo laikotarpis. Jis susijęs su maloniu jauduliu, rūpesčiais ir rūpesčiais dėl būsimo kūdikio. Šiuo metu laukianti motina nori atrodyti ypač patraukli. Seniai praėjo dienos, kai nėščioms moterims nebuvo beveik jokių drabužių pasirinkimo, ir jūs turėjote pakeisti paprastus daiktus ar nešioti beprasmius kombinezonus. Šiuolaikiniai dizaineriai visą drabužių kolekciją, įskaitant palaidines, skiria būsimoms motinoms.

Modeliai

Ateities motinų palaidinių modelis yra gana platus ir įvairus, tačiau visi modeliai turi keletą bendrų taisyklių: jie turi būti patogūs nešioti, praktiški, o ne trukdyti judėti.

Paprastai nėščioms moterims skirtos palaidinės yra pakankamai laisvos, kad nebūtų apjuosusios kūno, o taip pat neužkietintos.

Vienas iš labiausiai paplitusių stilių yra išsipūtęs iš krūtinės. Labai patogu nešioti nėštumo metu ir po gimdymo. Ši palaidinė puikiai slepia apvalią pilvą, atrodo stilinga ir madinga.

Kitas populiarus modelis yra marškinių marškinėliai. Jis gali būti sujungtas per skrandį laisvu, minkštu mazgu, arba jis gali būti laisvas. Palaidinė paprastai yra sujungta su marškinėliai, viršutiniai arba dėvėti, kaip nepriklausoma apranga.

Sutvirtintas modelis leidžia reguliuoti palaidinės plotį priklausomai nuo augančio pilvo dydžio. Ši palaidinė yra labai praktiška, nes ji tinka skirtingiems nėštumo laikotarpiams.

Palaidą su kvapu galima nešioti nėštumo metu ir maitinant kūdikį.

Palaidinio stiliaus „Kangaroo“ yra labai patogi dėvėti nėštumo pabaigoje. Vidinė palaidinė dalis tinka ir palaiko skrandį, o išorinis - drapuotas dideliais raukšlėmis, sukuriant elegantišką, stilingą modelį.

Didžiausia problema yra rasti tinkamą karščiausio sezono stilių. Gelbėjimui paleidžiamos palaidinės, marškinėliai, lengvos ir plonos liemenės, pagamintos iš medvilnės, linų ar kitų natūralių audinių.

Palaidinė iš kelių audinių atrodo labai graži. Dažniausiai įdėklams naudojamos trikotažo, medvilnės ir kitos medžiagos.

Palaidinė-tunika yra tiesioginio, nemokamo pjovimo modelis. Kartais atliekami pjūviai arba įdėklai šonuose.

Spalvų schema nėščioms moterims atitinka naujausias mados pasaulio tendencijas. Klasikinis asortimentas visada populiarus, tačiau kartu su juo malonus, lengvas, pastelinės spalvos. Šį sezoną visų rūšių spaudiniai yra svarbūs, pavyzdžiui, šviesūs, spalvoti juostelės ar įvairių dydžių geometriniai blokai. Mados abstrakcijoje ir gėlių ornamente.

Dėl palaidinukės apdailai naudojami įvairūs ruffles, flounces, ruffles, siuvinėjimai, blizgučiai, aplikacijos, intarpai iš įvairių medžiagų ir pan.

Palaidinių ilgis gali būti labai skirtingas. Modelio ilgis gali būti iki šlaunų vidurio arba šiek tiek žemesnis, tada jis gali būti panašus į sutrumpintą suknelę ar tuniką.

Kokius audinius norite pasirinkti?

Kalbant apie drabužių pasirinkimą būsimoms motinoms, medžiaga, iš kurios ji pagaminta, nėra labai svarbi. Pirmenybė turėtų būti teikiama natūralios kilmės audiniams. Tai medvilnė, linas, vilna, šilkas, satinas, šifonas, satinas, chintzas ir tt Medžiagos turi kiek įmanoma skleisti orą ir drėgmę, nesukelti alergijos ir nedirginti odos. Jie turi būti minkšti ir malonūs.

Viskozė yra dar viena populiari medžiaga, iš kurios dažnai prisiūtos nėščios moterys. Ši plona ir lengva medžiaga yra higroskopiška, kvėpuojanti, nors ir šiek tiek prastesnė nei linai ir medvilnė.

Labai dažnai natūraliems audiniams pridedama nedidelė dalis elastano. Tai leidžia palaidiniui geriau pritaikyti kūną ir būti praktiškiau dėvėti ir prižiūrėti.

Ką dėvėti?

Vaiko laukimas nėra priežastis atsisakyti mėgstamų džinsų ar šortų. Be to, šiuolaikiniai drabužių modeliai nėščioms moterims skiriasi nuo įprastų dalykų. Tik drabužiai būsimoms motinoms sukuriami atsižvelgiant į jos figūros pokyčius, naudojant specialius įdėklus, gabalus ir kitus konstrukcinius elementus.

Kelnės ir palaidinės - viena iš patogiausių ir gražiausių drabužių derinimo galimybių. Kelnės gali būti beveik bet kokio stiliaus, išskyrus pernelyg storas. Bet kokiu atveju, jie neturėtų sukelti diskomforto, kai susidėvėję ar trukdo judėti. Dėl karšto sezono gerai tinka kelnės iš šviesių, tekančių audinių. Jie gali pasirinkti palaidinę nemokamai, tiesiai supjaustyti, romantišku ar liaudišku stiliumi, palaidinukais arba bako viršuje.

Kombinezonai - labai praktiška ir patogi galimybė drabužiams ateities motinoms. Paprastas, lakoniškas supjaustytas palaidinukas, be dekoratyvinių elementų gausos, artės prie jo. Tie patys reikalavimai gali būti taikomi palaidinukams, dėvėtiems pagal sundress.

Tačiau dėl sijono galite pasiimti sudėtingesnio pjūvio palaidinę. Pieštuko sijonas puikiai atrodo su romantiška stiliaus palaidine, su rankovėmis, originalia apykaklės forma, pleistrų kišenėmis ir pan.

Įspūdingi vaizdai

Juodosios apkarpytos kelnės, balta palaidinė ir ilgas megztinis - tai puikus darbas biure ir kasdieniam naudojimui. Papildyti bet kokių patogių batų vaizdą.

Karštai vasaros dienai nemokama tamsiai mėlyna asimetrinė supjaustyta palaidinė ir trumpos džinsinio šortai. Tai gali būti specialus trumpo modelio modelis su trikotažiniu įdėklu arba mažai tinkančiu modeliu.

Baltos lakoniškos palaidinės, juodi džinsai ir maišelis atrodo stilingai. Akiniai padės pridėti vaizdingumo vaizdą

Alyvinė marškinėlių pjaustinė palaidinė yra puikus atsitiktinis pasirinkimas. Toks modelis kartu su džinsais puikiai tinka vaikščioti.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys