Batai

Tervolina batai

Tervolina batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Moteriški batai Tervolina
  2. Žiemos modeliai
  3. Ką dėvėti?
  4. Apžvalgos

Kartais labai sunku pasirinkti aukštos kokybės žiemos batus. Rusų žiema yra labiausiai nenuspėjama ir nedaugelis gamintojų gali pateikti tokį modelių asortimentą, kuriame bus atsižvelgta į visus oro pokyčius. Viena iš šių mažų įmonių yra „Tervolina“.

Moteriški batai Tervolina

Prekinio ženklo „Tervolina“ įkūrėjas Vittorio Aguilara buvo ne tik paveldimas Italijos dailininkas, bet ir išradingiausių Italijos amatininkų mokinys. „Tervolina“ - avalynė, sukurta specialiai Rusijai ir jos oro sąlygoms, susitikus su Rusijos verslininku. Įmonė pasirodė 1992 m., Tačiau pirmoji firminių batų parduotuvė atidaryta 2000 m. Maskvoje. Dabar parduotuvių tinklas yra daugiau nei aštuoniasdešimt miestų.

„Tervolina“ batai yra ne tik kokybiški, bet ir stiliai, taip pat gebėjimas rasti batus net ir mažose ar nepatogioje kojoje, kuriai reikalingas nestandartinis pasirinkimas.

Žiemos modeliai

Visi batai yra pagaminti atsitiktinai ar patogiai - pagrindinis dėmesys skiriamas patogumui, stabilumui, praktiškumui, patogumui. Nesvarbu, ar perkate Tervolin batus rudenį ar žiemą, garantuojate, kad pora bus tiksliai pėsčiomis ir truks keletą metų. Batai turi ir kitų privalumų:

  • Unikalūs Italijos dizaino meistrai;
  • Puikus kokybės ir patikimumo lygis;
  • Priimtini išlaidų batai;
  • Visas modelių asortimentas buvo sukurtas atsižvelgiant į kojų anatomines savybes;
  • Puikus našumas netgi su guminiais batus.

Šiuose batuose kiekvienas jausis stilingas ir patrauklus, nepaisant to, kad šis batų tipas yra visiškai pritaikytas mūsų nenuspėjamam orui.

Ką dėvėti?

Kiekviena nauja kolekcija sukurta pagal mados pramonės mados tendencijas. Visi batai puikiai tinka klasikiniams elegantiškiems ir glaustiems vaizdams, tinka kasdieniam stiliui. Nesvarbu, ką esate - suknelėje, sijone ar kelnėmis - „Tervolina“ batai suteiks jūsų išvaizdai rafinuotus, jausmingus ir romantinius. Net su džinsais yra visiškai įmanoma sukurti tikrą amerikietišką merginą, kuri yra beprotiška dėl kaubojaus stiliaus.

Apžvalgos

Visam „Tervolina“ prekės ženklo egzistavimui nebuvo vienos batų poros, kurios neatitiktų nurodyto kokybės ir komforto lygio. Internetinių parduotuvių interneto svetainėse galite rasti didžiulį įvairiausių atsiliepimų apie gaminius krūvą kaip pagirtiną ir atvirai neigiamą.

Gali būti, kad dauguma nepatenkintų klientų paprasčiausiai nusipirko įmonei netikrą, tačiau geriausias variantas būtų eiti į įmonės parduotuvę ir padaryti savo išvadas apie „Tervolin“ prekės ženklo batus. Iš savęs galime pridėti tik vieną dalyką - kainos ir kokybės santykiu šis batas yra vienas iš labiausiai reikalingų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys