Plaukų serumas

Kapotų serumų veislės ir savybės

Kapotų serumų veislės ir savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Ką reikia?
 2. Veislės
 3. Privalumai ir trūkumai
 4. Patarimai, kaip pasirinkti
 5. Taikymo taisyklės
 6. Vartotojų atsiliepimai

Siekiant išlaikyti plaukų sveikatą ir grožį, atsirado įvairių kosmetikos gaminių. Tai įvairūs šampūnai, kaukės, kondicionieriai, balzamai, putos ir serumai. Pastarieji yra laikomi vienu iš efektyviausių kompozicijų, nes juose yra didžiausia veikliųjų medžiagų dalis. Daugelis moterų renkasi Kapous serumus už geriausią šio produkto kainą ir kokybę.

Ką reikia?

Sveiki, blizgūs ir šilkiniai plaukai nėra gamtos „dovana“, jie yra kasdienis tinkamas jų priežiūra. Rūpinimasis garbanomis yra būtinas, nes jie kasdien susiduria su neigiamu išoriniu poveikiu. Dažnai kenčia moterų, nuolat bespalvinančių, garbanančių, sudarančių ir naudojančių garbanoti lygintuvai ir lygintuvai bei plaukų džiovintuvai, plaukai.

Be to, juostos praranda savo sveikatą dėl dažno braižymo ir vilnos, kurios pažeidžia plaukų struktūrą. Kaip rezultatas, garbanos tampa negyvas, sausas ir trapus su dalimis. Siekiant apsaugoti juos nuo tokio poveikio, sukurtas specializuotas Kapous serumas.

Pasak gamintojo, tokios priemonės yra būtinos:

 • intensyvus pažeistų plaukų drėkinimas;
 • losjono prisotinimas maistinėmis medžiagomis;
 • palengvinti grandinių šukavimo procesą ir pagerinti jų stilių;
 • plaukų blizgesys ir silkiness;
 • apsauginių nematomų filmų kūrimas ant gijų, apsaugantis juos nuo saulės spindulių poveikio, plaukų džiovintuvai, lygintuvai;
 • užtikrinti tinkamą dažytų arba balintų plaukų priežiūrą.

Naudojant Kapous serumus, galima atkurti pažeistų garbanų struktūrą, grąžinti jiems sveiką išvaizdą, elastingumą ir natūralų blizgesį. Atsižvelgiant į tai, kad bendrovė gamina platų „Kapous Professional“ produktų asortimentą, vartotojui suteikiama galimybė pasirinkti optimalią savo plaukų kompoziciją.

Veislės

Kapous kuria kelis serumus, skirtus įvairioms problemoms spręsti. Tai apima.

 • Dviejų etapų 2 etapas. Tai regeneruojantis dvifazis mėlynas serumas su keratinu. Produkte yra silikoninės alyvos, eterinių aliejų kompleksas, žievė (medžiaga, skatinanti aktyvų pažeistų plaukų atstatymą) ir hidrolizuota keratina. Naudojant priemones, plaukai atkuriami po dažymo ar netinkamos priežiūros
 • Arganoil. Drėkinamasis serumas su Argano aliejumi. Dviejų fazių gaminyje taip pat yra keratinų ir pieno baltymų, kurie prisideda prie veiksmingo drėkinimo ir plaukų atstatymo. Dėl reguliaraus vaisto naudojimo, garbanos tampa „gyvos“, elastingos ir blizgios. Be to, keratino serume yra vitaminų A ir E, kurie turi rekonstrukcinių savybių.
 • Keratino serumo restruktūrizavimas Magic keratinas. Kompozicija skirta rūpintis garbanomis, sužeistas dažnas dažymas. Įrankis aktyviai maitina sruogas, pašalina jų trapumą dėl drėgmės, prideda blizgesį, palengvina šukavimą, pašalina statinį.
Dviejų etapų 2 etapas
Arganoil
Magic keratinas
 • Profesionalus. Rožinis spalvų plaukų serumas. Priemonės, turinčios baltymų ir saulėgrąžų sėklų, padeda išsaugoti garbanos spalvą.
 • Biotino energija. Biotino 2 fazių serumas aktyviam plaukų augimui. Pasak gamintojo, įrankis stiprina ir stimuliuoja sruogų augimą, mažina garbanos nuo sausumo ir pleiskanojimo.Jis turi tvirtesnes savybes, neleidžiančias plaukams.
 • Hialurono rūgštis su hialurono rūgštimi. Rekonstrukcijos serumas skaldytiems galams. Šis įrankis skirtas kietiems, nepakankamiems ir sausiems plaukams, pažeistiems įvairiais cheminiais poveikiais. Serumas gali pradėti regeneracijos procesą plaukams, dėl kurių jie tampa minkštesni, elastingesni ir blizgesni.

Pasak gamintojo, dėl didesnio poveikio serumų naudojimui turėtumėte naudoti „Kapous Professional“ šampūnus ir balzamus.

Profesionalus
Biotino energija
Hialurono rūgštis

Privalumai ir trūkumai

Kapous plaukų priežiūros produktus kuria Rusijos bendrovė. Visi šio gamintojo produktai yra profesionalūs, todėl juos galima naudoti tiek namuose, tiek grožio salonuose. Priemonės yra dvigubos kokybės kontrolės priemonės, leidžiančios įgyvendinti saugias ir efektyvias formuluotes. Kiti serumo privalumai:

 • natūrali kompozicija, kurioje nėra chemiškai agresyvių ir kenksmingų komponentų;
 • patogi pakuotė su purkštuvu;
 • svorio poveikio trūkumas;
 • patogus naudojimas (produktai nereikalauja skalauti);
 • vizualiai pastebimas poveikis po pirmo naudojimo;
 • galimybė naudoti tiek sugadintus plaukus, tiek jų prevencijai.

Serum Kapous - tai ne ideali kosmetikos priemonė plaukų priežiūrai. Kaip ir kitų gamintojų formuluotės, jie turi tam tikrų trūkumų. Trūkumai yra poveikio nestabilumas ir nesugebėjimas ištaisyti didelių pažeidimų. Priemonių trūkumas yra galimas alerginių reakcijų pasireiškimas, jei netoleruoja vienas ar keli komponentai, kurie sudaro serumą. Alergijų atvejai yra reti, tačiau jie atsiranda. Siekiant išvengti problemų, prieš taikant kompoziciją pirmiausia turi būti atliktas testas. Trūkumai, vartojantys nesugebėjimą įsigyti išrūgų artimiausiose realizavimo vietose. Tokius įrankius galite įsigyti tik profesionaliose parduotuvėse arba užsakyti per internetinius išteklius.

Patarimai, kaip pasirinkti

Pasirinkus serumą, visų pirma būtina sutelkti dėmesį į problemą, kurią reikia išspręsti. Pavyzdžiui, jei yra stiprus plaukų slinkimas ir lėtas augimas, rekomenduojama pirmenybę teikti „Biotin Energy“ produktui. Jis gali prasiskverbti į plaukų folikulus ir juos „pažadinti“, taip pat pašalinti įvairius veiksnius dėl sruogų praradimo.

Antras dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra produkto tinkamumo laikas. Geriausia atsisakyti lėšų, kurios netrukus baigsis. Ilgai laikant daugelį aktyvių komponentų pasikeičia jų savybės, todėl kompozicijos, kurių galiojimo laikas baigėsi, nesukels reikiamo poveikio.

Be to, prieš pirkdami išrūgas, ekspertai rekomenduoja perskaityti vartotojų atsiliepimus. Neatmetama galimybė, kad žmonių, kurie išbandė pritrauktas priemones, atsakymai turės įtakos sprendimui įsigyti šią ar tą sudėtį.

Taikymo taisyklės

Norint naudoti serumą, norimas rezultatas, turite jį naudoti teisingai.

Taikymo taisyklės.

 • Dviejų fazių purškalas dedamas ant išplautų ir džiovintų (šlapių) plaukų. Taip pat leido paskirstyti švarias sausas sruogas.
 • Prieš naudojant reikia intensyviai purtyti du įrankio etapus.
 • Tinkamas purškimo kiekis turi būti tolygiai paskirstytas per visą plaukų ilgį. Kompozicijos kiekis tiesiogiai priklausys nuo garbanos ilgio ir tankio.

Pritaikius įrankį, galite pradėti šukuoti pluoštus arba laukti, kol jie visiškai išdžiūsta.

Vartotojų atsiliepimai

Paprastieji pirkėjai ir salono stilistai turėjo laiko įvertinti „Kapous“ serumų efektyvumą. Pasak vartotojų, šios lėšos:

 • palengvinti plaukų šukavimo procesą po galvos plovimo, tuo pačiu sumažinant procedūros laiką;
 • prisideda prie mažiau garbanos garbanos - ši savybė labiausiai tinka ilgų ir plonų plaukų savininkams, linkusioms į „susipynimus“.
 • aktyviai drėkina džiovintus plaukus, neleidžiant jiems pjauti į galus;
 • padaryti plaukus lygius, šilkinius, blizgius ir labiau įžvalgusius;
 • „Neskelbkite“ plaukų kiekio.

Vartotojai sako, kad Rusijos gamintojo Kapous lėšos skiriasi demokratine verte. Jų kaina yra daug mažesnė nei panašių plaukų priežiūros produktų iš importo įmonių. Be to, vartotojams patinka malonus nepatogus kompozicijų aromatas. Tačiau jis greitai išnyksta. Pirkėjų trūkumai apima neekonomišką serumo vartojimą, ypač jei plaukai yra stori ir ilgi.

Kitame vaizdo įraše rasite drėkinamo serumo Kapous Dual Renascence 2 fazės apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys