Aukšti kailiniai batai

Pagrindiniai batai

Pagrindiniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kiek istorijos
  2. Pagrindinio Onto bruožai
  3. Ką dėvėti
  4. Apžvalgos

Pagrindiniai batai - gana dažnas, originalus, patogus ir šiltas įvairios žiemos batai. Jie kilę iš didžiųjų Sibiro vietų. Iš ten, kur lengvas ir kvėpuojantis, puikiai izoliuotas nuo sniego ir šaltų batų - ne tik mada, bet ir būtinybė.

Kiek istorijos

Aukšti kailiniai batai išrado specialiai tam, kad ramiai vaikščioti ilgais atstumais sniege ar virš ledo. Tradicinė medžiaga, skirta didelėms vagoms gaminti, yra tanki vilna, avikailis, apsirengęs actu, siekiant užtikrinti elnių odos ir kailių kailių tvirtumą ir minkštumą. Šiaurėje jie buvo puošti neapykantos ir arklių lapės. Taip pat siuvinėti spalvotais raštais ar karoliukais. Tada batai virto tikrais liaudies meno kūriniais.

Istorijoje taip pat išliks batai kaip mėgstamiausi poliarinių pilotų, pionierių ir Šiaurės tyrinėtojų batai, kurių pilnas žiemos uniformas buvo oficialiai įtrauktas.

Pagrindinio Onto bruožai

  • Didelio kaloringumo projektavimas suteikia jiems idealų pasirinkimą tiems, kurie vertina patogumą, minkštumą ir komfortą. Jie grindžiami žmonių išradingumu, išmintimi ir veiksmingomis technologijomis, išbandytomis šimtmečių praktikoje.
  • Kaip standartas, Maljorkos batai yra pagaminti iš odos arba labai storos veltinio medžiagos, kuri yra kvėpuojanti ir izoliuojanti. Taip pat yra modelių su deriniais su zomšomis, su specialiais įdėklais papildomam atšilimui. Galima naudoti papildomą apsaugą nuo drėgmės bagažinėje.
  • Tokie įdėklai suteikia batų elegantišką formą, neleidžia jiems tapti banaliais veltiniais. Aukšti kailiniai batai su storu padu, siuvami patikimu dygsniu, leidžia nebijoti drėgno sniego. Vienintelis puikiai izoliuotas nuo užšalimo. Už lauko bako yra padengta kailiu. Tai būtent ta kojos dalis, kuri, vaikščiojant šaltu, neturėtų kvėpuoti, bet turėtų būti toliau pašildyta.
  • Dažnai apatinė „Malloroc“ dalis yra pagaminta iš odos - ypač nemalonus ir drėgnas oras, kad būtų užtikrinta didžiausia izoliacija. Daugiasluoksnė konstrukcija taip pat užtikrina izoliaciją, minkštumą ir formų stabilumą net ir ilgą laiką.
  • Abu moterų ir vyrų modeliai, tiek vyrai, tiek vaikai, turi svarbią savybę - anatominį prisitaikymą. Jie tinka nestandartiniams pėdų parametrams, įskaitant aukštą keltuvą. Kaip tai svarbu? Jei batai yra minkšti ir nespaudžiami lifte, arterijos nėra suspaustos, o kraujo tiekimas netrukdomas - pėdos neužšąla ir neveikia. Be to, papildomos celiuliozės skirtukai sugeria drėgmę ir išlaiko kojas, o tai ypač svarbu šalčiuose.

Ką dėvėti

Šiek tiek apie stilių. „Valenki“ mados parduotuvių languose pasirodo tik retkarčiais. Bet batai - nuolat. Ir netgi galite juos pamatyti labai brangių prekių ženklų lentynose. Ir tai nėra atsitiktinumas. Pirmaujanti Europos mados namai mielai supažindina juos su savo kolekcijomis, pabrėždami etninį stilių. Todėl, nuvažiavę į Maljorką, neabejotinai išsiskirsite tarp begalinių batų ir batų ant praeivių kojų.

Etninis stilius yra pagrindinis dalykas kuriant įdomius vaizdus su pagrindinėmis Uts.

Vyrams tai gali būti poliarinio tyrėjo ar medžiotojo vaizdas. Beje, dėvėti šaltuoju metų laiku dėvėti tokius batus yra tinkamas ir praktiškas. Ir taip pat kelionėms į gamtą. Batai su parku arba avikailio kailis, šiurkščios kelnės, didelis megztinis megztinis ir šilta kepurė. Jis atrodo visai rinkinyje drąsiai, tačiau praktiškai tai yra funkcionali.

Moterims ir vaikams galite sukurti labai mielus vaizdus su kailiniais kailiais, avių kailiais ir izoliuotomis striukėmis. Lankas gali priminti liaudies pasakų herojus, pvz., „Snow Maiden“.Tradiciškai pagrindiniai batai puikiai derinami su megztiniais su ornamentais - nuo megztinių iki suknelių. Kaip priedą, galite pasirinkti kailio skara, kad atitiktų batus.

Apžvalgos

Maljorkos apžvalgos gali būti nuosekliai teigiamos. Jie yra stilingesni nei jaučiami batai, patogesni šaltu oru ar sniegu nei odiniai batai ar žieminiai batai. Pagrindiniuose batuose grožis ir funkcionalumas puikiai tinka. Moteriški CNT modeliai bando sukurti, atkreipdami dėmesį į išorinius parametrus: kailių ir odos derinį, papildomą dekorą. Vyrų modeliai, pagal atsiliepimus, išskiria praktiškumą. CNT matmeninis tinklelis yra labai didelis - nei dideli ponai, nei didelės kojos, nei mažos kojos su maža kojelė.

Batų fabrikai, besispecializuojantys nuo aukštos kokybės natūralios odos ir kailių siuvimo, be šimtmečių tradicijų, naudoja naujas technologijas ir aukštos kokybės dirbtines medžiagas. Todėl šiuolaikiški aukštos kalorijų modeliai yra patvarūs, išlaiko kojas sausai ir šilta, taip pat turi didžiulį spalvų derinių ir stilių pasirinkimą. Jei pridėsite šį faktą, kad aukštos kailių batai yra pripažinti vienu iš šilčiausių rūšių batų, jūs tikrai norėsite sau tokį stebuklą savo žiemos spintoje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys