Elnių batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai
 3. Modelių įvairovė
 4. Spalva ir dekoras
 5. Patarimai, kaip pasirinkti
 6. Priežiūros instrukcijos
 7. Kiek kainuoja?

Su šalto oro atsiradimu daugelis merginų pradeda ieškoti stilingų, patogių ir šiltų batų. Geras sprendimas būtų didelio kailio batai, pagaminti iš elnių, kurie taip pat vadinami torbasais.

Savybės

Aukšti kailiniai batai yra daugelio šiaurinių tautų nacionalinė avalynė. Jie tiesiog būtini Sibiro ar Aliaskos gyventojams. Šiuose regionuose žiemą oro temperatūra nukrenta iki 40-50 laipsnių žemiau nulio, o tik kojos, kad kojos visada lieka šiltos.

Kailiniai elniai pasižymi puikiomis šilumos taupymo savybėmis. Jis patikimai apsaugo nuo šalčio. Vienetai visada yra siuvami ant storų odų padų, todėl jie yra labai patogu judėti per sniegą. Kitas būdingas CNT bruožas yra veltinio vidpadžiai, kurie yra patvarūs ir minkšti.

Kailiniai elniai gali būti pateikiami įvairiais natūraliais atspalviais. Tai spalva, kuri rodo, kur elnias elgėsi. Taigi, ruda arba ruda torbasa rodo, kad žvėris gyveno miške. Kailiniai elniai iš poliarinių kraštų skiriasi nuo miško ir yra vaizduojami sidabro arba pilkos spalvos atspalviu.

Privalumai

 • Puiki kokybė. Šie batai yra labai šilti, kaip jie atsirado Tolimuosiuose Šiaurės regionuose, kur jis visada yra labai šaltas ir snieguotas.
 • Rankų darbo. Nors gamybos technologijos skiriasi nuo tų, kurios naudojamos gaminant pirmuosius aukštus kailinius batus, jie vis dar gaminami rankomis, kad būtų galima gauti ne tik aukštos kokybės, bet ir stilingus aukštos kokybės kailinius batus.
 • Didelis atsparumas šalčiui. Elniai turi gana ilgą ir storą kailį. Vidinė krūva sukuria vakuumą, nes ji yra pripildyta oru. Dėl šios struktūros jis labai šiltas, o taip pat jis neleidžia vėjui.
 • Šilumos izoliacinė padas. Jis pagamintas iš veltinio su mikroporomis, kuris neleidžia drėkinti ir nebijo drėgmės. Jis yra atsparus ir neslidus.
 • Patogumas dėvint. Elnių batai yra lengvi ir patvarūs, todėl labai lengva judėti sniege.
 • Originalus dizainas. Kailiniai elniai yra labai gražūs, blizgūs ir lygūs. Didelius kailinius batus galima puošti rankomis siuvinėjimu, kuris suteikia jiems unikalumo ir puikumo.

Modelių įvairovė

Klasikiniai batai yra pagaminti iš Camus - žvėries odos, esančios nuo kojų iki kelio. Didžiulis populiarumas yra iš elnių torbasa, nes jos kailiai yra vienas iš šilčiausių.

Daugelis mados moterų teikia pirmenybę torbas su gražia lapių, audinių, arktinių lapių ar usūrinių kailių puošmena, puošiančiomis viršūnes. Natūralūs kailiai ne tik suteikia batų elegancijos, elegancijos ir savitumo, bet ir puikiai įšyla sunkių šalnų metu.

Aukšti kailiniai batai, pagaminti iš elnių, yra gražūs ir elegantiški. Jiems atstovauja pilkas arba sidabro atspalvis. Dažnai yra modelių, kurie sujungia šiuos du tonus.

Šlapia žiema bus puikus sprendimas, pagamintas iš natūralios odos, puoštas elegantišku kailio viršuje. Oda puikiai tinka dėvėti net atšilimo laikotarpiu, o natūralūs kailiai padės sušilti, jei šalta. Dizaineriai sukuria odos ir kailio modelius vienoje spalvų schemoje. Aukšti kailiniai batai atrodo įspūdingi, kai oda ir kailiai pateikiami priešingai.

Puiki ir stilinga kelio modelio išvaizda. Jie visada naudojami kaip ryškus akcentas kuriant nuostabų vaizdą. Jie gali būti dėvimi taip pat, kaip ir kelnės ar antblauzdžiai, su sijonais ir suknelėmis. Aukšti batai dažnai puošia kailį su ilgu užkandžiu, nes tokį neįprastą ir įspūdingą batus jis pritraukia dar daugiau dėmesio.

Spalva ir dekoras

Kailiniai elniai gali būti pateikiami keliomis natūraliomis spalvomis - balta, ruda ir sidabrinė. Tačiau šiuolaikinių dažymo technologijų dėka elnių batai gali būti gaminami skirtingomis spalvomis.

Šiandien dažnai yra modelių, kuriuos vaizduoja kailių mozaika. Meistrai rankiniu būdu prijungia šviesių ir tamsių atspalvių elnias, sukurdami neprilygstamus modelius.

Kailiai, karoliukai, siuvinėjimai ir kiti dekoratyviniai elementai naudojami puošnumui ir didingumui batus. Dažnai šie batai puošia ornamentu ar tulžimi. Meistrai dažnai naudoja karoliukus arba specialiai paruoštas skirtingų spalvų siūlus, pasižyminčius patvarumu.

Jakutijos nacionalinis ornamentas dažnai atrodo kaip dekoras. Nedidelis modelis visada yra brangesnis, nes kapitonai daugiau laiko praleidžia jį kurdami. Elnių batai dažnai siūti pagal užsakymą. Pirkėjas gali pasirinkti unikalų piešinį ar užrašą.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Kaina. Elniai yra visada brangūs, nes norint padaryti vieną batų porą, turite naudoti dviejų ar trijų elnių odą.
 • Tinkamas odos išdirbimas garantuoja batų ilgaamžiškumą. Pirkdami tai neįmanoma nustatyti, todėl turėtumėte sutelkti dėmesį į gerai žinomus gamintojus, kurie įrodė save kaip aukštos kokybės. Didelės įmonės paprastai turi daug patirties gaminant aukštos kokybės vienetus, todėl jų kokybė visada geresnė.
 • Dažymo kokybė. Tamsiai kailio batai visada turi būti tikrinami, ar nėra dažų kokybės. Pakanka užpilti šlapias servetėlės ​​ir laikyti kailius. Jei ant jo yra dažų pėdsakų, produktas yra prastos kokybės.
 • Kailių elastingumas. Šis kriterijus priklauso nuo batų praktiškumo. Kuo didesnis elastingumas, tuo geriau. Turėtumėte atidžiai pažvelgti į batus. Krūva neturėtų sudaužyti ir sulaužyti. Jei laikote ranką ant uolos, jis turėtų grįžti į pradinę padėtį.
 • Pamušalas. Kartais yra modelių su avikailiu. Toks pamušalas nėra geriausias sprendimas, nes jis džiūsta ilgai ir greitai nuleidžiamas. Puikus sprendimas būtų dviračių pamušalas, paltai arba dirbtiniai kailiai.

Priežiūros instrukcijos

 • Negalima džiovinti elnių torbasa šalia šildytuvų. Jie turi išdžiūti kambario temperatūroje atvirkščiai.
 • Šlapias kailius draudžiama lyginti arba šukuoti.
 • Draudžiama batus laikyti plastikiniame maišelyje, taip pat su dažais arba natūraliais kailiais.
 • Būtina uždrausti ant tualeto vandens ar kvepalų.
 • Prieš ilgą sandėliavimą batai turi būti kruopščiai nuvalyti nuo dulkių, klijuoti kartoną, kad forma ir laikraštis sugeria drėgmę.
 • Idealūs rodikliai Uts saugojimui yra 23 laipsnių šilumos ir drėgmės, daugiau nei 65 proc.

Kiek kainuoja?

Elnių batai turi skirtingas kainas. Tai priklauso nuo įvairių veiksnių - modelio, stiliaus, medžiagos, dekoro ir gamintojo. Oficialiose prekybos vietose geros aukštos kailio batai kainuoja nuo 14 iki 15 tūkst. Rublių. Rinkose galima rasti tuos pačius batus tūkstantį pigiau.

Daugelis mados moterų nori pirkti aukštos kailio batus pagal užsakymą. Tokiu atveju kaina taip pat gali skirtis. Pirkėjas gali savarankiškai teikti siuvimo batų medžiagą, tada darbas kainuos mažiau. Jei batų kūrėjas naudoja savo medžiagas, tada aukštos kailio batai bus vidutiniškai tokie pat, kaip oficialiame parduotuvėje, bet idealiai tinka kojai, o pirkėjas gauna originalų dizainą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys