Vakarinės suknelės

Vakaro suknelės dydis 52-56

Vakaro suknelės dydis 52-56

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. 52 dydis - nedideli triukai pilnam gyvenimui
 2. 54 dydžio drabužių pasirinkimas
 3. 56 dydis - ne priežastis, dėl kurios sudėtinga
 4. Kur pirkti?

Moterų grožis ir elegancija neturėtų priklausyti nuo to, kokio dydžio drabužius ji dėvi. Ir net 52-56 dydis nesukuria elegantiško ir patrauklaus vaizdo. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą modelį, o jūsų figūra įgis tokį paprastumą, kad jam nepakanka.

52 dydis - nedideli triukai pilnam gyvenimui

Dabar mes atversime jums paslaptis, kurios leis lengviau ir maloniau pasirinkti drabužius ir leis jums vizualiai sumažinti kelis centimetrus:

 1. Išskirtinė krūtinė yra neginčijamas jūsų figūros pranašumas, kurį reikia pabrėžti ir pabrėžti visais įmanomais būdais. Jūsų vaizde turi būti šviesus viršus ir tamsi apačia. V formos iškirptė ir diržas yra pagrindiniai elementai.
 2. Platus klubų ir siaurų kulkšnių kojos suteikia morkų formą, kuri reikalauja, kad pasirinktumėte šiek tiek sudegusius drabužių elementus, tokius kaip sijonai žemiau kelio ir kelnių. Atminkite, kad tamsios spalvos drabužiuose šiek tiek plonas.
 3. Plati liemenė, pastebimas pilvas, bet lieknas kojos - šis paveikslas puikiai tinka suknelėms ir sundressams, kuriuose yra aukštas juosmens.
 4. Batai, žinoma, turėtų būti su kulnais. Bet jei jums sunku ar nepatogu vaikščioti tokiuose batuose, tuomet pleištai bus padaryti. Tačiau plokščių batų nerekomenduojama.
 5. Jūs nežinote, kokie priedai gali būti. Pvz., Ilgi karoliukai, kabantys ne daugiau kaip trijose eilutėse, ilsisi savo figūrą. Negalima nešioti trumpų ir per didelių kriauklių.
 6. Suknelės ilgis pasirenkamas atsižvelgiant į kojų pilnumą ir plonumą.
 7. Net jei jūsų liemenė nėra išsiskirianti, vis tiek reikia ją pabrėžti diržu ar suknelė.
 8. Kalbant apie spalvą, vyraujanti apranga yra tvirta arba spalvota. Pateiktas brėžinys turi eiti iš apačios į viršų.

54 dydžio drabužių pasirinkimas

Ar jūsų prabangios formos sugadina siauras pečius ir plačius klubus? Nesijaudinkite. Jums reikia tik pasirinkti aprangą, kuri galėtų subalansuoti šias proporcijas.

Vienas iš būdų - pasirinkti viršuje horizontalią juostą, o apačioje - vertikali. Taip pat galite pasirinkti suknelę su iškirpte laivo pavidalu arba modelį be peties diržo, kuris prasideda nuo juosmens.

Visiškai nebijokite gilių gabalų. Dominuoja V formos. Jie akcentuos krūtinę ir figūra šiek tiek pailgos.

Visi laimėti yra suknelės su vertikaliomis juostelėmis.

Tačiau pagal draudimą yra trikotažiniai drabužiai, kurie yra griežti. Tokioje suknelėje jūsų įvaizdis bus vulgarus, ir šis skaičius yra dar išsamesnis.

Dažnai yra moterys, turinčios 54 drabužių dydžius, kurių viršutinė kūno dalis yra plati ir klubai yra siauri. Tokiais atvejais rekomenduojama sklandžiai prailginti sijonus.

Nors tamsūs drabužiai ir plonas figūra, tačiau palieka vietos kitoms spalvoms ir kombinuotiems modeliams. Ir ne toks didelis yra drabužiai, kurių dydis yra 54. Ir netgi horizontalios linijos gali išsaugoti situaciją, jei jos plotis skiriasi.

Didelis dekoras neturėtų sutelkti dėmesį į problemines kūno vietas. Ant didžiųjų sėdmenų kišenės negali būti, ant pilvo - didelių mygtukų. Geriausia bet kokios suknelės apdaila bus diržas arba diržas juosmens.

56 dydis - ne priežastis, dėl kurios sudėtinga

Jei dėvėsite 56 dydžio drabužius, jums tereikia pasirinkti tinkamą kūno formą. Ir net jei dar nežinojote, mes tikrai padėsime jums.

Pirma, drabužiai neturėtų būti įtempti. Šis grožis jums neprisidės, tačiau jis išryškins visas problemines sritis. Nedidelis pritalennost ir plėtra į apačią - puikus pasirinkimas jūsų atveju. Pilvas bus užmaskuotas, o figūra taps statulomis.

Nurodydami sundress, atkreipkite dėmesį į juosmens liniją - jis turi būti per didelis. Šiuo atveju skrandis bus paslėptas po laisvai krintančiu audiniu, o biustas bus gražus ir pritraukia akį.

Geras sprendimas bus korekcinis apatinis trikotažas, kuris padarys visus jūsų dydžio drabužius įspūdingesnius.

Tamsių drabužių pasirinkimo taisyklė dėl savo vizualiai sumažintų tūrinių savybių, žinoma, taip pat taikoma ir 56 dydžio savininkams, tačiau vis dėlto nebūtina užpildyti visos savo spintos tik tamsiomis spalvomis. Šviesūs, bet tikrai monofoniniai drabužiai taip pat atrodo gerai jūsų paveiksle.

Pasirenkant suknelę su modeliu arba spausdinimu, atkreipkite dėmesį į jų vietą - leidžiama tik vertikaliai. Dideli elementai ir blizgūs audiniai nėra pageidautini - visa tai turės priešingą poveikį numatomam poveikiui jūsų figūrai.

Didelė krūtinė, o ne paryškinti, yra nusikaltimas prieš save. Suknelės tikrai turėtų turėti gilią iškirptę V raidės formos. Dėl prabangių formų atrodo gera daugiasluoksnė suknelė ir tunika.

Renkantis drabužius pilnai moteriai problema gali būti įvairių dydžių viršutinėje ir apatinėje kūno dalyje. Dėl tokių proporcijų labai sunku pasirinkti vakarinę suknelę. Tačiau yra išeitis iš šios situacijos - sijonas ir palaidinė, atrinktos pagal dydį.

Kur pirkti?

Didelėms moterims tapo lengva papildyti savo garderobą su stilingais, madingais 52-56 dydžių daiktais. Taip buvo dėl daugelio internetinių parduotuvių, kurių asortimentas yra didžiulis santykinis modelis ir dydis, ir didelių dydžių moterų specialių parduotuvių.

Dabar apsipirkimas pradėjo labai mažai laiko ir reikalauja dar mažiau pastangų. Nebebus varginantis apsipirkimas ir nusivylimas dėl reikiamo dydžio suknelės dydžio.

Komentarai
 1. Valentino
  29.10.2015

  V-kaklelis bet kokiu skaičiumi dar labiau vilioja. Bandau pasirinkti dalykus tik su tokia iškirpte.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys