Vakarinės suknelės

Smaragdo vakarinės suknelės

Smaragdo vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Spalvų charakteristika
 2. Savybės
 3. Derinys su kitomis spalvomis
 4. Ilgas
 5. Trumpas
 6. Dekoracijos
 7. Priedai
 8. Užpildykite
 9. Manikiūras

Moterys dažnai abejoja dėl smaragdinio vakaro suknelės įsigijimo dėl klausimo „Ką tu turėtumėte tokį grožį?“. Atsakykite į jį gana lengvai. Stilistai teigia, kad smaragdinės spalvos suknelė yra visiškai tinkama bet kuriai moteriai, jums tiesiog reikia pasirinkti savo atspalvį.

Pvz., Jei esate šviesiai su šviesiu odos atspalviu, smaragdinės spalvos atspalvis turėtų būti šiek tiek neryškus. Dėl brunetės labiausiai naudinga šalto prisotinto smaragdo žalia spalva. Gražaus įdegio savininkai gali dėvėti absoliučiai bet kokią smaragdinę suknelę - ir vaizdas bus apsvaiginimo. Tačiau dauguma šios spalvos drabužių yra raudonųjų plaukų grožis.

Spalvų charakteristika

Ši spalva priklauso elegantiškam ir savarankiškam. Žvaigždės jį myli, todėl galite reguliariai pamatyti Angelina Jolie, Christina Aguilera, Natalie Portman, Eva Longoria ir kitas garsias smaragdo kostiumų grožybes.

Be to, smaragdas yra prabangios spalvos, todėl ji yra britų karaliaus šeimos patinka. Smaragdinių kostiumų metu galėjo pamatyti Elizabeth ir Kate.

Psichologų teigimu, šios spalvos suknelės dažniau pasirenkamos moterims, kurios yra patenkintos savo gyvenimu ir yra gana laimingos. Ši spalva yra gamtos liesti ir geros sėkmės, šviežumo ir sveikatos simbolis. Ši spalva turi atpalaiduojamą poveikį. Jis skatina poilsį ir harmoniją sieloje.

Stilingoje smaragdo apranga kiekviena moteris atrodo puikiai. Nepriklausomai nuo smaragdinės suknelės audinio atspalvio ir tekstūros, mergina atrodo seksualesnė.

Savybės

 • Dabar „Smaragdo“ spalva priklauso tendencijų kategorijai, nors jos prabangus ir kilnus išvaizda smaragdinių gėlių atspalvius daro ne madoje.
 • „Emerald“ komplektai gali skirtis pagal atspalvį, stilių ir paskirtį. Parduodami vakarai, prizai, kokteiliai, prizai ir netgi smaragdo vestuvių suknelės.
 • Šių spalvų suknelių priedų pasirinkimas yra labai paprastas ir įvairus.

Derinys su kitomis spalvomis

Smaragdas yra sudėtingiausias žalios gammos atspalvis. Tai geriausia derinti su violetiniais ir raudonais tonais, taip pat su kitais žalios, auksinės spalvos atspalviais.

Vasarą smaragdinės spalvos aprangą geriausiai papildo pasteliniai atspalviai. Jis gali būti pieniškas, šviesiai pilkas arba smėlio spalvos. Gražus duetas - tai smaragdo žalios ir šviesiai mėlynos spalvos atspalvių derinys. Tai puikus vasaros derinys. Rudenį šis atspalvis puikiai atrodo su pilka ir juoda.

Ilgas

Tokios smaragdinės spalvos suknelės atrodo nuostabiai gražios, net jei pjovimas yra paprasčiausias, o juvelyrikos trūksta. Vakarinė smaragdinės suknelės versija siuvama iš šilko ar satino, o ilgos megztos žalios suknelės tinka kasdieniam naudojimui. Neįtikėtinai gražus ilgas šifono suknelė su grioveliais ar apmušalais. Tokia smaragdinė išvaizda atrodo atmosferiškai ir erdviai. Suknelėms, turinčioms tinkamą siluetą, dažnai pasirenkamas smaragdinis nėrinių audinys.

„Smaragd“ maxi suknelė yra patogi vasaros karštyje (jei audinys yra lengvas) ir rudens sezone. Vasarą tokie suknelės dėvimi sandalai, o dėl kritimo smaragdinė suknelė su odine striukė ir pusiau batai bus ideali.

Trumpas

Kokteilių suknelė šviečia smaragdas iškilmingai ir patogiai tuo pačiu metu. Šios suknelės satino versija gali papuošti bet kokį socialinį renginį.Trumpas šifono suknelė, turinti satino įdėklus, taip pat atrodo patraukli. Elegantiška suknelė su nėrinių apdaila gali būti dėvima datos ar draugų susitikime.

Jei suknelės atspalvis yra šaltas, apranga papildoma sidabro priedais.

Netrukus jie perka atvirus sandalus ir batus ar kulkšnies batus.

Dekoracijos

Žinoma, smaragdai, pavyzdžiui, aukso grandinėje, bus puiki tokio suknelės apdaila. Jei neplanavote dėvėti brangių papuošalų, naudokite smaragdo atspalvį turinčius papuošalus. Tai gali būti karoliai, auskarai, plati apyrankė, emaliuotas žalias arba baltas smaragdas.

Be to, turtingos žalios suknelės spalvos yra palankios koralų karoliukams. Tai bus malonu dėvėti koralų diržą ir švarką į smaragdinę suknelę, taip pat švelniai koralų spalvos sankabą. Šiai suknelei taip pat tinka puošmenos, baltos, geltonos ir juodos spalvos.

Priedai

Klasikiniu priedų pasirinkimu laikoma, kad prie suknelės pridedamas diržas ir lengvas šalikas. Eksperimentuodami su jais galite pasiekti labiausiai laimėjusį vaizdą. Pėdkelnės po smaragdine suknelė geriau pasirinkti kūno. Žalia striukė smaragdui suknelei nerekomenduojama dėvėti. Šis derinys trikdys bendrą išvaizdą ir atrodys neryškus.

Klasikinis tarp batų pagal smaragdinio atspalvio suknelę yra batai arba sandalai, juodi. Jei batai yra pasirinkti skirtingomis spalvomis, jis turi atitikti kitus priedus.

Smaragdinės spalvos suknelė su geltonais elementais papildys vasarą ir šventę. Tačiau svarbu, kad priedai nebūtų pernelyg dideli geltonu atspalviu - jie turėtų būti intriguojantis, bet ne dominuojantis. Be to, puikiai atrodo ir smaragdinių atspalvių suknelė su leopardo spausdinimo priedais.

Tie, kurie mėgsta klasiką, rekomenduoja pastelinių spalvų priedus, skirtingus prislopintus atspalvius. Pavyzdžiui, smaragdinę suknelę galima dėvėti su balta kamšalu, o žalias suknelė, pagaminta iš trikotažo, gali būti dėvima su baltais pėdkelniais. Gerai suderinta su smaragdo pilka spalva, pavyzdžiui, šlapio asfalto atspalviu.

Ažūrinė smaragdinė suknelė gali būti pridėta su dangaus atspalvio maišeliu ir apyrankėmis.

Mėlyna ir fuksija taip pat laikomos smulkiaisiais atspalviais. Ir ryškios ir žvalus išvaizdos mėgėjai gali dėvėti smaragdinę suknelę su apelsinų priedais.

Jei mėgstate eksperimentus ir apsvarstysite tos pačios spalvos asortimentą kaip įprastas ir nuobodu, papildykite savo aprangą lakuota lakuota rankine, raudonais kulnais ir ryškiai geltona apyranke.

Užpildykite

Be abejonės, neatsižvelgiant į suknelės atspalvį, makiažas turėtų jį visiškai pritaikyti. Kadangi smaragdinės žalios spalvos atspalviai yra prisotinti, dekoratyvinės kosmetikos naudojimas skatinamas saikingai.

Smaragdui šalia galite pasiimti sidabro akių kontūro ir sidabro šešėlius. Lūpų dažų atspalvis, puikiai derinamas su smaragdiniu sukneliu - subtilus rožinis, be stipraus blizgesio. Rouge turėtų būti minimalus.

Tačiau, raudonų plaukelių grožiui, ryškus lūpų dažnis yra puikus raudonas arba tamsesnis atspalvis.

Panašios lūpų spalvos tinka karštoms brunetėms.

Manikiūras

Manikiūro niuansus kartu su smaragdiniu masteliu lemia suknelės stilius ir dėvėjimas. Jei suknelė išsiskiria originalia pjaustymo ir jaunimo išvaizda, žalias yra pagamintas iš pagrindo lako, o kraštai nupjauti skirtingų spalvų spygliais. Norėdami papuošti mados moterų nagus smaragdinėje suknelėje, gali būti jūros bangos ir laipsniškas žaliųjų lakų atspalvių perėjimas nuo lengvesnio iki tamsesnio. Puikiai tinka šiai suknelės lakai rožinė, balta, violetinė, mėlyna ir raudona.

Komentarai
 1. Alice
  06.08.2015

  Manau, kad šis žalios atspalvis yra kilmingiausias ir turtingesnis. Jis atkreipia dėmesį į save, jis yra savarankiškas. Priedai papildys vaizdą, nors ir be jų. Pažvelkite, kaip puikiai atrodo Angelina Jolie suknelės.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys