Vakarinės suknelės

Vakarinės suknelės Naujiems metams 2016

Vakarinės suknelės Naujiems metams 2016

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. 2016 metų simbolis
 2. Faktinės spalvos ir atspalviai
 3. Bendrosios mados tendencijos
 4. Kokteilių suknelės Naujųjų metų vakarėliui
 5. Madingi modeliai grindyse
 6. Ką siūlo mados couturiers švęsti Naujieji Metai?
 7. Vakaro suknelės pilnai

Svarbiausia šventė kiekvienam planetos žmogui yra Naujieji metai. Ypač gražiosios žmonijos pusės, kurių kiekvienas atstovas iš anksto pradeda ruoštis šiai šventei. Prieš atostogas vykstantys neramumai paveikia ne tik Naujųjų metų stalo planavimą, Kalėdų eglutės apdailą ir jo namų apdailą, bet ir Naujųjų metų įvaizdžio kūrimą.

Vakaro suknelės pasirinkimas Naujiems metams yra sprendimas, kuris dažnai būna sudėtingas. Šio straipsnio tikslas - sumažinti šią problemą, nes jame yra vertingų patarimų ir mados ir svarbiausių kitų metų vakarinių suknelių apžvalga.

2016 metų simbolis

Pereikime prie horoskopų ir prisiminkime, kad 2016 metais „Fire“ arba „Red Monkey“ valdys. Ji turi linksmą nuostatą, kuriai būdingas kūrybiškumas ir šokiruojantis. Taigi ji mėgsta ryškias spalvas, įkūnytas gražiais drabužiais.

Susipažinkite su kitais metais atitinkamoje aprangoje, kad pasiektumėte Raudonojo beždžionės vietą ir pasinaudokite savo parama visose savo pastangose.

Faktinės spalvos ir atspalviai

Kas beždžionė? Ugningas, raudonas. Taigi paaiškėja, kad pagrindinė viso kito metų spalva yra raudona, visi jos atspalviai ir ugniniai tonai. Jei raudonas tinka jūsų tipui ir spalvų tipui, tada nėra jokios priežasties pasirinkti skirtingos spalvos suknelę.

Alternatyva raudonai gali būti koralai arba raudonos spalvos ir kiti raudoni atspalviai. Nors kitokios spalvos pasirinkimas nėra draudžiamas, nes ugnies beždžionė savo fantazijose yra nenuspėjama. Taigi galite saugiai pasirinkti suknelę geltonos, mėlynos, žalios ir auksinės rudos spalvos.

Dailiųjų mados vakarėlių apranga jau pradeda pabrėžti Marsala atspalvį, skelbiantį didelį populiarumą.

Bendrosios mados tendencijos

Kitų metų meilužė mėgsta blizgius audinius, ryškius papuošalus, gražius spaudinius ir originalius vaizdus.

Nebijokite rinktis drąsus ir ekstravagantiškus drabužius - kitais metais galite pritraukti kitų dėmesį, šokiruoti ir išsiskirti iš minios. Bet tai, kas turėtų būti padaryta, yra galvoti apie savo įvaizdį ir padaryti jį kuo išsamesnį.

Mes kreipiamės į audinių pasirinkimą, kuriame „Fire Monkey“ yra labai reikalingas. Vertimas žodžiu suteikiamas natūralioms medžiagoms.

Bus tinkami lengvi audiniai su permatoma struktūra ir blizgiais pleistrais. Tai gali būti organza arba šifonas, šilkas arba satinas. Būtinai pristatykite ryškaus ir ryškaus dekoro įvaizdį - be šio naujojo metų apranga būtų nuobodu ir neatitiktų šios šventės bendros nuotaikos.

Kalbant apie savo vakarinės suknelės ilgio pasirinkimą, jums suteikiama visa laisvė. Nors maxi, bent jau mini. Svarbiausia - asmeninis komfortas, kuris suteiks judėjimo laisvę.

Nesivaržykite pabrėžti visus savo figūros žavesius dėl drąsių, žvilgsnių ir atvirų stilių. Viskas, ko nenorėjote dėvėti 2015 m., Bus realizuota 2016 m.

Madingų stilių sąrašas daug nepasikeitė: atvejis, metai, imperija ar graikai.

Kitų metų populiarumas įgis vidutinį sijono ilgį, nors ir kitos galimybės. Tačiau, kaip ir dekoro, dizaineriai neapsiriboja, naudodamiesi mums gerai žinomomis medžiagomis ir metodais, nepamirštant atrasti naujų sprendimų.

Kokteilių suknelės Naujųjų metų vakarėliui

Ugnies beždžionė gyvenime nėra įpratusi pragyventi, likti vienatvėje ir tyloje. Ji mėgsta nuolatinį judėjimą ir karštus šokius. Taigi nepamirškite ramios vakarėlio, ruošiatės šokti ir aktyviai linksmintis. Drabužiai turės būti tinkami, pavyzdžiui, kokteilių suknelė. Tai leis jums atrodyti nuostabiai, atrodyti elegantiškai ir netrukdyti jų judėjimui.

Daugybė mažų elementų su blizgučiais yra tinkami: blizgučiai, rhinestones ir auksiniai papuošalai. Būtinai pagalvokite apie manikiūrą, kuris neprieštaraus įvaizdžiui, bet jį papildys. Stovėjimo apykaklė ir nepastebima asimetrija taps netikėtai populiariomis vakarinės aprangos tendencijomis.

Tokie modeliai sukuria beveik visus pasaulinius prekių ženklus. Ir jūs tikrai pasirinksite apsvaiginimo aprangą, pagamintą iš šilko ar satino, su aplikacijomis ir neįtikėtinu dekoru. Svarbiausias atspalvis imituoja žaliosios butelio stiklą arba šviežią lapiją.

Madingi modeliai grindyse

Kai šventiniai šokiai ir vakarėlio vakarėliai nėra įtraukti į Naujųjų metų išvakarių planus ir šventė vyksta restorane, galite apsirengti elegantiškoje ilgoje vakarinėje suknelėje. Vaizdo sunkumas ir trumpumas gali būti atskiesti aukštu plyšiu, kuris pasieks labai šlaunį.

Atkreipkite dėmesį, kad versija su pūkuotu sukneliu bus priimtina, jei to nereikalauja suknelė.

Ateityje, taip pat ir praeityje, plonos juostos ir korsetai išliks aktualūs. Perkėlę auksinę, šviesią kepurę vienai iš šių suknelių, rizikuojate tapti šio vakaro karaliene. Nepamirškite griežtų vakarinių suknelių, praskiestų gipso ar odos įdėklais, giliai iškirpti ir atspausdinti.

Ką siūlo mados couturiers švęsti Naujieji Metai?

Viskas, ką mes priskyrėme neįprastiems ir ryškiems pasaulio mados kūrėjams, nusprendė sujungti kai kuriuose vaizduose. Tik reikia pažvelgti į naujus Valentino modelius - tai bus pakankamai suprantama - nieko neįmanoma ir net iš nesuderinamų dalykų, kuriuos galite sukurti šedevrų apranga. Naujos vakarinės kolekcijos sukūrimo pagrindas buvo gėlių tema, papildyta lapais ir stiebais.

Panaši kryptimi „Givenchy“ komanda dirbo. Nors modeliai pasirodė esąs ramesni ir suvaržyti.

Tai tikrai kažkas, kas gali nustebinti, tai yra „Dior“ mados namai. Įrenginiai pasirodė tokie universalūs, kad neįmanoma nedelsiant pasakyti, kad jie dominuoja labiau: neįprasta, elegantiška, kuklumu, elegancija ar prabanga. Tai tikras kokteilis, kuriame visi ingredientai yra tinkamo kiekio.

Vakaro suknelės pilnai

Laikas praėjo, kai moteriškumo pilnatvė buvo priežastis atsisakyti dėvėti vakarinę suknelę ir pasirinkti nuobodu kelnių kostiumą. Yra daugybė vakarinių suknelių variantų, kurie ne tik slepia tuos papildomus svarus, bet ir pabrėžia dešines kūno dalis. Tokios suknelės radimas nėra problema su turtingu pasirinkimu, kurį turi moderni moteris.

Pirmas dalykas, kurį tikrai reikia pabrėžti, yra protingas krūtinė, kurią turi beveik visos moterys. Pernelyg didelis rankų pilnumas yra paslėptas rankovėmis, ypač plačiomis, pagamintomis iš erdvaus audinio. Ant jūsų vakarinės suknelės sijono turėtų būti nepastebimas blyksnis.

Mylėkite save ir savo kūną, atverkite save, kad galėtumėte sutikti viską, kas kitais metais atneš su jumis, kurio meilužė yra nenuspėjama, drąsus ir atviras ugnies beždžionė.

Komentarai
 1. Lena
  13.10.2015

  Ačiū! Raudona suknelė, kaip jūs, ant gražiausių ir įspūdingiausių 4 nuotraukų, tinkama atostogoms.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys