Plaukų serumas

„Estel“ serumo ypatumai, skirti atskirtiems galams ir taikymo patarimams

„Estel“ serumo ypatumai, skirti atskirtiems galams ir taikymo patarimams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas tai?
  2. Privalumai ir trūkumai
  3. Taikymo taisyklės
  4. Produktai

Kiekviena moteris svajoja apie prabangų plauko galvą su spindinčiu blizgesiu, bet daliniai galai, kurie sugadina bendrą išvaizdą, tampa didele kliūtimi tikslui. Su jais galite kovoti tiek grožio salonuose, tiek savarankiškai namuose. Šiuolaikinė kosmetikos rinka siūlo platų produktų asortimentą, skirtą šiai problemai spręsti. Įmonė „Estel“ jau seniai įsitvirtino kaip kokybiškų plaukų plaukų gamintojas. Šiame straipsnyje kalbėsime apie serumų veikimo principus ir apsvarstysime prekės ženklo teikiamus produktus.

Kas tai?

Serumas yra skystis, turintis didelę vitaminų ir mineralų koncentraciją, aktyviai veikiant probleminei sričiai. Jei paprastiems plaukų balzams yra tik 30-40% mineralų, serume jų skaičius siekia 90%. Kai produktas pirmą kartą pasirodė kosmetologijos rinkoje, jo naudojimas buvo galimas tik grožio salonuose, o priežiūros išlaidos buvo didelės.

Didelis produkto poreikis paskatino daugelį prekių ženklų sukurti specialią kompoziciją, kuri galėtų būti naudojama namuose be pavojingų pasekmių. Tada pirmasis serumas pradėjo atsirasti lentynose.

Serumo veikimo principas yra gana paprastas. Smulkios dalelės įsiskverbia giliai į plaukų struktūrą ir veikia iš vidaus. Jie užpildo laisvas vietas, raukšles, taip pat užsandarina galus, kurie sugadina bendrą išvaizdą. Garbanos yra pripildytos jėga ir palaipsniui ima sveiką išvaizdą.

Serumo sudėtis yra reikalinga siekiant išlaikyti gražią vaizdą: vitaminus A ir E, B5, seleną, cinką, silicį. Kai kurie gamintojai papildo pagrindinius ingredientus žolelių papildais, tokiais kaip ramunė, jonažolė ir įvairūs augalų ekstraktai. Kiekvienas iš jų prisideda prie savo sudėties.

Privalumai ir trūkumai

Sera, skirta skaldytiems galams, turi daug privalumų.

  • Reguliariai naudojant juos pagerina vidinę krypčių struktūrą ir jų išvaizdą. Palaipsniui garbanos gauna blizgesį, stiprumą ir turtingą spalvą. Dingumas ir nesveika išvaizda išnyksta. Plaukai tampa labiau valdomi ir lankstesni. Skaldyti galai yra užsandarinti ir nebetraukia.
  • Labai rekomenduojama naudoti šį įrankį mergaitėms, kurios dažnai naudoja plaukų džiovintuvą arba lygintuvą, kad ištiesintų plaukus. Šilumos apsaugos funkcija užkirs kelią plaukų degimui, raukšlių išvaizdai, sveiko blizgesio išnykimui.
  • Kitas privalumas yra malonus kvapas, kuris absorbuojamas į plaukus ir kvapas visą dieną.

Tarp naudojimosi trūkumų turėtų būti pabrėžti svorio svoriai, kurie gali sukelti diskomfortą. Nepageidautina paskirstyti serumą per visą ilgį, o dar daugiau - apie plaukų šaknis, nes po to garbanos atrodo riebios, neryškios ir nešvarios, todėl rekomenduojama agentą naudoti tik ant patarimų. Kai kuriais atvejais įrankis gali sukelti alergiją ar niežulį, todėl jiems nerekomenduojama naudoti jautrios odos.

Taikymo taisyklės

Serumas turi būti tinkamai naudojamas, kad nesugadintumėte. Užtepkite nenutrinamą skystį ant sausų, švarių plaukų. Mažai masės išspaudžiamas į rankas ir patenka į galus iki pilno lygumo. Siekiant geriau nustatyti įrankį, galite lyginti plaukų lyginimą. Nuplaukite tipus, kelis minutes naudodami šlapius plaukus, po kurių jie nuplaunami.

Produktai

„Estel“ gamina keletą plaukų priežiūros serijų, iš kurių kai kurios yra serumai.

  • „Momentinis atkūrimas“. Sera yra parduodama rinkinyje, pakuotėje - penki vienetai. Šis produktas yra „Miracle“ linijos dalis, skirta atkurti sausus ir negyvas plaukus. Produkto konsistencija yra lengva, kvapas malonus. Naudojus serumą, plaukai palaipsniui įgauna sveiką blizgesį ir silkumą. Drėkinamieji komponentai prisideda prie spartesnio gijų struktūros atkūrimo ir apgaubia juos plona plėvele, kuri apsaugo nuo išorinių poveikių. Atsiliepimai apie šią priemonę yra teigiami. Nuobodūs plaukai yra prisotinti vitaminais ir tampa sveiki.
  • Curex terapija. Skystas vaistas turi toniką ir yra parduodamas butelyje su dozatoriumi. Natūralus biopolimeras, esantis kompozicijoje, maitina plaukų struktūrą iš vidaus ir atkuria optimalų drėgmės lygį, išlaikantį gijų grožį. Po kelių savaičių gamintojas žada sklandžius ir minkštus plaukus. Šios priemonės apžvalgos yra neutralios. Kai kurios mergaitės džiaugiasi rezultatais, kitos mano, kad paraiškos nėra.

Skirtų galų ESTEL serumas, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys