Motinystės drabužiai

Elegantiškos suknelės nėščioms moterims - tikra šventė

Elegantiškos suknelės nėščioms moterims - tikra šventė

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Audiniai
 2. Stiliai
 3. Vestuvių suknelė
 4. Patarimai, kaip pasirinkti

Nėštumas yra stebuklingas vaikas laukiantis laikas, bet neturėtumėte užsidaryti iš viso pasaulio ir likti namuose.

Būtina gauti malonumą iš gyvenimo, eiti į įvairius renginius, susitikimus ir vakarėlius. Šiandien dizaineriai siūlo skirtingas elegantiškų suknelių kolekcijas nėščioms moterims. Galite atrodyti šviesus, gražus ir tuo pat metu jaustis patogiai ir patogiai.

Audiniai

Pirkdami elegantišką suknelę nėščiai moteriai, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas audiniui. Tik aukštos kokybės medžiagos padės jums jaustis patogiai ir patogiai. Net paprasčiausias natūralaus ir aukštos kokybės audinio stilius atrodo prabangus ir žavingas.

Dėmesys turėtų būti skiriamas natūralioms medžiagoms, nors mažas kiekis sintetinių pluoštų leidžia išlaikyti patrauklią produkto išvaizdą.

Tekančio šilko komplektai atrodo labai gražūs, kurie laisvai tinka figūrai.

Suknelės iš šifono padės sukurti šviesų ir erdvų vaizdą. Megztos suknelės gali būti vadinamos geriausiu variantu, nes jos puikiai ištemptos, todėl galite jas vilkėti nėštumo metu ir niekas neribins jūsų judėjimo.

Stiliai

Renkantis elegantišką suknelę nėščiai moteriai, pagrindiniai kriterijai turėtų būti komfortas, elegancija ir moteriškumas. Didelis vaidmuo tenka gaminio supjaustymui, nes suknelė puikiai tinka figūrai ir pabrėžia jo privalumus. Daugelis nėščių moterų pasirenka nemokamą pjaustymą, tačiau labai svarbu, kad suknelė neužsuktų, nesisuktų ir nesimatytų kaip maišelis.

Elegantiškos suknelės nėščioms moterims paprastai pateikiamos paprastais stiliais, nes per šį laikotarpį moters figūra gali būti pakeista. Kurdami prabangių suknelių modelius, dizaineriai atsižvelgia į visas nėštumo savybes, nes pilvas, klubai ir krūtinės ląstos žymiai padidėja, tačiau kojos, rankos ir pečiai lieka nepakitę.

Daugelis nėščių moterų pasirenka tokius stilius, kad pabrėžtų pilvo buvimą, nors kai kurie, priešingai, stengiasi paslėpti savo „įdomią padėtį“ nuo kitų. Tik tinkamai parinktas stilius padės moteriai būti viršuje.

Suknelės su giliu V-kaklu yra labai populiarios, todėl galite pabrėžti krūtinės grožį.

Sukurti romantišką idealaus sprendimo vaizdą - graikų stiliaus suknelė. Ši suknelė yra graži gulėti ant figūros, taip pat apima šiek tiek pilvo. Modelis gali būti ant diržų arba su uždarais pečiais. Mergina pati gali pasirinkti pasirinkimą, kurį ji mėgsta. Suknelės ilgis yra individualus pasirinkimas, nes pagrindinis dalykas yra tai, kad nėščia moteris yra patogi. Dizaineriai siūlo platų elegantiškų suknelių ilgį nuo mini iki ilgo iki grindų.

Ypač populiarios yra suknelės, turinčios didelę juosmens dalį, jos gražiai pabrėžia pilvo buvimą. Modeliai idealiai kartoja moteriškos figūros formą dėl įvairių įdėklų, užuolaidų ir baldų. Kad nėščia moteris atrodytų elegantiškesnė, dizaineriai puošia sukneles su elegantiškais diržais, prabangiais lankais, spalvingomis ir ryškiomis juostelėmis.

Vestuvių suknelė

Graikijos stiliaus suknelės yra labai populiarios vestuvėse. Ilgos suknelės yra sėkmingiausias pasirinkimas nėštumo pabaigoje, jos elegantiškai pabrėžia skrandį ir pailgina siluetą.

Vestuvėse kiekviena mergaitė linkusi atrodyti moteriškas ir gražus, todėl graikų stiliaus suknelė padės išryškinti visą figūros žavesį ir paslėpti trūkumus.Yra daug šio stiliaus modelių, kurie padės nukreipti dėmesį nuo pilvo. Šifono sijonai padarys skrandį nematomą. Galite pabrėžti vaizdą ant kėbulo, jei jį papuošiate rhinestones, karoliukais ar madinga aplikacija.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Ilga suknelė padės paslėpti jūsų vaiką nėštumo pabaigoje.
 • Negalima nusipirkti didelių suknelių. Jei pasirenkate tinkamus ant pečių, tuomet atrodysite elegantiški net paskutiniais nėštumo mėnesiais.
 • Suknelė turi tilpti ant figūros, bet ne stora.
 • Reikėtų užmiršti skersinių juostų buvimą, leidžiamos tik išilginės.
 • Renkantis suknelę, turėtumėte atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę ir stengtis išvengti „per“.
Komentarai
 1. Alina
  10.02.2016

  Ar turėčiau paslėpti pilvą? Man atrodo, taip, ypač nepažįstamame rate.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys