Plaukų serumas

Plaukų serumų tipai ir aprašymai Avon

Plaukų serumų tipai ir aprašymai Avon

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Bendrosios charakteristikos
  2. Veislės
  3. Sudėtis
  4. Savybės
  5. Naudojimo subtilybės
  6. Apžvalgos

Kad plaukai būtų šilkiniai, stiprūs ir sveiki, jiems reikia atidžiai prižiūrėti. Tai padės „Avon“ plaukų serumui. Šis prekės ženklas gamina keletą tokių produktų veislių, ir kiekviena mergaitė gali pasirinkti būtent jos labiausiai tinkamą serumą.

Bendrosios charakteristikos

Šiandien gerai žinoma kompanija atstovauja įvairius plaukų serumus. Šio tipo gaminiai skirti švelniai ir efektyviai garbanoms. Išrūgų efektyvumas yra tas, kad, skirtingai nuo balzamo, jis turi koncentruotų veikliųjų medžiagų. Štai kodėl išrūgos užtikrina veiksmingą mitybą ir priežiūrą. Pirmasis rezultatas pastebimas po trijų ar keturių programų.

Tokie plaukų priežiūros produktai yra skirtingi. Kiekviena moteris gali paimti tiksliai serumą, kuris susidoros su jos problema. Pavyzdžiui, yra įrankis, sukurtas specialiai plaukų stiprinimui ir padeda išvengti plaukų slinkimo. Yra aktyvaus mitybos serumas, kuris padeda kovoti su sausais ir trapiais. Tai gali būti priemonė skaldytiems galams, greitam plaukų augimui ir kitiems. Taip pat yra serumo sausiems ir riebiems plaukams.

Paprastai tokiuose serumuose yra ne tik jų sudėtyje esančios maistinės medžiagos, bet ir tie komponentai, kurie padeda apsaugoti garbanos nuo neigiamo išorinio poveikio. Reguliarus šio įrankio naudojimas turi teigiamą poveikį plaukų struktūrai ir sveikatai, atkuriant blizgesį, suteikiant tūrį ir tankį.

Veislės

„Avon“ serumai yra labai skirtingi, kad būtų lengviau pasirinkti ir suprasti, kas geriausiai tinka jūsų plaukams, pažvelkime į kiekvieną populiariausių šių produktų tipų.

Visiškai tinkami visų tipų plaukams, tinkami dviejų fazių serumo purškimui „Brangieji aliejai“. Šio įrankio sudėtyje yra daug naudingų aliejų, kurie turi teigiamą poveikį galvos odai ir garbanosi.

Marula, vynuogių, makadamijos ir migdolų aliejus - jie visi turi maitinamąjį poveikį, sugrąžindami natūralų blizgesį ir garbaną. Be to, jie patikimai apsaugo nuo neigiamų išorinių veiksnių. Serumas yra labai lengvas ir nereikalauja skalauti.

Jei plaukams reikia papildomos drėgmės, tai padės serijui iš tos pačios serijos „taurieji aliejai“. Šis įrankis sudėtyje yra kokoso aliejus, kuris puikiai drėkina ir maitina. Labai pažeistoms garbanoms rekomenduojama naudoti serumą plaunant plaukus ir praplaunant šlapiomis garbanomis. Tai padės atkurti garbanos, atsikratyti sausumo, trapumo ir skaldytų galų. Be to, „Shine day after day“ („Šviesinti dieną po dienos“) puikiai tinka spręsti šią problemą.

Tokie produktai kaip „Hyaluron Magic“ puikiai tinka ploniems ir susilpnintiems garbanoms. Aktyvūs šio įrankio komponentai įsiskverbia į pačią plaukų struktūrą ir maitina ją iš vidaus. Dėl to susilpnėję plaukai tampa blizgesni, tampa paklusnūs ir sveiki. Be to, šis serumas suteikia ploniems plaukams papildomo tūrio, kurį mergaitės tikrai įvertins.

Kad plaukai vėl būtų šilkiniai ir blizgūs, reikia atkreipti dėmesį į visapusišką priežiūros serumą. Kaip šio įrankio dalis, be argano aliejaus, yra grožio vitaminas E ir vitaminas B5.Po kelių naudojimo, garbanos tampa sveikos ir patrauklios. Priemonės yra lengvai pritaikomos šlapiems plaukams, nereikalauja skalauti ir nėra sunkesnės.

Dėl dažno dažymo ir neigiamo išorinių veiksnių poveikio plaukai gali būti stipriai pažeisti. Tai ypač jaučiama žiemą. Tada jie atrodo nuobodūs, silpni, atsiranda trapumas ir prasideda net kritimas. Jei norite susidoroti su visomis problemomis, tai padės įrankiui „Instant Recovery 7“. Serumas puikiai maitina, drėkina garbanos, atkuria jų natūralų grožį ir stiprumą. Kaip šio įrankio dalis yra įvairių aliejų ir augalų ekstraktų. Pavyzdžiui, Abesinijos katranų aliejus ir įvairių dumblių ekstraktai. Visi šie aktyvūs ingredientai turi teigiamą poveikį plaukų sveikatai, padeda atkurti jų sveikatą ir stiprumą.

Sausų antgalių savininkams yra specialus „Advance Techniques“ serumas. Be to, šis įrankis puikiai atstato plaukus po nesėkmingo dažymo ar perm. Dėl piktnaudžiavimo kai kuriomis procedūromis garbanos tampa sausos ir trapios.

Šis serumas tiesiog maitina ir atkuria garbanos. Ir norint grąžinti lygumą ir silkiness, turėtumėte atkreipti dėmesį į produktą, pavadintą „Šilko lygumas“.

Sudėtis

Pirkdami šį ar plaukų priežiūros produktą, sudėtyje yra daug aliejų, augalų ekstraktų ir kitų komponentų. Norint tiksliai suprasti, kaip šie naudingi komponentai veikia plaukų sveikatą, pažvelkime į populiariausius.

Pavyzdžiui, daugelyje serumų yra kokoso, migdolų, vynuogių ir kitų aliejų. Pirmiausia, jie turi maitinamąjį poveikį garbanoms. Alyvos padeda atkurti pažeistus plaukus, atkurti blizgesį ir sveiką išvaizdą. Jei serume yra kokoso aliejaus arba argano, šis įrankis labiau tinka sausų plaukų savininkams. Normalių ir riebių plaukų savininkai geriau pasirinkti serumą, į kurį įeina marula arba migdolų aliejus, nes jie nepalieka riebaus blizgesio ir geriau absorbuojami.

Vynuogių sėklų aliejus patikimai apsaugo nuo išorinio poveikio garbanos ir maitina natūralius antioksidantus. Puikių Camellia gėlių aliejus grąžina plaukams blizgesį ir šilumą. Tai puikiai tinka banguotiems ir nepaklusniems plaukams. Šios riešutų aliejus, kaip migdolai, drėkina ir maitina garbanos. Tačiau marula aliejus pagerina natūralų plaukų blizgesį ir puikiai drėkina sausus ir pažeistus antgalius. Jis išgelbės nuo sausumo ir suteiks minkštumo garbanos makadamijos aliejui ir arganui.

Laminarijos ekstrakte yra daug maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų. Dumblių ekstraktas padeda išvengti drumstumo ir sausumo. Be to, šis komponentas sustiprina garbanos ir pagreitina plaukų augimą.

Jei serume yra kitas dumblių ekstraktas - pelvetija, prisiminkite, kad tai geriausias ir natūralus komponentas, turintis daug antioksidantų. Šis ekstraktas maitina garbanos su maistinėmis medžiagomis ir apsaugo jas nuo neigiamų įvairių išorinių veiksnių poveikio. Pvz., Jei plaukų formavimui dažnai naudojate plaukų džiovintuvą, geležį ar žnyplę, tada šis serumas patikimai apsaugo garbanos nuo pažeidimų.

Dažnai kompozicijoje galima rasti keratiną ir baltymus. Šios sudedamosios dalys padeda atkurti plaukų gyvybingumą ir stiprina šaknis. Todėl silpnintiems plaukams geriau rinktis serumą su baltymais ir skystu keratinu.

Pasirinkę sau serumą, būtinai ištirkite kompoziciją. Galų gale, kiekvienos plaukų priežiūros priemonės sudėtis buvo sukurta atsižvelgiant į plaukų tipą ir su juo susijusias problemas. Pasirinkdami tinkamą įrankį, galite suteikti savo garbanos tinkamai ir veiksmingai.

Savybės

Kiekvienas serumas turi tam tikrų savybių, kuriomis siekiama atkurti ir maitinti plaukus.Tarp daugelio šios priemonės savybių galima išskirti svarbiausią. Dėl reguliaraus naudojimo pagerėja garbanos išvaizda, jie tampa minkšti, šilkiniai, lygūs ir sveiki.

Dauguma veikliųjų medžiagų serumų puikiai padeda išvengti plaukų slinkimo. Be to, kai kurie komponentai veikia kaip užpildas, įsiskverbia į plaukų struktūrą ir teigiamai veikia jį iš vidaus.

Serumas taip pat turi minkštinantį poveikį galvos odai, taip sumažinant sausumą, išnyksta įtempimo jausmas ir diskomfortas, taip pat užkirsti kelią pleiskanai. Veikliosios medžiagos taip pat padeda pagerinti kraujotaką, o tai daro teigiamą poveikį sveikatai ir plaukų augimui. Reguliarus tokių įrankių naudojimas padeda atkurti garbanos, prideda tūrį ir tankumą.

Naudojimo subtilybės

Naudoti tokius serumus yra labai paprasta ir patogu. Naudojimo būdas ir aiškios instrukcijos, kaip naudoti produktą, ant pakuotės nurodomos bet kokiomis priemonėmis. Rekomenduojama naudoti produktą tik švariomis garbanomis. Intensyviam blizgesiui ir silkiškumui serumas naudojamas ant sausų plaukų. Visi šie produktai nereikalauja skalauti.

Prieš atlikdami procedūrą būtinai pakratykite buteliukątaip, kad visi alyvos ir kiti vertingi komponentai būtų tolygiai paskirstyti skystyje. Serumą galima dengti ant sausų arba šlapių garbanų. Paprastai įrankis paskirstomas iš šaknų išilgai viso plaukų ilgio.

Jei pasirinkote sausų antgalių įrankį, tuomet įsitikinkite, kad serumą padengiate garbanos dalimis. Daugelis serumų lengvai užsandarina pažeistus antgalius, dėl kurių garbanos tampa sveikos ir gražios.

Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama naudoti tos pačios serijos produktus. Tai reiškia, kad serumas, balzamas ir šampūnas turi būti panašūs. Serumas gali būti naudojamas vieną ar du kartus per savaitę.

Sunkiai pažeistiems plaukams kursas trunka vidutiniškai tris mėnesius. Pavasarį ir rudenį rekomenduojama profilaktikai naudoti maistinių medžiagų serumus, o vasarą ir žiemą rekomenduojama naudoti apsaugines priemones su apsauginėmis funkcijomis.

Apžvalgos

Daugelis moterų, kurios jau aktyviai naudojosi „Avon“ produktais, dažniausiai yra teigiamos. Merginos su pažeistais ir nuobodu plaukais sako, kad tokie serumai kaip „visapusiška priežiūra“ ir „Instant Recovery 7“ tikrai padeda atkurti garbanos ir grąžinti sveiką švytėjimą ir grožį.

Gražiosios žmonijos pusės atstovai taip pat atkreipė dėmesį į kitų Avon serumų teigiamas savybes. Reguliarus vartojimas padeda kovoti su plaukų slinkimu, pleiskanomis ir sausa oda. Dėl to garbanos tampa minkštos ir paklusnės. Moterys, kurios dažnai išbando savo išvaizdą, atkreipia dėmesį, kad dvifazis serumas patikimai apsaugo jų užraktus nuo pažeidimų. Ir netgi pakartotinis dažymas ir garbanojimas neturi neigiamo poveikio.

Norint pasiekti norimą rezultatą, turite reguliariai naudoti tinkamą serumą per mėnesį. Pirmieji reikšmingi pokyčiai geresniems klientams jaučiasi po ketvirtosios ar penktosios paraiškos. Norint sustiprinti poveikį, daugelis merginų rekomenduoja naudoti šiuos įrankius 2-3 mėnesius.

Kaip naudoti Avon „Argano aliejus“, galite sužinoti iš vaizdo įrašo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys