Batai

Kaip pasirinkti batus?

Kaip pasirinkti batus?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Batai - tinkamiausi batai
  2. Kaip pasirinkti
  3. Alternatyva batus

Bet kuris sportas apima tam tikrą atributų rinkinį, įskaitant įrangą. Paprastai ji turi specifinių savybių, nes ji sukurta atsižvelgiant į sporto proceso ypatybes ir užduotis, kurias ji turi atlikti.

Jodinėjimas pasižymi didelėmis rizikomis ir trauminėmis rizikomis, todėl vairuotojo saugumas yra svarbus čia, taip pat išlaikyti arklio sveikatą. Tam ypač svarbu atkreipti dėmesį į apsauginius priedus ir ypač į batus.

Batai - tinkamiausi batai

Kojos yra žmogaus kūno dalis, kuri atlieka svarbų vaidmenį žirgų sportui. Vienintelė parama kojoms tuo pačiu metu yra kojelės, ir jos turi būti laikomos, kad nepatektų iš arklio. Šiam ir apskritai patogiam važiavimui svarbu pasirinkti tinkamiausius batus. Tai parodė tūkstančio metų jojimo istorija batai čia geriausiai tinka.

Tai paaiškinama tuo, kad batai su aukštais velenais yra geriausiai apsaugoti nuo dislokacijos. Ir, norėdami įsitempti koją, jodinėti žirgą, laipioti ant jo arba eiti žemyn, galite labai lengvai. Ypač jei tik pradedate užsiimti jodinėjimu. Be to, batai tradiciškai apsaugo kojas nuo purvo, kurio purškimas yra neišvengiamas.

O pelkėje ar tiesiog lietingoje vietovėje, kurioje yra daug balų, vairuotojui gali tekti eiti į žemę, kur jis yra labai purvinas ar šlapias.

Tačiau galima pasirinkti batus, kurie neapima viršūnių. Apskritai, tai nėra draudžiama, bet verta pasverti privalumus ir trūkumus, arba ant stulpų, kaip beveik visavertę alternatyvą batus. Jie nesaugo nuo balų, bet gali užkirsti kelią kojoms nuo trinkelių. Todėl tie ir kiti neturi reikšmingų amžiaus ar lyties grupių skirtumų moterų ir vyrų batai retai skiriasi.

Kaip pasirinkti

Važiuojame, kad galėtume atsispirti ant kulnų. Iš pradžių jie tarnavo, kad maišytuvai būtų po kojomis.

Dabar tai ne mažiau svarbi, todėl profesionalūs jojimo batai paprastai turi mažą kulną.

Kaip biudžeto planą, jūs galite pasiimti reguliariai odinius ar guminius batus. Tačiau tai netinka visiems. Jojimo batai turi atitikti šiuos kriterijus:

  • platus kulnas;
  • kulno aukštis - ne daugiau kaip 2 cm;
  • įkrova į kelį;
  • nėra žaibo.

Jodinėjimas žirgais neabejotinai turite pamiršti apie kulną ar net tik aukštus kulnus. Gali atrodyti, kad kuo aukštesnis kulnas, tuo lengviau pasilikti kojose, bet ne. Ilgas kulnas negali atlaikyti apkrovos ir pertraukos, net jei jis nėra labai plonas. Be to, jei tai vyksta važiavimo metu, galite sužeisti dėl to, kad pėdos staigiai palieka į priekį, ir tuo pačiu metu kyla pavojus, kad jis visiškai nukris.

Be to, su ilgais kulnais labai nepatogu pakilti ir nusileisti iš arklio, o aštrūs smeigės gali sužeisti arklius.

Privalomi batai neturėtų užsidaryti kelio. Jodinėjimas yra beveik pastovi kojų padėtis, sulenkusi ant kelio. Per dideli batai garantuoja trukdymą vairuoti. Išimtis yra gana minkšta ir lanksti medžiaga arba atviras kulno viršūnės kulnas, tačiau sunku rasti tokių modelių ir paprastai tai nėra pateisinama nieko. Istoriniai kavaleriniai batai labai skiriasi nuo šiuolaikinių moterų - jie tiesiog atveria kelio nugarą (pavyzdžiui, rusų), arba viršutinė dalis yra daug platesnė ir laisvesnė nei kiti (ispanų).

Batai ant atviros gyvatės čia kategoriškai netelpa. Bet koks žaibas yra pavojus sulaikyti maišytuvus arba sužeisti gyvūną, ypač jei esate naujas žirgais. Bet batų modelis, kuriame užtrauktukas uždarytas specialiu vožtuvu - sprendimas yra labai tinkamas. Profesionalūs batai paprastai turi tokį vožtuvą su velcro arba mygtukais (pastarasis yra patikimesnis), ir jūs turite juos sutelkti.

Kasdieniai modeliai, kuriuose vožtuvas nėra pritvirtintas, išlaiko pavojų užtraukti užtrauktuką ir sužeisti vairuotoją ar arklius.

Alternatyva batus

Kaip minėta, jei norite, galite daryti be batų, tačiau čia turėtumėte laikytis visų tų pačių principų ir saugos priemonių. Iš to tiesiogiai priklauso nuo jūsų ir jūsų arklio gyvenimo ir sveikatos.

Batai

Jei batai su įrišimu nėra labai patogu, nes jie ilgą laiką dėvimi ir nuimami, batų atveju įrišimas yra tiesiog privalomas. Čia verta tai paaiškinti Alpinizmo versija su kabliukais visai netelpa, nes šios metalinės dalys gali užsikimšti ir būti sužeistos.

Bet įprasti pėsčiųjų batai - gana patogus ir biudžeto variantą. Jie ateina, įskaitant vandeniui atsparias medžiagas, kurios yra labai patogu drėgnuose klimatuose ir visureigiuose. Šaltuoju metų laiku verta pasimėgauti žiemos modeliu su izoliacija.

Gaiters

Kartais antblauzdžiai vadinami jodinėjimo batais, bet tai nėra tiesa. Pėdkelnės yra universalus rankų ir kojų pavadinimas, skirtas apsaugoti juos nuo išorinių veiksnių (rankinis antblauzdžiai žirgams neturi reikšmės, jei nenorite sujungti su lanku). Jų paprastesnis nei batų, pasiimti savo dydį arba tinka pagal jį, ir platus pasirinkimas apima įvairius modelius, įskaitant vaikus.

Arklių sporto palapinės dažniausiai yra pagamintos iš odos arba labai tankaus audinio (pavyzdžiui, zomšos). Tai būtina, kad jie galėtų būti visavertis aukšto įkrovos pakaitalo pakeitimas. Jie taip pat turi išlaikyti koją, kuri važiavimo metu gali lengvai užsikimšti arba pasukti.

Apskritai, batai, susieti su batus, paprastai yra pigesni nei batai, todėl jie gali būti gera alternatyva.

Peržiūrėkite kito vaizdo įrašo batus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys