Drabužiai nutukusioms moterims

Sundresses iš didelių šifono dydžių nutukusioms moterims

Sundresses iš didelių šifono dydžių nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Ką dėvėti?
 3. Stilingi vaizdai

Mados pasaulis nestovi - ir dabar ponia modeliai su pliuso dydžiu pakeičia modelius su paauglių merginomis. Natūralumas yra pastatytas į šiuolaikinį kultą - ir mados pramonė sparčiai plėtoja naujas erdves.

Puikių formų savininkai nebereikia ieškoti bent kažką tinkamo jiems, jų paslaugoms - visą einamųjų modelių liniją. Vieno balso stilistai reikalauja, kad „spurgos“ neuždengtų savo kūno maišeliuose, o ne elegantiški ir erdvūs sundresses su sijonais „į grindis“.

Modeliai

Idealus pasirinkimas „safari“ formato „maxi“ dizaineriams siūlo šifoną. Šis minkštas ir šviesus šilkas arba medvilninis audinys yra stebėtinai patogus, leidžia odai kvėpuoti ir tekėti iš bet kokio vėjo kvėpavimo, suteikiant bet kuriam moderniam „Rubens'o formos“ savininkui galimybę jaustis kaip Marilyn Monroe, flirtuojančiai laikydamas suknelės kraštą.

Šifono suknelė „prie grindų“ leidžia iš tikrųjų paversti bet kokios riebalinės moters troškimą atrodyti labiau lieknas ir trapus - lakoniškas pjūvis, beveik visiškai atmetus daugiasluoksnius dizainus ir užuolaidas, specialiai atrinkti spaudiniai padarys bet kokį siluetą elegantišką.

Aukštas juosmens yra kitas slaptas šifono sundroko ginklas su sijonu „prie grindų“. Liemens linijos perėjimas šiek tiek arčiau kaklo linijos palankiai išskiria šią zoną, kurios didelės proporcijos mergaitės gali teisėtai didžiuotis. Ir toliau prasideda erdvus, plaukiojanti sijonas, kuris vizualiai pailgina kojas ir užgožia pernelyg apvalumą.

Pastaraisiais metais vis daugiau ir daugiau mados gurų sukelia ilgus sundresus iš suknelių vasaros pasivaikščiojimams į biuro stiliaus elementą, kuris yra vertas verslo kostiumų pakaitalas. Puikių moterų atveju ši metamorfozė yra dvigubai maloni - elegantiškas ir efektyvus sprendimas leidžia jiems atrodyti apsvaiginimo, neprarandant sunkumo ir sunkumo.

Kaip pasirinkti?

Per daugelį metų dirbant su „sundresses“, „Couturiers“ parengė išsamų pranešimą apie šios suknelės pasirinkimą dydžio ir ponia kūnui:

 • Merginos, laikančios save sau, turinčios, jei įmanoma, vengia sundresses, nukirpdamos juosmens;
 • Renkantis audinio spalvą, iš kurios siuvami šifono sundresai, reikia laikytis atspalvio, atitinkančio moters spalvos tipą;
 • Tamsiai trumpaplaukė ponia yra tobulas smaragdas „rožinis, violetinis ir netgi pilkas“.
 • Mados moterys, turinčios vario, šviesiai rudos ir rudos spalvos plaukus, turėtų atidžiau pažvelgti į okerų, geltonų ar alyvuogių atspalvius;
 • Nepriklausomai nuo plaukų spalvos „pyshechkam“ nerekomenduojama išbandyti pernelyg ryškių spalvų, jie taip pat yra kontraindikuotini dideliam modeliui ir horizontaliems modeliams.

Ką dėvėti?

Šifono „grindų“ suknelė dar geriau atrodys didelėje ponia, jei ji pasirinks jam tinkamus priedus ir papildys išvaizdą su teisingais elementais. Svarbu prisiminti, kad „brutalia jėga“ kiekybėje nėra sveikintina.

Batai su aukštais, bet stabiliais kulnais ir didžiuliu kaklo papuošalu bus pakankamai įspūdingi verslo kostiumai.

Jei norite atvaizduoti atsitiktinį formatą, šifono suknelę rekomenduojama dėvėti tamsesniame nei brangakmenio, šešėlio ar nesenstantio klasikinio - džinsinio švarko - bolero. Tokiu atveju kojos gaus nesvarius sandalus ar elegantiškus baleto butus.

Paplūdimio versija? Įdėkite plataus krašto skrybėlę, akinius nuo saulės ir šlepetes!

Priklausomai nuo atvejo, kai susidaro išvaizda, kurios pagrindas bus šifono suknelė „prie grindų“, taip pat turėtumėte pasirinkti maišelį.Tai gali būti elegantiška sankaba arba demokratinis krepšys ant peties - svarbiausia yra tai, kad jis patenka į vaizdą ir jo savininkas jaučiasi ekologiškas.

Stilingi vaizdai

 1. Juoda ir balta sundress, išreiškianti asociacijas su „tylaus kino teatro dievais“, tuo pačiu metu atrodo tiek nedidelė, tiek patraukli. Neįprastas piniginės piniginė puikiai pabrėžia šifono lygumą su savo sąmoningai apleistais ir plataus sundreso dirželiais, kurie puikiai išskiria dekoltę.
 2. Labai lengva suknelė, gausiai dekoruota gėlių modeliais, su simetrija ir glaustumu - senovės graikų drabužiai. Rizikinga, iš pirmo žvilgsnio siauros juostos prisideda prie natūralumo ir bejėgiškumo.
 3. Aukštas juosmens, platus diržas, suskirstytas į keturias siauras juosteles su horizontaliu siūlu, ir turtinga spalva - nieko nereikalingas, tačiau vaizdas yra apsvaiginimo. Violetinė sundress ir juodieji batai yra puikus vaizdas.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys