Vakarinės suknelės

Seksualios vakarinės suknelės

Seksualios vakarinės suknelės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Su pjūviu
 2. Atgal atidaryta
 3. Su gilią iškirptę
 4. Su išpjovomis šonuose
 5. Įrengtas nėriniais
 6. Lininis stilius
 7. Suknelė su nude efektu
 8. Su defluotais pečiais
 9. Trumpas priekinis ilgis

Moters krauju sėdi noras būti moteriškas, viliojantis ir seksualus, būtinai gražus ir sužadinti vyrus su savo grožiu. Visa tai jums reikia gražios pakuotės, kuri pabrėžs moters figūros orumą. Toks apvyniojimas, tiesiog tarnauja kaip seksuali vakarinė suknelė.

Su pjūviu

Akivaizdu, kad jūsų įvaizdžio seksualumas prideda atvirą pjūvį, per kurį plonas kojos bus garbinamos. Jo vieta priklauso tik nuo jūsų skonio - pusėje arba centre.

Iškirpimo aukštis neturėtų kirsti linijos tarp seksualumo ir vulgarumo. Nereikalingai didelis - sugadins kruopščiai atrinktą vaizdą ir atneš jums diskomfortą.

Nešiodami naują suknelę būsimai šventei, būtinai nuvalykite jį priešais veidrodį.

Atgal atidaryta

Atviras nugaras visada yra naudingas. Net jei jis yra vienintelis seksualinis elementas apranga, vaizdas ir taip jis taps gražus, moteriškas ir gana atviras. Tik vienas elementas, bet kiek jis slepiasi už jo - iškirptė, kuri sukelia intrigą, užmaskuotą nuogumą, magnetinį ir dviprasmišką patrauklumą, vaizdo prieštaravimą.

Pasirinkus skirtingą pjūvio gylį ir formą, galite pasiekti kitokį efektą. Kuklioms moterims gali pakakti vien tik pečių, o drąsesnės moterys neturės pakankamai atviros juosmens ir jie norės užsidėti dar vieną tuščiavidurį nugarą. Be iškirpimo, gali būti suknelė ir kitos detalės: draperija, persipynimas arba perbraukimas.

Nėra vienodų taisyklių ir draudimų, kurie galėtų apriboti moterų pasirinkimą dėl suknelės ilgio. Pasirinkę kokteilio modelį ar korpuso stilių, galite apriboti ilgį kelio ar žemiau. Kelionei į klubą galite rinktis drąsią suknelę su dideliu iškirpte ir nedideliu ilgiu.

Nugara ant nugaros neuždaro uždarytos krūtinės priežasties - taip pat gali būti gilus pjūvis. Galite apsvarstyti kitą variantą, kuris apjungs pliko nugarą ir visiškai uždarytą priekį iki kaklo.

Stilių pasirinkimas yra tikrai įspūdingas. Atrodo, kad dizaineriai suprato kiekvienos moters pageidavimus dėl puikios suknelės pasirinkimo: tiesios, degančios, sumontuotos, lygios, kombinuotos ir spalvotos.

Su gilią iškirptę

Giliai iškirpta suknelė ne tik seksuali, bet ir pernelyg madinga. Taigi niekas jūsų nekaltins, kad esate pernelyg išlaisvintas, jei pasirodys tokia suknelė. Be to, pjūvio gylis gali pasiekti saulės pluoštą.

Kad šis apranga būtų kuklesnė, bet ne mažiau įdomi, dizaineriai naudoja permatomą audinį, kad papuoštų iškirptę.

Jei drįsite pasirinkti trumpą suknelę ir net su maža iškirpte, turėtumėte būti atsargūs, kad papildytumėte savo vaizdą elegantišku striukiu ir uždarais batus. Kad vaizdas nebūtų pernelyg atviras, pasirinkite griežtus monochrominius modelius.

Ilgos suknelės su atviru krūtinės pjaustymu, senamadiškos, nebus svarstomos, tikriausiai niekada. Elegantiška ir diskretiška išvaizda taip pat gali būti seksuali.

Tą patį galima pasakyti apie ilgas sukneles su gilią iškirptę, kurioje yra traukinys. Jų populiarumo viršūnė praėjo, o aktualumas palaipsniui mažėja.Taigi lieka pasirinkti grindis arba kulkšnį suknelę.

Su išpjovomis šonuose

Įspūdingos, seksualios kaklo linijos visada būna mados ir nesvarbu, kur jos yra: ant rankovių, nugaros ar iškirptės. Dabar tapo aktuali vieta juos pritvirtinti prie juosmens. Šoninių gabalų forma ir gylis yra tokie įvairūs, kad tiek prūdingos, tiek pasipiktinančios mergaitės galės pasirinkti sau sėkmingą modelį.

Pvz., Galite atidaryti visą juosmens zoną, paliekant mažą juostelę centre arba pirmenybę teikiant ovalo formos iškirptei, kuri pasiekia kėbulo zoną. Jei atviras pjūvis nėra jūsų noras, turėtumėte atkreipti dėmesį į modelį, kuriame mažos šoninės pjūviai yra seksualiai derinami su giliu iškirpte.

Įrengtas nėriniais

Niekas neprieštaraus tuo, kad labiausiai seksualūs, bet tuo pačiu metu ir moteriški, yra įtempti ilgos nėrinių suknelės. Nors pats modelis yra elegantiškas, tačiau atvaizdui reikia kruopščiai atrinkti ir analizuoti.

Bet koks stilius atrodys gerai ant aukštos mergaitės, bet mažoms moterims geriau pasirinkti sukneles su uodega. Šiuo atveju undinė yra labai svarbi. Į tokį rafinuotą vaizdą galima įtraukti atviro elemento elementą.

Tvirtos suknelės turėtų būti jūsų antroji oda. Norint pasiekti šį rezultatą, dizaineriai naudojasi daugybe mažesnių verčių arba sukuria elastingo audinio suknelę. Visos priemonės yra geros, jei norite sukurti suknelę, puikiai tinkančią paveikslą. Normalus apatinis trikotažas čia netinka, nes jis stipriai išsiskiria per tvirtą audinį. Bet besiūliai apatiniai drabužiai bus vertas pasirinkimas.

Moteriškų klubų buvimas gali būti gražiai sumuštas pasirenkant raudoną suknelę.

Beje, apie audinio pasirinkimą. Jos sunkumas turėtų didėti, didėjant moters amžiui. Nėriniai puikiai tinka mergaitėms, o storos trikotažas ar marškinėliai yra geri gerbiamoms moterims.

Lininis stilius

Kadangi šiuolaikinio vakaro mados nebepajėgia suvokti moteriškumo ir seksualumo, dizaineriai yra priversti pasiūlyti madingas moteris naujus būdus, kaip atvaizduoti visas šias savybes. Tokia naujovė buvo lino stilius, kurį daugelio Holivudo filmų žvaigždžių pasirenka vakaro šventėms.

Vakaro dėvėjimu šis stilius gali būti derinamas su nėrinių viršūnėmis ir paminkštintais bustiers, kurie nustoja sužadinti vyrus. Jūs turite būti įsitikinęs moteris, turite unikalų stilių ir puikų skonį, kad jūsų drabužių spinta būtų suknelė su lininiu stiliumi.

Svarbiausia aiškiai jausti liniją tarp seksualumo ir vulgarumo, atvirumo ir vulgarumo. Ir bet kokiu atveju, ne eikite per jį. Kombinuota suknelė netinka kiekvienai progai, bet norint susitikti su savo mylimuoju ir norimu žmogumi, neturėtumėte ieškoti geriausio pasirinkimo.

Suknelė su nude efektu

Dar viena naujovė - vakaro dėvėti nude efekto stilius. Žodinis šio sąvokos vertimas reiškia imituojant nuogumą. Tokių aprangų kūrimo paslaptis yra paslėpta pasirinkus įvairius tekstūros kūno, smėlio ar pastelinės spalvos audinius: nuo skaidrių iki paprastiausių. Gali būti subtilus dekoras, kuris paprastai sutelkiamas į įdomiausias moterų kūno dalis.

Pabandykite pasirinkti suknelę, kuri susimaišytų su jūsų oda. Tokiu būdu jūs pajusite intymius amžinai ir erotinį nuotaiką, bet tikrai ne vulgarumą ir iššūkį. Suknelės stiliaus nude efektu atrodys sudėtingas, elegantiškas, seksualus ir net elegantiškas.

Su defluotais pečiais

Kitas vakarinių suknelių stilius nepastebėtas, ir jis vadinamas nešiojamąja suknelė. Privalomas elementas yra defluoti pečiai. Atvykus pavasariui, tokios suknelės atsiranda daugelyje kolekcijų, siūlančios moterims pabrėžti kaklo ir peties lenkimą. Šis suknelės stilius labai patiko Brigitte Bardot.

Trumpas priekinis ilgis

Čia atvykome į madingiausią ir išraiškingiausią suknelę - su trumpu sijonu priešais ir ilgą nugarą. Visas vaizdas yra įdomus kitiems, nes gražios kojos išsiskiria efektyviai.

Ne kiekviena mergaitė tokioje suknelėje bus vienodai gerai, nes yra skaičiaus reikalavimų. Ji negali turėti trūkumų, o kojos turi būti ilgos, plonos ir siauros kulkšnėse.

Ypatingomis progomis galite dėvėti trumpą aprangą su traukiniu. Todėl leidžiama, kad krūtinės ir nugaros dalelės būtų gilios, pečiai ir rankos, blizgučiai ir prašmatnūs.

Pasirinkite sau vakarinę suknelę, kurioje galėsite jaustis patogiai ir visada seksualiai bei viliojančiai. Bet tik įsitikinkite, kad atsižvelgsite į mados pasaulio ekspertų pateiktus patarimus.

Komentarai
 1. Svetlana
  27.11.2015

  Manau, kad vaizdas atrodo seksualus tik tuo atveju, jei nėra tiek daug atvirų dalių. Priešingu atveju vaizdas tampa vulgarus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys