Batai

Gumos gumos antis

Gumos gumos antis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Sėkmės paslaptys
  2. Moteriškų žieminių batų savybės
  3. Sudėtis
  4. Apžvalgos

Tiems, kurie nėra įpratę rinktis tarp Guminės gumos antenos grožio ir komforto, jie jį mylės. Galų gale, jų kūrėjai sugebėjo harmoningai sujungti šias savybes ir sukurti tikrą batų šedevrą.

Gumos gumos antis: šiltos ir patogios antys visai šeimai

Originalo bato kūrėjas buvo Eric Brown Ottosen iš Danijos. Būdamas labai linksmas žmogus, jis nusprendė pasidalinti savo teigiama nuotaika su aplinkiniais. Šiam tikslui pasirinkau labai neįprastą būdą - sukūriau savo šiltų batų liniją su juokingu logotipu mažos gumos anties pavidalu (taigi ir prekės ženklo pavadinimu).

Beje, antis galima pamatyti ant prekės ženklo dutikami paliekamų pėdsakų. Nepaisant to, kad nauji batai atrodė neįprasti, ji greitai rado savo gerbėjus.

Sėkmės paslaptys

Be to, kad juokingi takeliai suteikia gerą nuotaiką ne tik „Rubber Duck“ batų savininkui, bet ir juos sekdami, įmonės žiemos produktai skiriasi:

  • Aukšta kokybė, kuri atidžiai stebima visuose gamybos etapuose.
  • Naudokite gaminant išskirtinai ekologiškas dirbtines medžiagas.
  • Originalus dizainas.

Moteriškų žieminių batų savybės

Šviesus ir spalvingas moteriškas dutik skirtas bet kokio amžiaus moterims. Bet kuriuo oru jie gali būti ilgas gatvėje. Dėl savo paprastumo ir patogumo kiekvienai porai jų kojos nevargsta.

Plokščias padas leidžia jaustis pasitikintis net slidžiais keliais. Medžiagos, iš kurių pagamintas bagažinės viršus, patikimai apsaugo kojas nuo šalčio ir drėgmės.

Ir vis dėlto taip lengva vėl jaustis kaip vaikas!

Tarp prekės ženklo gerbėjų yra daug Holivudo įžymybių. Pavyzdžiui, antys nori vaikščioti Paris Hilton, Liv Tyler, Victoria Beckham ir kt.

Sudėtis

Šiandien įmonės asortimentas turi keletą modelių sričių:

  • „Snowjoggers Classic“ - pirmieji prekės ženklo batai, kurie vis dar labai populiarūs. Ypatingas bruožas yra plokščias sportinis padas su neįprastu vaizdu. Pagaminta įvairiomis spalvomis.
  • Sportas - batai, sukurti aktyviam ir kūrybiniam. Yra keletas variantų: aukštas, trumpas, su dekoratyviniais priedais arba be jų.
  • „Nylon-dutik“ su blizgiu viršūniu spalvingoms moterims. Nuo atstumo jie atrodo kaip lakai ir nustebinti įvairiomis spalvomis ir atspaudais.

Bendrovės sudėtyje yra modeliai paaugliams, moterims, vyrams ir vaikams.

Jūs galite sukurti savo unikalią išvaizdą dėvėdami gumos guminius batus su madingais džinsais, antblauzdžiais, džemperiais ir net megztomis suknelėmis bei tunikomis. Puikus papildymas taip pat bus trumpos ir ilgos striukės, ryškios kepurės, šalikai, pirštinės, krepšiai ir kuprinės.

Apžvalgos

Dažniausiai atsiliepimai apie jaunos Danijos įmonės produktus yra teigiami ir net žavintys. Laimingi savininkai dutik sako, kad jie gali lengvai atlaikyti 30 laipsnių šalčio, nebijoti slysti ir kritulių.

Tuo pačiu metu jie yra labai šviesūs, patogūs ir linksmi!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais.Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys