Batai

Kaip pasirinkti zomšinius batus su kulnais ir ką juos dėvėti?

Kaip pasirinkti zomšinius batus su kulnais ir ką juos dėvėti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kiek istorijos
  2. Ką dėvėti?
  3. Kaip pasirinkti spalvą?
  4. Artėjančio sezono tendencijos

Protektoriai - tai batai, pasižymintys aukštais viršūnėmis. Jie gali būti pagaminti iš odos arba suede. Dizaineriai pristatė daugybę šio bato modelių su mažais kulnais ir stiletais. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokie batai yra ir kaip juos dėvėti teisingai.

Kiek istorijos

Iš šio bato išvaizdos istorijos žinoma, kad vyrai pirmuosius dėvėjo ilgus plaukus. Tik iki XX a. Vidurio tokie batai sklandžiai migravo iš vyrų spintos į moterį. Ir visi ačiū žinomam dizaineriui Yvesui Saint Laurentui, jis mokė ponias vaikščioti šiuose batuose. Bet tada madinga tendencija buvo priimta ne visos sąžiningos lyties.

Faktas yra tas, kad kai tokie batai pradeda atsirasti ant katės, jie buvo tik odiniai modeliai su aukštais kulniukais. Nuostabumas atrodė gana vulgarus, ir tik drąsiausios mados moterys gali išdrįsti pirkti.

Laikui bėgant buvo modernizuoti moteriški batai, pakeista jų konstrukcija ir medžiaga, iš kurios jie buvo pagaminti. Šiuo metu zomšiniai batai yra populiariausių. Be brangios medžiagos, tokie batai gali būti visiškai be kulno, o tai yra patogi mergaitėms, kurios visą dieną turi kojų, bet jau yra pavargusios nuo įprastų odos batų. Suede batai atrodo gražiai ir visiškai ne vulgarūs.

Ką dėvėti?

Prieš perkant, turėtumėte nustatyti, kokie batai tinka jums geriausiai: kulniukai, plačiai kulniukai ar ne kulniukai. Jei jaučiatės pasitikėję aukštakulniais bateliais, pasirinkite reikiamus batus. Bet jei nesate pripratę prie batų su kulniukais ir norėsite batus mažu greičiu, tada galite saugiai nusipirkti batus be kulno, jie nėra blogesni, o kai kurioms moterims jie atrodo dar įdomesni nei batai ant plono, „mirtino“ kirpimo.

Labai svarbu pasirinkti batus tinkamus drabužius. Jei pasirinksite zomšinius batus su kulnais, tada jie bus gerai sujungti su vidutinio ilgio sijonais ir megztomis šiltais megztiniais. Atkreipkite dėmesį į galvos apdangalų pasirinkimą - didelis megztinis kepurė arba plataus krašto veltinio modelis puikiai tinka tokiems batus. Pastarasis taip pat prideda paslapties vaizdą.

Kad stilius atrodytų stilingas, reikia atidžiai sujungti batus su tokiais drabužiais:

  • trumpas sijonas, ypač pagamintas iš odos;
  • pėdkelnės iš akių arba perforuotos;
  • asimetriniai sijonai;
  • produktai, pagaminti iš kailių arba gyvūnų spalvų.

Tokie deriniai atrodo neįtikėtinai pigūs ir gali paversti jus į skoningai apsirengusią mergaitę iš kaimo arba lengvos dorybės ponia.

Protektoriai be kulnų atrodo naudingi ir pabrėžia seksualumą. Dabar populiarumo batų, kojinių be kulno viršūnėje. Šiam modeliui nereikia užsegimo, dėvėkite įkrovą kaip kojinę, tiesiog traukdami ant kojų, taigi ir pavadinimą. Kojinių kojinės tinka tvirtioms ilgoms kojoms. Jie yra gana sudėtingi užpildyti džinsus, todėl rekomenduojama dėvėti šiuos batus su megztomis suknelėmis arba sijonais.

Kitas batų be kulnų pliusas yra tai, kad jie bus labai laukiami žiemą. Suede netoleruoja rudų nešvarumų ir drėgmės, todėl žieminiai batai, pagaminti iš tokios medžiagos, yra geriausias pasirinkimas. Modelis, kuris nėra svertinis kulnas, suteiks daugiau judėjimo laisvumo slidžiose gatvėse. Mažai apsisukę ruožai papildys vaizdus su kailiniais ir avių kailiais.

Tai labai atsitiktiniai batai, jie bus gerai derinami su įtemptais džinsais ir kelnėmis, pieštuku, sijonais ir kelio ilgio ar mažesnėmis suknelėmis. Jei sukursite savo vaizdą taip, kad suknelės ar sijono ilgis sutaptų su bagažo kraštu, šiuo atveju kojos atrodo begalybės.

Kaip pasirinkti spalvą?

Ateinančiame sezone bus populiarūs kaip konservatyvūs juodieji batų atspalviai ir žaismingesnis pilkas. Norėdami pradėti, nuspręskite, ką norėtumėte sujungti batus. Jei jūsų spintoje yra daug skirtingų spalvų dalykų, geriau teikti pirmenybę juodiems batus, ši spalva yra universalesnė ir tinka visiems. Juodųjų batų pagrindu galite sukurti tiek griežtą verslo įvaizdį, tiek atsitiktinį pasirinkimą.

Verslo lankams galite derinti klasikinius atspalvius: Į juodus batus pridėkite tos pačios spalvos ir baltos spalvos marškinius, pridėkite ryškių spalvų toninę švarką arba megztinį. Dabar jūs visiškai susirinkote dirbti ar mokytis, vaizdas pasirodė esąs griežtas ir tuo pačiu metu seksualus, bet ne vulgarus.

Pėsčiomis galėsite sujungti tuos pačius batus su siaurais šviesių spalvų džinsais, užpildyti viršų su kakliu po gerklę ir kailio liemenę. Dabar tendencijoje suklastotas kailis. Jis taip pat atrodo naudingas su batus. Norint patekti į batus į batus, būtų malonu pasirinkti šviesią megztinę suknelę, tik šioje versijoje turite pasirinkti batus be kulno ar pleišto. Manoma, kad pilkieji batai labiau tinka kasdieniam drabužiui, todėl jie idealiai derinami su storomis kelnėmis ir dideliu megztiniu. Net tokie batai bus puikiai derinami su šviesios spalvos antblauzdžiais ir ilgais megztiniais.

Visa tai galime daryti išvadą, kad juodi batai bus universalesni. Pasirinkite gerą kokybę, jie tapo klasika ir galės dirbti daugiau nei vienerius metus. Tačiau, kaip eksperimentas, galite nusipirkti pilką batus, tiesiog nepamirškite, kad spalvų schema keičiasi kiekviename sezone, o kitą žiemą jūs negalite būti mados aukštyje. Tačiau šios spalvos batai niekada neatrodo vulgarūs. Jie tilptų į romantiškos spalvos drabužių spintą, kur dominuoja šviesūs atspalviai ir šviesūs audiniai.

Artėjančio sezono tendencijos

Suede striukės puikiai tinka mūsų drabužių spinta. Ne išimtis bus būsimas sezonas. Kitų metų žiemą bus populiarūs batai su storomis padais, jie turi būti tokio pat dydžio ir per visą koją - vadinamoji traktoriaus padas. Labai įdomūs variantai pristatė dizainerius, todėl batai su įrišimu. Įdėklas gali būti išdėstytas tiek viršutinėje dalyje, tiek priekyje.

Mados dizaineriai eksperimentuoja su gamybos medžiaga. Dabar populiaresni batai, kurie sujungia suede ir odos „sąjungą“. Tokie deriniai yra praktiški: jei apatinė bagažinės dalis yra pagaminta iš odos, jie gali būti saugiai dėvimi purvo ir purvo pavidalu, subtilus zomšas apskritai nepatirs. Kitas įdomus elementas yra nuimama kojelė. Tokie batai sujungia batų eleganciją ir kulkšnių batų patogumą, ir nereikia išleisti pinigų dviem batų poroms.

Apibendrinant galima pasakyti, kad batai yra gana kaprizingi batai. Vienas neteisingas derinys, kurį galite lengvai paversti lengvai pasiekiama mergina. Atsargiai paimkite zomšinius batus, ypač ant kulnų. Geriau juos dėvėti žiemą, todėl nepažeisite zomšos, bet, jei nenorite laukti iki žiemos, tada nusipirkite modelius kartu su oda, taigi nenužudykite batų su nešvarumais ir vandeniu. Žingsniai su kulnais ir be to, kad atrodytų vienodai geri, sutelkkite dėmesį tik į jų patogumą. Be abejo, juodos spalvos modeliai yra universalesni, tačiau gali atrodyti nuobodu, bet pilka jau seniai mėgsta tarp visų modelių namų, todėl ši galimybė bus visiškai naudinga būsimam sezonui.

Kaip dėvėti batus, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys