Indai

Viskas apie vokiečių patiekalus

Viskas apie vokiečių patiekalus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės, privalumai ir trūkumai
 2. Gamintojų apžvalga
 3. Atrankos taisyklės
 4. Apžvalgos

Virtuvės reikmenys yra svarbi kasdienio gyvenimo dalis. Dažnai rekomenduojama naudoti Vokietijoje pagamintus produktus. Tačiau būtina tinkamai išnagrinėti šią temą, kad pašalintumėte klaidas ir problemas.

Savybės, privalumai ir trūkumai

Labai dažnai ir aktyviai aptariamas pasitikėjimas ar nepasitikėjimas atskirais virtuvės prekių ženklais. Daugelis kompanijų eina į pradinius rinkodaros veiksmus ir užtikrina visišką jų produktų saugą. Tiesą sakant, nėra neįprasta rasti žemos kokybės produktus, kuriuos užmaskavo skambūs vardai. Kalbėkite apie „baltąjį sąrašą“ vokiečių virtuvės reikmenimis turėtų pradėti nuo to, kad Tik keletas įmonių iš tikrųjų turi gamybą Vokietijoje. Ekspertai nustatė, kad iš visų rūšių liejimo aliuminio patiekalų iki Vokietijos gamyklų dalis sudaro ne daugiau kaip 6%.

Antroje vietoje yra nerūdijančiojo gaminio segmentas (apie 1%). Kitose kategorijose tikrųjų vokiečių patiekalų dalis yra dar mažesnė. Todėl labai sunku rasti tinkamų produktų. Tačiau, jei norite nustatyti, kas yra skirta profesionaliam naudojimui, turėsite apsiriboti labai nedideliais prekių ženklais.

Svarbu: didžioji dauguma Vokietijos bendrovių savo produkciją suranda Kinijoje, tačiau griežta kontrolė leidžia užtikrinti aukštą kokybę.

Gamintojų apžvalga

„Woll“ prekės ženklo produktai mūsų šalyje populiarūs. Visas įmonės pavadinimas yra Norbert Woll. Ji gamina liejinius su ypač ilgaamžiais nelipnius sluoksniu. Palyginti su konkurentų neužklijuotais indais Norbert Woll produktais. Patiekalų gamyba pagal šį prekės ženklą vyksta nuo 1979 m., O šiais laikais aktyviai diegiami naujoviški sprendimai.

Woll metaliniai indai kartais yra šiurkštūs, bet gerai apgalvoti. Jame bus tiksliai pabrėžti pagrindiniai galutinio produkto privalumai:

 • ilgas tarnavimo laikas;
 • aukštos kokybės;
 • puikus funkcionalumas.

Norbert Woll vadovybė yra pasiryžusi užtikrinti didžiausias informacijos atvirumas.

Produktai gali būti laikomi gera alternatyva. Fissler, taip pat ilgai pažįstami vidaus vartotojams. Rusijos platinimo organizacija RAMO, atstovaujanti šiai Vokietijos bendrovei Rusijos Federacijoje, turi labai platų platinimo tinklą. „Fissler“ produktų įsigyti net ir už Rusijos sostinės nėra sunku. Pats prekės ženklas buvo žinomas nuo 1845 m., O 2007 m. Jis buvo pripažintas pažangiausiu Vokietijoje.

„Fissler“ patiekalai gaminami naudojant šiuolaikines technologijas. Įvairūs modeliai nuolat laimėjo tvirtus tarptautinius konkursus.

Įmonė turi dar ilgesnę istoriją. Zwilling. Jo vardas yra Zwilling J. A. Henckels. Jos gamyklos veikia nuo 1731 m.

Ilgą laiką pagal šį prekės ženklą gaminami tik peiliai. Tačiau nuo XXI a. Pradžios bendrovė pradėjo daugiau dėmesio skirti indams ir virtuvės reikmenims. Siekiant išplėsti gamybą, be savo pajėgumų kūrimo buvo nupirktos gatavos prekės ženklo įmonės. Staub, Demeyere. Tačiau kiekybinis augimas savaime nėra tikslas - bendrovė visada rūpinasi stabilia kokybe.

Jei dėl kokių nors priežasčių įprastas plieno arba alavo gaminamas patiekalas jums netinka, galite atkreipti dėmesį į prekės ženklo prekes. Silit. Jis egzistavo nuo 1920 m., Ir visais šiais laikais parodė didelį susidomėjimą naujausiomis pramonės naujovėmis. Dabar išsiskirkite modelius su originalia stiklo keramikos danga Silargan. Bendrieji „Silit“ privalumai yra:

 • nepriekaištingas kokybės lygis;
 • visiškas ekologinis ir sanitarinis saugumas;
 • darbo pusiausvyra;
 • unikalus dizainas.

Tačiau šio prekės ženklo produktų kaina yra labai didelė.

Tiekimas Rusijai vis dar yra gana mažas, o gana sunku įsigyti tikrą „Silit“.

O jei sutelkiate dėmesį į paklausą Vokietijoje, turėtumėte pirmenybę teikti produktams WMF. Vokiečiai juos perka visur - ne tik mažmeninės prekybos parduotuvėse, bet ir paprastuose prekybos centruose.

Svarbu: mūsų šalyje WMF patiekalai beveik niekada nerandami ir paprastai keliauja į ES.

Ši nuostata yra gana suprantama, paaiškinama:

 • puikus dizainas;
 • vertinga kokybė;
 • puikus funkcionalumas.

Įmonė veikia nuo 1853 m. Peržiūrėkite naujausias kolekcijas oficialioje svetainėje.

Tačiau susirūpinimas SKK atsirado palyginti neseniai. Gamyba jos gamyklose prasidėjo 1985 m. Kaip ir Woll, šis virtuvės indas gaminamas rankomis.

Visi galutiniai produktai yra padengti itin ilgaamžiu nelipnius sluoksniu. Mūsų šaliai tiekiami tik SKK aliuminio indai.

Ketaus ir nerūdijančio plieno modeliai oficialiai neįvežami į Rusijos Federaciją.

Jei vartotojams reikia aliuminio konteinerių, atkreipkite dėmesį dėl BAF prekės ženklo prekių. Įmonė savo gamybą sutelkė į Fischbacho miestą.

BAF produktai negali pasigirti puikiais dizainais. Kartais tai netgi laikoma atvirai nereikalinga, bet masyvios struktūros yra labai aukštos kokybės. BAF dirba beveik 100 metų ir dabar turi gana modernias technologijas. Už šį prekės ženklą ir puikią reputaciją.

Taip pat reikia dėmesio ELO produktaigaminami 85 metus. Šis prekės ženklas yra gerai žinomas Rusijoje ir gali būti įsigytas bet kurioje vidaus parduotuvėje. Tikra Vokietijos kilmė netrukdo išlaikyti priimtinas ELO produktų kainas. Bendrovė dirba labai kruopščiai ir griežtai stebi kokybę.

Beem produktų, net jei jie buvo gaminami daug vėliau nei ELO produktai, tai nesukelia jokių problemų.

Hamburgo gamykla veikia nuo 2012 m Stahlberg. Bendrovė taiko moderniausias technologijas ir gamina:

 • keptuvės;
 • kibirai;
 • garlaiviai;
 • arbatinukai;
 • Maisto šildytuvai;
 • Fondues ir daug kitų elementų.

Beckeris - „Baker“ vokiškai kalbantis vardas. Prekės ženklo asortimentas apima paruoštus patiekalų rinkinius ir kai kurias jo rūšis įvairiems patiekalams ruošti.

Tiesiogiai įmonės parduotuvėje galite užsisakyti produktus su pristatymu visoje Rusijoje.

Pažymėtina ir AMT Gastroguss produktai, įskaitant:

 • paprastieji ir blynai;
 • woks;
 • ant grotelių;
 • stewpans ir kaušai;
 • ančių keptuvės ir keptuvės.

Visi produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio. Bendras prekių asortimentas siekia kelis šimtus.

Atlikite peržiūrą tinkamu ženklu Zillinger. Griežtai kalbant, tai nėra vokietis, o Austrijos bendrovė.

Tačiau jo produktų kokybė nėra prastesnė už kitų pirmiau minėtų bendrovių produktus.

Atrankos taisyklės

Aukštos kokybės virtuvės reikmenų pasirinkimas nėra toks paprastas, kaip atrodo. Visų minėtų bendrovių aprašymas rodo, kad jie gamina gerus produktus. Tačiau reikia atkreipti dėmesį ne tik į prekės ženklą, bet ir į praktines savybes. Nerūdijančio plieno indai yra ilgi ir atsparūs mechaniniams pažeidimams. Ji praktiškai nesulūžta apkrovų įtakoje.

Plastikinė arba silikoninė švirkštimo priemonė suteikia daug naudos. Tokios rankenos yra daug patogesnės ir patogesnės iš metalo. Kalbant apie plieno rūšis, geriausias variantas yra lydinys su 18% chromo ir 10% nikelio. Būtent ši kompozicija sumažina korozijos tikimybę iki minimumo. Chromo-nikelio plienas chemiškai nereaguoja į maisto komponentus.

Svarbų vaidmenį atlieka dugno savybės. Daugiasluoksnė apačia padeda sušilti ir išlaikyti šilumą ilgiau. Tai bus labai gerai, jei dangtelis bus įtrauktas į pakuotę.Skaidrūs dangčiai yra ypač praktiški (jie padeda lengviau valdyti virimą).

Svarbu: reikia patikrinti, ar konkretus mėginys tinka darbui su indukcine virykle.

Tai galite sužinoti specialiu ženklu. Tačiau, kad nekiltumėte pavojaus, turite papildomai išbandyti keptuvę arba keptuvę su magnetu. Kai kurie modeliai leidžia išpilti vandenį be žarnos - tai labai naudinga ruošiant makaronus. Jūsų informacija: jei viduje yra užpilto skysčio žymėjimas, tai leidžia tiksliau sekti receptą. Ir kai ant viršaus yra sunkus, storas dangtelis, bus geriau išlaikyti šilumą ir drėgmę induose.

Medžiaga taip pat yra svarbi. Ketaus per daugelį amžių visai nėra pasenusi ir puikiai tinka maisto gesinimui. Ketaus induose produktai beveik nedega. Dėl lėto kaitinimo ir vienodo šilumos išsiskyrimo šis lydinys idealiai tinka ilgai ruošti maistą. Ketus yra kuo ilgesnis ir stabilesnis. Net jo didelę naštą pateisina nuostabus ruošiamų patiekalų skonis.

Aliuminis prarado savo populiarumą, nes dažnai laikomas ne visai naudinga medžiaga. Šis metalas ypač blogas aštriems ir rūgštingiems produktams. Tačiau iš jo pagaminti patiekalai gali būti naudojami pienui virti.

Svarbu: aliuminio indai turi būti storesni. Labai plonos sienos lengvai pažeidžiamos.

Apžvalgos

Kaip ir individualūs vokiečių patiekalų modeliai keptuvės Fissler Crispy Ceramic Classic sukelti prieštaringus vertinimus. Nors aprašymas nurodo, kad gali būti naudojami plieniniai peiliai, iš tikrųjų jis yra kontraindikuotinas. Net ir kruopščiai juos naudojant, lustai gali pasirodyti labai greitai. Vis dėlto pažymima, kad tokiuose keptuvuose maistą lengva ruošti, kad paaiškėja, kad skanus ir sveikas. Nereikės naudoti saulėgrąžų aliejaus.

Pastaba: kai kurie vartotojai tai pastebėjo Šis modelis toleruoja net standžius pečių mentes. Matyt, šis skirtumas yra susijęs su atskirų prekių partijų charakteristikomis.

„Fissler Crispy Steelux Premium“ yra pagamintas iš geros patikimos plieno, šį indą galite nuplauti be problemų. Tačiau tokie patiekalai negali būti laikomi universaliais - pavyzdžiui, paprastiems mėsos taukams jis labai prastai tinka. Kepant kitus patiekalus, jums reikės atidžiai stebėti savo pasirengimą, kad maistas neliktų prie apačios.

  Verta dėmesio ir keptuvės Fissler Solea. Jie visiškai pateisina investuotus pinigus, o tik saugant dangtelius gali kilti tam tikrų problemų - reikalinga papildoma spintelė. Išskyrus šį trūkumą, visa kita nesukelia jokių skundų.

  ELO Pure Mercury turi gerą reputaciją su specialia danga „Thermoceramic“. Šiuose giliuose keptuvėse galite virti kaip puode. Pažymėtina, kad gana paprasta pasiekti ruddy crust. Neatrinkta danga yra labai patikima ir kruopščiai veikianti keletą metų. Kepimo indą galima plauti indaplovėje ir naudoti paprastus metalo stalo įrankius. Tačiau kai kurių vartotojų sienos yra per plonos.

  16 cm ilgio „Fissler Special Snack“ su profesionaliu nelipniu sluoksniu gali trukti labai ilgai. Apimtis taip pat yra patvari. Vienintelis neigiamas nėra per didelis. Šis modelis rekomenduojamas greitiems patiekalams, pavyzdžiui, kiaušinienėms arba kepti svogūnai-morkų mišinys. Apibendrinant galima teigti, kad apskritai vokiečių patiekalai yra aukštos kokybės, tačiau jie turi būti atrenkami atsižvelgiant į niuansus.

  AMT Gastroguss keptuvės apžvalga Žr. Kitą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys