Batai

Demar guminiai batai

Demar guminiai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gamintojo istorija
 2. Įmonės produktai
 3. Spalvos ir spaudiniai
 4. Apžvalgos
 5. Priežiūra
 6. Ką dėvėti?

Guminiai batai yra neatskiriama ne tik vaikų drabužių spinta. Žinoma, vaikai dažniausiai leidžia sau leisti važiuoti ir matuoti netoliese esančių baseinų gylį. Ką daryti, jei gatvėje yra nenutrūkstamas šlaitas, ir jūs turite skubiai palikti namą? Dirbti į parduotuvę kitais klausimais. Skėtis ne visada padeda, o batai ir batai greitai sudrėksta.

Tokiais atvejais gelbėjimui atkeliauja gumos batai, kurie, atsižvelgiant į šiuolaikines technologijas, turtingas spalvas ir įvairias dekoracijas, iš išorės jokiu būdu nėra prastesnės už modelio batus. Pasaulio garsaus prekės ženklo Demar produktai bus aptarti mūsų straipsnyje.

Gamintojo istorija

„Demar“ prekės ženklas buvo įkurtas Lenkijoje 1978 m. Iš pradžių šis prekės ženklas pagamino batus Lenkijos kariams. Vėliau šios įmonės produktai tapo plačiai paplitę žvejų ir medžiotojų tarpe, o po kelerių metų pagal Demar prekės ženklą buvo gaminamos vaikų ir suaugusiųjų avalynės kolekcijos.

Prekės ženklo produktai yra populiarūs originaliam dizainui, ryškioms, spalvingoms spalvoms, puikiam apdirbimui, aukštam našumui, plačiai ir prieinamoms kainoms.

Šiandien, pagal „Demar“ prekės ženklą, batų kolekcijos gaminamos keliose pagrindinėse srityse (medžiotojų ir žvejų batai, specializuotos avalynės, guminiai batai ir sniego batai vaikams).

Dėl daugelio metų nepriekaištingo veikimo ir aukštos kokybės gaminių šio prekės ženklo batai yra žinomi už Europos ribų. Tai ypač pasakytina apie vaikų batus.

Bendrovė kasmet gamina apie 2,5 mln. Nuolat diegiami naujoviški pokyčiai, bendrovė bendradarbiauja su geriausiais italų dizaineriais, todėl gaminami batai visada atitinka naujausias mados tendencijas ir atsižvelgia į klientų pageidavimus.

Įmonės produktai

Guminiai batai Demar - viena iš populiariausių ir labiausiai pageidaujamų šio prekės ženklo sričių. Vos per kelerius metus demariniai batai tapo populiarūs už Lenkijos ribų. Sėkmės paslaptis yra paprasta: klasikinis dizainas, praktiškumas, patvarumas ir estetinis patrauklumas.

Modeliniai batai skirti specialiai skirtingoms klimato sąlygoms. Yra įprastiniai guminiai batai, skirti vasarą ir šiltą pavasarį. Už šaltesnį sezoną galima įsigyti modelių su izoliacija specialios veltinio kojinės pavidalu.

Vaikai yra atskira įmonės pirkėjų kategorija, kuriai kasmet skiriamos didelės batų kolekcijos. Vaikai mėgsta viską gražiu ir ryškiu, jie yra beprotiški dėl savo mėgstamų animacinių filmų personažų ir pasakų personažų. Gamintojai atsižvelgė į šį faktą, taigi kiekvienas vaikų guminių batų rinkinys yra papuoštas ryškiais atspaudais, juokingais piešiniais ir Donald Duck, Mickey Mouse, animacinių serijų „Cars“ simboliais ir kitais simboliais.

Vyresni vaikinai renkasi tyliau sulaikytas spalvas. Ypač jiems batai paleidžiami ramioje, prislopintoje spalvoje. Spausdinti naudojami geometrija, abstrakcija, fantazijos motyvai, gėlių ornamentas.

Demar mammut yra viena populiariausių prekės ženklo guminių batų kolekcijų. Tai puikiai tinka moksleiviams. Šios kolekcijos batai yra sukonstruoti turtingomis monochromatinėmis spalvomis, o kaip apdaila naudojamos kontrastingos spalvos, dekoratyvinis apdaila, įrišimas ir atspindintys elementai.

Spalvos ir spaudiniai

Beveik neįmanoma apibūdinti visų spalvų ir modelių, skirtų dekoruoti guminius batus iš „Demar“ prekės ženklo! Nuo spalvų ir atspaudų įvairovės tiesiog pakilkite į akis! Įmonės dizaineriai atsižvelgia ne tik į klientų interesus ir norus, bet ir į mados tendencijas. Todėl „Demar“ batai skiriasi ne tik kokybe ir praktiškumu, bet ir visada atrodo madingi ir stilingi.

Klasikinėje spalvų linijoje yra diskretiški, nuobodu atspalviai, kurie dažniausiai naudojami kuriant guminius batus. Kadangi tokie batai yra labai praktiški ir tinka įvairiems viršutinių drabužių pasirinkimams. Tai juodos, plieninės, tamsiai mėlynos spalvos modeliai.

Jauniausi modai, žinoma, norėtų, kad batai su ryškiomis, prisotintomis spalvomis. Tarp jų mėgstamiausių yra raudonos, ryškiai mėlynos, geltonos, oranžinės, alyvinės, rausvos batai.

Tarp populiariausių piešinių jauniausiems vaikams yra animacinių filmų personažai, pasakų herojai ir fantastiškos istorijos. Antroje vietoje populiarūs yra juokingi gyvūnai - dramblys, ančiukai, kubeliai, krokodilai, zebrai ir kiškiai.

Vyresni vaikai pageidauja daugiau „suaugusiųjų“ spaudinių. Jiems sukurti kolekcijos su neutraliomis geometrinėmis kompozicijomis, spalvingų gėlių puošmenomis ir sultingais vaisiais, originaliais ugniais motyvais, kelių spalvų deriniais su neryškiomis sienomis, žvaigždėtas dangus, jūros gyvūnai, kamufliažas.

Apžvalgos

„Demar“ prekės ženklas nuolat tobulina ir tobulina gamybą, pristatydamas naujausias technines naujoves. Dėl šios priežasties gumos batų, pirkėjų kokybė ir išvaizda praktiškai nepateikia jokių skundų. Tai iškalbingai parodo daugybė socialinių tinklų puslapių ir gamintojo svetainėje.

 • Visų pirma pirkėjai nurodo nepriekaištingą produktų išvaizdą. Šviesūs, spalvingi, gražūs piešiniai ir spaudiniai, kontrastingų spalvų naudojimas viename modelyje, spalvingos padai - visa tai, žinoma, pritraukia dėmesį ir džiugina vaikus.
 • Kitas šių batų privalumas yra aukštos kokybės. Batai nereikalauja ypatingos priežiūros, turi gerą atsparumą nusidėvėjimui, neturi specialaus gumos kvapo, neleidžia vandeniui peršokti, nesprogsta ir neužtrūksta. Tai ypač svarbu, nes vaikų batai turi būti ne tik gražūs, bet ir praktiški.
 • Veltinės kojinės - labai patogus priedas prie vaikų batų. Izoliuotas įdėklas yra pagamintas iš natūralios vilnos, todėl odai kvėpuoja ir puikiai išlaiko šilumą. Jo naudojimas pašalina galimybę trinti kojas. Kūdikis yra šiltas ir patogus net ilgą vaikščiojimą. Pati kojinė visada gali būti lengvai pašalinama, plaunama ir išdžiovinama.
 • Be to, kad kojinė leidžia jums išlaikyti kūdikio koją sausa ir patogi, ji taip pat labai padidina batų naudojimo trukmę. Jei be jo galite vaikščioti šiltu lietingu oru, tada kojinių naudojimas leidžia beprotiškai dėvėti tokius batus net ir užšalimo temperatūroje.
 • Tokius batus galima rekomenduoti naudoti ištisus metus regionuose su lengvu žiemos klimatu. Tiesiog perkant reikia atkreipti dėmesį į etiketėje paskelbtą informaciją. Turi būti nurodytas tokių batų naudojimo temperatūros intervalas.
 • Mažas svoris yra dar vienas privalumas. Šis momentas ypač aktualus mažiausiems vaikams, kurie jaučiasi sau kiekvieną papildomą drabužių ar avalynės gramą.
 • Be kitų privalumų, pirkėjai paryškina prieinamą kainą, platų produktų asortimentą, visišką atitiktį matmenų tinklui, patogumui ir patogumui, ilgaamžiškumui ir išblukimui.

Priežiūra

Kad batai kuo ilgiau išliktų originalioje išvaizdoje, jie turi būti tinkamai prižiūrimi.

 1. Jei batai naudojami kaip sezoniniai batai, likusiam laikui jie turėtų būti laikomi spintoje nuo tiesioginių saulės spindulių.
 2. Guminiai batai netoleruoja mothballs kaimynystės. Iš šios gumos praranda savo išvaizdą ir įtrūkimus.
 3. Guminiai batai yra nepretenzingi. Paprastai purvas pašalinamas muiluotu vandeniu ir kempine. Kai kuriose parduotuvėse yra specialūs minkšti mikropluošto audiniai, skirti guminių batų priežiūrai.
 4. Džiovinimo batai turi būti gamtinėmis sąlygomis. Jokiu būdu negalima įdėti jų į akumuliatorių ar šildytuvą - guma neteks elastingumo ir įtrūkimų.
 5. Ilgą laiką išlaikyti gražią blizgančią blizgesį padės paprastas vazelinas.

Ką dėvėti?

Kas yra geri guminiai batai? Jie yra universalūs ir puikiai atrodo su labai skirtingais drabužiais. Jų pagrindinis tikslas yra išlaikyti vaikų kojų sausas ir šiltas, tačiau estetinis komponentas atlieka labai svarbų vaidmenį. Guminiai batai yra neatsiejama vaikų drabužių spinta, skirta vaikščioti lietaus metu, todėl jie dažnai derinami su vaikų lietpalčiais. Puiku, kai šie daiktai atitinka spalvą ir spausdina. Vaikas atrodo ryškus ir stilingas netgi pilkoje, lietingoje dienoje.

Vietoj lietaus kailio galima naudoti parką, striukę, striukę. Jei planuojate vaikščioti vaikščiojant lietingu oru, geriausia derinti batus su džinsais ar kombinezonu. Taigi jūs galite būti tvirtai įsitikinęs, kad vaikų kojos išliks sausos, net jei vaikas eis per visus jo kelius.

Beje, siekiant užkirsti kelią vandens perpildymui, „Demar“ guminiai batai yra aprūpinti specialiais lietpalties rankogaliais. Su įtvaro pagalba galima priveržti manžetę. Ir vaikas bus patogesnis, o mano mama ramiau.

Modeliai, skirti žemesnėms temperatūroms, yra su megztomis rankogaliais. Tai neleis sniegui patekti į bagažinę ir išlaikys jūsų kojų šilumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys