Drabužiai nutukusioms moterims

Raudona suknelė nutukusioms moterims

Raudona suknelė nutukusioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Kas yra tinkamas?
 3. Kokį stilių pasirinkti?
 4. Derinys su juoda
 5. Ką dėvėti?
 6. Patarimai, kaip pasirinkti

Raudona yra viena iš dviprasmiškiausių spalvų paletėje. Tai sukelia tiek teigiamas, tiek neigiamas emocijas ir asociacijas. Rusų kultūroje raudona turi ypatingą reikšmę - tai simbolizuoja džiaugsmą ir grožį.

Psichologai teigia, kad raudonasis gali aktyviai paveikti asmenį. Pavyzdžiui, raudoni drabužiai gali pakeisti ne tik mūsų elgesį, bet ir tai, kaip kiti mus suvokia. Raudona yra susijusi su vadovavimu, todėl jį paprastai pasirenka žmonės, ieškantys sėkmės ir galios.

Raudona suknelė gali būti jūsų ginklas kovoje už pasitikėjimą savimi ir kitų dėmesys. Dėl taisyklių, kaip pasirinkti raudoną suknelę pilnoms mergaitėms, perskaitykite mūsų šiandieninį straipsnį.

Privalumai

 • Raudona suknelė iš karto jus išskirs nuo minios. Paprastai neįmanoma atkreipti dėmesio į šį šviesų, patrauklų aprangą, todėl, jei ieškote naujų pažįstamų, raudona suknelė taps jūsų ištikimu asistentu.
 • Raudona yra jausminga ir romantiška spalva. Mūsų nuomone, jis yra neatskiriamai susijęs su aistringa meile ir noru. Jei abejojate, ką daryti su savo mylimuoju, palikite savo pasirinkimą ant raudonos spalvos.
 • Yra daug raudonų atspalvių - nuo neono iki vyno. Todėl, nepaisant plačiai paplitusio įsitikinimo, kad raudona spalva yra tik keletas, beveik kiekviena mergaitė galės rasti tokią raudoną suknelę, kuri atitiktų jos išvaizdą.

Kas yra tinkamas?

Klausimas „Kas gali dėvėti raudoną suknelę?“ Negalima atsakyti vienareikšmiškai. Raudona spalva yra tokia turtinga ir daugialypė, kad sunku pateikti griežtas rekomendacijas. Vienas dalykas yra tikras - išpūstos formos nėra kliūtis pirkti raudoną suknelę. Priešingai, su šiuo drabužiu galite sukurti ryškią, patrauklią gražios moters, turinčios prabangią figūrą, įvaizdį.

Raudoni dalykai tinka visų spalvų merginoms. Nesvarbu, kas esate „žiema“, „pavasaris“, „vasara“ arba „ruduo“ - nedvejodami galite įsigyti raudoną suknelę ir nustebinti visus savo nuostabiu išvaizdu. Yra tik vienas įspėjimas: jei turite rausvą odą, nelaikykite raudonų dalykų arti savo veido. Šiuo atveju jums reikia pasirinkti suknelę su skirtingos spalvos apykakle arba kėbulu, o visa kita turi būti raudona.

Kokį stilių pasirinkti?

Yra keletas abipusiai naudingų raudonų suknelių modelių, kuriuose mama mergina jaučiasi kaip tikra vakaro karalienė.

Specialiomis progomis, įskaitant vestuves ir baigimo vakarėlį, galite patarti silueto suknelė. Tai klasikinė pasakų suknelė: tvirtas ir ilgas sijonas. Tokiu atveju sijonas neturėtų būti pernelyg sodrus, leiskite jam laisvai tekėti, šiek tiek plečiantis žemyn.

Jei norite trumpi modeliaiAtkreipkite dėmesį į įrengtas raudonas sukneles su šiek tiek užsiliepsnojusiomis sijomis į kelio vidurį. Juos galima papildyti ilgomis arba ¾ storomis rankomis.

Pusiau įrengti komplektai taip pat neturėtų būti atidėtas dėmesys. Raudona suknelė, pabrėžianti apetitinę formą, atrodo tiesiog neįtikėtina. Tiesiog nepamirškite apie korekcinius apatinius drabužius - jis gali padaryti netgi netinkamą figūrą tikrai patraukliu.

Derinys su juoda

Raudona eina gerai su daugeliu paletės spalvų, tačiau juoda spalva yra ypač įspūdingas derinys. Šis derinys laikomas klasikiniu - kaip garsūs dizaineriai jį įveikė savo kolekcijose.

Juoda avalynė ir rankinė bus tinkamiausia raudonos suknelės lydere. Jei kalbate apie verslo susitikimą ar darbo dieną biure, juoda suknelė atrodys gerai su juodomis pėdkelnėmis ir švarku.

Raudonos ir juodos spalvos suknelė atrodo labai drąsus ir originalus. Nesvarstydami tik labai pasitikinčios merginos, norinčios būti dėmesio centre ir sugauti akis, gali apsirengti tik tokiu apranga.

Ką dėvėti?

Raudona suknelė visada vaidina pagrindinę dalį - ši apranga yra tokia ryški ir pastebima, kad jai nereikia sutvirtinti blizgių priedų. Tegul graži suknelė taps jūsų pagrindine vakare, o aksesuarai ir papuošalai tik padeda sukurti pilną vaizdą.

Komplekte neturėtų būti daugiau kaip dviejų raudonų daiktų, todėl jei dėvėsite suknelę atitinkančius batus, pasiimkite skirtingos spalvos rankinę, pvz., Juodą arba smėlio spalvą.

Papuošalai turėtų būti paprasti ir elegantiški. Auksas geriausiai atrodo su raudonu, bet geriau atsisakyti papuošalų su rubinais - stilistams nerekomenduojama pasirinkti akmenų, atitinkančių suknelę. Deimantai ir perlai puikiai atrodys ant raudonos aprangos apsirengusios mergaitės.

Patarimai, kaip pasirinkti

 • Raudona suknelė neprašo, bet paprasčiausiai reikalauja, kad su jumis lydėtų aukštakulniai batai. Vienintelė išimtis yra vasaros suknelė, tačiau šiuo atveju geriau rinktis grakštus sandalus su sandalais arba skalūnais.
 • Raudona yra šilta spalva, o tai reiškia, kad ji gali vizualiai padidinti objekto matmenis. Taigi, pilna gražių moterų yra geriau atsisakyti suknelių su volumetrinėmis detalėmis raudona spalva: rankovėmis, žibintais, basikais, balionų sijonais ir pan.
 • Renkantis raudoną suknelę pirmenybę teikkite matiniams audiniams, nes blizgios medžiagos pritrauks dėmesį į problemines sritis. Taip pat atsisakykite plonų trikotažo ir „aliejaus“ - daiktai iš elastingų audinių dažnai renkami bjauriais raukšlėmis.
Komentarai
 1. Katya
  12.02.2016

  Raudona suknelė turėtų būti kiekvienos pasitikinčios moters spinta. Tai aistra ir spaudimas, ir tiesiog ryškumas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys