Plaukų serumas

Kerastase plaukų serumai: tipai ir patarimai, kaip pasirinkti

Kerastase plaukų serumai: tipai ir patarimai, kaip pasirinkti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Apie prekės ženklą
 2. Platus pasirinkimas
 3. Kaip kreiptis?
 4. Klientų apžvalgos

Plaukų priežiūra visada yra labai svarbi ir svarbi daugelio sąžiningos lyties tema. Iki šiol vietinių parduotuvių su kosmetika lentynose galite rasti daugybę įvairių kaukių, šampūnų, serumų ir kitų plaukų priežiūros produktų, kurie iš tiesų suteikia didelį poveikį po naudojimo. Įrodyti plaukų produktai yra žinomų prancūzų prekės ženklo Kerastase serumai.

Jie įsitvirtino kaip tinkamos kokybės produktai, po to, kai jie buvo naudojami, matomi rezultatai. Prieš perkant prekes iš prekės ženklo Kerastase, turėtumėte sužinoti apie kai kurias funkcijas, jų asortimentą ir, žinoma, labai svarbu susipažinti su tikromis šios kosmetikos apžvalgomis.

Apie prekės ženklą

Gamintojas Kerastase specializuojasi kuriant aukštos kokybės plaukų ir galvos odos priežiūros produktus. Prekės ženklo asortimente galite rasti keletą gydymo linijų, skirtų įvairiems plaukų tipams. Prancūzijos prekės ženklo kosmetika nusipelno visame pasaulyje. Ją įsigyja nuolatiniai klientai ir įžymybės.

Nuo metų iki metų „Kerastase“ gamina naujus ir patobulintus unikalios sudėties produktus, kuriuos pasirenka profesionalūs kirpėjai ir stilistai.

Platus pasirinkimas

Iki šiol dabartiniame prekės ženklo asortimente galite rasti keletą populiarių plaukų serumų variantų. Toliau apsvarstykite kiekvieną iš jų.

 • Serumo Initialiste - Tai tikras proveržis plaukų priežiūros srityje. Šis produktas apsaugo plaukų ląsteles iš vidaus ir taip pat pagerina jų medžiagų kokybę. Šis gaminys puikiai susitvarkys su trapiais plaukais, sustiprins juos šaknimis, sustiprins ir taps ryškesnis. Šį serumą rekomenduojama naudoti kartu su šampūnu, balzamu ar kondicionieriumi iš šios serijos „Kerastase“.
 • Rekomenduojame atkreipti dėmesį į unikalų dvigubą Fiber Architecte serumas. Šis produktas gali lengvai išspręsti trapių patarimų ir pažeistų plaukų problemą. Kaip produkto dalis - išskirtinis kompleksas, kuris ne tik sustiprina plaukus, bet ir palaiko akivaizdų jų sveikatos poveikį.
Serumo Initialiste
Fiber Architecte serumas
 • Brandžios moterims prekės ženklo asortimente galite rasti serumą „Jaunimo aktyvatorius“ iš linijos Densifique Serum Jeunesse. Tai puikiai tinka ploniems, trapiems ir skiedžiams plaukams. Serumo sudėtis yra praturtinta specialiai sukurtais molekulinio augimo promotoriais ir antioksidantais.
 • Ne mažiau populiarus yra laikomas serumas Therapiste, kuris sandarina plaukų galus su unikaliu kompleksu. Kompozicijoje taip pat yra naudingų aminorūgščių ir kviečių baltymų, kurie kompensuoja nepakankamą baltymų kiekį plaukuose. Šis serumas yra neištrinamoji priežiūros priemonė, kuri po pirmojo šio produkto naudojimo duoda matomų rezultatų.
 • Serumo pratęsimas su lengvumu padidina plaukų stiprumą, užpildydamas juos energija. Šis produktas yra praturtintas ceramidais, kurie leidžia jums atkurti plaukus per visą ilgį per kelias sesijas naudojant šį įrankį. Tai visiškai saugus plaukams, jame nėra hormonų.
Densifique Serum Jeunesse
Therapiste serumas
Serumo pratęsimas

Be to, prekės ženklo asortimente galite rasti paruoštus rinkinius su produktais, kuriuose yra išvardintų išrūgų. Rinkinių pirkimas yra ne tik pelningas, bet ir pagrįstai, nes ekspertai vienoje eilėje surenka efektyvias priemones.

Kaip kreiptis?

Praktiškai visi serumai yra naudojami ant galvos odos, plaukų šaknų ir tiesiai ant ilgio (jei tam yra sukurtos priemonės). Dauguma serumo nereikalauja skalavimo, svarbiausia yra ne stipriai juos patrinti, bet platinti juos su lengvais masažo judesiais. Konkrečio produkto naudojimo technologija turėtų būti nurodyta prie jos pridedamose instrukcijose. Tai labai svarbu, nes ne visi serumai yra skirti pilnam plaukų ilgiui, kai kurie yra tinkami tik patarimams, o kai kurie - šakniastiebiams.

Klientų apžvalgos

Internete galite rasti daugybę teigiamų atsiliepimų apie Prancūzijos prekės ženklo Kerastase produktus. Kalbant apie įvairius mažinimo serumus iš prekės ženklo, klientai pažymi, kad jie:

 • jie kvepia puikiai ir platinami spynose be jokių problemų;
 • po pirmojo prašymo pateikti veiksmingą rezultatą;
 • sustiprinti plaukus, mažinti trapumą ir blizgesį;
 • padaryti plaukus lygesnius ir įtaigesnius;
 • naudojant serumus, garbanos nustoja elektrifikuoti ir pūkas, o tai ypač malonus žiemos sezono metu.

Kalbant apie neigiamus aspektus, čia kalbame apie gana aukštą produktų kainą ir kartais apie jo neveiksmingumą, tačiau tai neužkerta kelio pirkėjams pirkti, nes Kerastase produktai yra išbandyti laiku ir profesionaliai.

Žiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kad būtų galima palyginti Kérastase serumą su labiau prieinamu Garnier serumu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys