Aukšti kailiniai batai

Ungas Moregor

Ungas Moregor

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. "Paslaptys" sėkmės ir populiarumo aukštumų Moregor
 2. Rekomenduojami aukštų batų deriniai

Moregor pasirodė avalynės rinkoje mažiau nei prieš 20 metų, kai Latvijos įmonė, užsiimanti specializuotų batų gamyba tiems, kurie pagal savo profesiją turėjo ilgai praleisti šaltą laiką (žvejai, pilotai ir kt.) Nusprendė įsisavinti naują produktų liniją ir išplėsti produktų asortimentą ir taip atsitiko.

Batai „Moregor“ kokybės batus visai šeimai

Daugiausia žiemos kailių avalynės istorija yra daug senesnė. Šių stebėtinai minkštų ir šiltų batų tėvynė yra Tolimųjų Šiaurės regionai. Jų išradėjai yra Vakarų Sibire gyvenantys vakarai (Tungus). Iš jų kalbos žodis „batai“ yra išverstas kaip „batai“ arba „batai“.

Iš pradžių didelio kailio batai buvo pagaminti iš elnių, tiksliau, iš kamuso (apatinės elnių dalies). Bet po to, kai jų populiarumas pradėjo augti, siuvimui buvo pradėtos naudoti kitos medžiagos.

Šiuo metu batai yra teisėtai laikomi šilčiausiais batų pasaulyje. Tuo pačiu metu, iš nedidelių batų, kurie tik padėjo apsaugoti kojas nuo sunkių šalnų, jie vis labiau virsta moderniais šiuolaikiniais batus, puikiai tinkančiais tiek miesto, tiek kaimo vietovėms.

Tvirtos kojos, batai, didelės srovės įrenginiai patikimai apsaugo nuo sniego patekimo į vidų. Net jei jums reikia nuvilti per gilias sniegas. O išorinis kailio apdaila daro juos ne tik šilta, bet ir graži.

Apatinė batų dalis yra pagaminta iš odos, iš vidaus išklota avių vilna, kuri leidžia šiltai išlaikyti kuo daugiau ir neleisti drėgmei. Viduje yra papildoma vilnonis vidpadis, susidedantis iš kelių sluoksnių, o tai leidžia net ir sunkiose šalčiose stumti aukštus kailinius batus ant kelių šiltų kojinių - pakanka dėvėti paprastas kojines.

Be to, visa apatinė dalis yra padengta specialiomis vandeniui atspariomis kompozicijomis.

Vienu metu padas gali būti guminis (termoplastinis) arba oda. Ypatingas dėmesys skiriamas jo tvarumui.

Batai - batai visai šeimai. Moregoro diapazone yra vyrų, moterų ir vaikų modeliai.

Ypač plačiai atstovaujama moterų modelių serija, kurioje galite rasti pavyzdžių, apipjaustytų kailių riešutais, usūriniais, lapukais, kaulais ir pan. Šiuo atveju kailis gali būti trumpas arba ilgas, daugelis modelių papildomi įvairiais papuošalais ir aksesuarais. Taip pat yra aukšti kailiniai batai ant vienodo pagrindo ar pleišto, kuris žiemą pakeičia mados kulną.

Be to, gamintojai jau seniai neapsiribojo natūraliomis kailių spalvomis. Šiuolaikiniame asortimente galite rasti visų rūšių spalvas nuo baltos iki smėlio iki rudos ir juodos spalvos. Kartu su klasika galite lengvai rasti visų rūšių ryškius atspalvius (nuo šviesiai rožinės iki indigo), leidžiančius parodyti individualumą.

Vaikams ir paaugliams taip pat galite pasirinkti įvairias galimybes: yra modeliai berniukams ir mergaitėms, aukštos ir žemos, tamsūs ir šviesūs, su ornamentais ir be jų.

Tačiau, nepaisant pasirinkto modelio, visi jie garantuoja vaikams jaukumo jausmą, o tėvams neleis nerimauti dėl savo vaikų - galų gale, Moregor batai patikimai apsaugo vaikų pėdas nuo šalčio ir drėgmės. Dėl papildomos apsaugos nuo sniego patekimo į batus daugelis vaikų modelių yra aprūpinti papildomomis girnelėmis, sugriežtinančiomis viršūnes.

Tuo pačiu metu, nesvarbu, ką daro vaikas (važiuoti, šokinėti, važiuoti kalnu), galite būti visiškai tikri, kad batai nepatirs ar net nepraranda savo išvaizdos.

Kaip matmenų tinklelis, jis šiek tiek skiriasi nuo įprastų.Pavyzdžiui, 23,4 cm pėdos ilgio standartinė skalė apibrėžia 36 batų dydį, o, kaip ir Moregor, tai atitinka 37 dydžius.

"Paslaptys" sėkmės ir populiarumo aukštumų Moregor

 • natūralumas - medžiagos, iš kurių pagaminti batai, neturi žmonių sveikatai ir aplinkai kenksmingų komponentų;
 • maksimalus komfortas bet kokiu oru - dėka naudojamų medžiagų derinio, batai gali būti dėvimi ir sunkiausiuose šalčiuose, ir atšildyme. Tuo pačiu metu natūrali oro cirkuliacija visada išlieka viduje, o tai leidžia apsaugoti kojas nuo šalčio ir drėgmės;
 • saugumas - tokiuose batuose galite lengvai vaikščioti net ir stipriame lede. Stabilumas ir padidėjęs sukibimas užtikrina gilų protektoriaus dizainą ir vienintelės medžiagos atsparumą slydimui. Vyrų modeliuose taip pat yra lankstymo šuoliai;
 • nereikalinga priežiūra - apatinė nešiojamoji dalis nepriima purvo ir lengvai valo vandeniu ir servetėlėmis. Po drėgno valymo jis gali būti užterštas kremu arba purškiamas.

Jei kailis yra užterštas, prieš valant turi būti leidžiama išdžiūti (nerekomenduojama džiovinti didelius kailinius batus šalia akumuliatoriaus). Po batų išdžiūvimo kailiai turėtų būti šukuoti teisinga kryptimi. Norėdami tai padaryti, naudokite teptuką su standžiais šeriais.

Norėdami pašalinti riebalų dėmes (kartais tai atsitinka!) Iš kailių ji turi būti nuvalyta minkštu skudurėliu, įmerktu į benziną ir krakmolą, ir tada leiskite jam gerai išdžiūti ir šepečiu.

 • ilgas tarnavimo laikas - vidutiniškai vienuoliai gali trukti apie 5 metus. Tuo pačiu metu jų kokybės charakteristikos visai nesumažėja;
 • originalus dizainas ir modelių įvairovė.

Geras Moregor batų privalumų patvirtinimas - tai daugybė atsiliepimų apie produktą, kurių dauguma yra teigiami. Dažniausiai klientai atkreipia dėmesį į jų patogumą ir lengvumą, taip pat į tai, kad net ir ilgai būnant karštame šaltyje, jų kojos visai nėra šaltos. Dauguma pirkėjų džiaugiasi, kad aukšti kailiniai batai reguliariai tarnauja kelis sezonus, kurie daugiau nei moka už didelę kainą.

Rekomenduojami aukštų batų deriniai

Tačiau norint, kad aukšti kailiniai batai ne tik padėtų išlaikyti jūsų kojų šilumą net ir sunkiausiose šalčiose, bet ir tapti tikra kojų puošmena, jums reikia rasti jiems tinkamą „kaimynystę“.

Tuo pačiu metu, ilgos kojos ir lieknas moterys gali dėvėti didelius kailinius batus su beveik bet kokiais viršutiniais drabužiais, o trumpo ūgio savininkai turėtų vengti ilgų kailių ir stambių paltų - šis derinys vizualiai sumažins augimą ir padarys formą beformą

Be to, dizaineriai nerekomenduoja jų derinti su:

 • liesos kelnės. Manoma, kad aukšti kailiniai batai turėtų parodyti ir pabrėžti kojas, todėl neturėtumėte jų slėpti po plataus koja;
 • vidutinio ilgio sijonai. Midi kartu su kailiniais batus gali vizualiai sąžiningai „sumažinti“ augimą, tačiau tuo pat metu didinti figūros plotį, kuris neprašys nė vienos moters;

Bet puiki kailių batų „kompanija“ bus:

 • trumpo ar vidutinio sluoksnio. Rekomenduojama kuo labiau pabrėžti juosmenį;
 • švarkas arba kailis su kailio apdaila;
 • kailio skrybėlės ir pirštinės;
 • apatinė striukė arba avikailio kailis. Šiuo atveju, siekiant geriausio suderinamumo, verta nusipirkti batus su trumpais kirptais kailiais.
 • įtemptos kelnės arba antblauzdžiai;
 • megztiniai megztiniai.

Svarbu! Renkantis batus ir viršutinius drabužius būtina užtikrinti, kad atskirų elementų kailių atspalviai būtų derinami tarpusavyje (ir jie negali būti identiški).

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys