Vakarinės suknelės

Candid Stars vakaro suknelės

Candid Stars vakaro suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Dėl leistinos ribos
 2. Frank ir madingi
 3. Kas geriausia dėvėti?

Graži mergina seksualioje vakarinėje suknelėje yra tikra šventė vyrams. Dėl gražios moters žmonijos pusės - tai erotinis apranga, prisidedanti prie vidinio seksualumo, aistros išlaisvinimo. Merginos mėgsta pritraukti vyrus, sužavėti ir pagauti save žavisi žvilgsniai. Be abejo, jie gauna tai, ko nori, jei jie neperžengia seksualumo linijos ir neatsiranda vulgariai.

Dėl leistinos ribos

Jei kalbame apie suknelių atskleidimą, tai apranga, sudaryta iš mažų audinio gabalų, vos slepianti nuogumą ir efektyviai pabrėžiant kūno kreives.

Mergaitė turi atrodyti seksualiai, bet nesvarbu, ir dėl to jums reikia paslėpti didžiąją dalį kūno. Pavyzdžiui, uždaros suknelės akcentas prie grindų bus gilus iškirpimas, trumpi modeliai turi būti uždaryti. Permatomi įdėklai sužadins žmogaus, kuris yra daug stipresnis už vaizduotę, vaizduotę.

Merginos, „lenkiančios lazdą“, pernelyg atskleidžiančiuose drabužiuose, atrodo kaip „kandys“, tačiau tokio dalyko negalima leisti. Todėl nenuimkite viliojančio įvaizdžio, nes jis netinka kiekvienai progai.

Už modernaus vakarėlio vakarą suknelė puikiai tinka, kai jums reikia suvilioti ir vairuoti vyrus beprotiškai. Tačiau norint turėti gerai pastatytą figūrą ir būtiną apvalumą, būtinai reikia. Ir tada jūsų išvaizdos poveikis viliojančioje suknelėje bus panašus į fejerverkus.

Frank ir madingi

„Dolce Gabana“, „Chanel“, „Roberto Cavalli“, „Zuhair Murad“, „Jean Paul Gaultier“ ir kiti pasaulio entuziazmo dalyviai kasmet kuria vakarines sukneles, kurios nepalieka vietos vaizduotei.

Priežastis yra meilės golivudskih žvaigždės "plika suknelės." Ir jie džiaugiasi raudonu kilimu, norėdami prisidėti prie savo populiarumo ar paryškinti savo jaunimą, padėti savo mėgstamiausiam dizaineriui iš anksto ar erzinti buvusį vaikiną.

Apsvarstykite pačias ryškiausias ir drąsiausias žvaigždes iš mados dizainerių ant raudono kilimo.

Candid mini

Tik Jane Birkinas 1969 m. Galėjo paskelbti filmo „Šūkis“ premjerą itin trumpoje, juodoje suknelėje, kuri parodė, kad trūksta apatinio trikotažo. Kaip ir kritikai neskambino skandalinga išvaizda, bet vis dėlto tai buvo tas triukas, kuris tapo jos mados piktograma.

Šiandien atviras, skaidrus mini yra mados. Ypatingas pikantiškumas pridedamas prie trumpų modelių giliu dekoletu arba įdėklais iš labai plonų nėrinių.

Suknelės be lino

Pastaruoju metu erotiški vakarai ir net atsitiktiniai drabužiai be apatinių tapo madinga tarp žvaigždžių. Nepakankama mados tendencija nebėra tokia šokiruojanti visuomenei, tačiau kai kuriais atvejais tai vis dar yra skandalo priežastis.

Su gilią iškirptę

Atviras nugaros ir gražus laikysena pritraukia vyrų išvaizdą, ilgą laiką sužadina vaizduotę. Priešingas poveikis buvo iš vakarinės suknelės, kai iškirptė iš dalies atidarė sėdmenis.

Tai sugebėjo patikti kritikams, todėl tai yra Keira Knightley. Jos suknelė susideda iš ilgo sijono ir susukto audinio ant krūtinės. Kažkas pavadino aprangą netinkamu plonu aktoriaus paveikslu, kiti palygino šį vaizdą su graikų deivė ar romėnų statula.Nepriklausomai nuo to, kas tai buvo, bet Kira tikriausiai buvo malonu su savo įvaizdžiu ir visuomenės reakcija, nes aktorė dėvėjo panašų persikų spalvos suknelę į kitą socialinį renginį.

Nėrinių bumas

Kai yra atvirumas, būtinai yra nėrinių. Būtent šis audinys sukūrė seksualių vakaro stilių suknelių kūrimo madą. Įprasta iškirpti ant suknelės neatrodo labai įdomi, bet jei užsidengsite ją su nėriniais, tuomet iš karto atsiras paslapties atmosfera.

Toks sprendimas gali būti įdomiausių ir pikantiškų kūno dalių, kurios, atrodo, yra paslėptos, bet vis dar šiek tiek matomos. Erotinių nėrinių komplektai sukuria didžiausią prekės ženklą, įskaitant Valentino, Dior ir MacDonald. Poveikis sustiprinamas, jei dizaineris sugebėjo įkūnyti įdomių priešingų spalvų derinių.

Natalija Vodianova du kartus iš eilės sukrėtė visuomenę pernelyg atskleidžiančiais drabužiais. Pirmą kartą tai įvyko Prancūzijos žurnalo sukaktį, kai modelis pasirodė juodoje ilgoje suknelėje iš Givenchy. Skaidrus audinys tik kai kuriose vietose buvo puoštas dideliu juodos spalvos nėriniais. Natalija atsakė į kritiką, kuri buvo skrupulingai pasirodė antroje partijoje ir permatoma suknelė, bet jau balta.

Kim Kardashian dėvėjo puikų figūrą, panašų į smėlio laikrodžio formą, viliojančioje ir labiausiai atskleidžiančioje „Cavalli“ suknelėje. Gražios formos apėmė tik rhinestones ir baltas nėrinius.

Traukinys buvo puoštas baltomis plunksnomis. Ši suknelė gali būti vadinama pavyzdžiu, kaip seksualumas ir savęs teisumas gali būti derinami su nekaltumu ir geru skoniu.

Iš skaidrių audinių

Tai tikrai sunku visiems pasirinkti sau vakarinę suknelę, todėl ji skirta pasaulio žvaigždėms. Taip pat būtina nustebinti visuomenę, o ne tik gražią pėsčiomis palei raudoną kilimą. Taigi jie pasirenka sau gerai, labai atvirus komplektus.

Pavyzdžiui, „Kristen Stewart“, kai tik ji pasirodė „Zuhair Murad“ suknelėje, nedelsdama atkreipė dėmesį į fotografus, kurie sugavo kiekvieną aktoriaus judėjimą. Jis buvo ne tik pagamintas iš nėrinių ir šifono, bet ir visiškai imituoja odą, sujungdamas jį į vieną tandemą.

„Kate Moss“ pasiekė tobulumą pasirinkus atviras sukneles. Ji pasirodys skaidrioje rudoje suknelėje baltais žirneliais, paskui blizgančiame apranga. Galbūt modelis nėra specialiai dėvėti apatinius apatinius drabužius ir galbūt visiškai pamiršti apie tokių elementų buvimą drabužinėje. Ji nebūtų sužeista lygiagrečiai su savo aprangos šlovės laipsniu ir renginio pobūdžiu. Kadangi skaidrios baltos žirnelės suknelė nenorėjo turkų kritikų.

Rihanna priverstas laikyti daugelio milijardų dolerių viešumą, kuris stebėjo apdovanojimų ceremoniją iš CDFA. Nors ji įėjo į sceną Adomo Selmano ir Melo Ottenbergo suknelėje, sukurtoje iš plono, visiškai skaidraus audinio ir milijonų Swarovski kristalų, auditorija kiek įmanoma stengėsi apsvarstyti dainininko žavesį. Žibintuose Rihanna atrodė visiškai nuogas.

Beyonce turėjo labai gerą suknelės pasirinkimą. Atrodo, kad jis yra toks nuoširdus, bet ne vulgarus, vidutiniškai seksualus, laikantis griežtos linijos. Akmenų panaudojimas buvo reikiamose vietose ir reikiamu kiekiu.

Skaidrių suknelių modeliai yra labai įvairūs: trumpi, grindys, viena pečių, su užuolaidomis ir nėriniais, sumontuoti ir deginti. Intymios vietos paprastai puošiamos blizgučiais, siuvinėjimais, Swarovski kristalais.

Lininio stiliaus

Niekas nenorėjo, kad Irina Shayk tokį drąsą. Jos suknelė, nors ir buvo klasikinė juoda spalva, o ilgis pasiekė maksimalų ženklą, tačiau vis dar buvo pakankamai atvirumo.Skaidrūs, stori korsetai, karoliukai ir blizgučiai, kurie buvo tik jautriausiose kūno vietose - visa tai paskatino kritikus palyginti savo suknelę su drabužiais ar naktiniais drabužiais. O gal žmonės pavydi tik pavydą?

Ir tai nėra paskutinis atviras Irinos įvaizdis.

„Rosie Huntington-Whiteley“ pasirinko tokią atvirą suknelę sau, kad jos gerbėjai galėjo pamatyti puikų figūrą visame jo grožyje ir smulkiausiose detalėse. Šifonas vietose buvo pakeistas siauromis audinio juostelėmis, suderinęs vaizdą ir neleisdamas suknelei tapti vulgariu.

Ir taip jis pasirodė patraukliai ir netgi rezervuotai. Kanuose modelis įėjo į pėsčiųjų taką juodoje suknelėje su atviru bustieru ir dideliu plyšiu, per kurį buvo matoma šilkinė klubų oda. Nors prieš kelerius metus populiarus atviros bustiero elementas, ji atrodė labai aktuali mergaitei.

Naomi Campbellas dar per anksti nurašyti, ji nesuteiks švino ir harmonijos. Jos suknelė iš Burberry buvo gražiausia Met Gala ir netgi buvo vadinama „auksu“. Sudėtingas pjaustymas, tinkama iškirptė, gerai išdėstyti elementai ant permatomo audinio ir elegantiškas apvadas, sulankstyti iš juodų plunksnų.

Kas geriausia dėvėti?

Yra keletas gerai žinomų prekių ženklų rekomendacijų apie tai, kad jums reikia dėvėti atvirą ir seksualią suknelę, kad galėtumėte išvaizdą. Boleros, pagamintos iš aukštos kokybės atlaso arba netgi guipure, nebus nereikalingos.

Batai nusipelno daug daugiau dėmesio, o blogas pasirinkimas gali sugadinti visą vaizdą. Nurodykite seksualią suknelę, pamiršite apie batus be kulnų. Nėra baleto batelių ir mokasinų. Jei sandalai, tada tik su kulno. Netgi pleištas nėra ypač sveikintinas šiame apranga.

Atkreipkite dėmesį į batus, kurių kojinės turi apvalią formą - jie gali ir turėtų būti pasirenkami. Nereikia pasirinkti aukšto kulno, ant kurio jums bus patogu tik stovėti ir nieko daugiau. Tegul jis bus mažas, bet glaustas ir tvarkingas. Dėl miniatiūrinės suknelės netelpa dideli batų detalės.

Juvelyriniai dirbiniai neturėtų būti pernelyg nutolę, kad neužgožtų seksualumo, kuris yra pagrindinis vaizdo elementas. Pakanka vieno ar dviejų mažų papuošalų. Ir galutinis prisilietimas yra maža sankaba. Na, tai viskas - esate pasirengę užkariauti pasaulį ir su juo vyrus.

Pasirinkę atvirą vakarinę suknelę, nepamirškite, kad toks apranga yra tarsi rėmelis nuotraukai - be jo jokiu būdu, bet vis tiek meno kūrinys yra pagrindinis elementas. Šiame kontekste tai jūs. Būkite atviri ir madingi - puikus derinys drąsiai mergaitei.

Komentarai
 1. Julija
  15.12.2015

  Gražiausios suknelės su nėriniais yra gražiausios!

 2. Anna
  23.11.2015

  Suknelės Irina Shayk gražiausia.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys