Vakarinės suknelės

Vestuvių suknelė jaunikio motinai

Vestuvių suknelė jaunikio motinai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Paieškos taisyklės
 2. Stiliai
 3. Ilgis
 4. Spalva

Nepriklausomai nuo to, kas pasakyta, po nuotakos ir jaunikio tėvai yra pagrindiniai šventės veikėjai. Todėl būtina tinkamai apsirengti mama. Nebus nereikalinga padėti jums pasirinkti rafinuotą vakarinę suknelę jaunikio motinai, kurioje ji jaučiasi tikrai laiminga. Tai labai svarbu sūnui. Ir jei pati nuotaka dalyvauja šioje veikloje, jūs neabejotinai gyvenime susidursite su situacijomis, kurias jie taip mėgsta anekdotuose.

Paieškos taisyklės

 1. Pirmiausia verta pamąstyti apie praktiškumą. Žinoma, ne patrauklios išvaizdos sąskaita.
 2. Stenkitės numatyti, kad suknelė sėdėjo gana laisvai, nekliudė judėti, suteikė vėdinimą. Kitaip tariant, audinys turi būti lengvas ir kvėpuojantis. Vestuvės motinai yra ne tik vaiko pasveikinimas, bet ir kameros. Motinos turi važiuoti visur, tiesiogiai dalyvauti registro biure, vestuvėse, žiūrėti banketą ir pan. Todėl apranga turėtų leisti daug judėti, nesukeliant diskomforto.
 3. Be to, svarbu pasirinkti tinkamus batus. Jis turėtų būti derinamas stilistiškai, būti patogus ir, jei reikia, lengvas kilimas ir suknelė.
 4. Jei planuojate tam tikrą stilių suplanuotas temines vestuves, reikia įsigyti motinos suknelę. Pavyzdžiui, šventės jūrinė tema kalba apie poreikį pasirinkti turkio, mėlynos arba jūros mėlynos spalvos drabužius.
 5. Etiketas sako, kad korsetas šiuo atveju netinkamas. Kaip atviri gabalai, atviri pečiai ir gilus skilimas. Net jei motina atrodo geriau nei kai kurie nuotakai, sulaikymas vis tiek turi būti.
 6. Pagalvokite, ką mama mėgsta vaikščioti kasdieniame gyvenime. Jei jos mėgstami drabužiai yra sijonai ir suknelės, tai nerekomenduojama dėvėti vestuvių dieną kelnės metu. Nors tai graži, tačiau motinai yra neįprasta. Ji turi sunkią dieną į priekį, todėl leiskite jai įdėti į tai, ką ji mėgsta vaikščioti geriau.

Tinkamu būdu išspręsti šią problemą, jūs ne tik padarysite savo motiną gražiausia vestuvių metu, bet ir pristatysite ją drabužiams, kurie daugelį metų po jūsų santuokos sukels ryškiausias ir maloniausias emocijas.

Kur ieškoti?

Žinoma, norint sukurti puikią motinos suknelės idėją, nėra sunku. Nustačius motinos įvaizdžio niuansus ir reikalavimus vestuvėse, taip pat atsižvelgiant į jos figūros privalumus ir trūkumus, reikės įsigyti atitinkamą aprangą. Ir kur tai padaryti?

 1. Vestuvių salonas. Dažnai ne tik suknelės, skirtos vestuvėms, bet ir salonai siūlo motinų sukneles. Ateikite, susidomėkite, tyrinėkite pateiktą diapazoną. Grožis yra tas, kad vienu metu galite rasti nuotakos suknelę ir jaunikio motiną, atsižvelgti į jų suderinamumą.
 2. Parduotuvės vakarinės suknelės. Nebūkite tingūs apsilankyti keliose parduotuvėse, mokėkite šį klausimą bent vieną dieną. Yra daug puikių salonų, kur galite rasti suknelę kiekvienam skoniui, figūrai ir triumfui.
 3. Pirkimas internetu. Neseniai internetinių pirkinių populiarumas neabejotinai auga. Be to, internetas siūlo platesnį diapazoną, o tai reiškia, kad paieškų rezultatai bus geresni. Atminkite, kad galite taikyti tik patikimoms svetainėms. Taip pat žinokite, kaip svarbu tiksliai apskaičiuoti matmenis ir kitus parametrus. Ne visada paveikslėlyje esantis produktas atitinka tai, kas galiausiai siunčiama paštu.
 4. Atelierio salonai. Galbūt pats sėkmingiausias variantas.Čia galite pasakyti kapitonui savo pagrindinius pageidavimus arba pateikti suknelės nuotrauką, kuri puikiai tinka tarp interneto asortimento. Specialistas atliks matavimus, pasiūlys galimybes audiniams, kuriuos matysite gyvai ir prisilietus. Suknelė puikiai siuvama jūsų motinai, atsižvelgiant į visas jos figūros savybes.

Stiliai

Tai ne paslaptis, kad kiekviena moteris turi tam tikrų niuansų ir bruožų. Nes neįmanoma pasiimti aprangos, sutelkiant dėmesį tik į nuotraukas internete. Viskas turėtų būti daroma individualiai.

Pilnai

Pilnos mamos neturėtų dėvėti suknelių kombinezonų. Jie pridės dar daugiau kilogramų, o tai akivaizdžiai nėra vestuvių galimybė. Tuo pat metu įtempti modeliai ar siauri korsetai taip pat nėra geriausias pasirinkimas vaikiškoms vestuvėms. Raskite tam tikrą vidurį.

Imperija

Empire stilius leidžia puikiai paslėpti figūrų trūkumus. Jei karkasas yra įtemptas, o juosmens per didelis, jis paslėps mažą pilvą. Kaip rezultatas, mamytė bus gražiausia, žavingiausia ir moteriškesnė.

Graikų stiliaus

Graikų stiliaus suknelės sukurtos tam, kad pailgintų figūrą, kad kojos ilgiau, uždarytų pilvą, slėptų plačius klubus. Jei juosmuo yra per didelis, vaizdas taps paslaptingas. Diržas po krūtimi leis pabrėžti iškirptę ir dėl minkštų judesių raukšlių bus įsitikinęs ir laisvas.

Byla

Aprangos suknelės taip pat puikiai tinka vestuvėms. Nors jie yra paprasti, galite ją pridėti ryškiomis spalvomis arba pasirinkti nėrinių versiją. Ir jei jūs taip pat suteikiate įdomių priedų, rezultatas nustebins jus ir visus aplink jus. Žinoma, gerąja žodžio prasme.

Tačiau kai kurios moterys sugeba sutaupyti juosmens. Jis turi būti naudojamas. Tam tinka ploni suknelių modeliai su minkštu diržu ir iš apačios išsiuvinėtais sijonais. Krintančios raukšlės turi būti vertikalios.

Jei moteris turi gražią krūtinę, neturėtų būti naudojami gudrybės. Pasirinkite kuklią, bet sudėtingą iškirptę. Tada vaizdas bus puikus.

A-siluetas

A-siluetas tinka pilnoms ir plonoms motinoms. Jis akcentuos privalumus, slopins trūkumus. Nepamirškite - kuo ilgiau suknelė, tuo plonesnė figūra. Šiuo atveju minimalus ilgis turi būti iki kelio ir dar geriau - šiek tiek mažesnis. Jei kojos toli gražu nėra tobulos, pasirinkite grindis ant suknelės. Jie užmaskuoja kojas, bet pabrėžia, kad yra moteriškumas.

Audinio pasirinkimas

Vasarą ir vėlyvą pavasarį rinkitės iš satino, šilko ar šifono. Šie šviesūs tekantys audiniai leidžia organizmui kvėpuoti, taip pat atrodo palankiai saulėje. Be to, vienu modeliu galite lengvai sujungti keletą rūšių audinius.

Jei tai yra rudenį ar net žiemą, tada trikotažas, brokatas ar taftas bus puikus sprendimas. Būtina, kad audinys nesusipurtų. Galų gale, mama turi visą dieną praleisti ant kojų, sėdėti, atsistoti, važiuoti pirmyn ir atgal. Mažai tikėtina, kad ji norėtų, jei ji būtų sudaužyta po to, kai ji paliko vestuvių automobilį. Tai gali sugadinti likusią dienos dalį. Jūs tikrai nenorite, kad jūsų mumija būtų nusiminusi.

Paimkite įdomius motinos suknelės priedus. Pavyzdžiui, galite naudoti striukės, šaliko, pavogto, bolero, dangtelio ar švarko privalumus. Priedai gali būti tokios pat spalvos, kaip ir suknelė, ir kontrastingi. Sluoksnis bus paslėpti figūrų trūkumus.

Iš tiesų, apranga turėtų būti paprasta, bet patraukli. Praktiškumo ir būtino įvaizdžio kūrimo požiūriu kelnių kostiumai yra idealūs. Deja, jie negali pabrėžti moteriškumo.

Ilgis

Jaunikio motina turėtų būti kuklumo, suvaržymo ir tuo pačiu moteriškumo įsikūnijimas. Tai labai priklauso nuo suknelės ilgio.

Pageidaujate klasikinio ilgio - tik žemiau kelio arba į veršelių raumenų vidurį. Jei mama myli ilgas sukneles, nebijokite dėvėti savo kulkšnies ilgio sukneles.

Tačiau modeliai ant grindų ir ypač su traukiniu yra geriau atidėti kitam įvykiui, jei atostogos bus įdomios ir aktyvios. Galų gale, jūs negalite skambinti patogiai, turite nuolat laikyti audinį rankose ir įsitikinti, kad traukinys nešvarus. Be to, ilgas suknelė tiesiog pateks į kelią. Negalima taip sunku suklupti tokioje užimtoje dieną, kai turite laiko daug dalykų.

Kai kurie manys, kad šiuo atveju geriau būtų teikti pirmenybę mini suknelėms. Ne Tai yra klaidinga samprata. Liudytojui ar bridesmaidui toks ilgis būtų daugiau ar mažiau tinkamas, bet ne motinai, kuri turėtų atrodyti tvirtai ir suvaržyta.

Spalva

Iš tiesų, jaunikio motinos suknelės spalva gali būti visiškai bet kokia. Tačiau yra tam tikrų išimčių.

Pavyzdžiui, balta suknelė yra susijusi su nuotaka. Labai pageidautina, kad ji būtų toje aprangoje. Juoda yra gedulo spalva pagal tradiciją. Vestuvės akivaizdžiai yra džiaugsmingas įvykis kiekvienos motinos gyvenime, taigi jie nebus įdėti į tamsų aprangą savo sūnaus santuokoje.

Ne visada, tačiau patartina vengti pernelyg ryškių spalvų, pvz., Šviesiai žalios, raudonos, citrinos ir oranžinės spalvos. Tai gali nukreipti dėmesį nuo pagrindinių vestuvių veikėjų.

Tačiau prisiminti elementai bus prisiminti, ypač jei motinos apranga pakartos jaunikio aprangą.

Be to, nepamirškite apie kitą taisyklę - nuotakos ir jaunikio motinos turi pasirinkti skirtingų spalvų komplektus. Geriau apsirengti nuotakos suknelę su alyvuogių, smėlio, kremo suknelėmis ar bet kokiu kitu pasteliniu atspalviu.

Velykų motina rekomenduojama dėvėti pastelinės šviesos spalvas, o vakare dėvėti kažką arti rudos spalvos. Sėkmingi pavyzdžiai yra šampano, dramblio kaulo spalva. Jie gali atvykti į registratorių. Ir jau tiesiogiai per vakarėlį visiškai leidžiama pereiti į alyvinę, auksinę, mėlyną ar turkis suknelę.

Drabužių pagalba galite ir turėtumėte paslėpti motinos amžiui būdingus trūkumus, tačiau tuo pat metu pabrėžti nuopelnus. Pavyzdžiui, jei ji turi pilnas rankenas, rankovės taps svarbiu suknelės elementu.

Žinoma, iš anksto reikia galvoti apie vestuvių motinos pirkimą. Nepamirškite, kad prieš vestuves ji bus užimta tiek, kiek nuotaka ir jaunikis, o gal net dar daugiau. Nes ji paprasčiausiai neranda laiko paimti tikrai gražų aprangą. Jūs nenorite, kad jūsų mylimoji motina (ar būsima motina) įdėtų pirmąją suknelę, kuri atėjo į rankas?

Padarykite šią dieną tobulą. Tai, žinoma, turės išbandyti. Bet tai verta. Niekas nebus puošia jūsų atostogos kaip laiminga ir patenkinta mama.

Komentarai
 1. Meilė
  28.08.2015

  Puiki galimybė. Dabar daugelis nesivargina suknelės spalvos. Pažintis buvo balta suknelė ir beveik visiškai susiliejo su nuotaka. Manau, kad tai vis dar yra bloga forma.

 2. Nina
  03.08.2015

  Man atrodo įdomu, kai motina ir kūdikis naudojasi panašiomis suknelėmis. Atrodo labai harmoninga.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys