Aukšti kailiniai batai

Batai - mados tendencijos

Batai - mados tendencijos

prisijungti prie diskusijos

 

Ne taip seniai aukšti kailiniai batai buvo laikomi išskirtinai tradicinės Tolimųjų Šiaurės šalių drabužių dalimi, ir beveik neįmanoma susitikti su šiais kailiniais batus kasdieniame miesto gyvenime. Šiandien šis labai šiltas, gražus ir neįprastas batai drąsiai užkariauja geriausius pasaulio takus, ir kiekviena mados moteris svajoja gauti porą batų, pagamintų iš natūralių elnių kailių!

Kas yra batai ir kaip jie atrodo?

Aukšti kailiniai batai yra vienas iš batų tipų labai šaltu oru ir atšiauriomis klimato sąlygomis. Aukšti kailiniai batai yra kasdieniniai batai Šiaurės šalims. Skirtingas šių batų bruožas yra storas ir ilgas kailio apdaila. Padas dažniausiai yra pagamintas iš odos arba gumos, išorinė dalis yra pagaminta iš kersey, kumštelio ir kitų medžiagų, o šiltinimui naudojama avių ar šunų vilna.

Kitas klasikinis batų tipas: veltinio padas ir storas kailis, skirtas izoliacijai ir dekoravimui. Apdailai naudojami Arkties ir uodų kailiai, gražus pynimas, karoliukai ir kt.

Dėl savo unikalaus šilumos taupymo pajėgumo aukštos kailio batai yra piloto žiemos įrangos dalis. Šiuolaikiniai aukštos kokybės kailiniai batai paliekami kaip klasikinis tradicinių avalynės dizainas, bet kailiai, triušiai, arktinės lapės, lapės, erminas, avys ir dirbtiniai kailiai. Padas yra pagamintas iš gumos, o membrana laikoma pagrindine batų medžiaga.

Privalumai

Pasirinkdami tinkamus žieminius batus, turėtumėte tiksliai palyginti skirtingų variantų privalumus ir trūkumus. Didelių batų privalumai:

 1. Natūralus kailis viduje ir išorėje. Šie batai išlaiko šilumą kaip ir kiti batai.
 2. Mažas svoris, patogumas ir patogumas dėvėti. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad aukšti kailiniai batai yra labai sunkūs ir stambūs batai, tačiau taip nėra. Turtingas kailio apdaila suteikia oro ertmę, kurios dėka aukštos kailio batai yra pakankamai lengvi.
 3. Platus pasirinkimas. Šiandien net labiausiai siaubingas fashionista gali lengvai rasti atitinkamus aukštos kailio batus. Dailininkai jau seniai pralenkė klasikinį modelį, pasiūlę aukštus ir žemus batus su skirtingų gyvūnų kailiais, ant plokščio pado ir kulno, su siauru ir plačiu pirštu ir pan.
 4. Kailiniai batai visada būna mados., ypač tose vietovėse, kuriose yra stiprios klimato sąlygos, kur jūs negalite to padaryti.
 5. Patvarumas ir ilgaamžiškumas. Rūpestingai ir kruopščiai prižiūrint, kailiniai batai lengvai gali tarnauti savo šeimininkui vieną ar du sezonus.

Kokie šiltesni batai ar aukštos kailio batai?

Šimtą procentų teisingo atsakymo negalima pateikti. Abu batai turi daug neabejotinų privalumų. Būtina lyginti klasikinius batų modelius be dažiklių, įtvarų, spynų, įvairių dekoratyvinių ir funkcinių priedų ir kt.

Batai ir aukštos kailio batai puikiai palaiko žemą temperatūrą. Jie yra pagaminti iš natūralių medžiagų: vilnos, veltinio, natūralių kailių.

Batai - tai universalesnis modelis, tinkantis kitai spintai. Be to, jie taip pat gali būti naudojami kaip sportiniai bateliai, pavyzdžiui, slidinėjant. Valenoks yra gana laisvi batai, kurie nekliudo ir nekliudo kojoms. Batai turi didžiulį dydžių asortimentą, galite lengvai rasti tinkamą modelį mažam vaikui.

Žinoma, geriausia, kad jūsų drabužių spintoje būtų skirtingi batai, nes kiekvienas iš jų turi savo privalumų. Pavyzdžiui, tikri batai gali būti net ant kojų, o ne užšalti. Sausoji šiluma turi teigiamą poveikį visam žmogaus organizmui, taip pat padeda sąnarių ligoms, gerina kraujotakos procesus ir pan.

Kas skiriasi nuo pimov?

Aukšti kailiniai batai dažnai vadinami dėmėmis, ir iš tiesų yra daug jų. Ir tai, ir kitos avalynės yra tradicinės šiaurinėms tautoms. Jis yra siuvamas iš kamuso (apatinės elnių dalies). Kojinės yra siuvamos kailiais, o kailių kojinės įdedamos į vidų. Veltiniai vidpadžiai išsaugo kojas nuo šalčio ir trina. Vyrų ir moterų batai šiek tiek skiriasi. Vyriški modeliai siuvami prie kojų vidurio, moterys gali būti kelio ilgio.

„Pima“ yra tradicinės Nenets avalynės. Jie taip pat yra siuvami iš kumštelio krūvos, kad apgaubtų kailį ir nepatektų į bagažo vidų. Vienintelis naudojamas šepetys - elnių oda, esanti tarp kojų pirštų. Plaukai yra labai sunkūs, todėl sniegas nesiliečia su tokiu padu.

Tipai ir modeliai

Batai su kailiais - populiariausias žieminių batų modelis. Štai kodėl aukštos batų gamybai naudojami įvairūs kailiai. Tai yra elnias, lapė, erminas, arktinė lapė ir triušis.

Klasikiniai batai - žiemos batų versija, Tačiau šiandien mados dizaineriai ir dizaineriai siūlo lengvus modelius skirtingiems sezonams, įskaitant šiltesnius mėnesius. Vasaros batai paprastai yra aukšti arba trumpi plonos zomšos, odos ar kitos medžiagos modeliai su trumpo pjovimo kailio apdaila. Žinoma, tai ne vasaros bateliai, klasikiniu žodžio prasme. Tai greičiau madingas drabužių spinta, tinkama proga sukurti stilingą, įdomią išvaizdą.

Tradiciniai aukštos kokybės kailiniai batai turi vienodą padą ir neturi tvirtinimo. Tačiau šiandien galite rasti modelius kulnais, ant platformos ar pleišto. Be to, siekiant palengvinti naudojimą, vis dažniau yra batai su užtrauktukais.

Šiuolaikinius batus galima atlikti kartu su keliomis medžiagomis. Šiandien dideli kailiniai batai su dideliu kailiu. Naudojant skirtingą tekstūrą ir medžiagų kainą, galite sukurti labai įdomų ir neįprastą dizaino modelį.

Tarp kitų aukštos kokybės kailių batų galima pastebėti namų modelius.. Jaukus ir lengvas - jie puikiai pakeis tradicinius šlepetes ir taps stilingu ir ryškiu namų garderobu.

Ką jie pagamino?

Šiandien gaminant aukštos kokybės kailinius batus naudojamos įvairios medžiagos: elnias, kumeliukas, karvės, natūralus kailis, guma, zomšas ir kt. Grobio kailis yra gana šiurkštus ir standus, todėl dažniausiai naudojamas vyriškų modelių siuvimui. Moteriški batai paprastai yra siuvami iš elnių kamieno. Tai yra estetiškesnė, tačiau stiprumo dėka šilumos taupymo gebėjimas ir ilgaamžiškumas nėra prastesni už briedžių kailius.

Iš karvės, šunų ar kiaulių odos dažniausiai yra siuvami vaikų kailių modeliai. Šios medžiagos yra lengvesnės ir švelnesnės nei pelkės ir puikiai tinka įvairių tipų dekoravimui ir papuošalams. Taip, ir šie batai yra daug pigesni nei batai iš elnių ar briedžių. Šiandien, gaminant aukštos kailio batus, jie naudoja medžiagas, toli nuo tų, kurias tradiciškai naudoja šiaurietiški. Batų parduotuvėse galite rasti aukštos kokybės kailinius batus, pagamintus iš ruonių ir avių su vilkų ir lapių kailiais, audinė ir arktinė lapė.

Odiniai arba zomšiniai odiniai batai su guminiais padais puikiai tinka atsitiktinei išvaizdai sukurti. Tokie modeliai gaminami ne tik klasikinėje spalvų schemoje, bet šiandien galite pasirinkti modelį, kuris yra tinkamas spalvai bet kuriam drabužių ansambliui.

Svarbi klasikinių batų detalė yra jų dekoras ar puošimas. Tradiciškai kailiniai batai buvo papuošti įvairių spalvų kailiais ir kailiais, padedančiais sukurti sudėtingus ir originalius papuošalus.

Spalvų diapazone tamsūs aukštų kailių batų atspalviai visuomet buvo vertinami daugiau nei šviesūs ar pilki plaukai. Šiuolaikinėse batų parduotuvėse siūlomos kelios tamsiai rudos arba juodos spalvos batai. Jie atrodo labai gražūs, natūralūs ir neišnyks saulėje.

Nuo tradicinių klasikinių aukštos batų spalvų, Daugelis dizainerių siūlo dažytų kailių modelius. Jie gali būti raudonieji, raudoni, turkis, smaragdas, šviesūs arba tamsiai pilki ir pan.

Balta batai Atraskite labai elegantiškus drabužius. Labai dažnai jie atliekami iš kailio ir odos, zomšos ir kitų medžiagų derinio.

Paprastai deimantai yra papuošalų, skirtų batų dekoravimui, pagrindas., ragai, tradiciniai šiauriniai motyvai ir etniniai modeliai. Dekoravimui naudojami skirtingų gyvūnų kailiai, tekstilė, karoliukai.

Dekoras

Uts apdaila yra atskira, kūrybingiausia ir gražiausia jų gamybos dalis. Dažniausiai šiam tikslui naudojami įvairios spalvos audiniai, kailiai, odos įdėklai, nėriniai, pakraščiai ir, žinoma, aplikacijos ir granulės.

Didelių kailių batus su karoliukais galima rasti daugelio prekių ženklų kolekcijose. Karoliukai gali būti balti, skaidrūs arba spalvoti. Jie puošia viršutinę atramos dalį perimetrą, priekinę ar visas batus. Dažniausiai jie yra išdėstyti įvairiais žiemos modeliais: sniego dribsniais, žvaigždėmis ar tradiciniais Šiaurės tautų pavyzdžiais. Be siuvinėjimo, galite naudoti aplikaciją iš įvairių kailio ar tekstilės gabalų.

Atskiras dekoro tipas yra kailis. Kuo vertingesni ir retesni kailiai pasirenkami apdailai, tuo brangesnis ir originalesnis modelis.

Mados tendencijos

Naujuoju sezonu ypač populiarūs aukšti aukštos kokybės kailiniai batai, kurių modelis ar dekoras atspindi kitų drabužių apdailą. Tai gali būti panašūs papuošalai, apipjaustyti kailiais, tekstilėmis, aplikacijomis, siuvinėjimu ir pan.

Mada - ant brangių kailių pagaminti modeliai: erminas, lapė, arktinė lapė, audinė ir kt.

Kita madinga tendencija - kombinatorika, tai yra aukštų kailių batų gamyba iš kelių medžiagų, tokių kaip oda, zomšas, avikailis ir kailiai.

Prekiniai ženklai

Kiekvienais metais dideli kailiniai batai aktyviai populiarėja, todėl nenuostabu, kad vis daugiau žinomų pasaulio prekių ženklų atkreipia dėmesį į šį unikalius ir originalius batus.

 • Cooperis. Šio prekės ženklo produktai yra pagaminti tik iš natūralių medžiagų, todėl yra palyginti didelė kaina. Bet įsigydami batus iš šio prekės ženklo, galite būti tvirtai įsitikinę, kad yra aukštos kokybės medžiagos ir medžiagos. Kompanija siūlo aukštos kokybės batų kolekcijas, puoštas tradiciniais šiauriniais ornamentais: elnių ir šunų kamanomis, rogėmis, snaigėmis ir kt.

 • Geriausias A. Gamintojas rėmėsi modeliais, naudojamais miesto gyvenime. Daugelis aukštos kailio batų gaminami iš kelių medžiagų, įskaitant kailius ir suede. Kailio apdaila dažnai puošia viršutinę bato dalį, kad ji nepatektų į gatvės dulkes ir nešvarumus.

 • Borelli. Iš šio prekės ženklo „Unti“ tikrai patiks pačios sudėtingiausios „fashionistas“, nes gaminant batus įmonė orientuojasi į naujausias mados tendencijas. Ypač elegantiški batai gaminami iš juodos ir baltos astrachanės. Tokie modeliai puikiai atrodo su brangiais kailiais.

 • Ivanovičius Pagal šį prekės ženklą vyrams, moterims ir vaikams išduodami batai. Gaminant batus, naudojamos aukštos kokybės natūralios medžiagos. Batų spalvų skalėje yra 10 atspalvių, įskaitant šviesią ir tamsią smėlio spalvą, rudą, raudoną, juodą, baltą ir bordo spalvą.

 • Garantas. „Unts Garant“ gamyklos žiemos avalynė priklauso nuo klasikinių batų gamybos. Siuvimo ir dekoravimo, veltinio, odos, šalčio atsparios gumos, karoliukų, spalvoto audinio, įvairių kailių gabalėlių. Platus spalvų asortimentas, įvairių modelių asortimentas ir maža kaina leidžia įsigyti keletą aukštos tonų striukių vienu metu įvairioms viršutinių drabužių galimybėms.

 • Roshva. Skirtingi batai, pagaminti pagal prekės ženklą Roshva, yra patogūs ir patogūs dėvėti. Batų gamybai naudojami avienos, odos, veltinio, natūralios izoliacijos, dirbtinių ir natūralių kailių.Klasikinis dizainas, originalus dekoras, platus spalvų asortimentas, prieinama kaina - tai tik neišsamus Roshva batų privalumų sąrašas iš kitų gamintojų analogų.

 • Moregor Šio prekės ženklo produktai pasižymi puikiu dizainu, aukštu šilumos taupymo gebėjimu, patogumu, praktiškumu ir ilgaamžiškumu. Siuvant batus, naudokite natūralią odą ir kailius.

Kaip pasirinkti?

Renkantis batus, kaip ir visus kitus žiemos batus, turėtumėte atkreipti dėmesį į kai kuriuos punktus:

 • Gerų natūralių batų kaina negali būti per maža. Žiemos metu prastai apsirengusios kailiai ar sintetika negalės užtikrinti didelių šilumos taupymo savybių.
 • Miniatiūrinės moterys geriau pasirenka mažo aukščio modelius, turinčius trumpą napą. Ilgas storas kailis vizualiai trumpina kojas.
 • Šilčiausi modeliai nėra pagaminti iš kailių, bet iš jų elnių. Jie yra brangesni. Tokie batai neturėtų būti dėvimi lietaus ir lietaus batuose, todėl jie greitai praranda savo išvaizdą ir taps geltonos spalvos.
 • Būtinai patikrinkite kailio kokybę. Pakanka jį praleisti skara. Kokybiškai išdirbti kailiai nepaliks dažų pėdsakų. Jei laikysite ranką ant kailio iš viršaus į apačią, kokybiški kailiai greitai pradės išvaizdą. Kailio plyšimas rodo prastą padažą.
 • Gerą, kokybišką padą sudaro keli veltinio ir gumos sluoksniai. Specialus padas, esantis tarp vidpadžio ir pado, papildomai apsaugo kojas nuo perpildymo, net ir esant sunkiausiam šalčiui.
 • Aukšti kailiniai batai yra atrenkami tiksliai pagal kojų dydį. Jūs neturėtumėte gaminti atsargų ant storos vilnonės kojinės, ji bus tik karšta. Norėdami nustatyti dydį turėtų būti ant popieriaus lapo apskritimo pėdą pieštuku ir matuoti atstumą nuo nykščio iki kulno. Rezultatas yra suapvalintas iki 0,5 cm ir pasirinktas batų dydis.

Kiek kainuoja?

Kainų diapazonas skirtingų kailių, skirtingų prekių ženklų ir modelių modeliams yra gana platus. Nepaisant to, net ir ekonomiškiausia kaina natūralūs kailiniai batai kainuoja ne mažiau kaip 10-15 tūkst. Parduotuvėse (tai yra tradiciniai tamsios kailio batai).

Imitacija pagal aukštos odos batus, pagamintus iš odos, zomšos, dirbtinio kailio, gali būti įsigyta daug pigiau, tačiau jie atitinkamai pašildys. Tai, o ne batai, bet stilizuoti žieminiai batai jiems.

Kaip rūpintis?

 1. Žinoma, klasikiniai batai bus dėvimi šaltoje, sausoje žiemoje. Jei batai yra dėvimi šlapiame, šiltame ir švelniu oru, jie greitai praranda estetinę išvaizdą. Be to, šalia šildymo prietaisų negalima džiovinti aukštos kailio batų. Tai geriau, jei jie išdžiūsta natūraliomis sąlygomis.
 2. Laikyti iki kitos žiemos, batai turi būti dedami į tekstilinį maišelį ir laikomi tamsioje patalpoje. Ant maišelio taip pat turėtų būti pašalinta prieš koše esanti priemonė.
 3. Trumpąsias batus galima valyti švariu, sausu skudurėliu. Jei kailis yra šlapias, tada jums reikia laukti, kol jis visiškai išdžiūsta, ir tik tada nuvalykite ir šukuokite. Tam reikės šukos su retais dantimis.
 4. Tepalą galite pašalinti iš kailių naudodami benziną, padengtą švariu, sausu skudurėliu. Jei tarša yra pernelyg stipri, į benziną gali būti dedamas krakmolas ir šis mišinys padedamas ant kailio.
 5. Atnaujinkite ryškių odinių batų spalvas, padedančias acto ir vandenilio peroksido tirpalo mišiniui.

Kaip skleisti?

Profesionali batų parduotuvė padės šiek tiek patempti aukštos kokybės kailinius batus į norimą dydį, tačiau yra liaudies būdų. Vienas iš jų yra supilkite vandenį į plastikinį maišelį, įdėkite į aukštus kailinius batus ir išimkite į šalnų. Vanduo užšaldys ir šiek tiek ištemps aukštus kailinius batus.

Apžvalgos

Šaltuose žiemos metu jūs negalite be karšto kailio batų, todėl didelio kailio batų paklausa kasdien auga. Pirkėjai, kurie jau sugebėjo įsigyti aukštos kokybės kailinius batus iš įvairių prekių ženklų, išreiškia savo tvarkingą išvaizdą, nuostabų gebėjimą išlaikyti šilumą net ir sunkiausiose šalčiose, lengvai ir patogiai dėvėdami.

Atskirai, įvairūs modeliai, turtingas, įdomus dekoras, prabangus gaminių išvaizda. Aukštos kokybės atsiliepimai taip pat buvo gauti iš grynai praktinio požiūrio: ne slidžios padangos, ilgaamžiškumas, stiprumas, puikios kokybės kailiai ir kitos medžiagos.

Ką dėvėti?

Didelio kailio batai šiandien yra labai populiarūs avalynės tipai, bet ne visuotinai. Kad vaizdas būtų kuo veiksmingesnis ir stilingesnis, pakanka prisiminti keletą harmoningų derinimo taisyklių:

 • Unti + sutrumpintas striukė su kailiu ant apykaklės ar gaubto. Ryškus vaizdas papildys liesas džinsus. Na, jei kailio kailiai spalva ir kilme atitiks aukštos kailio batus.
 • Unty + aviganis, išlaikytas etninio stiliaus. Norėdami užbaigti vaizdą, galite pridėti kitą skrybėlę su ausinėmis.
 • Aukšti kailiniai batai + trumpas pūstas švarkas arba apatinė striukė. Negabaritinės striukės ir pūkuotieji batai puikiai dera su įtemptais džinsais ar antblauzdžiais. Tam tinkamas megztas kepurė su ryškia pompono ar ilgomis ausimis.
 • Kailis + oda. Puikus duetas, kuris visada svarbus. Tai reiškia, kad kailiniai batai puikiai tinka odinės striukės, kelnės, sijonai, sundresses ir kiti odiniai drabužiai.

Aukšti kailiniai batai blogai derinami su ilgais drabužiais. Todėl jums reikalingas mažas marškinėlis arba trumpas suknelė.

Gražūs vaizdai

Aukšti kailiniai batai puikiai derinami ne tik su atsitiktiniais drabužiais. Elegantiškas ir neįprastas ansamblis, skirtas iškilmingam išvykimui, yra elegantiška palaidinė, raštuotas antblauzdžiai ir juodieji kailiniai batai. Pilni batai puikiai suderinami su įvairių spalvų mini suknelėmis. Norėdami sukurti išsamesnį ir gražesnį vaizdą, galite pasiimti įdomią šaliką, diržą, maišelį ir kitus priedus.

Baltos gauros batai atrodo vienodai harmoningi atsitiktine išvaizda su trumpu švarku ir siaurais džinsais arba kelnėmis ir elegantiška, graži suknelė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys