Plaukų serumas

„L'Oreal“ plaukų serumo savybės ir tipai

„L'Oreal“ plaukų serumo savybės ir tipai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Veislės
  2. Privalumai
  3. Prekės ženklo produktai
  4. Apžvalgos

Kiekviena mergina nori turėti storus, ilgus ir sveikus plaukus. Deja, net ir gerai prižiūrėti plaukai sugadinti dalimis, kurie daugeliui tapo didelė problema. Su plaukų serumų atsiradimu problema buvo išspręsta. Jie ne tik drėkina garbanos, bet ir maitina juos, sklandžiai ir apsaugo nuo neigiamų veiksnių.

Veislės

Serumas yra skysta emulsija, turinti didelę mineralų koncentraciją. Vienas iš svarbiausių įrankio bruožų yra greitas veiksmas ir matomas rezultatas. Jis puikiai absorbuojamas į plaukų struktūrą, suteikdamas jiems puikią išvaizdą.

Parduotuvėse yra keletas tokių produktų tipų:

  • plaukų augimui;
  • pridėti blizgesį;
  • išlyginimui;
  • drėkinimui;
  • intensyviai atkurti nesveikus plaukus.

Kiekvieno tipo tikslas yra išspręsti konkrečią problemą, taip pat skiriasi lėšų sudėtis. Jie prideda skirtingų alyvų, kad pagreitintų augimo aktyvius priedus, ir pažeistų plaukų priežiūros priemones - tokias kaip keratinas, baltymai ir kiti, kurie skatina plaukų gijimą ir išlyginimą.

Privalumai

Bendrovė „L'Oreal“ yra laikoma vienu iš kosmetikos rinkos gigantų, gaminančių kokybiškus produktus už prieinamą kainą. Tuo pat metu prekės ženklo plaukų serumai turi tiek privalumų, tiek trūkumų.

Jie ne tik giliai drėkina sruogų struktūrą, bet ir prisideda prie pažeistų poruotų sričių atkūrimo, kurių reikia užpildyti. Skystis užpildo tinkamas vietas, suteikdamas ekspresinę priežiūrą, todėl garbanos tampa stiprios, blizgios, sklandžiai.

„L'Oreal“ produktai taip pat prisideda prie šiluminės apsaugos dėka savo pantenolio. Jie apsaugo plaukus nuo perkaitimo, todėl jie yra nepakeičiami mergaitėms, kurios kasdien naudojasi plaukų džiovintuvu arba lygintuvu. Jei juostelės nėra pernelyg garbanos, šis gaminys leidžia juos ištiesinti nenaudojant karšto oro.

Tačiau yra trūkumų. Kai kurie įrankiai yra pernelyg sunkūs garbanos, todėl galvos greitai tampa purvinas. Jei skystį pateksite į visą plaukų liniją, jie turės būti plaunami kiekvieną dieną.

Merginos, turinčios jautrią galvos odą, turėtų vengti serumo ant šaknų, kad pašalintų alerginę reakciją.

Prekės ženklo produktai

Apsvarstykite populiariausius „L'Oreal“ plaukų naktinius serumus.

„Absolut Repair“ ląstelių gydymo serumas pažeistiems galams

Įrankis garantuoja pilną sugadintų sruogų atkūrimą ir padalijimo galus. Dvigubas, labai koncentruotas serumas turi optimalią sudėtį, įskaitant didelį vitaminų ir mineralų kiekį. Serumas tinka visų tipų plaukams, įskaitant silpną, nuobodu. Stiprina garbanos iš vidaus, giliai drėkina ir atkuria jų struktūrą, taip pat apgaubia kiekvieną plaukus plona plėvele, kuri atlieka apsauginę funkciją.

Turi būti taikomas serumas ant sausų plaukų, švelniai skleidžiant antgalius. Sandarinimo priemonėms rekomenduojama naudoti plaukų džiovintuvą arba lyginimo siūlus, nes terminis apdorojimas prisideda prie ilgesnio poveikio. Serumo kaina yra 850 rublių.

„L'Oreal Elseve“ visiškai padalintas galais

Šis įrankis turi daugiau prieinamą kainą, tik 215 rublių, o kokybė ir našumas yra aukštyje. Serumas gerai drėkina ir atkuria skaldytų galų, suteikdamas blizgesį. Priemonės yra išleidžiamos gana ekonomiškai, vienas butelis yra pakankamas bent metus reguliariai naudoti. Šis produktas susideda iš dviejų medžiagų, kurių kiekvienas turi savo dozatorių.Raudona dalis yra regeneruojanti gelis, skaidrioji dalis yra serumas, padengiantis padalytus galus.

Apžvalgos

Apžvalgos apie plaukų serumus iš bendrovės dažniausiai yra teigiamos. Mergaitės mielai gauna aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą, kurios išgydo ir atkuria nuobodus pluoštus ir ruonius. Greitai švelninami plaukai, kurie gauna gražų blizgesį, minkštumą ir silkumą. Didelis privalumas - tai įrankio šiluminės apsaugos funkcija, kuri apgaubia kiekvieną garbaną ir sukuria nematomą plėvelę, kuri apsaugo nuo galo pažeidimų, kai naudojamas plaukų džiovintuvas ar lygintuvas. Tai ypač svarbu mergaitėms, kurios dažnai plaukus pakuoja karštu oru.

Palaipsniui plaukai tampa labiau įsišaknūs ir aksominiai, raukšlės išnyksta, nelygios spalvos. Serumas, kai jis užpildo sruogų su vitaminais ir mineralais. Malonus fondų kvapas taip pat atėjo daugeliui žmonių, nors kai kuriems jis buvo pernelyg aštrus, ir apie tai rašė kaip trūkumą.

Tarp serumo L'Oreal serumo minusų yra riebus blizgesys, kuris neišnyksta visą dieną, todėl galva atrodo purvina. Štai kodėl rekomenduojama skirti lėšas ne per visą ilgį, bet tik ant patarimų ir nedideliais kiekiais, kad nebūtų pernelyg didelis. Kai kurie sako, kad po taikymo svertinės krypties.

„L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill Powerdose“ plaukų serumo apžvalga žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys