Batai

Dutiki Crosby

Dutiki Crosby

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Spalvoti sprendimai
 3. Modeliai
 4. Apžvalgos

Garsusis Škotijos prekės ženklas Crosby įsitvirtino kaip aukštos kokybės ir stilingų batų gamintojas. Ypatinga vieta prekės ženklo kolekcijoje užima pripūstus batus. Kas daro Crosby daiktus patrauklius?

Savybės

 • „Dutik“ asortimentas yra minimalizmo stilius.
 • Nepaisant dekoratyvinių elementų nuosaikumo, stiliai yra ryškūs ir įspūdingi. Prekės ženklo modeliai tinka įvairiems lankams. Su jais galite sukurti sportinį vaizdą arba atsitiktinį atsitiktinį. Tuo pačiu metu jie derinami su skirtingais drabužiais.
 • Stiliai yra apgalvoti iki mažiausios detalės. Kiekviena dizaino detalė turi savo tikslą. Liniuotės yra pagamintos iš tekstilės, natūralios odos ir zomšos. Sustiprinti įdėklai pritvirtina koją ir padidina ančių ilgaamžiškumą. Neperšlampami tekstilės gaminiai yra atsparūs drėgmei, o tekstilės ar kailio pamušalas puikiai šildo kojas.
 • Įmonė naudoja tankius kailius su storu krūva. Tokiuose batuose jūs negalite dėvėti šiltų kojinių. Modeliai yra praktiški ir funkcionalūs.
 • Linijos yra labai storos padai. Pėdos jose neužšąla.
 • Skirtinga topografija leidžia pasirinkti patogiausią variantą. Gamintojo batai yra lengvi ir patogūs. Vaikščiojimas jame gali būti ilgas, o kojos nevargsta.

Spalvoti sprendimai

Prekės ženklo smegenys skiriasi turtingomis spalvų paletėmis. Be tamsių ir praktiškų variantų (juodos, pilkos, tamsiai mėlynos spalvos), šį sezoną populiarūs stiliai, pagaminti iš kukurūzų, dangaus, raudonos, raudonos, raudonos ir Burgundijos. Kai kurios mados moterys savo lankams pasirenka baltą arba šviesiai pilką dutiką.

Be monofoninių stilių, bendrovė išleido naujus daiktus su spauda. Tekstilė gali turėti raštą arba neįprastą blizgesį. Kiekviena spausdinimo spalva yra unikali: spalvų kontrastų žaidimas sukuria stilingą ir madingą modelį, atitinkantį bet kokias nuostatas. Populiariausias dutikas su gėlių, žiemos, abstrakčiais spaudiniais ir etniniais motyvais.

Mados tekstūra su blizgesiu. Šie batai yra populiariausi iš ryškių madų.

Modeliai

Įmonė gamina produktus, turinčius klasikinį kojų ilgį žemiau kelio, vidutinio ilgio variantų ir sutrumpintą dutiki.

Klasikinis pripučiamų batų prekės ženklas dažnai turi užtrauktuką priekyje. Jie susiuvami išilgai kelių eilučių viršūnių ir beveik neturi dekoro. Kartais bendrovės dizaineriai puošia šonus modelius su apvaliu arba stačiakampiu gumos pleistru su prekės ženklu. Kai kurie dutiki neturi tvirtinimo elementų ir yra pritvirtinti elastine virvele viršutinėje veleno dalyje. Jis neleidžia patekti į šaltą orą.

Sutrumpintos skardinės gali būti klasikinės arba arti sporto stiliaus. Jie primena aukštus sportinius batelius. Viena iš šių modelių yra ant pirštų ir turi mažą platų kulną. Tokia padėtis yra patogiausia pėdai, todėl šių dutikų kojos visai nesijaučia.

Kombinuoti stiliai su tekstilės pagrindu ir odos kontrastiniais intarpais atrodo įspūdingai.. Tuo pačiu metu tekstilė paprastai yra ryškiai atspalvio, o įdėklai pagaminti iš tamsių praktinių spalvų. Dėl stipresnės kulno dalies, kojų ir šoninių kraštų produktų eksploatavimo laikas yra gana ilgas.

Dėl didžiausio patogumo sportinių modelių dėvėjimuose apatinė dalis yra elastinga. Dažnai liežuvis pakyla virš viršūnių viršūnių. Šie stiliai yra izoliuoti minkšta vilna. Jie gali būti dėvimi ne tik žiemą, bet ir sezono metu.

Ne mažiau populiarių variantų su vidutiniu kojų aukščiu. Dažniau jie turi apvalią kojų pirštą, turinčią gerą laisvę pirštams. Išilgai viršutinio viršaus krašto ir aplink pamušalą, jie yra suapvalinti tekstilės juostelėmis ir pritvirtinti įprastomis nėrinėmis, sujungtomis į odos kilpas.

Visų modelių grožis sutelktas į medžiagos putojančią tekstūrą. Monotoniškas pagrindas gali būti su vėžlio arba gyvatės atspaudu, kuris švytina saulėje.

Dauguma klasikinių modelių turi plokščią plokštę ir be kulno. Tačiau jis yra skirtingo storio ir topografijos. Kai kuriuose stiliuose, vietoj įprastų tvirtinimo detalių, šonuose yra platus vertikalus velcro už visą veleno ilgį. Ant jo gali būti ženklo logotipas. Kailio pamušalas yra baltas arba pilkas.

Apžvalgos

 1. Moterų žiemos dutik prekės ženklas gauna daugiausia teigiamų atsiliepimų. Moterys žymi pripūstų batų praktiškumą ir lengvumą, patogumą dėvėdami. Net suaugusios mados moterys pasirenka modelius su lipdukais, pažymėdamos, kad tai neįtikėtinai patogi ne tik vaikams.
 2. Daugelis moterų mėgsta modelius, neturinčius nėrinių ir sagčių. Jie vadina tokius batus geriausiu ir vertingiausiu dėmesiu kaip vaikščiojimo ir lauko užsiėmimų pasirinkimu. Ir ryškių spalvų dėka vaizdas yra stilingas ir madingas.
 3. Geriausias kompanijos pagyrimas - tai atsiliepimai, kuriuose teigiama, kad šiltas „dutik“ prekės ženklas turėtų būti kiekvienoje modernioje spintoje.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys