Motinystės drabužiai

Raudona suknelė nėščioms moterims

Raudona suknelė nėščioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stiliai
  2. Raudonos ir mėlynos spalvos derinys
  3. Ką dėvėti raudoną suknelę?

Dėl pasikeitusios formos nėščios moterys dažnai renkasi diskretiškas spalvas. Nors per šį laikotarpį būtina džiaugtis gyvenimu, o ne patys. Nėščia moteris raudonoje suknelėje atrodys ryškiai ir gražiai bet kuriame ypatingame renginyje ar vakarėlyje.

Stiliai

Raudona suknelė visada atrodo įžūliai, bet nėščiai moteriai ji suteiks pasitikėjimo, ypatingo žavesio ir grožio.

„Dress-trasformer“ leis jums pasirinkti suknelės versiją, kurioje bus pabrėžta jūsų įdomi pozicija, taip pat paslėpti figūrų trūkumus. Platus sijonas ir ilgos juostos padeda sukurti ploną siluetą.

Originalus sprendimas yra raudona suknelė narve, nes tai leidžia padaryti paveikslą tobulą. Pirmuosius nėštumo mėnesius galite dėvėti raudoną suknelę, o asimetriška pailga ląstelė leis jums plonesnę. Norėdami paslėpti pečius ir nukreipti dėmesį nuo padidėjusios krūtinės, įstrižinė ląstelė padės, o kartu su monochromine sijone, kuri vizualiai sumažina klubus, nėščia atrodys unikali ir stilinga.

Karštam sezonui raudonas polka taškas bus puikus pasirinkimas. Graži suknelė nėščioms moterims yra suknelė, turinti aukštą juosmenį, o polka taškeliai sukelia suknelę kūrybingą ir unikalų. Taip pat galite dėvėti suknelę, kurios iškirpimas primena trapeciją, nes šis stilius puikiai slepia apvalią pilvą ir padidina klubus. Originalus sprendimas bus paprastas viršelis ir polka taškas.

Raudonos ir mėlynos spalvos derinys

Klasikinis tandemas yra raudonas ir mėlynas, dėl šių dviejų spalvų nėščia mergina gali ištaisyti savo figūrą. Mėlynos spalvos intarpai raudoname fone padeda paslėpti būtinas vietas. Pavyzdžiui, vertikalios juostos mėlynos spalvos padės padaryti siluetą plonesnę. Mėlynos rankovės padeda paslėpti didelius pečius.

Ką dėvėti raudoną suknelę?

Puikus sprendimas - tai batų pora į suknelę, bet ne visi artės prie raudonos suknelės. Pavyzdžiui, norint dirbti raudona suknelė, geriau dėvėti juodus batus.

Jei einate į vakarėlį, tuomet galite dėvėti raudonus batus, kad atitiktų suknelę. Puikus raudonos suknelės priedas bus sidabro spalvos batai arba aksesuarai, tačiau tai turėtų būti šiek tiek, kad nebūtų nukreiptas dėmesys nuo pačios suknelės. Nėščios moterys nenori dėvėti aukšti kulniukai, tačiau mažas kulnas padės jums atrodyti elegantiškai ir nesugebės jaustis patogiai ir patogiai.

Norėdami sukurti atsitiktinę vasaros išvaizdą, raudona suknelė gali papildyti įvairius kremo ar baltos spalvos elementus. Žiemos sezonui raudona suknelė puikiai derina rudos arba juodos spalvos priedus. Vasarą, pagal raudoną suknelę, galite dėvėti patogius sandalus su daugybe nėrinių, o žiemą aukšti batai padės suteikti nėščios grožio ir žavesio įvaizdį.

Rankinė arba sankaba turi būti balta, smėlio, raudona arba juoda, kad būtų sukurtas puikus vaizdas. Vėlesniais sezonais galite dėvėti megztinį, kad atitiktų batus.

Komentarai
  1. Veronica
    12.02.2016

    Šviesus, gražus ir šventinis.Raudona yra pokyčių dvasia, todėl tokios spalvos suknelė nėščiai moteriai yra labai pagrįsta.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys