Drabužiai nutukusioms moterims

Ilgas sundresses didelis dydis nutukusių moterų

Ilgas sundresses didelis dydis nutukusių moterų

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip pasirinkti?
 2. Modeliai
 3. Ką dėvėti?
 4. Stilingi vaizdai

Sundresses buvo platinamos net senovės Rusijoje, atstovaujančios ne tik moterims, bet ir vyrams.

Vyrai, priklausantys turtingoms klasėms, savo spintoje turėjo sundrą, kuri buvo laikoma turtingumo ir galios ženklu.

Moterų modelis buvo bendras tarp visų mergaičių, neatsižvelgiant į jų finansinę būklę ir socialinį statusą.

Šiek tiek vėliau sundress buvo laikomas tik moteriškos drabužių spintos visuma, atstovaujančia ilgą rankovę suknelę, kuri gali būti laikoma ant pečių ant storų diržų, plonas dirželis arba kaklaraištis, kaip minėtas produktas.

Kaip pasirinkti?

Šiuolaikinis mados pasaulis kasdien diktuoja ir nustato grožio standartus, kurie, kaip manoma, yra visuotinai priimti. Parametrai 90-60-90 laikomi moteriško figūros idealu, o daugelis įvairių drabužių modelių yra siuvami tiksliai pagal šiuos parametrus arba tuos, kurie yra šalia jų.

Bet ne kiekviena mergaitė gali pasigirti puikiu paveikslu, bet visi nori likti madingi ir stilingi, net ir su visais trūkumais.

Merginos, turinčios kreivą, taip pat liekną grožį, svarbu jaustis patraukli, todėl drabužių pasirinkimas tampa kruopščiu, kruopščiu darbu. Daugelis pilnų merginų stengiasi išvengti pirkimų, nes jiems sunku pasirinkti tinkamą, gerai pritaikytą modelį.

Tačiau tiems, kurie vis dar sprendžia tokį žingsnį, yra keletas pagrindinių patarimų.

 1. Akcentas. Tinkamai pritvirtintas akcentas žais į rankas. Jei viršus yra pilnas, tai padarys sundress su sodriąja dugnu. Prasta vyriška linija - modelis su diržu. Visiškas pilvo arba tiesus pjaustymas.
 2. Atitiktis dydžiui. Tinkamai parinktas pagal gaminio dydį ir formą bus išvengta problemų, susijusių su problemomis.
 3. „Trick“. Nedidelis triukas yra vizualinis silueto tempimas, naudojant batus su kulnais, kuris taip pat padės pridėti keletą centimetrų nuo aukščio.
 4. Papildymai. Norėdami vizualiai nuslėpti figūrų trūkumus, galite naudoti viršutinių drabužių elementus, tokius kaip džinsiniai ir odiniai striukės, švarkai, švarkai ir švarkai.

Modeliai

Žinoma, jūs galite naudoti tiek daug gudrybių ir gyvybių, kiek norite, kad atrodytumėte plonesni, tačiau tinkamai parinktas sundress modelis vis dar bus daug efektyvesnis tobulos išvaizdos klausimu.

Pirma, galima įdėti pritaikytą sundreso modelį. Didžiausias dėmesys vyrams yra tai, kas reikalinga visam kūnui, nes taip ši kūno dalis tampa vizualiai siauresnė, o ilgoji sijonas daro šiek tiek švelnesnį klubų kontūrą.

Suknelė, kurios akcentas yra tiesiai po krūtinės linija, padės vizualiai ištaisyti išsikišusią pilvą. Tačiau verta sustabdyti pasirinkimą dėl tokio modelio tiesioginio supjaustymo, nes užsidegęs sijonas gali pridėti nepageidaujamą tūrį.

Trapecinis pjovimas padės paslėpti nepageidaujamą tūrį klubuose, tačiau jums reikia būti atsargiems, o ne pernelyg smarkiai priaugti.

Sundress-dress modelis, pasižymintis būdingu pjūviu, kuris slepia nurodytas sritis, padės paslėpti krūtinės ir pažastų trūkumus. Tokia suknelė gali turėti apvalią arba v-kaklą, taip pat dekoratyvinį apykaklę.

Ką dėvėti?

Kadangi sundress yra nepriklausomas drabužių spintos bruožas, jam nereikia jokių apatinių kūno drabužių papildų, tačiau ji leidžia derinti su viršutiniais drabužiais.

Jei verslo tipo sundress yra pagamintas iš storo audinio, taip pat džinsų, o tai reiškia, kad yra tam tikras garderobo atributas, po juo galite saugiai dėvėti palaidinę, marškinius, marškinėlius ar kamščius. Šie deriniai atrodys suvaržyti ir įdomūs, taip pat prisitaikys prie darbo ir išėjimo atmosferos.

„Sundresses“ puikiai derina batus su kulniukais, kurie, beje, šiek tiek traukia vaizdą, todėl siluetas vizualiai plonesnis. Tačiau verta rimtai kreiptis į tokių batų pasirinkimą, nes dėl per didelio svorio kojų apkrova didėja, o ilgas kulnų kulimas gali neigiamai paveikti sąnarių sveikatą.

Be to, galite derinti sundresses su skirtingais švarkais, švarkais, džinsiniais bolerais ir liemenėmis. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą stilių ir priedus su priedais - grandinės, karoliai, pakabučiai ir karoliukai bus puiki galimybė.

Šilko kaklaskarės ir kaklaskarės, kurios gali būti puikiai susietos aplink kaklą, puikiai tinka. Taip pat šiltas pavogtas, kuris gali būti suvyniotas blogų oro sąlygų atveju.

Stilingi vaizdai

 • Stilinga ir sultinga išvaizda sutraukia prinokusių vyšnių spalvas su storomis viršūnėmis ir storomis juostomis, dėl kurių dėmesys patenka į prabangią krūtinę. Truputį palaidi sijonai padeda nukreipti dėmesį nuo nereikalingo tūrio apatinėje kūno dalyje.
 • Modelio sundress, išsipūtęs iš krūtinės, turi tuos pačius platus diržus ir taip pat pabrėžia, kad ne viršutinis kūnas. Plūduriuojantis sijonėlis suteikia gaminiui romantišką, subtilią išvaizdą. Ir blizgus atspalvis, dėl savo turtingumo ir gylio, daro vaizdą aistringu ir viliojančiu.
 • Dramblio kaulo spalvos suknelė su juodais smūgiais atrodo gana įdomi. Vertikalios juostelės siluetui tampa silpnesnės, o juosmens juosta sutraukia ties juosmeniu, todėl juosmens siaurėja, o vaizdas yra labiau moteriškas.
 • Suknelė asimetriškai supjaustyta su vėriniu, pagaminta iš plonos megztos medžiagos, todėl jis idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Dėl plonų diržų ir laisvos padėties šis produktas tinka paplūdimio sezonui.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys