Vakarinės suknelės

Neįprastos vakarinės suknelės

Neįprastos vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Iš balionų
 2. Plaukų
 3. Iš šokolado
 4. Iš šiukšlių maišelių
 5. Iš skėčių
 6. Iš popieriaus
 7. Drabužių drugelis
 8. Iš lokių
 9. Iš gėlių
 10. Iš mėsos
 11. Spalva keičiasi
 12. Apšvietimas
 13. Futuristinis

Dizainerio talentas neturėtų būti apribotas taisyklėmis, susideda iš sistemos ir egzistuoja griežtais principais. Tradicinių drabužių kūrimas tikrai yra geras, tačiau kartais reikia stebinti visuomenę. Tik tikrai talentingas ir sumanus meistras gali sukurti mados, pagamintos iš popieriaus, metalo, plunksnų, balionų ir kitų, mados pasauliui neįprastų medžiagų, modelį. Apsvarstykite neįprastas sukneles, kurios kada nors buvo sukurtos. Galbūt tarp jų yra būtent tai, ko ieškojote.

Iš balionų

Ne tik įdomius modelius sukūrė du sumanūs žmonės - „Rie Hosokai“ aerodinamikas ir „Takashi Kawada“ menininkas, bet visa mados tendencija, vadinama Daisy Balloon.

Pirmųjų modelių, sudarytų iš paprastų balionų, sėkmė buvo tokia didelė, kad kitų šalių dizaineriai labai džiaugėsi šia idėja. Vakarinės ir vestuvių suknelės, kurios apeina visus kitus kūrybiškumo ir savitumo drabužius, labiausiai domina.

Plaukų

Mes, pavyzdžiui, esame įpratę gaminti perukai iš žmonių plaukų. Bet suknelė - tai tikrai neįprasta. Nors natūralūs plaukai yra labai gera medžiaga - ji yra šilta ir lengva.

Taigi manė, kad angliška Telma Medin ir grožio salonas, kuriame yra simbolinis pavadinimas „Voodoo“, sukūrė tikro plauko suknelę. Ši apranga buvo sukurta 2 savaites, susideda iš 12 petticoats ir sveria daugiau nei 40 kg.

Kitas iš plaukų apranga pristatė kompaniją iš Kroatijos "Artidjana Company". Ji reikalavo šimtų metrų natūralios medžiagos, kuri turėjo šviesų atspalvį, grindų, kad sukurtų unikalią suknelę. Jį atstovavo Simona Gotovach, kuri 2005 m. Kroatijos mados savaitę gavo grožio karalienės titulą.

Kijevo moterys mados 2007 m. Taip pat galėjo pamatyti suknelę, kurios autorius buvo Olegas Tarnopolsky. Jis naudojo kviečių ausis ir įtemptus natūralių plaukų plaukus. Ši Kijevo mados savaitės suknelė buvo rudens simbolis ir viskas, ką mes naudojome susieti su šiuo sezonu.

Pasaulis žino daug daugiau dizainerių, kurie naudojo tik žmogaus plaukus, kad sukurtų kitą šedevrą.

Tarp jų išsiskyrė Vietnamo kirpėjas Kim Do, sukurdamas milijonus metrų natūralios medžiagos. Arba anglų šukuosena meistras su savo suknelė su teka plaukų sruogų.

Gregory Dean, Sonia Rykiel, Jenny Dutton - visi šie dizaineriai savo kolekcijose turi „plaukuotas“ sukneles.

Iš šokolado

Tai buvo ten, kur nebuvo jokios ribos nustebinti - Paryžiaus šokolado salonas. Šio renginio svečiai gali ne tik susipažinti su šokolado gaminiais, bet ir šokoladiniais gėrimais bei desertais, susipažinti su naujomis technologijomis, kad galėtų įsigyti šokoladinių suknelių.

Sutinku, kad šokoladas nėra sėkmingiausia suknelių, šukuosena ir papuošalų kūrimo medžiaga. Dizaineriai tikrai turėjo rimtai pabandyti ne tik sukurti savo unikalius modelius, bet ir sukurti tokį šokoladą, kuris galėtų išlaikyti savo formą, ne išlydyti ir būti elastingas. Taip, šiuose šokolado šventėse modeliai nebuvo saldus.

Iš šiukšlių maišelių

Kiekvieną dieną mes naudojame šiukšlių maišus, išmesti į šiukšles ir net nežinome, kad šiems namams, pažįstamiems ir net paprastiems dalykams mums yra kitas tikslas.Dizaineriai manė, kad sukurs drabužius iš šiukšlių maišelių: suknelės ir kepurės.

Iš skėčių

Na, kuriam namuose nėra skėčio, kurį niekas nenaudojo ilgą laiką, bet kažką išmesti nešioja rankos. Tačiau Rusijos dizaineriai pradėjo gaminti sukneles iš tokių nereikalingų skėčių visiems.

Tokie drabužiai buvo pristatyti „Podium“ projekte, kuriame dalyvavo 15 jaunų dizainerių. Turėdami reguliarų skėtis, jie sugebėjo sukurti labai tinkamas sukneles. Tai nieko, bet negali būti vadinamas talentu.

Iš popieriaus

Ką, jūsų manymu, yra ateitis? Nedaug žmonių pasakys teisingą atsakymą, nes tai yra popierius. Ši medžiaga mums žinoma nuo seniausių laikų. Ir tai bus žinoma ilgą laiką, nes popieriaus taikymo sritys nuolat plečiasi, keičiasi jo gamybos ir perdirbimo technologijos.

Taigi popierius nepateko į mados pasaulį, bet sprogo. Zoe Bradley paėmė šią medžiagą kaip suknelių kūrimo pagrindą.

Pagalvokite apie absurdiškus garsus? Tačiau atrodo realistiškas ir talentingas. Jos idėją patvirtina ir dalijasi kitas mados guru, Paco Rabanne.

Drabužių drugelis

Paprastieji žmonės žiūri į drugelius ir žavisi jų sparnų grožiu, o Luli Young kuria stebuklingus kostiumus, kuriuose monarcho drugelio sparnų modeliai yra labai tiksliai atkurti.

Luscious spalvos, tiksli sparnų forma, detali kiekvieno elemento imitacija - tai sukėlė Luli Young sukneles šedevru. Suknelė neturi nieko bendro su gyvūnų atspaudais, kurie ilgai nustojo būti madingi, bet neišnyko iš kai kurių mados „gerbėjų“ spintos. Drabužių drugelis atrodo stilingas, neįprastas ir originalus.

Iš lokių

Ar turite daug pliušinių žaislų? Ar norėtumėte iš jų apsirengti suknelę? Kaip ir Anna Pletneva - senovės grupės dainininkė.

Jos suknelė buvo sukurta iš aštuonių dešimčių meškiukų, kurie sukūrė skaidrumo ir asimetrijos efektą. Jos įvaizdžio pasipiktinimas buvo sugadintas nežymaus, kuris įvyko scenoje.

Vis dėlto, Anai teko šiek tiek apgailėti, prieš tokį neįprastą suknelę pasirodžiusi plačiajai visuomenei.

Iš gėlių

Gėlių ir puokštės gėlių kūrimas nebėra madingas. Tačiau, norint sukurti apranga iš šviežių gėlių, yra šviežia, originali, neįprasta ir graži. Ką ši suknelė, sukurusi dizainerį iš Didžiosios Britanijos Joe Massie, tikrai galite dėvėti.

Specialiai apdorotos trys rožių, gvazdikų, chrizantemų ir gerberų veislės, leidžiančios ilgą laiką išsaugoti savo šviežią išvaizdą. Iš viso suknelės sukūrimui prireikė 1725 spalvų. Tikras šedevras - tam nėra kitų žodžių.

Daugiau kaip vieną gėlių suknelę sukūrė Aleksandras McQueen, dizainerio, turinčio „Love & Embers“, „Jill“ ir „Tara“ („Splints & Daises“), dizaineris ir kiti. Kūrinių sėkmė buvo tokia didelė, kad autoriai buvo bombarduojami užsakymais sukurti tokias sukneles.

Nuotakos, absolventai, žinomi modeliai ir garsūs fotografai - visi norėjo tapti gėlių suknelės savininku. Jo grožis nepažeidžia aprašymo.

Iš mėsos

Lady Gaga visada ras kažką, kas nustebins visuomenę. Kai dizaineriams atrodo, kad visos neįprastos medžiagos drabužių kūrimui jau buvo išbandytos, šokiruojantis dainininkas išmeta naują idėją. Pavyzdžiui, šviežios, tikros mėsos suknelė.

Ne tik suknelė, bet ir batai, rankinė ir net kepurė. Tiesa, ne visi šį sprendimą vertino, tačiau galbūt pasaulis dar nėra pasiruošęs tokiems radikaliems sprendimams dėl vakarinių drabužių kūrimo?

Spalva keičiasi

Pirmus žingsnius kuriant ateities drabužius jau ėmėsi kai kurie drąsūs dizaineriai.

Ar norėjote, kad jūsų drabužiai parodytų, kokią nuotaiką dabar esate? Šią funkciją užtikrina „Philips“ suknelė, kuri gali pakeisti spalvą iki žalios, raudonos arba mėlynos spalvos.

Šie drabužiai turi jutiklius, kurie aptinka jūsų kūno pokyčius: per didelis prakaitavimas, temperatūra ir kitos savybės.. Jie leidžia jums nuspręsti, kokie jausmai patiria: dirginimas, jaudulys ar ramus.

Oras keičiasi - jūsų drabužiai keičiasi. Jei tai pagamino britų firmos „Rainbow Winters“ prekės ženklas. Aukštųjų technologijų audinio, kuris buvo naudojamas surinkti kolekciją, gebėjimas yra ne tik spalvos pasikeitimas dėl kritulių lietaus, bet ir atsakas į jų rūgštingumą. Pastaroji aplinkybė turėtų priminti žmonėms apie pasaulines aplinkos problemas ir būtinybę apsaugoti savo planetą.

Muzika vairuoja jūsų kūną ir keičia drabužius. Visą tą patį prekės ženklą „Rainbow Winters“ sukūrė suknelę, kuri, regis, yra nepastebima, tačiau kai tik įjungiate muziką, atsiranda žaibas ir išnyksta į pasirinktos muzikos kompozicijos ritmą.

Kai suknelė reaguoja į saulės spindulius - tai atrodo kaip fantastiško filmo rėmelis. Tačiau Amy Konstanze sugebėjo sukurti saulėtą orą spalvingus ir ryškiomis spalvomis dažytus drabužius. Kai pateksite į atspalvį, jūsų suknelė taps šviesiai atspalviu. Vasaros sezonui labai gera idėja. Ką manote?

Apšvietimas

Ar norėtumėte išbandyti suknelę, kuri šviečia su skirtingomis spalvomis? Pavyzdžiui, Katy Perry pasirodė tokioje aprangoje viename iš pasaulietinių priėmimų ir pažodžiui apšvietė kitus aplink jį puikiu būdu. Ši suknelė buvo sukurta vienoje kopijoje specialiai dainininkui.

Jei Katie suknelė buvo vakare, laisva ir erdvi, Rihanna apranga turėjo daugiau verslo ir griežto stiliaus. Juodas audinys buvo gerai sujungtas su raudonomis linijomis, išdėstytomis šviesos taškuose.

Tačiau jau pradėta didelio masto apranga su miniatiūriniais LED šviestuvais, ir netrukus galime tikėtis, kad pateksime į tokių drabužių parduotuves. Gamintojas CuteCircuit taip pat planuoja išleisti drabužius, kurie atsakys su savo daugialypiais blyksniais, o jo savininko judėjimas.

Futuristinis

Mados namas Jean Louis Sabaji iš Libano šį sezoną pristatė nuostabiausią vakarinių suknelių ir moterų haute couture kolekciją.

Kas yra jo neįprasta? Pasibaisėtiname ir nepaprastame.

„Futuristinio stiliaus“ apranga tapo ryškesnė, ryškesnė ir individualesnė. Neįprasti modeliai atrodo kaip medžiai su sodriais vainikėliais ir plintančiomis šakomis.

Tačiau pažiūrėkite save!

Komentarai
 1. Lena
  27.12.2015

  Lady Gaga, žinoma, otchebuchila. Bet geriausia suknelė, žinoma, iš šviežių gėlių.

 2. Marija
  24.12.2015

  Suknelė iš šokolado! Kaip tai greičiausiai yra nemalonus vaikščioti: D

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys