Vakarinės suknelės

Vakarinės suknelės, trumpos priekinės ir ilgos atgal

Vakarinės suknelės, trumpos priekinės ir ilgos atgal

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modelio privalumai
  2. Stilingi modeliai

Tai, kad XIX a. Egzistuoja, šiuolaikinės kabareto moterys gavo galimybę parodyti gana neįprastu ir labai viliojančiu drabužiu. Jo bruožas yra trumpesnis sijono ilgis priešais ir pailgintas nugaroje. Šitoje aprangoje pirmą kartą pasirodė šokėjai, kurių suknelės neturėjo trukdyti judėjimui ir pristatė kojas viliojančioje šviesoje. Ir net jei tai nebūtų padorumo aukštis, vyrai negalėjo likti abejingi, ir tai buvo pats svarbiausias dalykas.

Šiuolaikiniame pasaulyje ne taip griežtai kalbama apie trumpas sukneles, bet vyriška reakcija į suknelę, trumpą priešais ir ilgą laiką, išliko nepakitusi.

Modelio privalumai

  • Universalumas yra pirmas dalykas, apie kurį pasakytina apie tokią neįprastą suknelę su skirtingais sijonų ilgiais. Nors partija, nors ir kasdieniame gyvenime, suknelės aktualumas išlieka aukštas.
  • Taip, ir, kalbant apie čia esantį paveikslą, taip pat nėra nieko ką pasakyti. Esant siauroms kojoms, ši suknelė tik pabrėžs šį pranašumą, ir, jei turite puikių formų, kai kurios akimirkos bus apgaubtos.
  • Skirtingų ilgių kombinacija sijone leidžia trumpoms mergaitėms šiek tiek aukštesnes ir ilgesnes kojas. Aukšti kulniukai tik padidins šį efektą.

Daugelis dizainerių ėmėsi šio modelio, todėl yra daug skirtumų, todėl nėra sunku pasirinkti kažką, kad atitiktų jūsų figūrą ir nesilaikytų jūsų skonio.

Nėra amžiaus ribos, kad galėtumėte apsvaiginti suknelėje, kurios apačioje yra skirtingo ilgio. Tarp žvaigždžių yra aistringas tokių suknelių gerbėjas, kuris savo pasirodymuose mėgsta apsirengti trumpomis suknelėmis priekyje su pailga nugara. Tai Selena Gomez.

Daugelis kitų pasaulio žvaigždžių sekė jos pavyzdžiu, kuriam mados dizaineriai vis dar kuria tokios neįprastos stiliaus mados sukneles.

Stilingi modeliai

Visi mados dizaineriai pradėjo kurti sukneles su daugiasluoksniais šifono sijonais. Ne tik priekinės ir galinės dalies ilgis yra labai skirtingas, todėl kraštai taip pat yra grubus.

Labiausiai beviltiškos ir drąsiausios mados moterys renkasi trumpus modelius, kuriuose apačioje pažodžiui šliaužiasi. Blizgesys, tūriniai gėlių papuošalai ir švelnūs papuošalai yra dekoras.

Tokiu ekstravagantišku dugnu ne visas viršaus sukurs harmoningą vaizdą. Bet korsetų kėbulas ir plikas pečiai - tai visų sėkmingiausių variantų. Tačiau kai kurie dizaineriai vis dar sugeba suderinti asimetrišką sijoną su ilgomis rankovėmis.

Šiuolaikinė mada pakeitė sijoną su trumpu priekiniu ir ilgu asiliu, pridedant didelių raukšlių, o tai reiškia, kad gofruotas audinys yra tinkamas.

Dabar nebe madingi pūkeliai, bet sukuria gerą tūrį dėl jų „stovėjimo“. Jei jums nepatinka šios galimybės, visada galite pasirinkti aktualias ir madingas šifono ir šilko sukneles. Kiekvienas vėjo kvėpavimas sukels sijoną.

Verta pažymėti, kad nėrinių audinys taip pat yra įrodytas. Suknelė tampa romantiškesnė ir įdomesnė.

Modelio ir spalvų sprendimo pasirinkimo apribojimų nėra, kai sukuriama asimetrijos suknelė. Čia yra dizaineriai ir jie stengiasi visiškai parodyti savo talentus, sukurdami neįprastus, originalius ir įspūdingus modelius.

Pavyzdžiui, „Bensoni“ prekės ženklas įkūnytas įkūrimo vietoje, o tai buvo vertinamas „Olivia Palermo“.

Šarlotė Casiraghi pasirinko ramesnę pusę, pasirinkdama šviesią rožinę asimetrišką suknelę iš „Chanel“.

Michaelas Korsas pasirodė esąs labai originalus ir drąsus, kuris nusprendė viename modelyje derinti juodos ir sultingos geltonos spalvos. Kerry Washington įvertino tokį sprendimą. Tas pats dizaineris buvo patenkintas juodos klasės klasika, kuri puikiai įkūnijo asimetrišką suknelę Rooney Marai.

Komentarai
  1. Sofija
    16.09.2015

    Man labai patinka šios suknelės! Gautas šiek tiek paslaptingas vaizdas. Selena Gomez grožis)

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys