Vakarinės suknelės

Atidaryti Atgalinės vakarinės suknelės

Atidaryti Atgalinės vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Stiliai
 3. Trumpos suknelės
 4. Ilgos suknelės
 5. Dizaino parinktys
 6. Atviros atgal iliuzija
 7. 7 naudingi patarimai
 8. Modeliai su atviru atgal ant raudono kilimo

Mažai tikėtina, kad jūs surasite bent vieną žmogų, kuris tyliai praeis per elegantišką suknelę, kur pagrindinis apdaila yra atvira nugara. Įdomu tai, kad šios suknelės pritraukia vyrų ir moterų dėmesį. Pirmasis žavisi ir nori, pastarasis, greičiausiai, tik pavydus. Atviras atgal sukuria paslaptingą, romantišką ir seksualų vaizdą, kuris kartais tampa vulgarumo tašku.

Savybės

 1. Paprastai atvira nugaros dalis yra ant kokteilių ir vakarinių suknelių, nors dabar galima visiškai patenkinti kasdienius drabužius.
 2. Iškirpimo gylis pasiekia pečių ašmenis, iki juosmens linijos, iki juosmens ar mažesnio. Ir formoje jis yra įvairių variantų - ovalo formos (laikomas klasikiniu), trikampiu, stačiakampiu, asimetriniu ir pan.
 3. Priešingai, suknelės paprastai puošia minimaliai ir yra kuklios, nes pagrindinis dėmesys skiriamas nugaros sričiai.
 4. Norint pasiekti didesnį efektą, iškirpti dažnai puošia akmenys, blizgučiai, rhinestones ir kiti elementai.

Laikysena turi būti lygi, bet kokiu atveju ne užlenkta, nugaros - gerai prižiūrima, kitaip visi bandymai pasiekti geriausią vaizdą bus dulkės.

Jūs neturėtumėte manyti, kad atvira nugara yra išskirtinė vienišų merginų, turinčių idealų skaičių ir proporcijų, prioritetas. Nugarėlė su savo kompetentingu pasirinkimu tinka mergaitėms, turinčioms kreivų formų.

Stiliai

Daugelis mergaičių negali pagaliau nuspręsti dėl suknelės ilgio - trumpos ar ilgos. Šioje paskyroje turime keletą naudingų patarimų:

 • Jei pasirenkate ilgą aprangą, galėsite sukurti elegantišką ir sudėtingą vaizdą, kuris geriausiai tinka šventiniams vakarams;
 • Suknelė iki grindų yra neprilygstama galimybė, tačiau reikia didelių aukšto kulno vaikščiojimo įgūdžių;
 • Trumpi modeliai yra modernus sprendimas, atitinkantis bet kokį amžių ir aukštį.
 • Kalbant apie pačią iškirpimo formą, sutelkkite dėmesį tik į savo norus ir pageidavimus.
 • Jei kalbame apie dekorą, tuomet jums reikia pasirinkti modelį su atviru nugarėliu pagal įvykį.

Trumpos suknelės

Šį sezoną trumpesni atvirojo tipo modeliai užkariavo daugybę mados treniruočių ir toliau džiaugsis „fashionistas“. Daugelis dizainerių mano, kad jų pareiga yra pateikti savo viziją apie tokias sukneles.

Trumpas kokteilių suknelės, supjaustytos blizgančių ir blizgančių audinių gale, gali būti vadinamos tikra tendencija.

Dėl lakoniškesnio dizaino reikia naudoti viskozę, paprastą šilkas, trikotažą. Vaizdą sukuria elegantiška, atvira nugara, atliekanti tobulo papildo vaidmenį.

Jei turite mažą aukštį, tada pabandykite naudoti modelį su trumpu pilnu sijonu. Ji kompensuoja augimą ir puikiai pabrėžia orumą. O mergaitėms, turinčioms idealią figūrą, tinka trumpas suknelė su iškirpte, kurio pagrindinis bruožas yra tvirtas pjovimas.

Paplūdimio sezonas taip pat negali padaryti be aprangos su atvira nugara. Kaip parodė dizaineriai, jie veikia ne tik kaip iškilmingos suknelės, bet ir puikiai tinka kelionėms į jūrą. Tokiu atveju dėmesys sutraukiamas į plonas tunikas su atvira nugara.

Be to, nepamirškite apie vieną svarbią trumpos suknelės, turinčios gilų iškirptę, bruožą - kuo giliau, tuo mažiau atrodo jūsų kojos. Kadangi čia jūs galite veikti dviem būdais - atsisakyti tokio gilaus iškirpimo arba įsigyti aukštakulnius batus.

Ilgos suknelės

Jei norite nusipirkti tikrai elegantišką suknelę, tada jis turi būti ilgas. Tokie modeliai įtraukti į šio sezono pirmaujančių dizainerių kolekcijas.

Puikus šilkas ir satinas, įvairaus laipsnio pjovimo gylis ir ilgas pjovimas, bus idealus sprendimas viliojančiam ir ekstravagantiškam išvaizdai sukurti.

Šviesūs ir nuostabūs modeliai yra pagaminti iš šilko ir papildyti įvairiais dekorais, gėlių atspaudais, akmenimis.

Dizaineriai taip pat atkreipia fashionistas dėmesį į ilgą graikų stiliaus suknelę, kurioje iškirpimas yra vienas svarbiausių vaidmenų.

Bet mes negalime pasakyti apie komplektus su traukiniu. Specialios erdvių audinių raukšlės atrodo nuostabios kartu su iškirpte gale.

Dizaino parinktys

Kaip jau sakėme, iškirpti galima dekoruoti įvairiais būdais. Pakalbėkime apie tai, kokias parinktis turėtumėte atkreipti dėmesį ir kas jiems labiausiai tinka.

 1. Be viršutinės nugaros. Galbūt glausta ir paprasta versija. Kai kurios suknelės papildomos drapavimu. Bet čia turėtumėte būti atsargūs, nes tvirtas siluetas ir gilus iškirpte reikės, kad apranga puikiai atitiktų jūsų figūrą. Todėl pageidautina siūti pagal užsakymą.
 2. Kryžminės juostos. Jie gali būti ploni arba plati. Tuo pačiu metu juostos dažnai papildomos blizgučiais, stazėmis ar išskirtiniais blizgučiais.
 3. Dvigubas išjungimas. Šiuo atveju pečiai yra atviri ir iškirptė pasiekia pečių mentes, o kita iškirptė yra mažesnė, maždaug juosmens srityje.
 4. Lenktynių marškinėliai Tiksliau jos imitacija. Čia kalbame apie siaurą audinio juostą, kuri yra tarp pečių. Likusi nugaros dalis yra atvira.

Yra dar vienas išpjaustymas, kaip fantazija. Dizaineriai yra išgalvoti žvaigždės formos išvaizdos arba panašūs į vitražą. Taip pat neįprasta yra iškirptė, kuri prasideda nuo peties ir baigiasi priešingoje šlaunyje.

Nepriklausomai nuo pasirinktos parinkties, galite pridėti bet kurį iš jų su savo reikmenimis, dekoracijomis. Pabandykite, eksperimentuokite, pasirinkite geriausią pjaustymą.

Atviros atgal iliuzija

Dėl drovių merginų ar odos trūkumų, su netobulomis pozomis ar kūno proporcijomis, dizaineriai sukūrė vienodai veiksmingus modelius - tiek trumpus, tiek ilgus - su plika nugara.

Įvairių formų pagrindinio audinio išpjovos gylis ir forma yra padengtos plonu audiniu, kad atitiktų odos spalvą. Gražūs raštai, siuvami ant audinio, sukuria tatuiruotės efektą, o nėrinių aplikacijos suteikia elegantišką žavesį. Verta pažymėti, kad modeliai su plika kūno iliuzija yra tinkami oficialioms šventėms.

Modelių privalumas yra tas, kad jie išsaugo figūrą, pabrėždami vaizdo sudėtingumą. Paprastai audinys yra papildytas drapavimu, rhinestones, karoliukais ir kitomis dekoravimo galimybėmis. Galima sakyti, kad įdėklo naudojimas odos tone tapo tikru mados pasaulio atradimu.

7 naudingi patarimai

Jei ketinate sau įsigyti aprangą su atvira nugara, rekomenduojame atkreipti dėmesį į septynis labai naudingus patarimus. Stebėdami juos galėsite pasirinkti geriausią suknelę ir parodyti savo stipriąsias savybes.

 1. Kaip jau minėta, laikykitės savo laikysenos ir atkreipkite dėmesį į nugaros odos būklę. Spuogai, bėrimai, paraudimas ar kiti nemalonūs reiškiniai rodo tik vieną dalyką - iškirptė nėra geriausias variantas. Geriausia iš anksto apsilankyti grožio salone, atlikti odos valymo, įvairių SPA procedūrų procedūras. Taigi galite sugrįžti į eilę.
 2. Įvertinkite raumenis. Nepatraukti atgal - tai pusė problemų. Jei tai yra riebalų raukšlės, patinusios, akivaizdu, kad jis nesukels norimo poveikio. Apsilankykite treniruoklių salėje, atkurkite savo figūrą.Kai nėra laiko, atsisakykite iškirpti arba pasirinkti suknelę su tinkleliu arba nėriniais ant atviros nugaros.
 3. Batai turėtų būti tik aukšti kulniukai. Maža platforma sugadins vaizdą. Pasirinkite uždarytus batus. Šiuo atveju leidžiama šiek tiek atidaryti pirštą. Neatidarykite kulnų.
 4. Apatiniai drabužiai turi būti suderinti. Nieko neturėtų būti matoma. Apatinio trikotažo juosta sugadins atviros nugaros įspūdį. Liemenėlė geriau užimti silikoną arba susieta ant kaklo (jei suknelė turi aukštą apykaklę). Be to, yra specialių puodelių, kurie palaiko krūtinę, bet neturi diržų. Drąsios mergaitės gali visiškai atsisakyti liemenėlės.
 5. Šukuosena geriau pasirinkti aukštą. Žinoma, kodėl atidarykite nugarą, jei už savo ilgų plaukų jis vis dar nebus matomas.
 6. Priedas turi būti minimalus. Pagrindinė vaizdo apdaila yra atvira nugaros zona. Todėl visą dėmesį reikia sutelkti į jį, o ne į didelius auskarus, masines grandines ir pan.

Modeliai su atviru atgal ant raudono kilimo

Vaizdas su atvira nugara yra neįtikėtinai populiarus tarp pasaulinės klasės žvaigždžių. Iš tiesų, šiose suknelėse sukuriamas elegantiškas, patrauklus vaizdas. Todėl buvo galima susitikti su daugybe gražių įžymybių Oscar pristatyme su atviromis nugaros zonomis.

Marilyn Monroe

Žinoma, atvira nugara nėra naujiena vakarinėms suknelėms. Daugelis dizainerių mano, kad gražiausias apranga su atvira nugaros zona yra ta, kurioje garsus Marilyn Monroe pasveikino Kennedy savo gimtadienį, atlikdamas tinkamą dainą.

En Hetteaway

Stulbinantis pavyzdys yra En Hetteaway, kuris smogė visus su beveik visiškai atvira nugara, kuri beveik pasiekė sėdmenis. Grožis rodo, kiek ji rūpinasi savimi ir saugo savo figūrą.

Angelina Jolie

Be to, raudonasis kilimas šviesiai apšvietė Angeliną Jolie, kuri nebijo atidaryti nugaros.

Taip, ir teisingai, ji aiškiai neturi nieko gėdos ten - gražus, gerai prižiūrimas, protingas. Tatuiruotė, žinoma, yra skonio reikalas.

Riana

Kaip suprantate, rafinuotos ir unikalios vakaro šventės įvaizdžio kūrimas nėra didelė problema. Svarbiausia yra ne perkrauti suknelę be nereikalingų detalių, dekoracijų, sutelkti dėmesį į pagrindą.

Dabar dėmesys turėtų būti sutelktas į gražią moterišką nugarą, kurią idealiai papildo gražūs, brangūs ir ryškūs audiniai. Galite papuošti nugarą su nėriniais, papuošalais. Pasirinkite iškirptę pagal renginio ypatybes ir savo drąsą.

Prisiminkite svarbiausią dalyką - jei atveriate nugarą, visa kita turėtų būti suvaržyta. Tai reiškia, kad neįtraukiamos iškirptės, gabalai ir kiti metodai, papildantys atvirumo ir seksualumo įvaizdį.

Komentarai
 1. Sofija
  19.08.2015

  Atidaryta apatinėje nugaros dalyje - tai vaizdas, skirtas datai su savo mylimuoju nuošalesnėje vietoje. Tačiau iškilmingoms progoms ši suknelė bus pernelyg nedidelė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys