Plaukų serumas

Estel plaukų serumo savybės

Estel plaukų serumo savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Kaip naudotis?
 3. Asortimentas
 4. Atsiliepimai

Šviesūs sveiki plaukai nori, kad kiekviena mergaitė, kuri nori žiūrėti į 100 proc. Neįmanoma pateikti gražių garbanų be natūralaus blizgesio. Todėl plaukų priežiūros produktų gamintojai pradėjo naudoti visų rūšių serumus, šviestuvus ir gyvybingesnius.

Kas tai?

Luminizer yra kosmetikos komponentas, pagrįstas žėručiu ar kitu mineralu. Jis pridedamas prie plaukų priežiūros produktų, kad suteiktų jiems papildomą blizgesį ir slopintų trūkumus - pavyzdžiui, sausumą, skaldos galus ir tt.

Nepaisant to, kad dekoratyvinės kosmetikos luminizatoriai ilgą laiką tapo labai populiarūs, plaukų priežiūra yra naujovė. Prekiniai ženklai pradėjo gaminti visą seriją su atspindinčiomis dalelėmis.

Šviestuvai yra šampūnai, kaukės, purškikliai, serumai ir alyvos. Visų priemonių pirmenybė būtina suteikti serumus.

Serumai turi koncentruotą maistinių medžiagų kiekį ir turi didelį prasiskverbimą. Luminizatoriaus serumas ne tik padidins plaukų blizgesį, bet ir išspręs plaukų problemas. Norint išspręsti konkrečią problemą, būtina pasirinkti atskirą serumą, turintį specifinį kosmetinį spektrą.

Vitalizer serumas yra dar viena nauja kosmetologijos raida. Tokie serumai turi koncentruotą vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų kiekį. Vita terapija išgydo reikalingą žalą, atkuria plaukų sveikatą. Stiprinti serumai dažnai gaminami kaip serumo-vualiai, kurie padengia garbanos plonu sluoksniu, išlaikydami visus būtinus elementus plaukuose. Nematoma apsauga apsaugo nuo neigiamo poveikio aplinkai.

Kiekvienas serumas turi pagrindinį komponentą. Išrūgų gyvatvorių ir luminizatorių pagrindas yra šios medžiagos.

 • Glicerinas ir hialurono rūgštis. Jie yra higroskopiniai agentai, kurie sulaiko drėgmę.
 • Silikonas. Apima ploną apsauginį sluoksnį turinčias sruogas, užpildo visus konstrukcijos pažeidimus, išlygina juos ir prideda blizgesį.
 • Aliejai. Puikiai maitina ir stiprina. Ant garbanos paviršiaus sukuriamas vandeniui atsparus sluoksnis, kuris išlaiko drėgmę garbanose. Padidinkite apsauginę funkciją.
 • Ceramidai. Sveikiems plaukams pakanka šio komponento. Tačiau dažnas dažymas, stilius aukštoje temperatūroje ir saulės poveikis sunaikina natūralius keramidus, todėl garbanos tampa sausos ir negyvos. Ceramidų atvežimas išorinėmis priemonėmis padeda pašalinti šias problemas.
 • Keratinas Svarbus plaukams skirtas baltymas, kurio trūkumas jie suskaidomi. Užpildo pažeistą odą, grįžta sveiką išvaizdą ir blizgesį. Šių produktų ypatumas yra kėlimo ir botokso efektas.

Kaip naudotis?

Šviečiančių ir sustiprintų serumų naudojimas priklauso nuo siauro kosmetinio poveikio spektro. Sausų ir padalintų plaukų galų serumas platinamas tik galuose. Apie plaukų šaknis šaknis nėra naudojamas, nes jie turi stiprią maistinių savybių, kurios gali padidinti riebalų kiekį sveiką plaukų dalį. Naudojamas kiekvieną kartą po kito šampūno.

Prieš pradedant plaukų džiovintuvą ar tiesinamąjį geležį, tiesinimo ir termoprotekciniai serumai dedami ant šiek tiek drėgnų sruogų. Drėkinamieji serumai gali būti naudojami kiekvieną dieną.Paskirstytas išilgai sausų plaukų ilgio ir šukuotas dažnai šukomis. Ant galvos odos įtrinamas anti-pleiskanų serumas.

Yra sudėtingi serumai, kuriuose derinamos skirtingos kosmetikos savybės. Paprastai jos taikomos visame garbanos ilgyje. Bet kokiu atveju, visi serumo niuansai pateikiami naudojimo instrukcijose. Tačiau yra bendras būdas naudoti šias kosmetikos priemones:

 • galima naudoti tik švariems plaukams;
 • prieš naudojimą, serumas šiltinamas palmėse iki kūno temperatūros, kuri leis efektyviau atlikti norimą veiksmą;
 • jei jis naudojamas drėgniems plaukams, šiek tiek palaukite, kol pradėsite veikti, ir tada išdžiovinkite plaukų džiovintuvu;
 • taikydami terapinius serumus, garbanos turi būti pašildytos, kad tai padarytumėte, galite įdėti kepurę arba pasukti galvą į kilpinį rankšluostį, kuris leis serumo komponentams patekti į vidų
 • po procedūros plaukai gali būti šaltai apšviesti, kad rezultatai būtų įtvirtinti;
 • išrūgų priemonė draudžiama naudoti kartu su kitais terapiniais preparatais.

Asortimentas

„Instant Recovery“ šydo serumas yra sustiprintas išrūgų produktas iš „Otium Miracle“ serijos. Nematomas šviesos tekstūros šydas apgaubia kiekvieną plaukus, drėkina ir maitina. Serumas yra lengvai pritaikomas ir tolygiai paskirstomas. Tai apsaugo nuo žalingo išorinės aplinkos poveikio. Užtepkite plaukams, plaunamiems šampūnu, paskleidžiantį per visą ilgį, tris minutes įšyla. Po įrankio nuplauti. Kelioms programoms siūlai tampa sveiki ir blizgūs, tampa lankstesni, elastingesni. Šios serijos naktinė kaukė puikiai papildys ir pagerins rezultatą.

„Estel Mohito“ serijos „Vitalizer“ serumas „Strawberry“, „Lime“ ir „Mango“ atjaunina plaukus, suteikiant šviežumo jausmą skalbimo metu. Pagrindinis kosmetinis gaminių poveikis yra „Vita“ terapija, nes jame yra vaisių ekstraktų kompleksas. Be antioksidantų ir apsaugos priemonių, agentai apsaugo nuo senėjimo. Kvapas skanus.

Momentinis atkūrimas
Estel mohito

Naujausios „Estelar“ naujovės yra serijos „Haute Couture“ serijos luminizatoriai. Saugus naudoti, lengvas tekstūros ir greitas efektas. Jie susideda iš daugiafunkcinių hibridinių polimerų, kurie tiksliai išsprendžia būtiną problemą ir taupo net labai sugadintas garbanos. Yra minkštos kapsulės. Skirtingai, toks terapinis serumas vadinamas užpildu.

„Estel“ skiriasi nuo kitų išrūgų produktų, greitai įsiskverbdamas į plaukus, ir tuo pačiu metu atlieka daugybę terapinių kosmetikos veiksmų.

Serumo su vitaminizuojančiomis ir šviesiomis savybėmis yra Otium Miracle, Otium Aqua, Curex terapijos serija. „Curex Therapy“ išrūgų produktas skirtas regeneruoti pažeistus antgalius. Susideda iš chitozano, glicerino, natūralių biopolimerų ir B grupės provitaminų.

Haute couture
Curex terapija

„Otium Miracle Revive“ serumas skirtas atstatyti ir intensyviai remontuoti pažeistas garbanos. Ji maitina ir drėkina, daro dirvą paklusniais ir šilkiniais. Palengvina plaukų ilgio augimo procesą, nes pjaustytų galų nereikia nutraukti. Serumas užsandarina visus pažeidimus. Suteikia greitą poveikį susilpnėjusių garbanų regeneracijai.

„Estel Otium Aqua Express“ drėgmės ekspresinis plaukų serumas yra skirtas perdžiūvusioms sruogoms. Reguliariai naudojant pašalina trapumą, sausumą ir skerspjūvį. Jis turi antistatinį poveikį. Taikant garbanos nėra supainioti ir lengviau šukuoti. Susideda iš aminorūgščių komplekso, quat-akrilo, kuris suderina plaukų struktūrą be jokių klijų. Nepaisant mažo 100 ml tūrio, serumas yra gana ekonomiškas.Pakanka kelių lašų, ​​apšiltintų delnuose ir paskirstytų per visą drėgnų plaukų ilgį. Norint gauti ir įtvirtinti norimą efektą, turite naudoti įrankį bent kartą per savaitę.

Otium Miracle Revive
Otium aqua

Atsiliepimai

„Estel“ produktų apžvalgos yra labai įvairios. Naudojant serumo luminizatorius, vartotojas pastebi greitą terapinį poveikį. Sruogos tampa tankios, įgauna natūralų blizgesį ir gyvybingumą. Tačiau grįžtamasis ryšys apie serumo luminizatorių naudojimą turi savo savybes. Daugumą šių serumų teikia pirštinės ir sausų plaukų tipų savininkai.

Pažymima, kad serumo luminizatoriai gali būti puiki alternatyva kaukėms.

Neigiami atsiliepimai apie šviestuvo serumą. Kai kurioms mergaitėms tokie kosmetikos gaminiai visai nepadėjo, kiti rašo, kad po jų panaudojimo juostos tapo dar blogesnės. Kai kurie nepatenkinti kainos ir kokybės santykiu. Pasak vartotojų, šių išrūgų produktų kaina yra labai didelė. O kaina gali būti geresnė.

Priešingai, kraujo serumas „Instant Recovery“ surinko daug neigiamų atsiliepimų. Dauguma merginų rašo, kad po to plaukai yra labai riebi. Kažkas nepastebėjo jokio poveikio ir abejojo ​​gydomosiomis savybėmis. Tačiau apžvalgos, kuriose serumas buvo naudojamas grožio salonuose, atkreipia dėmesį į visuotinį regeneruojamąjį poveikį. Galbūt visa tai įvairiose šio įrankio formose, skirtose salonui ir namų naudojimui.

Išsamesnę Estel Instant Recovery Hair serumo apžvalgą rasite „Estel“ vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys