Drabužiai nutukusioms moterims

Apipjaustyti džinsai nutukusioms merginoms

Apipjaustyti džinsai nutukusioms merginoms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Patarimai, kaip pasirinkti
  3. Ką dėvėti?

Džinsai yra patogus, tinkamas ir praktiškas drabužių spintos elementas, kuris tinka ne tik plonoms mergaitėms, bet ir puikių formų savininkams. Jei pasirinksite tinkamą stilių, kompetentingai derinate džinsus su kitais dalykais, net ir pilnos moterys atrodys puikios. Šiandien tendencija yra suplėšyti modeliai, kurie gali būti dėvimi mergaičių bet kokio tipo.

Modeliai

Šiandien parduotuvėse yra platus apipjaustytų džinsų pasirinkimas, skirtas moterims, kurios puikiai tinka fotografuoti gatvėje ar atsitiktinai. Skaičius yra skirtingas, todėl kiekviena mergaitė turi rasti „savo“ modelį, taip pat spalvą ir ilgį.

Šiandien vyrų džinsų pjovimo tendencija vadinama vaikinu. Skylės ant kelio arba išilgai viso ilgio suteikia vaizdui stilingą, originalų ir patogų vaizdą.

Konstrukciniai modeliai yra labai populiarūs, tačiau jie puikiai sėdi tik esant pilniems klubams. Mergaitėms, turinčioms didelį pilvą, šį modelį reikėtų atsisakyti. Dėvėtų išvaizdų poveikis šiems džinsams yra unikalus ir gražus. Ilgomis rankovėmis ar tunikais atrodo stilingi su liesais džinsais.

Nepamirškite apie klasikinius džinsų modelius, kurie dažnai yra dekoruoti skylėmis.

Patarimai, kaip pasirinkti

Pilni džinsai puikiai tinka ant juosmens ir klubų, kad paslėptų tuos papildomus svarus ir pailgintų siluetą. Renkantis džinsų modelį verta pradėti nuo augimo ir statymo.

  • Visos merginos, turinčios didelę vertę ir turinčios juosmens, gali leisti jums pridėti prie savo drabužių spintos modelį su dideliu tinka ir šiek tiek susiaurėjusiu. Reikėtų prisiminti, kad jų ilgis turėtų būti iki kulno ar kulkšnies vidurio.
  • Moterims, turinčioms nedidelį ūgį, 7/8 ilgio modeliai idealiai tinka, tačiau verta atsisakyti apverstų ar lengvų versijų.
  • Daugelis merginų, turinčių išlenktų, tiesių, nugriovusių modelių, kurie atrodo stilingi su klasikinio pjaustymo marškinėliais.
  • Merginos, turinčios didelį sėdmenų plotą, turi atkreipti dėmesį į džinsus iš minkštų audinių ir pridedant tempimo. Jie padės ištaisyti trūkumus, padaryti siluetą švelnesnį, o akcentas bus modelio akcentas.
  • Verta pamiršti apie mažo aukščio džinsus amžinai.
  • Būtina visada pasiimti džinsus dydžio, tik tada jie atrodys gražūs.
  • Verta vengti pleistro kišenių. Skylės naudojamos kaip apdaila.

Ką dėvėti?

Kiekviena mergaitė, kuri nori atrodyti stilingai ir madingai, savo drabužių spintoje turėjo išgręžti džinsus. Jie atrodo labai gražūs su odiniais striukiais, megztiniais ar džemperiais, ilgomis antklodėmis ir marškinėliais bei ilgomis striukėmis.

Palaidinės zylės harmoningai žiūri į apiplėštą džinsą. Netgi klasikinio pjovimo modeliai puikiai tinka su nulaužtais modeliais.

Renkantis batus turėtų būti teikiamos pirmenybės ar aukšti kulniukai, nes kulnas prailgins siluetą. Tačiau jis taip pat leidžia rupių džinsų su sportbačiais, sportbačiais ar baleto bateliais derinį.

Su džemperiu atrodo puikus modelis liesas. Toks tandemas su spalvotais batais atrodo originalus. Bet niekas nesusijęs su rupių džinsų ir odinės striukės deriniu, su kiaurymėmis sveikintinas keliais. Pilni merginos turėtų atsisakyti modelių, turinčių skyles klubuose ar sėdmenyse.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys