Unty Ayhal

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Įvykiai
  2. Veislės
  3. Priežiūros taisyklės
  4. Apžvalgos

Irkutsko kompanija „Aikhal“ jau daugiau nei dešimt metų patinka klientams aukščiausios kokybės produktus. Per sunkius darbus bendrovė sugebėjo pasiekti precedento neturinčius aukštus, nes šiltų batų kūrimo technologija buvo nuolat tobulinama, o modelių kūrime dalyvavo talentingi mados dizaineriai.

Įvykiai

Kiekvienas produktas sukurtas iš natūralių elnių, usūrinių, elnių ar briedžių kailio. Siekiant išlaikyti „Aikhal“ batus, jie išlieka patrauklesnės išvaizdos, be deformacijos, įmonės specialistai su kailiais derina kai kurias modernias medžiagas.

Tradicinių šiaurinių tautų avalynės kaina, paliekama pagal įmonės „Aikhal“ ženklą, negali būti vadinama per aukšta.

Aulinių batų kaina yra padorus, tačiau nepadarys žalos biudžetui, todėl kiekvienas gali nusipirkti gražių ir patogiausių modelių, kurie apsaugo juos nuo šalčio per šalčiausias dienas. Per daugelį metų „Aikhal“ batai džiugins jus su pristatomumu ir patogumu.

Veislės

Didelis bendrovės "Aikhal" privalumas yra didžiulis asortimentas. Kokius produktus įmonė teikia klientams?

  • Moteriški batai pasižymi ypatinga veisle. Yra daug modelių, kurių dauguma dekoruoti žavingais dekoratyviniais intarpais - pavyzdžiui, karoliukais, rhinestones ar odos juostelėmis. Švelnios, erdvios nuotraukos mėgėjams idealiai tinka volumetriniai purūs produktai.
  • Aukšti kailiniai batai vyrams yra praktiški. Dizaineriai užtikrino, kad vyrų modeliai nebūtų suvaržyti judėjimu, o tai leistų jums aktyviai gyventi be diskomforto. Tačiau gamintojai nepamiršo apie estetinę problemos pusę! Aukšti kailiniai batai sukuria griežtą, elegantišką savimi pasitikinčio asmens vaizdą.
  • Vaikų batai Aikhal apsaugo jūsų vaiką nuo žiemos peršalimo. Svarbus vaikams būdingas bruožas yra gražus dizainas. Vaikai vertina pasaulį per vizualinį kontaktą, todėl labai svarbu juos apžvelgti akį traukiančiais dalykais. Be to, vaikas išsiskirs tarp bendraamžių ir įgis populiarumą tarp jų.

Priežiūros taisyklės

Norint, kad Aikhal būtų kuo patvaresnis, būtina griežtai laikytis paprastų darbo taisyklių. Rūpinimasis natūralaus kailio avalyne reikalauja minimalių pastangų, tačiau, jei nepaisome sąlygų, tai greitai deformuojasi.

  • Nepageidautinas yra brangus kailių produktų sąlytis su vandeniu. Stenkitės ne nešioti didelius kailinius batus ne sezono metu, kai dažnai lieka gatvėje.
  • Jei batai dar drėgni, juos reikia išdžiovinti kambario temperatūroje. Griežtai draudžiama išdžiovinti kailius prie baterijos ar radiatoriaus, o dar labiau - su plaukų džiovintuvu, kaip kai kurios mergaitės! Jums taip pat reikės specialaus purškalo, kurį reikia valyti po to, kai išdžius. Jūs galite nusipirkti cheminį agentą bet kurioje avalynės parduotuvėje.
  • Pradėjus šiltą sezoną, ant lentynos reikės išsiųsti. Kad iki kitos žiemos jie neprarastų savo formos, turėsite juos užpildyti kartonu, įdėti į dėžutę ir įdėti į vietą, kurioje yra nedidelis drėgmės lygis. Laikyti kailis polietileno negali būti!

Apžvalgos

Aikhal tinklalapyje pirkėjai nepaliko jokių neigiamų atsiliepimų. Visos apžvalgos aiškiai rodo, kad visiškai naujų kailių modelių savininkai apgailestauja dėl išleistų pinigų. Pristatymas greitas, už pirkimą galite mokėti bet kuriuo patogiu būdu. Puiki avalynės kokybė - žiemos sezonui „Aikhal“ batai yra panašūs į madingus Europos gaminius!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys